Jump to content

Εκπτωτικά κουπόνια-Προσφορές από Κίνα(ΟΧΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ,ΤΕΛΩΝΕΙΑ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

DOOGEE DG500C MTK6582 Quad-core 1.3GHz 5.0inch IPS QHD Screen 1GB 4GB 5.0MP + 13.0MP Smartphone Black $55.99

http://www.antelife.com/doogee-dg500c-mtk6582-quad-core-1-3ghz-5-0inch-ips-qhd-screen-1gb-4gb-5-0mp-13-0mp-smartphone-black.html

 

εκανα λοιπον την κουτουραδα και το παρηγγειλα απο αυτους τους απαραδεκτους τυπους, πηραν οι μαγκες τα λεφτα και σε λιγο μου στελνουν μηνυμα οτι εξαντληθηκε και να παρω κατι αλλο.βεβαια ζητησα τα χρηματα πισω αλλα δεν τους εχω καμια εμπιστοσυνη.....χρειαζετε να κανω κατι αλλο?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εκανα λοιπον την κουτουραδα και το παρηγγειλα απο αυτους τους απαραδεκτους τυπους, πηραν οι μαγκες τα λεφτα και σε λιγο μου στελνουν μηνυμα οτι εξαντληθηκε και να παρω κατι αλλο.βεβαια ζητησα τα χρηματα πισω αλλα δεν τους εχω καμια εμπιστοσυνη.....χρειαζετε να κανω κατι αλλο?

 

Χτες τπ βραδυ ημουν στο τσακ να το παρω και εγω. Δεν το πηρα μονο και μονο απο την παρα πολυ κακη εμπειρια που εχω με αυτο το site. Ειχα παρει φορτιστη και καλωδιο original lenovo στα 15 ευρω και μου εστειλαν εναν φορτιστη που εδω ουτε στα πανηγύρια δεν τον πουλανε και οταν του ειπα να μου δωσουν τα λεφτα πισω οι κινεζοι το επαιζαν κινεζοι.... ηθελαν φωτογραφιες για να με πιστεψουν λες και δεν ηξεραν τι ειχαν στειλει και κλασικα τα λεφτα τα πηρα πισω μονο οταν ανοιξα case sto paypal.

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

Εάν το πήρες μέσω paypal, άνοιξε dispute και στείλε το email που λέει ότι δεν το έχουν σαν υποστήριξη.
Link to comment
Share on other sites

DOOGEE DG500C MTK6582 Quad-core 1.3GHz 5.0inch IPS QHD Screen 1GB 4GB 5.0MP + 13.0MP Smartphone Black $55.99

http://www.antelife.com/doogee-dg500c-mtk6582-quad-core-1-3ghz-5-0inch-ips-qhd-screen-1gb-4gb-5-0mp-13-0mp-smartphone-black.html

 

εκανα λοιπον την κουτουραδα και το παρηγγειλα απο αυτους τους απαραδεκτους τυπους, πηραν οι μαγκες τα λεφτα και σε λιγο μου στελνουν μηνυμα οτι εξαντληθηκε και να παρω κατι αλλο.βεβαια ζητησα τα χρηματα πισω αλλα δεν τους εχω καμια εμπιστοσυνη.....χρειαζετε να κανω κατι αλλο?

 

Χτες τπ βραδυ ημουν στο τσακ να το παρω και εγω. Δεν το πηρα μονο και μονο απο την παρα πολυ κακη εμπειρια που εχω με αυτο το site. Ειχα παρει φορτιστη και καλωδιο original lenovo στα 15 ευρω και μου εστειλαν εναν φορτιστη που εδω ουτε στα πανηγύρια δεν τον πουλανε και οταν του ειπα να μου δωσουν τα λεφτα πισω οι κινεζοι το επαιζαν κινεζοι.... ηθελαν φωτογραφιες για να με πιστεψουν λες και δεν ηξεραν τι ειχαν στειλει και κλασικα τα λεφτα τα πηρα πισω μονο οταν ανοιξα case sto paypal.

 

το συγκεκριμενο μαγαζι κανει για πολλοστη φορα την ιδια κομπινα .πρεπει επιτελους καποια μαγαζια να μπαινουν μαυρη λιστα απο ολους μπας και βαλουν μυαλο.

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Δεκαπενθήμερο προσφορών και τροχός της τύχης από την Gearbest .

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Να υποθεσω οτι σε ολους ενω ητανε ετοιμο το spin να δειξει one plus one τελικα εδειξε 10 ποντους?

χα,χα, ναι!

Κινέζοι ρε συ, τι περιμένεις ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τα δεν τα πιστευα αυτά μέχρι που πριν 1 μήνα κέρδισα απο το gearbest στο διαγωνισμό του 1 έτους το oneplus 64gb...πρωτη μου φορά στα 38 μου χρόνια και μαλλον η τελευταία...
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε αφου το συγκεκριμενο σαιτ κανει απατεωνιες ,πριν απο 2 μερες μολις σε αλλη "προσφορα" που ειχε και που ειχες ποσταρει εδω τελικα δηλωσε σε ολους οτι ειναι out of stock και τρεχουν τωρα τα παιδια να κανουν dispute στο paypal.

Αστο να παει το κωλομ@γαζο.

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις κανενα κουπονι για το cubot s200 η κανα κουπονι για 5ιντσο μεχρι 100 ευρω;

 

Ρίξε μια ματιά στο blog του Gearbest έχει πολλά κουπόνια, το Cubot s200 βγαίνει $96.59 με το κουπόνι

Mi Note 3
Link to comment
Share on other sites

DOOGEE DG500C MTK6582 Quad-core 1.3GHz 5.0inch IPS QHD Screen 1GB 4GB 5.0MP + 13.0MP Smartphone Black $55.99

http://www.antelife.com/doogee-dg500c-mtk6582-quad-core-1-3ghz-5-0inch-ips-qhd-screen-1gb-4gb-5-0mp-13-0mp-smartphone-black.html

Παρήγγειλα κι εγώ την συγκεκριμένη "προσφορα" αλλά εμενα μου προτείνουν να μην ακυρώσω την αγορά αλλά να την αντικαταστήσω με άλλο τηλέφωνο. Το θέμα είναι ότι μου είπαν να μου στείλουν το Leagoo Lead 1 που έχει στο site τους 125$ χωρίς να πληρώσω περισσότερα από όσο έχω δώσει ήδη(56$)!! Εννοείται ότι αν λένε αλήθεια είναι πολύ καλή ευκαιρία, αλλά μήπως έχει κάποιο λάκο η φάβα; Έχει τύχει κάτι παρόμοιο σε κανένα;

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα κι εγώ την συγκεκριμένη "προσφορα" αλλά εμενα μου προτείνουν να μην ακυρώσω την αγορά αλλά να την αντικαταστήσω με άλλο τηλέφωνο. Το θέμα είναι ότι μου είπαν να μου στείλουν το Leagoo Lead 1 που έχει στο site τους 125$ χωρίς να πληρώσω περισσότερα από όσο έχω δώσει ήδη(56$)!! Εννοείται ότι αν λένε αλήθεια είναι πολύ καλή ευκαιρία, αλλά μήπως έχει κάποιο λάκο η φάβα; Έχει τύχει κάτι παρόμοιο σε κανένα;

 

Εγω τους εκανα αναφορα στο pay pal και μου εστειλαν μηνυμα οτι σε 3-4 μερες θα μου επιστρεψουν τα χρηματα.γνωμη μου ειναι να παρεις τα χρηματα σου πισω μην τους εμπιστευεσαι....

Link to comment
Share on other sites

Gearbest για αλλη μια φορα (καποια κουπονια εχουν ληξει)

 

No.1: Mlais M52

The World’s Cheapest MT6752, Lollipop phone

 

Coupon Code: M52C Price:$139 (Only 40 Pieces)

Coupon Code: GBM52 Price:$144.99 (all Presale)

--> Clilk Here

 

No.2: Cubot X9

MTK6592M Octa Core 3G Smartphone

 

Coupon Code: CUBOTX9 Price:$124 (Only 80 Pieces)

Coupon Code: CX9GB Price:$129.99 (All)

--> Clilk Here

 

No.3: Ulefone Be Pro

MTK6732 64-bit ARM Cortex-A53 (@1.5GHz) Quad Core CPU

 

Coupon Code: BEPRO Price:$143.99 (3.16-3.23)

--> Clilk Here

 

No.4: Utta X1 STORM

HD IPS Screen MTK6592 Octa Core 1.7GHz 32GB ROM 3G Smartphone

 

Coupon Code: UTTX1 Price:$99 (Only 5 Pieces)

Coupon Code: UTTX1A Price:$125 (Only 10 Pieces)

Coupon Code: UTTX1B Price:$155 (Only 20 Pieces)

Coupon Code: UTTX1C Price:$172 (Only 50 Pieces)

--> Clilk Here

 

No.5: Mlais M9

The Cheapest Octa Core Smartphone

 

Coupon Code: GBMM9 Price:$79.98 (Only 80 Pieces)

--> Clilk Here

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Gearbest για αλλη μια φορα (καποια κουπονια εχουν ληξει)

 

No.1: Mlais M52

The World’s Cheapest MT6752, Lollipop phone

 

Coupon Code: M52C Price:$139 (Only 40 Pieces)

Coupon Code: GBM52 Price:$144.99 (all Presale)

--> Clilk Here

 

No.2: Cubot X9

MTK6592M Octa Core 3G Smartphone

 

Coupon Code: CUBOTX9 Price:$124 (Only 80 Pieces)

Coupon Code: CX9GB Price:$129.99 (All)

--> Clilk Here

 

No.3: Ulefone Be Pro

MTK6732 64-bit ARM Cortex-A53 (@1.5GHz) Quad Core CPU

 

Coupon Code: BEPRO Price:$143.99 (3.16-3.23)

--> Clilk Here

 

No.4: Utta X1 STORM

HD IPS Screen MTK6592 Octa Core 1.7GHz 32GB ROM 3G Smartphone

 

Coupon Code: UTTX1 Price:$99 (Only 5 Pieces)

Coupon Code: UTTX1A Price:$125 (Only 10 Pieces)

Coupon Code: UTTX1B Price:$155 (Only 20 Pieces)

Coupon Code: UTTX1C Price:$172 (Only 50 Pieces)

--> Clilk Here

 

No.5: Mlais M9

The Cheapest Octa Core Smartphone

 

Coupon Code: GBMM9 Price:$79.98 (Only 80 Pieces)

--> Clilk Here

 

φιλε τα κουπόνια πώς τα βρίσκεις?

Μπηκα στο newsletter αλλά δε βλέπω να μου έχουν στείλει κάποιο κουπόνι..

Link to comment
Share on other sites

φιλε τα κουπόνια πώς τα βρίσκεις?

Μπηκα στο newsletter αλλά δε βλέπω να μου έχουν στείλει κάποιο κουπόνι..

 

κοιτα εδω φιλε μου http://gearbestcoupons.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

φιλε τα κουπόνια πώς τα βρίσκεις?

Μπηκα στο newsletter αλλά δε βλέπω να μου έχουν στείλει κάποιο κουπόνι..

 

http://www.kimovil.com/en/voucher-codes-and-shops/gearbest?unlk=c5pa38n

Εδώ μπορείς να δεις.

Link to comment
Share on other sites

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...