Jump to content

[Smartphones] Qtek Smartphones: Προγράμματα, Themes, .PiT, Plugins


sugardad
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια ηθελα να ρωτησω κατι προτου αγορασω το S100.....Ειχα ρωτησει αν υπαρχει προγραμματακι για αναγνωριση ελληνικων χαρακτηρων και καποιος μου ειπε το penreader....

το εχει δκιμασει κάποιος...? δουλευει ικανοποιητικα για ελληνικα...?

και αν ναι πρεπει καποιος να το αγορασει η βρισκεται....χμ χμ :D

D.G.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παντως προγραμμα να βλεπω φωτογραφιες σε μεγευθυνση δεν βρηκα εκτος παο το ενσωματωμενο το οποιο δεν κανει scrolling..
Link to comment
Share on other sites

Παντως προγραμμα να βλεπω φωτογραφιες σε μεγευθυνση δεν βρηκα εκτος παο το ενσωματωμενο το οποιο δεν κανει scrolling..

 

Φυσικά και κάνει scrolling! Αφού το μεγεθύνεις όσο θες, πατάς το joystick προς τα μέσα και γυρνάει σε scroll mode, όπου μπορείς να κουνιέσαι αριστερά-δεξιά με το joystick :)

 

Για να γυρίσεις στο zoom mode ξαναπατάς το joystick προς τα μέσα :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ηθελα να ρωτησω κατι προτου αγορασω το S100.....Ειχα ρωτησει αν υπαρχει προγραμματακι για αναγνωριση ελληνικων χαρακτηρων και καποιος μου ειπε το penreader....

το εχει δκιμασει κάποιος...? δουλευει ικανοποιητικα για ελληνικα...?

και αν ναι πρεπει καποιος να το αγορασει η βρισκεται....χμ χμ :D

vre paidia mipos kserei kaneis pou tha vro to firmware tou s100 sta rosika? :cry:

γιατι δεν ρωτατε στο thread του s100;θα σασ απαντησουν πιο γρηγορα

Το σχετικό thread για το S100 βρίσκεται στην ενότητα Windows Mobile Pocket PCs

Συνεχίστε εκεί για απορίες που αφορούν τη συγκεκριμένη συσκευή

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/874.gif

MyPhone Forum Moderator @ "Κινητά τηλέφωνα"

Link to comment
Share on other sites

Το σχετικό thread για το S100 βρίσκεται στην ενότητα Windows Mobile Pocket PCs

Συνεχίστε εκεί για απορίες που αφορούν τη συγκεκριμένη συσκευή

Βλέπω πως πληθαίνουν τα ποστ με ερωτήσεις για το S100, αν και δεν είναι εδώ ο σωστός χώρος. Προφανώς οι χρήστες μπερδεύονται βλέποντας τον τίτλο της κατηγορίας (Qtek).

Πιστεύω πως θα ήταν πιο χρήσιμο να φτιαχτεί ένα επισημασμένο θέμα με τίτλο S100, να είναι κλειδωμένο και να έχει ένα μοναδικό ποστ που να περιέχει το link για τη σωστή κατηγορία (πχ κάτι σαν το παραπάνω quote σου)

Namasté,

 

george

Link to comment
Share on other sites

ean theleis mporw na diathesw xwro sto site mou. contact me info@emet.gr
Οποιος εχει προγραμματακια για smartphones μπορεί να τα ανεβάσει στο emet για να τα κάνει sharing μαζι μας!!! :p
Link to comment
Share on other sites

Ποιός ξέρει τι ακριβώς σημαίνει "κλειδωμένο τηλέφωνο";

Βρήκα μια εφαρμογή (checklock.exe) που όταν την έτρεχα μου έβγαζε το εξής μήνυμα:

Πληροφορίες: Your phone is locked.

To περίεργο είναι πως ποτέ δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα στο να εγκαθιστώ εφαρμογές.Παρόλα αυτά επειδή έχω το μικρόβιο μέσα μου ακολούθησα κάποιες οδηγίες που βρήκα σε κάποιο ξένο φόρουμ και κατάφερα να "ξεκλειδώσω" το τηλ.

Πράγματι τώρα όταν τρέχω το checklock.exe το μήνυμα λέει πλέον:

Πληροφορίες: Your phone is not locked

Διαφορά δεν έχω καταλάβει...και το ερώτημα είναι τελικά τι ξεκλείδωσα;

 

Πες μας τι ακριβως εκανες....

Οποιος εχει προγραμματακια για smartphones μπορεί να τα ανεβάσει στο emet για να τα κάνει sharing μαζι μας!!! :p
Link to comment
Share on other sites

οποιος γνωρίζει σχετικά με πρόγραμμα που εμφανίζει τον καλούντα σε full screen (photo) να μας ενημερωσει!!!! θενκς!
Οποιος εχει προγραμματακια για smartphones μπορεί να τα ανεβάσει στο emet για να τα κάνει sharing μαζι μας!!! :p
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, εγκαινιάζω τον νέο τόπο καταχώρησης προγραμμάτων !!! το link ειναι

MOD EDIT

 

Εκει μπορείτε να κατεβάσετε αλλά και να ανεβασετε προγράμματα για qtek!

 

 

MOD EDIT:Όχι direct links παρακαλώ :!:

Οποιος εχει προγραμματακια για smartphones μπορεί να τα ανεβάσει στο emet για να τα κάνει sharing μαζι μας!!! :p
Link to comment
Share on other sites

Πες μας τι ακριβως εκανες....

loipon ,...otan to tilefwno einai kleidwmeno endexetai kapoies efarmoges na min tis trexei logw tou oti to tilefwno den diathetei to ananlogo pistopoiitiko egkatestimeno. esi auto pou ekanes einai oti akirwses tin diadikasia elegxou tou kinitou gia to antistoixo pistopoitiko ..to ekana k egw!

Οποιος εχει προγραμματακια για smartphones μπορεί να τα ανεβάσει στο emet για να τα κάνει sharing μαζι μας!!! :p
Link to comment
Share on other sites

οποιος γνωρίζει σχετικά με πρόγραμμα που εμφανίζει τον καλούντα σε full screen (photo) να μας ενημερωσει!!!! θενκς!

 

Egw proswpika den xreiasthka ksexwristo programma gia na kanw kati tetoio.

Apla o typos ths fwtografias pou tha bgaleis frontise na einai "Fwtografia Epafhs". Toulaxiston egw ayto ekana se mia periptwsh k emfanizetai full screen...

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πως πληθαίνουν τα ποστ με ερωτήσεις για το S100, αν και δεν είναι εδώ ο σωστός χώρος. Προφανώς οι χρήστες μπερδεύονται βλέποντας τον τίτλο της κατηγορίας (Qtek).

Πιστεύω πως θα ήταν πιο χρήσιμο να φτιαχτεί ένα επισημασμένο θέμα με τίτλο S100, να είναι κλειδωμένο και να έχει ένα μοναδικό ποστ που να περιέχει το link για τη σωστή κατηγορία (πχ κάτι σαν το παραπάνω quote σου)

Ωραία ιδέα που όπως βλέπεις υλοποιήθηκε. Ευχαριστώ :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/874.gif

MyPhone Forum Moderator @ "Κινητά τηλέφωνα"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους...

 

Μπορεί κάποιος να μου θυμίσει ποιος είναι ο καλύτερος browser για τα Qtek;;;;

 

Ο opera ή κάποιος άλλος;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους...

 

Μπορεί κάποιος να μου θυμίσει ποιος είναι ο καλύτερος browser για τα Qtek;;;;

 

Ο opera ή κάποιος άλλος;;;;

εγω τουλαχιστον δεν ξερω αλλο browser εκτος απο τον opera για smartphone. φυσικα ειναι κλασεις ανωτερος απο τον pIE αλλα πλεον εχει κυκλοφορησει η επισημη εκδοση και δεν ειναι free. αν δεν εισαι διατεθημενος να δωσεις 29$ δεν ξερω αν θα μπορεσεις να τον βρεις "αλλου". εχω δανισει το smartphone μου αυτη την περιοδο και δεν το ψαχνω:(

Link to comment
Share on other sites

kat'arxin kalispera!diavasa sxedon olo to thema (einai kai megalo!!) kai den vrika apantisi sto erotima mou

eimai neos xristis tou e200 kai isos oi erotiseis mou fanoun ilithies stous palious,alla tha matho pou tha paei!!! :X

 

1.pos pername .cab arxeia sto kinito kai efarmoges xoris set up (xml)

2.pos pername themata kai ixous

 

auta ta oliga!!! :O

euxaristo ek ton proteron!!!!! :D

girisa kai ti katalava...?:(
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζετε πώς λέγεται εκείνο το παιγνίδι με τα τουβλάκια που τα σπάει ένα μπαλλάκι που το χτυπάς με τη ρακέτα στο κάτω μέρος; Πρέπει να είναι πολυ κλασικό. Και καμία πηγή για κατέβασμα για το QTEK 8020???

Ευχαριστώ προκαταβολικά . . .

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζετε πώς λέγεται εκείνο το παιγνίδι με τα τουβλάκια που τα σπάει ένα μπαλλάκι που το χτυπάς με τη ρακέτα στο κάτω μέρος; Πρέπει να είναι πολυ κλασικό. Και καμία πηγή για κατέβασμα για το QTEK 8020???

Ευχαριστώ προκαταβολικά . . .

 

αν και πρεπει να υπαρχουν αρκετα παιχνιδια τυπου arkanoid θα σου προτεινα το spb arkaball. αρχικα κατεβασε το trial των 15 ημερων και αν σ΄ αρεσει θα δουμε τι μπορουμε να κανουμε. εγω προσωπικα το εχω αγορασει γιατι μου αρεσε...

Link to comment
Share on other sites

kat'arxin kalispera!diavasa sxedon olo to thema (einai kai megalo!!) kai den vrika apantisi sto erotima mou

eimai neos xristis tou e200 kai isos oi erotiseis mou fanoun ilithies stous palious,alla tha matho pou tha paei!!! :X

 

1.pos pername .cab arxeia sto kinito kai efarmoges xoris set up (xml)

2.pos pername themata kai ixous

 

auta ta oliga!!! :O

euxaristo ek ton proteron!!!!! :D

 

Ta .cab ta kanoume copy sto kinito mesw tou explorer twn windows, kai meta mesa apo ton file explorer tou kinitou ta kanoume run...

Link to comment
Share on other sites

αν και πρεπει να υπαρχουν αρκετα παιχνιδια τυπου arkanoid θα σου προτεινα το spb arkaball. αρχικα κατεβασε το trial των 15 ημερων και αν σ΄ αρεσει θα δουμε τι μπορουμε να κανουμε. εγω προσωπικα το εχω αγορασει γιατι μου αρεσε...

 

 

Εγώ το έχω αυτό το παιχνιδάκι και είναι πολύ καλό αλλά έχουν περάσει οι 15 μέρες.

Μπορώ να κάνω κάτι να το έχω free;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...