Jump to content

[Note 4] Διαθεσιμότητα και Αγορά


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από τη στιγμή που τώρα είναι στα 635€ βλέπω για τα Χριστούγεννα μία "πιασάρικη" τιμή στα 599€ και στα μέσα με τέλος Γενάρη τα 550€. Από κει μετά μικρές πτώσεις μέχρι και την έλευση του S6. Εκτιμήσεις πάντα :rolleyes:.

 

Και το 635€ μια χαρά πιασάρικη τιμή είναι.:p

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και το 635€ μια χαρά πιασάρικη τιμή είναι.:p

 

Για ψυχολογικούς λόγους το 5** είναι κάπως :rolleyes:.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

το οχταπυρινο που τελικα αποφασησα να αποκτησω εχει 652 ευρω ! υπαρχει και η επιλογη στα 632 αλλα δεν θελω να αποκτησω και αυτο το κινητο σε μαυρο :/ ! στο σκρουτζ μεσα σε 3 μερες απο τα 15 μαγαζια εφτασαν πλεον τα 31 οποτε δεν ξερω πως θα παει! και το C αναιβενει σε δημοτικοτητα ολο και περισσοτερο!

 

 

 

και να μοιραστω μια σκεψη μ μιας και η σαμη το παει αποκλειστικα να χρησιμοποιει exynos και αρχισε ερευνες και τα σχετικα πιστευω θα εχει μεγαλυτερη υποστιριξη εκ μερους της παντα! και νομιζω θα το κρατησει πιο ψηλα σε σχεση με τον σναπ το νοτελι ! δεν ξερω μια γνωμη μ λεω.. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

το οχταπυρινο που τελικα αποφασησα να αποκτησω εχει 652 ευρω ! υπαρχει και η επιλογη στα 632 αλλα δεν θελω να αποκτησω και αυτο το κινητο σε μαυρο :/ ! στο σκρουτζ μεσα σε 3 μερες απο τα 15 μαγαζια εφτασαν πλεον τα 31 οποτε δεν ξερω πως θα παει! και το C αναιβενει σε δημοτικοτητα ολο και περισσοτερο!

 

 

 

και να μοιραστω μια σκεψη μ μιας και η σαμη το παει αποκλειστικα να χρησιμοποιει exynos και αρχισε ερευνες και τα σχετικα πιστευω θα εχει μεγαλυτερη υποστιριξη εκ μερους της παντα! και νομιζω θα το κρατησει πιο ψηλα σε σχεση με τον σναπ το νοτελι ! δεν ξερω μια γνωμη μ λεω.. :ninja:

Φίλε Κώστα να το πάρεις αφού το αποφάσισες. ΟΙ διαφορές μεταξύ των δύο μοντέλων είναι πολύ μικρές και πιστεύω ότι θα τύχουν της ίδιας υποστήριξης και από την εταιρεία αλλά και από την κοινότητα.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί να μου δώσει κάποιος απάντηση σε αυτό...Μέχρι την ώρα που έγραφα αυτές τις γραμμές έβλεπα στο skroutz το Birdphone να έχει ποιο φτηνά από όλους το C στα 651,09€ http://www.birdphone.gr/gr/prdid/e0c762fd698f4f3ea6cafdd40fdad6b5/productinfo.aspx την ίδια ώρα που το ίδιο κατάστημα το F το έχει πολύ ακριβότερα στα 681,19€... http://www.birdphone.gr/gr/prdid/98f16f63b9fd457aa2206c6cfc78e477/productinfo.aspx:X:blink::worry::!: Λογικά κάποιο λάθος θα υπάρχει γιατί στην περιγραφή στον C λένε για 2,7GHz...:blink::X Edited by UNEXPECTEDGR

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί να μου δώσει κάποιος απάντηση σε αυτό...Μέχρι την ώρα που έγραφα αυτές τις γραμμές έβλεπα στο skroutz το Birdphone να έχει ποιο φτηνά από όλους το C στα 651,09€ http://www.birdphone.gr/gr/prdid/e0c762fd698f4f3ea6cafdd40fdad6b5/productinfo.aspx την ίδια ώρα που το ίδιο κατάστημα το F το έχει πολύ ακριβότερα στα 681,19€... http://www.birdphone.gr/gr/prdid/98f16f63b9fd457aa2206c6cfc78e477/productinfo.aspx:X:blink::worry::!: Λογικά κάποιο λάθος θα υπάρχει γιατί στην περιγραφή στον C λένε για 2,7GHz...:blink::X

Δεν υπάρχει εξήγηση. Το ένα το αγόρασε απλώς πιο φθηνά. Δεν είναι το C καλύτερο από το F ή το αντίθετο.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα. Εχω βρει το Note 4 σε αυτο το ιταλικο site. Οντως η Ιταλια εχει τις καλυτερες τιμες απο τις χωρες απο τις οποιες μπορουμε να το αγορασουμε και να εχουμε εγγυηση και ουτε να χρειαζεται να κανουμε την ιστορια με την 5λεπτη κληση πριν μας το φερουν;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα. Εχω βρει το Note 4 σε αυτο το ιταλικο site. Οντως η Ιταλια εχει τις καλυτερες τιμες απο τις χωρες απο τις οποιες μπορουμε να το αγορασουμε και να εχουμε εγγυηση και ουτε να χρειαζεται να κανουμε την ιστορια με την 5λεπτη κληση πριν μας το φερουν;

5λεπτη κλήση δεν χρειάζεται, η Ιταλία ανήκει στο European Region, όπως και η Ελλάδα. Ο συγκεκριμένος πωλητής δεν στέλνει Ελλάδα.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Η αναζήτηση στο skroutz βγάζει καταστήματα με τιμή 630 αυτή τη στιγμή. Τα προτιμούμε; ή πάμε στο γνωστό; Δεν έχω πάρει ποτέ έτσι κινητό και δεν έχω ιδέα το τι μπορεί να "συναντήσω".

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Η αναζήτηση στο skroutz βγάζει καταστήματα με τιμή 630 αυτή τη στιγμή. Τα προτιμούμε; ή πάμε στο γνωστό; Δεν έχω πάρει ποτέ έτσι κινητό και δεν έχω ιδέα το τι μπορεί να "συναντήσω".

Ευχαριστώ

 

Αν μπορείς να πας και αυτοπροσώπως και να το δεις, γιατί όχι.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Οπότε να κοιτάξω στη Θεσσαλονίκη που μένω μαγαζιά..... Ευχαριστώ!!

Μπάμπη δυστυχώς για εμάς τα περισσότερα, αν όχι όλα είναι στην Αθήνα.

Υπάρχουν όμως αρκετά καλά καταστήματα που έχουν αγοράσει πάρα πολλοί από εδώ μέσα.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μπάμπη δυστυχώς για εμάς τα περισσότερα, αν όχι όλα είναι στην Αθήνα.

Υπάρχουν όμως αρκετά καλά καταστήματα που έχουν αγοράσει πάρα πολλοί από εδώ μέσα.

 

Το katanou http://www.katanou.gr/index.php?route=product/product&product_id=774&ref=bestprice.gr είναι προς το Κιλκίς, περίπου 30ΚΜ από Θεσσαλονίκη, και έχει ανταγωνιστικές τιμές.

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Οπότε να κοιτάξω στη Θεσσαλονίκη που μένω μαγαζιά..... Ευχαριστώ!!

 

Το katanou http://www.katanou.gr/index.php?route=product/product&product_id=774&ref=bestprice.gr είναι προς το Κιλκίς, περίπου 30ΚΜ από Θεσσαλονίκη, και έχει ανταγωνιστικές τιμές.

 

Έλεγξε προέλευση και όρμα!:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο σκρουτζομαγαζο που να δίνει το c με πιστωτική και δόσεις, έστω και εντοκα.

Μιλάμε για σκρουτζομαγαζο με κάτω από 700 ευρώ, όχι κανένας Κωτσοβο@ος κτλπ.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο σκρουτζομαγαζο που να δίνει το c με πιστωτική και δόσεις, έστω και εντοκα.

Μιλάμε για σκρουτζομαγαζο με κάτω από 700 ευρώ, όχι κανένας Κωτσοβο@ος κτλπ.

Τα σκρουτζομάγαζα δεν έχουν άτοκες δόσεις. Μάλιστα οι περισσότεροι χρεώνουν παραπάνω 3-4% την πληρωμή με πιστωτική.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Τα σκρουτζομάγαζα δεν έχουν άτοκες δόσεις. Μάλιστα οι περισσότεροι χρεώνουν παραπάνω 3-4% την πληρωμή με πιστωτική.

Δεν είπα για ατοκα, έστω και εντοκα, αλλά με δόσεις αν υπάρχει κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα για ατοκα, έστω και εντοκα, αλλά με δόσεις αν υπάρχει κάποιος.

Δύσκολο, εγώ πάντως θεωρώ πολλά και τα 3-4% που χρεώνουν επιπλέον.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

μονο τα μαγαζια seven νομιζω το κανουν με δωσεις αλλα δεν ξερω κατα ποσο αυτο γινεται ηλεκτρονικα! απο το μαγαζι παντος γινεται αν πας εκει!
Link to comment
Share on other sites

Στα 64GB εσωτερικής μήπως το έχει βρει κάποιος;;;;;

Ούτε στο Note 3 το είχε βρεί κανείς, αλλά ούτε και στο S5. Το είχα ψάξει και στο Amazon.:lol:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ούτε στο Note 3 το είχε βρεί κανείς, αλλά ούτε και στο S5. Το είχα ψάξει και στο Amazon.:lol:

 

 

Από την εποχή του Note 2 ψάχνω τα 64GB, αλλά χωρίς αποτέλεσμα! Το 4άρι το βρήκα στα 64 σε αγγελία σε ελληνικό site τεχνολογίας, αλλά δεν έδινε πληροφορίες προέλευσης! Ούτε κατόπιν αιτήματος...

Link to comment
Share on other sites

μονο τα μαγαζια seven νομιζω το κανουν με δωσεις αλλα δεν ξερω κατα ποσο αυτο γινεται ηλεκτρονικα! απο το μαγαζι παντος γινεται αν πας εκει!

Ισχύει, από seven υπάρχει 7% τοκος! Δόσεις μόνο από μαγαζί.

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Εχω το note 4 910c Που αγόρασα απο Ελλάδα. Εχει μια rom KTU84P.N910CXXU1ANK5 .

1. Πως μπορώ να δω απο ποια χωρα είναι

2. Δεν μου βγάζει το 4g τις vodafone ενω είναι ενεργοποιημενο και απο την vodafone και στο κινητο, Μήπως πρέπει να αλλάξω rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Εχω το note 4 910c Που αγόρασα απο Ελλάδα. Εχει μια rom KTU84P.N910CXXU1ANK5 .

1. Πως μπορώ να δω απο ποια χωρα είναι

2. Δεν μου βγάζει το 4g τις vodafone ενω είναι ενεργοποιημενο και απο την vodafone και στο κινητο, Μήπως πρέπει να αλλάξω rom

 

δοκιμασε την εφαρμογη απο το Play store https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo

 

τωρα οσο για το 4G αυτο παιζει αναλογα σε πια περιοχη εισαι και κατα ποσο εχει σημα για 4G και πιανει!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Διαθεσιμότητα και Αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...