Jump to content

[LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ερωτηση.. Επειδη η μπαταρια του ειναι ολιγον τραγικη, θα ηθελα να ρωτησω αν αξιζει να βαλω μεγαλυτερης χωρητικοτητας. Αν και σε πρωτο πλανο θα ηθελα να παρω μια δευτερη την οποια να την φορτιζω εκτος κινητου. Υπαρχει καποιος εξωτερικος φορτιστης μαζι με μπαταρια;

Εγώ τις μεγαλύτερης χωρητικότητας τύπου κινεζιες τις φοβάμαι λίγο να σου πω την αλήθεια. Έχουν βγάλει κάποιες οι οποίες πάνε με καπάκι πίσω αλλά δεν ξέρω τι ρόλο βαραινε. Εγώ στη θέση σου θα κοίταζα για μια γνήσια και εξωτερικό φορτιστή αγοράζεις έναν απο ebay δεν νομίζω να έχεις θέμα αρκεί να βρεις κάποιον με αρκετό output να την φορτίζει γρήγορα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εγώ τις μεγαλύτερης χωρητικότητας τύπου κινεζιες τις φοβάμαι λίγο να σου πω την αλήθεια. Έχουν βγάλει κάποιες οι οποίες πάνε με καπάκι πίσω αλλά δεν ξέρω τι ρόλο βαραινε. Εγώ στη θέση σου θα κοίταζα για μια γνήσια και εξωτερικό φορτιστή αγοράζεις έναν απο ebay δεν νομίζω να έχεις θέμα αρκεί να βρεις κάποιον με αρκετό output να την φορτίζει γρήγορα

 

Ναι τα γνωρίζω αυτά φίλε μου, γιαυτό ρωτάω αν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο και δοκιμασμένο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι τα γνωρίζω αυτά φίλε μου, γιαυτό ρωτάω αν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο και δοκιμασμένο.:)

Ο lenovo είχε πάρει μια 3800mah αλλά το έδωσε το κινητό δεν ξέρω αν πρόλαβε να βγάλει συμπεράσματα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πήρα τον LG WCD-100 και μου φορτίζει το κινητό μέχρι το 99 τοις εκατό. Είναι φυσιολογικό?

 

Κανείς δεν έχει αυτό το φορτιστή ρε παιδιά?

Link to comment
Share on other sites

Λεω οταν με το καλο γυρισω Αθηνα να τσιμπηαω αυτη.

http://www.e-matrix.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=8553

 

Δεν ειναι επισημη αλλα στα 13 ευρω ποσο πιο χαλια να ειναι απο μια επισημη; Και με περισσοτερα mah

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λεω οταν με το καλο γυρισω Αθηνα να τσιμπηαω αυτη.

http://www.e-matrix.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=8553

 

Δεν ειναι επισημη αλλα στα 13 ευρω ποσο πιο χαλια να ειναι απο μια επισημη; Και με περισσοτερα mah

Καλή φαίνεται αν την πάρεις πες μας πως τα πάει μπας και την τσιμπησουμε

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλή φαίνεται αν την πάρεις πες μας πως τα πάει μπας και την τσιμπησουμε

Απλα φοβαμαι με τις ΟΕΜ οτι πολλες φορες τα ονομαστικα mah στην πραγματικοτητα ειναι λιγοτερα..:/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απλα φοβαμαι με τις ΟΕΜ οτι πολλες φορες τα ονομαστικα mah στην πραγματικοτητα ειναι λιγοτερα..:/

Εγώ μια φορά πήρα oem για το s3 με περισσότερα mha και μου βγήκε μουφα χειρότερη και από την μαμά... Βέβαια ήταν από ebay με φόβο έκρηξης αρκετά μεγάλο!!! :D:D:D:D

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μια φορά πήρα oem για το s3 με περισσότερα mha και μου βγήκε μουφα χειρότερη και από την μαμά... Βέβαια ήταν από ebay με φόβο έκρηξης αρκετά μεγάλο!!! :D:D:D:D

Εεε και αυτες απο τα ελληνικα μαγαζια φανταζομαι απο τυπου ebay τις προμηθευονται γιαυτο και το σκεφτομαι..!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εεε και αυτες απο τα ελληνικα μαγαζια φανταζομαι απο τυπου ebay τις προμηθευονται γιαυτο και το σκεφτομαι..!

Ε σίγουρα από ebay τις παίρνουν απλά τις πληρώνεις διπλά και τριπλα.... Δεν πας να πάρεις άλλη μια γνήσια να τελειώνεις νομίζω κανένα εικοσαρικο έχει?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

δεν αξιζει να ρισκαρετε το κινητο και ισως την υγεια σας για 30 λεπτα παραπανω οθονη. παρτε αλλη μια γνησια οπως λεει και ο φιλος
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Γνησια που πουλανε στην Ελλαδα;;

(Η μιση ωρα οθονης παντως ειναι τρομερα σημαντικη..:p)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γνησια που πουλανε στην Ελλαδα;;

(Η μιση ωρα οθονης παντως ειναι τρομερα σημαντικη..:p)

Νομίζω το e-shop.gr έχει γνήσια

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε η θήκη που παρήγγειλα από play247.

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=116584

 

Αυτό που παρατηρώ είναι ότι η θήκη δεν εφαρμόζει καλά στη συσκευή. Δεν την αγκαλιάζει. Είναι σαν να έχεις πάρει μια μπλούζα ένα νούμερο μεγαλύτερο από αυτό που πρέπει.

Στο εσωτερικό πλαστικό που κουμπώνει η συσκευή μπαίνει μια χαρά αλλά το μπρος και πίσω μέρος κουνιούνται, δεν είναι σταθερά..

 

Την περίμενα να είναι ακριβώς στα μέτρα της συσκεύης..

Samsung Omnia - Samsung Galaxy S2 - LG G3 - MS Surface pro 3 - Samsung A5(2016) - Samsung A70 - Galaxy Watch - Galaxy Buds+ - Samsung Galaxy A72

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε η θήκη που παρήγγειλα από play247.

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=116584

 

Αυτό που παρατηρώ είναι ότι η θήκη δεν εφαρμόζει καλά στη συσκευή. Δεν την αγκαλιάζει. Είναι σαν να έχεις πάρει μια μπλούζα ένα νούμερο μεγαλύτερο από αυτό που πρέπει.

Στο εσωτερικό πλαστικό που κουμπώνει η συσκευή μπαίνει μια χαρά αλλά το μπρος και πίσω μέρος κουνιούνται, δεν είναι σταθερά..

 

Την περίμενα να είναι ακριβώς στα μέτρα της συσκεύης..

 

ωραία φαίνεται πάντως. δεν έχει κανένα βιντεάκι στο youtube να δεις μήπως είναι ελαττωματική αυτή που σου έδωσαν? να και γενικά αυτές που μπαίνει το κινητό σε θήκη μέσα και εξωτερικά είναι σαν φάκελος κουνάνε λίγο αλλά λίγο

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχω ψάξει στο youtube πριν την πάρω, για την συγκεκριμένη δεν έχει..

Μόνο αυτή έχω βρει, που δεν έχει τον κύκλο.

Φαίνεται να είναι fit στη συσκευή.

 

 

Ανεβάζω φωτο που τράβηξα που φαίνονται τα κενά και στην τρίτη με ένα απλό άγγιγμα πόσο αριστερά πάει..

 

[ATTACH]57624[/ATTACH]

 

[ATTACH]57625[/ATTACH]

 

[ATTACH]57626[/ATTACH]

 

[ATTACH]57627[/ATTACH]

Samsung Omnia - Samsung Galaxy S2 - LG G3 - MS Surface pro 3 - Samsung A5(2016) - Samsung A70 - Galaxy Watch - Galaxy Buds+ - Samsung Galaxy A72

Link to comment
Share on other sites

Σαν ξεχαρβαλωμενη είναι. Παρτους τηλέφωνο και πες του το ότι είναι άθλια και δεν εφαρμόζει στο κινητό και τέτοια να στην αντικαταστησουν

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι δευτερη μπαταρια και βαση φορτισης που να φορτιζει και την μπαταρια ομως, εχει βρει καποιος κατι καλο απο Ελλαδα ή να ψαξω ebay, την μπαταρια ετσι και αλλιως θα την προτιμουσα γνησια.
Link to comment
Share on other sites

Σαν ξεχαρβαλωμενη είναι. Παρτους τηλέφωνο και πες του το ότι είναι άθλια και δεν εφαρμόζει στο κινητό και τέτοια να στην αντικαταστησουν

Tους πήρα ήδη. Μου είπαν ότι είναι καινούργια, όχι δείγμα, ήρθε από USA. Ζήτησαν φωτογραφίες και να πάω από το μαγαζί να την δουν. Έστειλα email, περιμένω απάντηση.

Samsung Omnia - Samsung Galaxy S2 - LG G3 - MS Surface pro 3 - Samsung A5(2016) - Samsung A70 - Galaxy Watch - Galaxy Buds+ - Samsung Galaxy A72

Link to comment
Share on other sites

Tους πήρα ήδη. Μου είπαν ότι είναι καινούργια, όχι δείγμα, ήρθε από USA. Ζήτησαν φωτογραφίες και να πάω από το μαγαζί να την δουν. Έστειλα email, περιμένω απάντηση.

Είναι καλό μαγαζί γενικά δεν νομίζω να έχεις θέμα στο να στην αντικαταστησουν. Άτυχος είσαι my friend δεν σε θέλει! Νομίζω πρέπει να κάνεις κανένα ευχελαιο!

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλό μαγαζί γενικά δεν νομίζω να έχεις θέμα στο να στην αντικαταστησουν. Άτυχος είσαι y friend δεν σε θέλει! Νομίζω πρέπει να κάνει κανένα ευχελαιο!

Το σκέφτηκα κι εγώ αυτό!!!!! :O:O

Samsung Omnia - Samsung Galaxy S2 - LG G3 - MS Surface pro 3 - Samsung A5(2016) - Samsung A70 - Galaxy Watch - Galaxy Buds+ - Samsung Galaxy A72

Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτηκα κι εγώ αυτό!!!!! :O:O

 

τι να πω.... μακάρι να στην αλλάξουν με συνοπτικές διαδικασίες την θήκη να ξεμπερδεύεις

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν με πάει φαίνεται...

 

Η απάντηση είναι η εξής...

"Καλησπέρα,

η εφαρμογή της θήκης είναι αυτή που προβλέπεται απο τον κατασκευαστή,δεν εμφανίζει κάποιο ελάττωμα."

 

:mad:

Samsung Omnia - Samsung Galaxy S2 - LG G3 - MS Surface pro 3 - Samsung A5(2016) - Samsung A70 - Galaxy Watch - Galaxy Buds+ - Samsung Galaxy A72

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...