Jump to content

[LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θελω βοηθεια παιδες.εχει κανεις λευκη slim guard θηκη σε titanium black g3?αν ναι μια δυο φωτο θα βοηθουσαν.θελω ναβδω αν ταιριαζουν οι χρωματισμοι η θα γινει καρναβαλι το κινητο μιας καιβδιαθεσιμη εδω ελλαδα βρισκω μονο σε ασπρο χρωμα..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παρέλαβε κανείς την θήκη από case mate να μας πει πόσες μέρες έκανε

εγω που παραγγειλα πρωτος δεν εχω παρει ακομα:(

Link to comment
Share on other sites

μηπως θα ηταν καλυτερο να ανοιγαμε αλλο θεμα για τις μπαταριες, αλλο θεμα για τις θηκες και αλλο θεμα για τους ασυρματους φορτιστες ή αλλα αξεσουαρ (power banks)?

 

ψαχνω το νημα να διαβασω για φορτιστες και προσπαθω να παρω πληροφοριες αναμεσα σε δεκαδες μηνυματα για θηκες...

 

ας το σκεφτει καποιος διαχειριστης.

Link to comment
Share on other sites

εγω που παραγγειλα πρωτος δεν εχω παρει ακομα:(

 

Ειναι και θεμα ελληνικου ταχυδρομιιου θεωρω..αν μπορει καποιος ας ανεβασει και καμια φωτογραφια με τη θηκη :D΄

 

μηπως θα ηταν καλυτερο να ανοιγαμε αλλο θεμα για τις μπαταριες, αλλο θεμα για τις θηκες και αλλο θεμα για τους ασυρματους φορτιστες ή αλλα αξεσουαρ (power banks)?

 

ψαχνω το νημα να διαβασω για φορτιστες και προσπαθω να παρω πληροφοριες αναμεσα σε δεκαδες μηνυματα για θηκες...

 

ας το σκεφτει καποιος διαχειριστης.

 

Θεωρω οτι θα ειναι λιγο ανουσιο μετα με τοσα θεματα..μπορεις να ρωτησεις και οποιος ξερει θα απαντησει φανταζομαι οπως ρωτησα και εγω πιο πανω για power bank. Αποψη μου βεβαια μπορει να βολευει τους περισσοτερους να ειναι ξεχωριστα.

Link to comment
Share on other sites

εγω που παραγγειλα πρωτος δεν εχω παρει ακομα:(

 

πόσες μέρες πέρασαν?

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

μηπως θα ηταν καλυτερο να ανοιγαμε αλλο θεμα για τις μπαταριες, αλλο θεμα για τις θηκες και αλλο θεμα για τους ασυρματους φορτιστες ή αλλα αξεσουαρ (power banks)?

 

ψαχνω το νημα να διαβασω για φορτιστες και προσπαθω να παρω πληροφοριες αναμεσα σε δεκαδες μηνυματα για θηκες...

 

ας το σκεφτει καποιος διαχειριστης.

θεμα για αξεσουαρ υπαρχει,για power banks,οποτε δεν χρειαζεται κι αλλο.

προτεινω tp link.

η αν θες εχω κι ενα zagg και το δινω.συγκεκριμενα αυτο http://www.ebay.com/itm/CHARGE-your-iPhone-Android-iPad-Tablet-or-iPod-Anywhere-USB-Portable-Power-Pack-/231462468995?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35e43cfd83

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε και εμενα η case mate. Η παραγγελια ειχε γινει 20 του μηνα. Παρα παρα παρα πολυ καλη θηκη φαινεται..απολυτη προστασια του κινητου. Επισης μεσα στη συσκευασια υπηρχε και κουπονακι 20% εκπτωση στην επομενη παραγγελια. Απλα ενημερωνω :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε και εμενα η case mate. Η παραγγελια ειχε γινει 20 του μηνα. Παρα παρα παρα πολυ καλη θηκη φαινεται..απολυτη προστασια του κινητου. Επισης μεσα στη συσκευασια υπηρχε και κουπονακι 20% εκπτωση στην επομενη παραγγελια. Απλα ενημερωνω :rolleyes:

Σε ποια περιοχή βρίσκεσαι?

Καλορίζικη!

Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο περίεργο πως κάποιος την έχει παραλάβει και αλλοι από πιο νωρίς όχι.εγώ από 21 του μήνα που την παρήγγειλα ακόμη τίποτα.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο περίεργο πως κάποιος την έχει παραλάβει και αλλοι από πιο νωρίς όχι.εγώ από 21 του μήνα που την παρήγγειλα ακόμη τίποτα.

 

Σε λιγες μερες θα την εχετε. Εγω εχω το "προνομιο" να δουλευει ο πατερας μου στο ταχυδρομιο οποτε οτι παραγγελνω τα στελνω κατευθειαν εκει και δε μεσολαβει ταχυδρομος να μου τα φερει ;) οποτε λογικα και οι δικες σας εχουν φτασει στα ταχυδρομεια και αναμενετε να τα φερει ο ταχυδρομος

Link to comment
Share on other sites

η διαφορα σε αυτες τις δυο θηκες LG CCF-340g και LG CCF-345g ποιες ειναι???η μια ειναι με το nfc παντως....ειναι και οι δυο γνησιες ομως?γιατι καποιες πισω στο καπακι δεν εχουν αυτα τα pins..
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

η διαφορα σε αυτες τις δυο θηκες LG CCF-340g και LG CCF-345g ποιες ειναι???η μια ειναι με το nfc παντως....ειναι και οι δυο γνησιες ομως?γιατι καποιες πισω στο καπακι δεν εχουν αυτα τα pins..

 

Και οι δυο γνησιες ειναι απλα η μια αντικαθιστα το καπακι του κινητου

(αυτη εχει και τα pins για ασυρματη φορτιση)

ενω στην αλλη κουμπωνει το κινητο με το original καπακι του.

Τωρα ποια ειναι ποια δεν ειμαι σιγουρος:)

Link to comment
Share on other sites

Και οι δυο γνησιες ειναι απλα η μια αντικαθιστα το καπακι του κινητου

(αυτη εχει και τα pins για ασυρματη φορτιση)

ενω στην αλλη κουμπωνει το κινητο με το original καπακι του.

Τωρα ποια ειναι ποια δεν ειμαι σιγουρος:)

Η 340 αντικαθιστα το καπακι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παρειγγειλα προχθες tempered της nuglass απο ebay και περιμενω να μου ρθει..οταν με το καλο θα πω εντυπωσεις

Όταν σου έρθει ανέβασε φωτό αν μπορείς! Θέλω να δώ τι coverage και τι "ανοίγματα" έχει..

Link to comment
Share on other sites

Πριν κανένα μήνα αγόρασα από κατάστημα στην Αθήνα,μία book case

http://ecx.images-amazon.com/images/I/71PCrBYwdTL._SX425_.jpg

Προχθές είδα να λείπει ένα μικρό κομμάτι στην γωνία του πλαστικού καλύμματος,και εχθές άλλο ένα κάτω δεξιά...!

Ξεκουμπώνοντας το κινητό(για πρώτη φορά μάλιστα απ όταν πήρα την θήκη για να τσεκάρω τι γίνεται,ράγισε και σε άλλο ένα σημείο!)

Να τονίσω ότι το κινητό δεν έχει πέσει/χτυπηθεί ή ακουμπήσει οπουδήποτε με δύναμη...

Θεωρώ πολύ πιθανό το πλαστικό να έχει σπάσει λόγω κακής ποιότητας.

Σήμερα κιόλας θα την επιστρέψω στο κατάστημα για αντικατάσταση και θα ενημερώσω για την αντιμετώπιση...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθε και η δικιά μου από case mate. Πολύ καλή αίσθηση στο χέρι και δεν το χαλάει πολύ σε εμφάνιση
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

καλύτερη θήκη που έχω μέχρι τώρα είναι η official slim guard. νομίζω ότι ομορφαίνει το τηλέφωνο περισσότερο.

έχω επίσης αυτή http://www.ebay.com/itm/Soft-TPU-Silicone-Rubber-Back-Case-Protective-Cover-Skin-For-LG-G3-D850-D851-/271532540419?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item3f3899c203

και περιμένω κι αυτή http://www.ebay.com/itm/201176752612?_trksid=p2060778.m2749.l2649&var=500376977378&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Link to comment
Share on other sites

Όταν σου έρθει ανέβασε φωτό αν μπορείς! Θέλω να δώ τι coverage και τι "ανοίγματα" έχει..

 

Φιλε μου εχει ερθει μολις βρω ενα δευτερο κινητο θα βγαλω μερικες φωτο για να δεις. Παντως ειναι παρα πολυ καλη δεν εχω παρατηρησει σε καποιο σημειο να μην εχω "επαφη" με την οθονη. οσο για τα ανοιγματα εχει μονο πανω που ειναι το ηχειο και λιγο αριστερα απο αυτο για να αφηνει λογικα ανοιχτο τον αισθητηρα. Κατα τα αλλα εχω και την case-mate θηκη στο κινητο και δε κτλβς οτι εχει tempered glass (λογω παχους εννοω)

Link to comment
Share on other sites

εγω ακομα δεν εχω πραλαβει την case mate :mad::(:worry:

 

επισης παραγγειλα και αυτο http://www.netimes.com/shop/nillkin%C3%A2%C2%84%C2%A2-nanometer-antiexplosion-tempered-glass-screen-protector-for-lg-g3-p-5293.html?cPath=82_894 amazinf H+

το τζαμι που εχω σε 2 σημεια εχει χασει την επαφη με την οθονη(υγρασια?)

 

Edit:μολις γυρισα απο ελτα,δεν υπαρχει τιποτα στο ονομα μου ουτε με αυτο το track number.

Χαθηκε λετε?

Edited by a_tsa
Link to comment
Share on other sites

εγω ακομα δεν εχω πραλαβει την case mate :mad::(:worry:

 

επισης παραγγειλα και αυτο http://www.netimes.com/shop/nillkin%C3%A2%C2%84%C2%A2-nanometer-antiexplosion-tempered-glass-screen-protector-for-lg-g3-p-5293.html?cPath=82_894 amazinf H+

το τζαμι που εχω σε 2 σημεια εχει χασει την επαφη με την οθονη(υγρασια?)

 

Edit:μολις γυρισα απο ελτα,δεν υπαρχει τιποτα στο ονομα μου ουτε με αυτο το track number.

Χαθηκε λετε?

 

Μολις ετοιμαζομουν να ποσταρω και ειδα το μηνυμα σου. Και εγω μια απο τα ιδια πουθενα η case mate.

Εντωμεταξυ αν ανοιξεις το λινκ την εχει πλεον 25 ευρω...

Edited by demon2411
Link to comment
Share on other sites

Μολις ετοιμαζομουν να ποσταρω και ειδα το μηνυμα σου. Και εγω μια απο τα ιδια πουθενα η case mate.

Εντωμεταξυ αν ανοιξεις το λινκ την εχει πλεον 25 ευρω...

Τι κανουμε?

χασαμε και τα λεφτα τωρα?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...