Jump to content

Sony Ericsson Z1010i


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και δε λες τιποτα...τελος παντων..εγω παντως πλεον με στοιχεια αφου επικοινωνησα και με αυτον που εχει το z1010 θελω να του ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΨΕΜΑΤΑ και να ασχοληθει με την ΝΟΚΙΑ αφηνοντας οσους θελουν πραγματικα και ενδιαφερονται για το Ζ1010 και τα αλλα κινητα της ΣΕ να συζητουσουν ουσιαστικα...γιατι ουτε το μενου του αργει...ουτε η μπαταρια εχει μεγαλη καταναλωση κατατασοντας μιλια μπροστα απο τα μισο-3g της ΝΟΚΙΑ!

 

Παντως gkc sorry αν εχουν ηδη κυκλοφορησει...αλλα δεν εχω δει κατι...??!Στην Ελλαδα το μονο που εχω δει ειναι της NEC οτνα ειχε ερθει πιλοτικα στην εμπορικη εκθεση Θεσ/κης.. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bigalis (30 Μάρ. 2004 , 14:57)

 

...γιατι ουτε το μενου του αργει...ουτε η μπαταρια εχει μεγαλη καταναλωση κατατασοντας μιλια μπροστα απο τα μισο-3g της ΝΟΚΙΑ!

 

Παντως gkc sorry αν εχουν ηδη κυκλοφορησει...αλλα δεν εχω δει κατι...??!Στην Ελλαδα το μονο που εχω δει ειναι της NEC οτνα ειχε ερθει πιλοτικα στην εμπορικη εκθεση Θεσ/κης.. :confused:

 

 

Το σεπτεμβρη υπηρχε μονο το NEC606, όντως. Τα άλλα βγήκαν το Νοέμβριο.... αλλά εμείς δεν έχουμε ακόμα δίκτυο να θέλει να τα πουλήσει γιατί δεν έχουν ελληνικό μενού, και έχουν και κάποια προβληματακια ακομά.

Όσο για το Ζ1010... βάστα γερά... το 7600 έχει πιο αργό μενου... και με ίδια χρήση έχει την ίδια κατανάλωση... μη μασας!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος peter (29 Μάρ. 2004 , 21:56)

 

Kala o Energy lei averta papatzes afou theli na mas vgali kai to 7600 ths nokia os kalo 3g gia ta lefta tou ti na tou pis!Xilies fores na paro to motorola a835 apo to 7600!

 

 

pote milisa gia nokia?

exo na asxolitho me nokia kati xronia!!!

gia simazepsou...

oute kan sto threed tou 7600 de pao na diavaso/grapso

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bigalis (30 Μάρ. 2004 , 12:57)

 

Και δε λες τιποτα...τελος παντων..εγω παντως πλεον με στοιχεια αφου επικοινωνησα και με αυτον που εχει το z1010 θελω να του ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΨΕΜΑΤΑ και να ασχοληθει με την ΝΟΚΙΑ αφηνοντας οσους θελουν πραγματικα και ενδιαφερονται για το Ζ1010 και τα αλλα κινητα της ΣΕ να συζητουσουν ουσιαστικα...γιατι ουτε το μενου του αργει...ουτε η μπαταρια εχει μεγαλη καταναλωση κατατασοντας μιλια μπροστα απο τα μισο-3g της ΝΟΚΙΑ!

 

 

 

file mou... ego nokia eixa to 1998-9... tote pou epezes me plastelines... to thriliko 6110...

apo tote de ta ksanaagiksa...

kai apo tote den asxolithika pote me nokia.

asxoloume me tin SE giati exo panta plirofories gia tin SE prin esi arxiseis na diavazeis ta ksena forums kai sou mpenoun idees...

otan ego grafo times antiprosopias esi perimeneis tis piges sou "google, altavista" na sou ksezoumisoun kamia info/photo...

ta stoixeia sou tou stil "erxete se ligo to Z1010" apo ton fevrouario den einai stoixeia... alla einai gia gelia!

kai genika stamata tin epithesi pros emena kai mi vazeis filous kai gnostous na lene diafora pou oudemia sxesi exoun me to prosopo mou (px.nokia!!!).

peretero na asxolithoun oi moderators giati me kourase to atomo me ta paidiarismata tin epithetikotita kai tin sikofantia tou...

 

sto kato kato an iparxei provlima kai apo tous mods me tis info pou grafo ta teleftea 2 xronia arketous mines prin (pou kai episima einai kai egira 100%)... de ksanagrafo oute gia SE... ante tsourekia epitelous apo oles tis meries!!!!!

Link to comment
Share on other sites

pedia iremia ok min trwgeste otan erthoun ta modela ellada pistevw tha boresoume na ta sigrinoume kalitera kalo ine na mi leme anakrivies to mellon tha dixei pio pragmatika axizei to z1010 ine ena oneiro apla panemorfo me twin camera poli ethistiko tilefwno gia mena kai megali proklisi na to agorasw fisika coolarete re o kathenas exei diafwretikes apopseis sevastite tes eirini mhn
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

φιλος???????????Το σκεφτηκες πολυ?Δεν πας καλα?εγωισμος στο επακρο...δεν φωναζεις κανενα moderator α σε πεταξει εξω απο το θεμα...Μαλλον εσυ δεν ειχες βγει απο το αβγο σου οταν εγω επιανα στα χερια μου ενα απο τα πρωτα κινητα της ericsson to GA628(1996).AΣΤΟ δε σε παιρνει....σταματα να ενοχλεις γενικως τα ατομα που θελουν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ενημερωση για τα κινητα της SE!Kριτικη αλλου....

 

Οταν εσυ φτασεις στο σημειο που ειμαι εγω να εχω πληροφοριες απο την ελληνικη SONYERICSSON τοτε ελα να μιλας...και ΜΗΝ ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΥΕΣΕ ΓΙΑ ΤΙΜΕΣ ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ..σε πληροφορω πως ετσι εγωιστικα μου μιλουσες οταν ελγα οτι το Πασχα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ δεν προκειτε να κυκλοφορησει το6230....Τι εγινε??Οποτε...ασχολησου με αλλα θεματα και ασε αυτους που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ενδιαφερονται να μιλησουνα για το

 

SONYERICSSON Z1010.

 

Στο θεμα μας τωρα...παιδια τα Mascot Capsule 3D Graphics που υπαρχουν και στο ζ1010 κανουν πολυ καλη δουλεια!!

Link to comment
Share on other sites

Mη τα λες εμενα georgehh εγω επανελημενως εχω πει να μην ασχολουμαστε με ατομα που αποσυντονιζουν τη συζητησεις για προσωπικες και δεν ξερω εγω τι αλλο φιλοδοξιες...

 

Ας μεινουμε προσκολημενοι στο πραγατικο θεμα μας και με ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ στοιχεια ας συνεχισουμε τη συζητηση αγνοοντας τον καθε ενοχλητικο...

 

Sonyericsson Z1010 λοιπον...οπως ειπα παιδια τα Mascot Capsule 3D Graphics που υπαρχουν και στο ζ1010 κανουν πολυ καλη δουλεια!!

Link to comment
Share on other sites

ta lew genika ok padws pedia thewrw aparadekto sto elliniko site tis se na min exei ginei estw kai mia proxeiri parousiasi tou z1010 an ine dinaton ta mascot capsule graphics ti ine genika grafika kai video pou borei na anaparagei to kinito ipsilis logika poiothtas?
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z1010i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...