Jump to content

[LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mε την απλή ζελατίνα είχα καλύτερη αίσθηση και ρολάρισμα πάντως..

Samsung Omnia - Samsung Galaxy S2 - LG G3 - MS Surface pro 3 - Samsung A5(2016) - Samsung A70 - Galaxy Watch - Galaxy Buds+ - Samsung Galaxy A72

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Mε την απλή ζελατίνα είχα καλύτερη αίσθηση και ρολάρισμα πάντως..

 

Μπα ουτε καν...

Αλλα οκ κι εκει παιζουν διαφορες ποιοτητες.

Εγω παντως οτι τζαμακι ή ζελατινα κι αν εχω βαλει σε κινητο,την αισθηση που εχει χωρις αυτα δεν συγκρινεται.

Αλλα τι να κανω που ειμαι ατζαμης οποτε δεν εχω αλλη επιλογη...

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς θήκη/μπαταρία της ZeroLemon; http://zerolemon.com/product/zerolemon-lg-g3-8500mah-extended-battery-rugged-black-zero-shock-hybrid-protection-case/

 

γνώμες; (παρακαλώ μην ασχοληθούμε με το αισθητικό κομμάτι, αυτά είναι προσωπικές επιλογές)

Link to comment
Share on other sites

Έχει ακούσει κανείς κάτι για το Nokia Wireless Charging Pillow Fatboy DT-901; Φαίνεται καλό. Το pillow που έχει μου δίνει μια αίσθηση ασφαλείας ότι το κινητό όσο φορτίζει δεν θα φάει καμία τούμπα άμα αρχίσει να δονείται από κλήση κτλ.
Link to comment
Share on other sites

μια λυση ,που οποιος εχει δυνατοτητα, να εχει μαζι του μια δευτερη γνησια μπαταρια,κατι που κανω και εγω για το αν χρειαστω ενεργεια απλως αλλαζω μπαταρια.;)
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

μια λυση ,που οποιος εχει δυνατοτητα, να εχει μαζι του μια δευτερη γνησια μπαταρια,κατι που κανω και εγω για το αν χρειαστω ενεργεια απλως αλλαζω μπαταρια.;)

 

εγω παρηγγειλα αυτο, εχω δει καλα σχολια γενικα.. θα πω λεπτομερειες μολις παραλαβω (σε κανα μηνα) :P

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγώ έχω power bank, αλλά αυτό είναι για όταν είμαι έξω.

Μέσα στο σπίτι και ιδιαίτερα το βράδυ δεν θέλω να βάζω και να βγάζω το καλώδιο. Ήδη του έχουν κάνει μία δύο γρατσουνιές με το βγάλε-βάλε το καλώδιο.

Ενώ το wireless είναι απλό. Το βάζεις πάνω και φορτίζει. Για αυτό ρώτησα πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Καμία καλή πρόταση για ακουστικά συμβατά με το κινητό μας σε μια λογική τιμη; Να δουλεύει και το κεντρικό κουμπί και το +/- για την ένταση. Γιατί η αριστερή ψείρα μας αφήνει χρόνους...
Link to comment
Share on other sites

Eχει παρει κανεις αυτες τις μπαταριες των 4000 και 5000mha απο εξωτερικο -->http://www.ebay.com/itm/Quality-4041mAh-Extended-Battery-For-LG-G3-D855-VS985-D830-D851-F400-D850-LB-/201383110889?hash=item2ee35e68e9:g:PBAAAOSw-vlVmT4z. Θα δουμε διαφορα ειναι οντως τοσο, η ειναι μουφα; Edited by dertelous
Link to comment
Share on other sites

Eχει παρει κανεις αυτες τις μπαταριες των 4000 και 5000mha απο εξωτερικο -->http://www.ebay.com/itm/Quality-4041mAh-Extended-Battery-For-LG-G3-D855-VS985-D830-D851-F400-D850-LB-/201383110889?hash=item2ee35e68e9:g:PBAAAOSw-vlVmT4z. Θα δουμε διαφορα ειναι οντως τοσο, η ειναι μουφα;

 

Απ οτι βλεπω δεν αυξανουν τον ογκο ε? περιεργο μου φαινεται..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πάρει μια τέτοια μπαταρία για αλλο κινητό, και καλά, 20% μεγαλύτερη από την μαμά, στο ίδιο μέγεθος. Ακριβώς η ίδια απόδοση.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θελω να αλλαξω το midframe στο g3 μου..

1. αν το αλλαξω σε καποιο service (οχι procordia) χανω την εγγυηση?

2. στην procordia το αλλαζουν ??? και αν ναι ξερετε ποσο περιπου κοστιζει?

nokia 3310 ->sony ericsson w995 -> iphone 3g -> x10 mini -> s3 -> s5 -> g3 32/3 -> xperia z3 -> iphone 6s
Link to comment
Share on other sites

λιγο δυσκολο να σου αλλαξουν midframe στην procordia γιατι παει πακετο με την οθονη. Κατα τα αλλα ναι θα χασεις εγγυηση για τον ιδιο ακριβως λογο. Δεν πρεπει να υπαρχει original midframe ξεχωριστα .
Link to comment
Share on other sites

πηρα το εν λογω κινητο μεταχειρισμενο εδω και ενα μηνα αλλα κανει 3 ωρες + για να φορτισει...

ο εν λογω φορτιστης ειναι γνησιος αλλα γραφει output 5.1V kai 0.8A ειναι σωστος?

με προβληματιζει διοτι ηταν σφραγισμενος και ενας φιλος με ιδιο κινητο γραφει πανω 5,0ν και 1,8Α..

 

Τι να κανω γιατι ειναι προβλημα αληθεια, αν παιζω παιχνιδι σχεδον δεν φορτιζει, μενει σταθερο

 

Ευχαριστω

Πότε ξανά LG!!:protest:
Link to comment
Share on other sites

πηρα το εν λογω κινητο μεταχειρισμενο εδω και ενα μηνα αλλα κανει 3 ωρες + για να φορτισει...

ο εν λογω φορτιστης ειναι γνησιος αλλα γραφει output 5.1V kai 0.8A ειναι σωστος?

με προβληματιζει διοτι ηταν σφραγισμενος και ενας φιλος με ιδιο κινητο γραφει πανω 5,0ν και 1,8Α..

 

Τι να κανω γιατι ειναι προβλημα αληθεια, αν παιζω παιχνιδι σχεδον δεν φορτιζει, μενει σταθερο

 

Ευχαριστω

ισως η μπαταρια να ειναι στα τελευταια της.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει περιπτωση, καθως ειναι δυο μηνων κινητο και επισης κραταει μια χαρα βγαζει μια μερα με 4g και τηλεφωνο αρκετο
Πότε ξανά LG!!:protest:
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει περιπτωση, καθως ειναι δυο μηνων κινητο και επισης κραταει μια χαρα βγαζει μια μερα με 4g και τηλεφωνο αρκετο

 

εμενα παντως γραφει 5.0V 1,8Α.... ειναι μικρος ο 0.8Α για την μπαταρια του κινητου μας

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωση ψαχνω για να παρω φορτιστη μαλλον, στο ς3 της αδερφη μ 1,2 λεει..αρα μου εδωσε λαθος φορτιστη.....
Πότε ξανά LG!!:protest:
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωση ψαχνω για να παρω φορτιστη μαλλον, στο ς3 της αδερφη μ 1,2 λεει..αρα μου εδωσε λαθος φορτιστη.....

 

ναι λαθος ειναι θελεις 1.8A...... φαντασου το g2 mini της γυναικας μου εχει 0.85A

Link to comment
Share on other sites

Το 0.8 είναι πολυυυύ λίγο. Και εγώ για το βράδυ χρησιμοποιώ ένα φορτιστή του s4 mini που είναι 1.0A και κάνει πολλές ώρες. Ίσως και τον διπλάσιο χρόνο με σχέση τον κανονικό φορτιστή του κινητού. Παρε έναν με 1.8A η και παραπάνω και θα είσαι μια χαρά.
Link to comment
Share on other sites

εχω εναν 2,0 απο ενα ταμπλετ, να τον χρησιμοποιησω η θα κανω ζημια στην μπαταρια?
Πότε ξανά LG!!:protest:
Link to comment
Share on other sites

Κανένα θέμα. Και εμενα το power bank 2.1 είναι. Και παραπάνω να είναι, το κινητό παίρνει μέχρι εκεί που έχει προγραμματιστεί. Υπάρχει fail safe.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...