Jump to content

[LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το γνωρίζω ότι έχει δωροεπιταγή ο Γερμανός αλλά δεν ήξερα ότι και ο ΟΤΕ έχει (λογικό να έχει γιατί ο Γερμανός αν δεν κάνω λάθος είναι του ΟΤΕ)
:chair:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 631
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το γνωρίζω ότι έχει δωροεπιταγή ο Γερμανός αλλά δεν ήξερα ότι και ο ΟΤΕ έχει (λογικό να έχει γιατί ο Γερμανός αν δεν κάνω λάθος είναι του ΟΤΕ)

Τώρα πήγα το πήρε μια φίλη μου από οτεσοπ Αιγάλεω. Είχε 250€ επιδότηση. Το έχουν βάλει 505 ευρώ και έχουν βάλει 275€ δώρο επιταγή βγαίνει φθηνότερα από όλους γιατί εμείς δεν πληρώσαμε τίποτα. Δεν το γράφουν στο ίντερνετ και δεν το διαφημιζουν. Βγαίνει 505 - 275= 230€ τσάμπα!!!!!!! Σκέτη συσκευή!!!! Ουσιαστικά με την επιδότηση μας χρωστανε και 20€. Παιδια είναι εκπληκτική προσφορά και 502 παρτίδα

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

230€ το έχει χωρίς επιδότηση; Δηλαδή 50€ κάτω από τον Γερμανό

Yeap! 505 και 275 δώροεπιταγη

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την ενημέρωση μακάρι να προλάβω γιατί κόβω με τέτοια προσφορά να μην έχουν απόθεμα πάλι.
:chair:
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα τελευταίο κομμάτι λευκό LG G3 16άρι σε ένα κατάστημα ΟΤΕ στα €252,00 με την επιστροφή της κάρτας.

Είναι παρτίδα 407. Αξίζει λέτε;

 

Να επιμείνω αν είναι για την μεγαλύτερη δωροεπιταγή των €275,00; Θα μου τη δώσουν άραγε;

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα τελευταίο κομμάτι λευκό LG G3 16άρι σε ένα κατάστημα ΟΤΕ στα €252,00 με την επιστροφή της κάρτας.

Είναι παρτίδα 407. Αξίζει λέτε;

 

Να επιμείνω αν είναι για την μεγαλύτερη δωροεπιταγή των €275,00; Θα μου τη δώσουν άραγε;

Γιατί χτες το βράδυ άλλαξε η τιμή του g3 στον ΟΤΕ από 549€ πήγε 505 ευρώ και αυξησαν και την δώροεπιταγη. Χτες που μίλησα μου είπαν ότι με την επιδότηση που είχαμε έπρεπε να δώσουμε 75€ δηλαδή 550€-225€δωροεπιταγη-250επιδοτηση και σήμερα δεν δώσαμε cent. Και αυτό γιατί έριξαν την τιμή κατά 45€ και αυξησαν την δώροεπιταγη κατά 50€.αν ρώτησες χτες σήμερα ισχύει άλλο. Μου εκτύπωσε και την προσφορά που φαινόταν όλες οι εκπτώσεις σε όλα τα τηλέφωνα και δεν την πήρα ο χαζός. Το μόνο που με κολλάει στην περίπτωση σου είναι η παρτίδα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά μόλις ρώτησα σε ote shop και μου είπαν 324 για το 16αρι :confused:

Ότι να ναι σου λέει γιατί σου είπε με την παλιά τιμή που το είχε 550ευρω και δεν είδε ότι έχει πάει 505 και αυτός τα ίδια μου έλεγε στο Αιγάλεω στην αρχή και μετά που τα έψαξε το είδε. αυτό που σου είπε είναι 549-225=324€. Έχουν αλλάξει την προσφορά έχουν μειώσει και την τιμή του g3 και έχουν αυξήσει και την δώροεπιταγη. Αν μπεις στο site του οτεσοπ θα δεις το g3 με την μειωμένη τιμή στα 505€.απλα ο φίλος που μίλησες δεν το έψαξε καν και σου είπε αυτό που ήδη ήξερε.

 

Κάλεσε αύριο στο 2105313399 είναι το οτεσοπ Αιγάλεω θα σου πουν ακριβώς την προσφορά. Ρώτα για 16αρι με την νέα τιμή και την νέα δώροεπιταγη

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τάκαρε, εγώ απόψε ρώτησα και μου λένε ότι έχει €505-€225 δωροεπιταγή=€280.

Μήπως δεν ξέρανε τελικά; Αν επιμείνω αύριο το πρωί θα το βρούνε δηλαδή;

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Τάκαρε, εγώ απόψε ρώτησα και μου λένε ότι έχει €505-€225 δωροεπιταγή=€280.

Μήπως δεν ξέρανε τελικά; Αν επιμείνω αύριο το πρωί θα το βρούνε δηλαδή;

Πιστεύω να φίλος εκτός και αν έκανε λάθος αυτός που πήγα εγώ. Αλλά δεν έχει λογική για αφού είχαμε 250 επιδότηση αν το είχαν 280€ θα έπρεπε να δώσουμε 30€ και εμείς δεν πληρώσαμε καθόλου. Μας το είπε ξεκάθαρα ότι 275€ η δώροεπιταγη και το είδα και εγώ στο χαρτί που τυπωσε

 

----- προσθήκη μηνύματος 105 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τάκαρε, εγώ απόψε ρώτησα και μου λένε ότι έχει €505-€225 δωροεπιταγή=€280.

Μήπως δεν ξέρανε τελικά; Αν επιμείνω αύριο το πρωί θα το βρούνε δηλαδή;

 

έχεις δίκιο, κοίταξε ένα χαρτί που έλεγε 549 τιμή και 225 δωροεπιταγή και αυτά μου είπε... Λες να ξαναπροσπαθήσω?

Δοκιμάστε στον αριθμό που σας έδωσα και θα σας πουν αυτό που σας είπα. Καλέστε αύριο μετά τις 9:00 που ανοίγουν. Θα ρωτήσω την φίλη μου αν μπορεί να μου βγάλει μια φώτο την απόδειξη και να μου την στείλει

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]59212[/ATTACH]

 

Στην φώτο φαίνεται 245ευρω η έκπτωση γιατί όπως σας είπα εμάς μας έβγαινε 250 επιδότηση + 275 δώροεπιταγη =525 ευρώ άρα μας έδωσαν λιγότερη δώροεπιταγη

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν παίχτηκε κάτι με την επιδότηση ή με κανένα υπόλοιπο;

Ναι φίλος σίγουρα γιατί είχαμε πάρει πριν και στη νέα Σμύρνη και το ίδιο μας είπαν απλά δεν το είπαν εκεί και δεν πήγαμε . Η έκπτωση είναι σίγουρα 275€ το είδα και στο χαρτί που εκτυπωσε

 

Edit : κάτσε γιατί μπορεί να λέω και μα......ιες.... τόση ώρα κάτι πέταξε κάποια στιγμή για το πρόγραμμα cosmote 35 και την επιταγή ίσως να σχετίζεται με αυτό. Sorry παιδιά νομίζω ότι με αυτό έχει σχέση. Και πάλι πάει στα 280€ αλλά Χίλια συγνώμη σας ξεσηκωσα για 230€.

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έκανες όντως λάθος ή δεν είσαι σίγουρος;

Μη πάμε αύριο και μαλώνουμε τζάμπα με τον κόσμο... :lol:

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έκανες όντως λάθος ή δεν είσαι σίγουρος;

Μη πάμε αύριο και μαλώνουμε τζάμπα με τον κόσμο... :lol:

Έκανα λάθος! Τα 275€ πήγαιναν με το cosmote 35 στην επιδότηση αλλιώς ήταν 225€. Δηλαδή πάει στα 280€. Χίλια συγνώμη παιδιά :(:(:(:(

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει αρκεί να έχει απόθεμα και με τα 280€

Κοίτα επειδή δεν ξέρουν πολλοί για την προσφορά στον ΟΤΕ καθώς δεν έχει διαφημιστει ενδεχομένως και να βρείτε με ένα καλό ψάξιμο. Εμάς μας το είχαν κρατήσει στο Αιγάλεω δεν ξέρω αν έχει αλλά. Καλό ψάξιμο και ελπίζω να βρείτε διαθέσιμα. Sorry και πάλι

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και δυστυχώς, μάλλον το epistrofi-eurobank 10% δεν ισχύει στον ΟΤΕ...

Ναι 1% έχει στα oteshop . Και στον Γερμανό ίσχυε με πιστωτική το 10% όχι χρεωστικη

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ενω το εχω παραγγειλει εδω και 10 εργασιμες,δεν μου εφεραν τιποτα τελικα στην Κερκυρα και το δινουν μη διαθεσιμο.

Και καπως ετσι με αφησαν ξεκρεμαστο για το Πασχα.

 

ποτέ ξανα.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

ενω το εχω παραγγειλει εδω και 10 εργασιμες,δεν μου εφεραν τιποτα τελικα στην Κερκυρα και το δινουν μη διαθεσιμο.

Και καπως ετσι με αφησαν ξεκρεμαστο για το Πασχα.

 

ποτέ ξανα.

 

πάρτο απο ενα σκρουτζομάγαζο να τελειώνεις ίδια τιμή θα σου βγεί και μέχρι την Μ. Παρασκευή θα το έχεις

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

πάρτο απο ενα σκρουτζομάγαζο να τελειώνεις ίδια τιμή θα σου βγεί και μέχρι την Μ. Παρασκευή θα το έχεις

 

μπα ξενερωσα...

και οταν ξενερωνω ,αστα να πανε.

Οποιος ομως το προλαβει ,ειναι ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΑΓΟΡΑ.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...