Jump to content

[Smartphones] Qtek Smartphones: Προγράμματα, Themes, .PiT, Plugins


sugardad
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

re paidia kana program metartopea apo xiliometra se milia ,varous ,ogou..klp kseretai????

 

υπαρχει το fizz traveller 2.1

μια απο τις πολλες λειτουργιες του ειναι και οι μετατροπες που βλεπεις στο παρακατω screen shot:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/psybill/12429/387220/0/fizz.jpg

 

εγω το εχω αγορασει. ισως η πιο πληρης εφαρμογη για τα τηλεφωνα μας!!

Link to comment
Share on other sites

Paidia lew na agorasw to 8010. yparxei sto mirc kanali pou na exei programmata gia na "agorasw" mono gia smartphones?

Gia ta PPC gia paradeigma yparxei to #pocket.....

Eyxaristw

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Paidia lew na agorasw to 8010. yparxei sto mirc kanali pou na exei programmata gia na "agorasw" mono gia smartphones?

Gia ta PPC gia paradeigma yparxei to #pocket.....

Eyxaristw

 

στο ιδιο καναλι υπαρχει ενας server(XfactorX) που εχει κατι λιγα για smartphones. τιποτα το ιδιαιτερο ομως. ολα αυτα που εχει υπαρχουν και σε αλλα links που εχουν δωθει παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

Τέλειο το κινέζικο site πάρα πολύ μου άρεσε!

 

Έχει πάρα πολλά πράγματα μέσα τα οποία δεν τα βρίσκεις πουθενά αλλού!

 

Είναι απίστευτο! Άτιμοι σχιστομάτιδες!!

 

Παιδιά, όποιος έχει το Explode Arena για το smartphone μας τον παρακαλώ

να μου το στείλει στο mzizt@yahoo.gr

 

Thanks!

 

:) :O

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, είχα δει ένα πρόγραμμα για λογαριασμό βενζίνης για symbian. Μήπως έχει πάρει κάτι το μάτι σας για Windows;
Τι πρόγραμμα είναι αυτό;;; Τι λειτουργίες έχει; :blink:
Link to comment
Share on other sites

Ένα πολύ απλό (τύπου excel) που γράφεις πότε έβαλες, πόσο (σε λιτρα και λεφτά), πόσα χλμ, κτλ, και από εκεί και πέρα κάνεις κάποιους υπολογισμούς για να υπολογίσεις κατανάλωση, κόστος κτλ. Φαντάζομαι ότι κάτι θα υπάρχει (σχετικά συμπαθητικό στη χρήση και όχι σε microcalc ή κάποιο παρόμοιο... ;) ).
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

 

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με την εγγραφή Video στο Qtek 8080 με το τελευταίο ελληνικό firmware. Είχα εγκαταστήσει το IA Style Tools και το ΙΑ album.... όταν τα

απεγκατέστησα η εγγραφή Video κόλλαγε μετά από τα 15 sec είτε στην κάρτα είτε στην εσωτερική μνήμη. Οταν ξαναέβαλα το IA style tools η εγγραφή Video έφτιαξε, όμως δημιουργεί αρχεία .avi που ο media player στο PC δεν μπορεί να διαβάσει....(Το κινητό τα διαβάζει μια χαρά).

Έχει παρατηρήσει κανείς κάτι τέτοιο?

Η default εφαρμογή του κινητού για την εγγραφή video είναι της ΙΑ? Γιατί εμένα έτσι λεει το about της εφαρμογής εγγραφής Video.

Δεν θα έπρεπε να μπορεί να γράψει το κινητό σε .3gp μορφή το video? (Ώστε να μπορεί να αποσταλεί και σε mms?)

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

manos the greek ,καλησπερα.προφανωs απο το πιο πανω site το κινεζικο που εδωσε ο φιλοs gwgw εχειs παρει yλικο.πωs τοκανεs,θελει register και αν ναι που ειναι.φιλικα Ντινοs
Link to comment
Share on other sites

manos the greek ,καλησπερα.προφανωs απο το πιο πανω site το κινεζικο που εδωσε ο φιλοs gwgw εχειs παρει yλικο.πωs τοκανεs,θελει register και αν ναι που ειναι.φιλικα Ντινοs

 

Χρειαζόμαστε επειγόντος κινεζομαθή.Προφανώς θέλει register, αλλά πως?

Βλέπουμε το θησαυρό αλλά δε μπορούμε να ακουμπήσουμε.Το μόνο που κατάφερα είναι να βρω κάποια κινέζικα "κλειδιά"εδώ

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Χρειαζόμαστε επειγόντος κινεζομαθή.Προφανώς θέλει register, αλλά πως?

Βλέπουμε το θησαυρό αλλά δε μπορούμε να ακουμπήσουμε.Το μόνο που κατάφερα είναι να βρω κάποια κινέζικα "κλειδιά"εδώ

 

χρησιμοποιησε ενα online μεταφραστη πχ το systran, και κανε μεταφραση τη σελιδα απο απλα κινεζικα σε αγγλικα. σιγα σιγα θα καταφερεις να κανεις register και να κατεβασεις το "θησαυρο";)

 

παντως το site ειναι πολυ αργο. ακομα και με dsl σου βγαζει την πιστη μεχρι να καταφερεις να κατεβασεις κατι..

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζόμαστε επειγόντος κινεζομαθή.Προφανώς θέλει register, αλλά πως?

Βλέπουμε το θησαυρό αλλά δε μπορούμε να ακουμπήσουμε.Το μόνο που κατάφερα είναι να βρω κάποια κινέζικα "κλειδιά"εδώ

http://translate.google.com/translate?sourceid=navclient-menuext&hl=en&u=http%3A%2F%2Fwww%2Eioicn%2Ecom%2Ecn%2Fviewthread%2Ephp%3Ftid%3D48783%26fpage%3D1%26sid%3DgWWQ4N ;)

Link to comment
Share on other sites

εχει δικιο ο harryal ειναι πολυ αργο.παντωσ για register πατε πανω αριστερα στη λεξη ΝΛ3φ.μετα στο πρωτο πεδιο που σασ βγαζει βαλτε username και στα επομενα δυο τον κωδικο.θελει και email.πατηστε κατω δεξια το κουτακι και θα σαs βαλει αμεσωs μεσα.και πιο πανω αυτο που ειχε πει ο Mανοs,εχει προγραματα μεσα που δεν τα εχουμε βρει αλλου,εωσ τωρα.οπωs resco viewer 5.20,profimail 2.1,tube 2.5.ενα προγραμα για animation, το illium news και αλλα.αλλα σου σπαει τα νευρα σερνετε το site στην κυριολεξια
Link to comment
Share on other sites

Έχω ανεβάσει εδώ

ένα αρχείο .rar το οποίο περιέχει τα games :X που βλέπετε στην λίστα που έχω επισυνάψει (σχεδόν όλα δοκιμασμένα στο 8080).

Όσοι έχετε γρήγορες συνδέσεις κατεβάστε το (είναι 105 ΜΒ!).

 

Enjoy :)

list.txt

Link to comment
Share on other sites

Έχω ανεβάσει εδώ

ένα αρχείο .rar το οποίο περιέχει τα games :X που βλέπετε στην λίστα που έχω επισυνάψει (σχεδόν όλα δοκιμασμένα στο 8080).

Όσοι έχετε γρήγορες συνδέσεις κατεβάστε το (είναι 105 ΜΒ!).

 

Enjoy :)

Good job!!! Σε ευχαριστούμε πολύ satriani για το δωράκι :D

Link to comment
Share on other sites

satriani des to server soy,kapio problhma yparxei

 

Φίλε ntinos το link λειτουργεί μια χαρά ακόμα.

 

Πάντως το link θα λήξει σε 7 μέρες ή μετά από 25 downloads, έτσι λειτουργεί το yousendit.com,

μακάρι να είχα κάποιο ftp server να ανεβάσω apps/games γιατί έχω αρκετά.

Αν βρώ κανά καλό free server μπορεί κάτι να γίνει.

Link to comment
Share on other sites

φτου...φτου...δεν το πιστευω!!!

με εκοψε στο 95% και τωρα ειναι blocked.....μπορει καποιος να το ξανανεβασει ρε παιδια;;;;

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Good job!!! Σε ευχαριστούμε πολύ satriani για το δωράκι :D

 

Παρακαλώ!,

 

ετοιμάζω και ένα πακετάκι με εφαρμογές, θα τα ανεβάσω ελπίζω σε ftp. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...