Jump to content

[Smartphones] Qtek Smartphones: Προγράμματα, Themes, .PiT, Plugins


sugardad
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γιατι harryal εγω παρανομα το ειχα και το εδινα;20 pm μου καναν οι φιλοι μαs,απλα δεν προλαβα να το δωσω σε ολουs.δεν καταλαβαινω τι κλιμα επικρατει εδω μεσα;τι εισαι το know how;και γιατι δε μαs το δινεs πιο πριν αφου το ειχεs;φιλικα ντινοs
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις το Autoroute 2005, το έχει μέσα στο cd!!!

 

 

Βρήκα ένα forum στιλ aivanet που έχει κάμποσα προγράμματα, ‘αγορασμένα’, αν και τα περισσότερα από αυτά τα έχει δώσει ο sugardad.

 

*h**p://www.iphone-forum.org/viewtopic.php?t=23596**

Θέλει Register. Εννοείται τι είναι free.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Na s po file mu....

An to katevasis demo kai vris to Key tou app apo kapio kalo christiano tou forum aftou i allou tote ti psaxnis gia pio ftina???

 

Apla den eixa xrono na to psaksw to site, k nomisa oti den yparxei trial ekdosh gia download... Afto mporeis na to katalaveis kai apo to prohgoumeno post mou. Les na eimai xthesinos kai na mhn kserw afta ta kolpa?

Sorry kai gia to post!

" Knowledge Is Power"

Panathinaikos F.C. - WilliamsF1 Team

Deneb a.k.a. Stratos

Link to comment
Share on other sites

γιατι harryal εγω παρανομα το ειχα και το εδινα;20 pm μου καναν οι φιλοι μαs,απλα δεν προλαβα να το δωσω σε ολουs.δεν καταλαβαινω τι κλιμα επικρατει εδω μεσα;τι εισαι το know how;και γιατι δε μαs το δινεs πιο πριν αφου το ειχεs;φιλικα ντινοs

 

Όχι φίλε ntino δεν εννοούσα ότι το έδινες παράνομα!!!! Απλά ήθελα να βοηθήσω την κατάσταση. Όταν είδα και κατάλαβα για το ακριβώς πρόκειται έδωσα το link για να διευκολύνω την κατάσταση! Αυτό είναι όλο! Τόσο απλό και χωρίς να ήθελα να σε προσβάλω.

Link to comment
Share on other sites

@ hlias77

Το ανέβασα στο briefcase μου. Ειναι η retail έκδοση.

**h**p://briefcase.pathfinder.gr/view/geoval**

 

Euxaristo poli. :)

Link to comment
Share on other sites

@ hlias77

Το ανέβασα στο briefcase μου. Ειναι η retail έκδοση.

**h**p://briefcase.pathfinder.gr/view/geoval**

 

 

ευχαριστουμεεεεεεεε

μια ερωτηση....το thessaloniki.mps+ ειναι χαρτης της πολης;;;

αν ναι,δουλευει κανονικα;;;

:) :)

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμεεεεεεεε

μια ερωτηση....το thessaloniki.mps+ ειναι χαρτης της πολης;;;

αν ναι,δουλευει κανονικα;;;

:) :)

 

Δουλεύει, το ανοίγει κανονικά το pocket streets αλλά δυστυχώς έχει μόνο πολύ κεντρικούς δρόμους. :(

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει, το ανοίγει κανονικά το pocket streets αλλά δυστυχώς έχει μόνο πολύ κεντρικούς δρόμους. :(

Το rar όμως είναι password protected :(

Namasté,

 

george

Link to comment
Share on other sites

πηγα να κανω εγκατασταση το mobiluck και βγαινει ενα παραθυρο που μου ζηταει να κανω εγκατασταση το.net framework πρωτα.τι μπορει να φταιει?

εχει κανει κανεις hard reset αν ναι πως γινεται και τι θα πρεπει να προσεξω?

Link to comment
Share on other sites

πηγα να κανω εγκατασταση το mobiluck και βγαινει ενα παραθυρο που μου ζηταει να κανω εγκατασταση το.net framework πρωτα.τι μπορει να φταιει?

εχει κανει κανεις hard reset αν ναι πως γινεται και τι θα πρεπει να προσεξω?

 

δεν φταιει τιποτα. απλα για να τρεξει η εφαρμογη πρεπει να εχεις εγκατεστημενο το net.framework στο pc σου. αν πατησεις "ναι" στο παραθυρο που σου ανοιγει θα σε οδηγησει στη σελιδα της microsoft για να το κατεβασεις. το net. ειναι αρκετα μεγαλο αρχειο αν θυμαμαι καλα(περιπου 20mb).

για hard reset ψαξε στο τηλεφωνο σου, πρεπει να εχει μια επιλογη "clear storage" σν το πατησεις θα σου ζητησει να βαλεις ενα κωδικο "1234" και θα ξεκινησει τη διαδικασια. τουλαχιστον αυτο ισχυει στο 8080 αλλα και στο SDA. φανταζομαι το ιδιο ισχυει και στη συσκευη σου.

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω και κατι ακομη

α) μπορω να αλαξω τις συντομευσεις στην xbar με αλλες που χρησιμοποιω περισσοτερο?

β) κατι προγραμματα π.χ. lcdplug που εχουν αρχειο setup xml πως εγκαθηστουντε στο τηλεφωνο?

Link to comment
Share on other sites

Ηard reset...Πρίν λίγο έκανα στο 8020.. Κλείσε το κινητό. Ενώ είναι κλειστό, πάτα τα 2 πάνω πάνω κουμπιά (ta softkeys,αυτά με τις παύλες) και ενώ τα έχεις πατημένα, άνοιξε τη συσκευή. Εκεί θα βγει μια μάυρη οθόνη όπου θα δίνει οδηγίες σχετικά με το reset. Σβήνονται ΤΑ ΠΑΝΤΑ της εσωτερικής μνήμης του τηλ. Ρυθμίσεις, επαφές...Όλα.

Ότι έχεις στη κάρτα, μένει.

Προσοχή...

 

 

Ρε παιδιά, το thermo πως στο καλό δουλεύει το θερμόμετρο; Το αφήνω ανοιχτό το πρόγραμμα και η θερμοκρασία παραμένει σταθερή στο φουλ!

http://www.esnips.com/nsdoc/a98e7192-b2bd-49f0-97be-34129e08725d
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το προγραμμα νομιζω οτι αφορα μονο την εσωτερικη θεμοκρασια του κινητου γιατι η εξωτερικη δεν φαινεται..υπαρχει προγραμμα που να δειχνει την εξωτερικη αληθεια...
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται πρόγραμμα για την εξωτερική, αλλά θερμόμετρο... και δυστυχώς θερμόμετρο ακριβείας σε τέτοια συσκευή δύσκολο να βρούμε αφού η ίδια η συσκευή παράγει θερμότητα.

 

Πάντως έχω να κάνω μια ερώτηση, γιατί όποτε δοκιμάζω οποιαδήποτε version του xbar το κινητό κολλάει μέχρι να την απεγκαταταστήσω;

 

Τι προτείνετε ως must software για windows smartphone mobile; (αναφορικά)

Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο κ πληρεστερο PIM για smartphone πλεον ενηληκιωθηκε!

Hδη κυκλοφορησε η Papyrus 1.0 RC1

κ σε λιγες ώρες μετά το post μου αυτο αναμενεται η εκδοση 1.0

ακομη κανουμε feedback για την RC1

και διορθώνονται τα οποια λάθη της τελευταιας στιγμής,

ενώ σε 3-4 μέρες αναμενεται η εκδοση 1.01!!!

http://www.sbsh.net/products/papyrus/pictures/ss1.jpghttp://www.sbsh.net/products/papyrus/pictures/ss3.jpghttp://www.sbsh.net/products/papyrus/pictures/ss4.jpghttp://www.sbsh.net/products/papyrus/pictures/ss6.jpg

 

H ομαδα που αναπτυσει το εν λογω πακετο

διακρινεται απο την ορεξη για δουλεια

καθως κ την ευρεια αντιλιψη σε θέματα που αφορουν ευσεβεις ποθους χρηστών!

Ποθοι που σε πολλές περιπτωσεις απο απλά requests

έγιναν πραγματικότητα/ενσωματώθηκαν στο προγραμμα

ως λειτουργικα/οργανικα κοματια του/features σε ΜΙΑ μέρα!!!

 

Επίσης εγινε συνεργασια με τον δημιουργο

του ισως το καλύτερου scrolling today plugin

το οποιο θα επαναπρογραμματιστει μονο για το papyrus!

Επίσης δεν αποκλειεται δημιουργια νεου homescreen με το εν λογω plugin

απο τον 'μαστορα' drblow

 

το πακετο ΔΕΝ ειναι δωρεαν πλεον!

Η RC1 εκδοση καθώς κ η 1.0 λειτουργει μονο για 12 ημέρες

ενώ όσοι κατέβασαν καποιες απο τις βeta μπορουν να το χρησιμοποιησουν 90 ημέρες (pm me!)

Όποιος ενδιαφέρεται για αγορά του εν λογω πακετου εδώ!

Όσοι συμμετείχαν sthn βeta team (συμπεριλαμβανομένου εμου) εδώ για special price!

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οπως εγραψα και παραπανω ,γνωριζει κανεις τον τροπο που αποθηκευονται τα προγραμματα setup xml στο κινητο και αν μπορω να αλλαξω τα προγραμματα που εχει η xbar με αλλα που μου ειναι πιο χρησημα?
Link to comment
Share on other sites

μακάρι να μπορούσα να βοηθήσω αλλά δεν χρησιμοποιώ το xbar... με βολέυει η διαχείριση εφαρμογών που είναι προεγκατεστημένη..
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη φιλε μου και γω για την προεγκατεστημενη ηθελα να ρωτησω αν μπορουν να αλλαξουν τα προγραμματα.επισης θελω να μαθω πως να εγκαταστησω προγραμματα οπως τα lcd plugV ,spTaskMgrEN κ.α που εχουν αρχεια setup.xml

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...