Jump to content

[LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περιμένω εντυπώσεις από την μπαταρία.πρόσεξε και το θέμα του αν ζεσταίνεται παραπάνω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Υπαρχει μπαταρια 3800 στο ιδιο μεγεθος και κουμπωνει μεσα? Περιμενω οπωσδηποτε εντυπωσεις! τιμη?

Επισης για το tracking number μην αγχωνεστε προφανως το στελνουν με απλο ταχυδρομειο γιατι ειναι θηκη και χωραει σε φακελο, και μεσα σε λιγες μερες θα ερθει μεσα σε φακελο στο γραμματοκιβωτιο σας. Δεν νομιζω να ειναι συστημενο.

Link to comment
Share on other sites

Για το ζεσταμα που λες να προσεξω τι εννοείς?:( ναι φυσικα περιμενω πως και πως να δω αν ειναι καλύτερη εστω και λιγο ... Δηλαδη δεν την εχει παρει κανεις αυτη την μπαταρια; θα επαιρνα την αλλη με 7500 mah αλλα θα χαλουσε ολο το συνολο για αυτο και διαλεξα αυτη. Παντως απο τα σχολια που διαβασα για την μπαταρια ολοι εχουν γραψει πως ειναι καλύτερη σε σχεση με την μαμα μπαταρια.απο Ελλάδα την βρηκα 24 και κατι αλλα οχι διαθέσιμη, απο εξωτερικό την βρηκα 6,75 συγκεκριμένα απο κινα.απο οτι ειδα την εχουν παρει πολλα ατομα και εχουν γραψει τα καλυτερα αρα πιστευω θα ειναι οκ..

Βρηκα και μια αλλη απο ολλανδια 3800 παλι αλλα στα 29 ευρω θα την επαιρνα αλλα δεν διαβασα πουθενα σχολια.

Ελπιζω να μην. Γινει καμια ανατίναξη και μαυρίσουν τα παντα :p

Αυτα εν αναμονη τωρα παντως η παραγγελία χτες την εκανα σημερα εφυγε πολυ γρηγορα και χωρίς εξοδα αποστολής ...ελπιζω να πανε ολα καλα

Link to comment
Share on other sites

Σε email που εστειλα στην case-mate μου απαντησαν:

 

Thank you for your email.

The tracking number provided is an internal tracking for us to contact Royal Mail.

Your Order #xxxxxxxxx was dispatched on the 20th January, shipping normally takes 2-5 working days.

Please let me know if you require any further assistance.

 

Προφανως με απλη αλληλογραφια που το στελνουν δε μπορουμε να κανουμε tracking εμεις

Αρα τωρα αναμονη!

Link to comment
Share on other sites

την παρήγγειλα και εγώ σήμερα.ε σιγά 2-5 working days λέει, δεν είναι και τόσο ανάγκη το tracking number
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

την παρήγγειλα και εγώ σήμερα.ε σιγά 2-5 working days λέει, δεν είναι και τόσο ανάγκη το tracking number

 

Απο που την εκανες παραγγελία?

Link to comment
Share on other sites

 

Απο που την εκανες παραγγελία?

 

από το λινκ παραπάνω

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Για το ζεσταμα που λες να προσεξω τι εννοείς?:(

 

Ξέρεις,μία μπαταρία,μπορεί να μην είναι και τόσο αθώα...μπορεί να δημιουργήσει αλλα θέματα πού δεν υπήρχαν πριν.

Να σηκώνει περισσότερες θερμοκρασίες,ακόμα και να δημιουργήσει και πρόβλημα στα σωθικά του κινητού.ολα είναι πιθανά.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις,μία μπαταρία,μπορεί να μην είναι και τόσο αθώα...μπορεί να δημιουργήσει αλλα θέματα πού δεν υπήρχαν πριν.

Να σηκώνει περισσότερες θερμοκρασίες,ακόμα και να δημιουργήσει και πρόβλημα στα σωθικά του κινητού.ολα είναι πιθανά.

 

Ναι δεκτη η παρατήρησή σου εχεις βασιμες υποψιες για κατι τετοιο και εγω το σκεφτομαι αυτο το ενδεχόμενο..παντός απο αυτα που διαβασα στης κρητικές που μερικες ειναι και 5 μηνων ισως και παραπανω κανενας δεν εχει αναφερει τιποτα.

Θα δειξει η νεκροψία εν αναμονη

Link to comment
Share on other sites

Αντε και περιμένω νέα.θα δείξει όντως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως με αυτή από το ebnb δεν έμεινα ευχαριστημένος.δεν καλύπτει όλο το κινητό αφήνει κενά στις άκρες με αποτέλεσμα να κολλάνε σκόνες και χνούδια και να φαίνεται *****.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι ένα εχω κανένα θέμα με μένα.άψογη αλλα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

https://www.ebnb.gr/index.php?route=product/product&product_id=16140

 

είναι ποιοτική αλλά σε κάποια σημεία δεν πατιέται το touch καλά και αφήνει και τα περιθώρια που είπα

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Εγω παρειγγειλα προχθες tempered της nuglass απο ebay και περιμενω να μου ρθει..οταν με το καλο θα πω εντυπωσεις
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως έχει κάτσει τρομερά.καμία σχέση με μία πού είχα πάρει από extreme mobile και μάλιστα στα 12 με 13 ευρώ.και πολλές δαχτυλιες άφηνε και δεν κάλυπτε κι όλη την οθόνη στο πάνω μέρος

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάρω αυτή τη θήκη, αλλά δεν είναι διαθέσιμη για την Ελλάδα...

http://www.amazon.com/Fintie-LG-Smart-Circle-Case/dp/B00KLSXI50/ref=pd_sim_sbs_cps_2?ie=UTF8&refRID=1KYAEDKRBKD6Q0BZGJHV

Ξέρετε πού μπορώ να την βρω??

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες σήμερα πήρα μια μπαταρία 7500mah καλά κάθεται το καπάκι αν και δεν είναι όπως το δικό του ... Βέβαια περίμενω και την 3800mah και βλέπουμε ... Ο πύραυλος απογειώνεται πλέον...για ταξίδια την πήρα Γιατί δεν βλέπω να μου φτάνει Ούτε η 3800
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε να προτεινουμε καποιο power bank?

http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B009V5X1CE/ref=mp_s_a_1_4?qid=1422046972&sr=8-4&pi=AC_SX110_SY165&dpPl=1&dpID=41MlcmSYj%2BL&ref=plSrch

 

2 θύρες usb η μία 2A και η άλλη 1Α. Βγάζει άνετα τρεις φορτισεις για το g3 μας. Μικρό μέγεθος σχετικά

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B009V5X1CE/ref=mp_s_a_1_4?qid=1422046972&sr=8-4&pi=AC_SX110_SY165&dpPl=1&dpID=41MlcmSYj%2BL&ref=plSrch

 

2 θύρες usb η μία 2A και η άλλη 1Α. Βγάζει άνετα τρεις φορτισεις για το g3 μας. Μικρό μέγεθος σχετικά

 

Εμεις χρησιμοποιουμε την 1Α σωστα?

Υπαρχει περιπτωση να παθει κατι το κινητο με τ power bank η για τη συσκευη ειναι σα να φορτιζει στην μπριζα?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...