Jump to content

Moto X (έκδοση 2014)


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω.Το θεμα είναι πως δεν είναι και πολύ ευδιάκριτο δηλαδή αν δεν θέλει ο άλλος να το δει δεν το βλέπει.Δεν ξέρω. Αν μου πει για εγγύηση να το στείλει κλπ τι να του πω;Ευχαριστω για την άμεση απάντηση

Θα το κραταγα εστί αλλά με ζαλίζει στο σκρολλαρισμα

 

Τους πηρα τηλ και μου ειπαν να παω αυριο απο εκει να μου πουν την διαδικασια :/ Δευτερη φορα στη ζωη μου που θα χρειαστω εγγυηση και σε κινητο η πρωτη..

Edited by vamire666
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω.Το θεμα είναι πως δεν είναι και πολύ ευδιάκριτο δηλαδή αν δεν θέλει ο άλλος να το δει δεν το βλέπει.Δεν ξέρω. Αν μου πει για εγγύηση να το στείλει κλπ τι να του πω;Ευχαριστω για την άμεση απάντηση

Θα το κραταγα εστί αλλά με ζαλίζει στο σκρολλαρισμα

 

Τους πηρα τηλ και μου ειπαν να παω αυριο απο εκει να μου πουν την διαδικασια :/ Δευτερη φορα στη ζωη μου που θα χρειαστω εγγυηση και σε κινητο η πρωτη..

Μη πας με την νοοτροπία του... 'εντάξει δε φαίνεται και πολύ...'

Όταν δίνουμε τα ωραία μας λεφτά θέλουμε το προϊόν που έρχεται στα χέρια μας να είναι άριστο.

Ούτε λεφτά πίσω τους ζητάς ούτε τπτ. Αντικατάσταση εφόσον είσαι μέσα στις 7 μέρες DOA.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις άδικο.Την ημέρα δεν φαίνεται τόσο αλλά το βράδι κάνει μπαμ στα χρώματα που είπα και έχω την αίσθηση λες και είναι διάφανο το μενού ή το Tapatalk και έχει κάτι από πίσω. Δείχνει να είναι σαν μια γραμμή οριζόντια ενός εκατοστού και κάνει αντίθεση στο χρώμα.. Θα ενημέρωσω αύριο τι έγινε κ τι μου είπαν..φάνηκαν καλά παιδιά ελπίζω να φανούν το ίδιο καλοί κ αύριο και να με σεβαστούν ως πελάτη τους.

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πάντως στο site τους δεν λέει τίποτα για doa

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη εκλεισα στα 200 ευρω με ενα φιλαρακι και δεν ειχε θεμα θα παω να παρω αλλο να γλυτωσω την διαδικασια.

Θελω μονο μια χαρη απο τους νεους κατοχους του με τιμη σκρουτζ.

Αν μπορουν να κατεβασουν αυτο το προγραμμα https://play.google.com/store/apps/details?id=de.lappe.tim.android.lcdtest

Και να μου πουν αν τους κανει νερα η οθονη σαν να φαινονται δαχτυλιες,σταμπες ή διαφορετικοι τονοι στο χρωμα και κυριως στο γκρι ασπρο..

Αν δεν θελουν να απαντησου δημοσια ας μου στειλουν πμ.

Απλα αν γινεται μεχρι την παρασκευη να παρω μια με δυο αποψεις αμα ειναι να παω να παρω κανενα αλλο γιατι ειμαι ψειρας.

Φυσικα μπορουν να απαντησουν και οι παλιοι κατοχοι του κινητου απλα υποψιαζομαι οτι για να εχουν αυτη τη τιμη ισως εχουν ολα το ιδιο θεμα γιαυτο ζηταω να μαθω για τα moto x που ειναι με τιμη σκρουτζ :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αγορασμενα στα 240 ευρω ή παραπανω; Μου δινετε ελπιδες παντως και σκεφτομαι να παω να το ξανα παρω αυριο.Αν και δεν διαβαζω τα καλυτερα για τις amoled με τα burn ins κλπ και την προσφατη εμπειρια μου της εχει φοβηθει το ματι μου... :(
Link to comment
Share on other sites

Τι σημασία εχει η τιμή; Συμβαίνουν προβλήματα. Αν έχεις θέμα υπάρχει πάντα η εγγύηση. Εγω στον ένα μήνα που το έχω σχεδόν είμαι απόλυτα ευχαριστημένος με την επιλογή μου. Και το παιδεψα αρκετά το τι να πάρω στα μέτρα μου.
OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι σημασια εχει αλλα μπορει κ να εχει γιαυτο ρωταω ειμαι λιγο καχυποπτος μετα το συμβαν.

Δεν θελω να μπλεκω με service αναμονη και στο τελος να εχω και μια γρατζουνισμενη συσκευη.

Ενα αλλο που με ξενερωνει ειναι πως δεν μπορω να βρω 32gb απο ελλαδα. Αμαζον εχει 250 + μεταφορικα.. αλλα αν φοβαμαι μια να το ξανα παρω απο εδω για εγγυηση τοτε απο αμαζον (γενικα εξωτερικο) το φοβαμαι x 10

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι σημασια εχει αλλα μπορει κ να εχει γιαυτο ρωταω ειμαι λιγο καχυποπτος μετα το συμβαν.

Δεν θελω να μπλεκω με service αναμονη και στο τελος να εχω και μια γρατζουνισμενη συσκευη.

Ενα αλλο που με ξενερωνει ειναι πως δεν μπορω να βρω 32gb απο ελλαδα. Αμαζον εχει 250 + μεταφορικα.. αλλα αν φοβαμαι μια να το ξανα παρω απο εδω για εγγυηση τοτε απο αμαζον (γενικα εξωτερικο) το φοβαμαι x 10

Ίσα ίσα από το άμαζον έχεις την καλύτερη εξυπηρέτηση. Αντικατάσταση συσκευής για οτιδήποτε hardware και software θέμα, στις 30 μέρες.

Γενικά ότι και να σου συμβεί πάνω στον χρόνο, επικοινωνείς μαζί τους και οι τύποι είναι άριστοι στην εξυπηρέτηση. Χτύπα το από άμαζον και θα με θυμηθείς.

Περιττό να σου πω ότι αν πετύχενες τέτοια παρτίδα (την προβληματική που έχεις) στο κατάστημα της άμαζον.... θα σου ζητούσαν συγγνώμη με γονυκλισίες, αντικατάσταση συσκευής και τα μεταφορικά κερασμένα.

Δεν υπερβάλω.

Link to comment
Share on other sites

267 βγαινει αλλα δεν δεχεται τις καρτες μου (δεν εχω visa) κριμα :p

 

Μετα απο αρκετο ψαξιμο εβγαλα πορισμα πως αυτα με τη χαμηλη τιμη ειναι ανακατασκευασμενα (ebay.fr το εγραφε ξεκαθαρα ενας seller που τα πουλουσε στην ιδια τιμη) απο τη motorola εξου και το burn in που ειχε το δικο μου στο σημειο της οθονης που μπαινει το google search bar.

Προφανως στο δικο μου δεν μπηκαν καν στο κοπο να αλλαξουν την οθονη.

Στο skroutz σε αυτη τη τιμη δεν υπαρχει κανενα και ολοι λενε για 4-10 ημερες παραδοση με τις χαμηλες τιμες.

Στο amazon.de απο τον ιδιο πωλητη το 32gb εχει την ιδια τιμη με το 16gb.

Βρωμαει η δουλεια και η τιμη παρα πολυ οπως βρωμαει οτι το δικο μου φορουσε lollipop απο την μανα του ενω θα επρεπε να ειχε kitkat.

Δυστυχως πρεπει να κοιταξω για κατι αλλο και οι επιλογες για τα γουστα μου μηδαμινες.

Εχω παραγγειλει και screenprotector με θηκη απο γερμανια, οποιος γουσταρει ας μου πει μολις ερθουν να του τα πουλησω.

Κριμα παντως..

Edited by vamire666
Link to comment
Share on other sites

267 βγαινει αλλα δεν δεχεται τις καρτες μου (δεν εχω visa) κριμα :p

 

Μετα απο αρκετο ψαξιμο εβγαλα πορισμα πως αυτα με τη χαμηλη τιμη ειναι ανακατασκευασμενα (ebay.fr το εγραφε ξεκαθαρα ενας seller που τα πουλουσε στην ιδια τιμη) απο τη motorola εξου και το burn in που ειχε το δικο μου στο σημειο της οθονης που μπαινει το google search bar.

Προφανως στο δικο μου δεν μπηκαν καν στο κοπο να αλλαξουν την οθονη.

Στο skroutz σε αυτη τη τιμη δεν υπαρχει κανενα και ολοι λενε για 4-10 ημερες παραδοση με τις χαμηλες τιμες.

Στο amazon.de απο τον ιδιο πωλητη το 32gb εχει την ιδια τιμη με το 16gb.

Βρωμαει η δουλεια και η τιμη παρα πολυ οπως βρωμαει οτι το δικο μου φορουσε lollipop απο την μανα του ενω θα επρεπε να ειχε kitkat.

Δυστυχως πρεπει να κοιταξω για κατι αλλο και οι επιλογες για τα γουστα μου μηδαμινες.

Εχω παραγγειλει και screenprotector με θηκη απο γερμανια, οποιος γουσταρει ας μου πει μολις ερθουν να του τα πουλησω.

Κριμα παντως..

Κοίτα όλα τα άμαζον. Ιταλικό ισπανικό γερμανικό γαλλικό. Κάποια δέχονται κάρτες και δεν τρως cc.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα όλα τα άμαζον. Ιταλικό ισπανικό γερμανικό γαλλικό. Κάποια δέχονται κάρτες και δεν τρως cc.

 

To θεμα ειναι πως δεν εχω visa και η Ελληνικη και η Ολλανδικη μου ειναι maestro..

Link to comment
Share on other sites

To θεμα ειναι πως δεν εχω visa και η Ελληνικη και η Ολλανδικη μου ειναι maestro..

Μα ούτε τη δική μου Visa δέχονται. Η με Master η με Amex. Κάνε μία δοκιμή. Έχεις να χάσεις κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Μα ούτε τη δική μου Visa δέχονται. Η με Master η με Amex. Κάνε μία δοκιμή. Έχεις να χάσεις κάτι;

 

Λοιπον βρηκα visa.

Αυτο εδω http://www.amazon.de/gp/product/B00ORV2G7S?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=A3JWKAKR8XB7XF λεω να παρω αλλα ρε παιδια το 32gb γιατι ειναι πιο φθηνο απο το 16gb?

Επισης ο πωλητης ειναι η motorola?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον βρηκα visa.

Αυτο εδω http://www.amazon.de/gp/product/B00ORV2G7S?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=A3JWKAKR8XB7XF λεω να παρω αλλα ρε παιδια το 32gb γιατι ειναι πιο φθηνο απο το 16gb?

Επισης ο πωλητης ειναι η motorola?

Μήπως το 16άρι είναι το δερμάτινο; Ο πωλητής είναι η άμαζον όπου το έχει προμηθευτεί από μοτορόλα.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το 16άρι είναι το δερμάτινο; Ο πωλητής είναι η άμαζον όπου το έχει προμηθευτεί από μοτορόλα.

 

Δεν ξερω εγω θελω το απλο.

Αν και δεν το διευκρινίζει ποιο ειναι ποιο..

Τους ρωτησα αν τα κινητα ειναι καινουργια και γιατι η διαφορα στη τιμη 32gb πιο φθηνο απο τα 16gb.

Mε capital control θα εχω κανενα θεμα;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω εγω θελω το απλο.

Αν και δεν το διευκρινίζει ποιο ειναι ποιο..

Τους ρωτησα αν τα κινητα ειναι καινουργια και γιατι η διαφορα στη τιμη 32gb πιο φθηνο απο τα 16gb.

Mε capital control θα εχω κανενα θεμα;

Εσύ κάνε τη παραγγελία, αν στην δεχτεί τότε καλώς. Αν σου έρθει email που σου ρίχνει άκυρο τότε κοίτα για κάποια άλλη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ κάνε τη παραγγελία, αν στην δεχτεί τότε καλώς. Αν σου έρθει email που σου ρίχνει άκυρο τότε κοίτα για κάποια άλλη συσκευή.

 

Thanks for your order. We’ll let you know once your item(s) have dispatched.

Your estimated delivery date is indicated below. You can view the status of your order or make changes to it by visiting Your orders on Amazon.de.

 

To δέχτηκε; 267,59 πηγε μαζι με τα μεταφορικα.

Πρωτη φορα αγοραζω απο amazon και πρωτη φορα διχως paypal και πρωτη φορα κατι με τοσα χρηματα...

Ελπιζω να μη το πιω και αυτη την φορα με το κινητο θα κανω μηνυση μετα στη μοτορολα. :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αντιμετωπίζεται κολλήματα με τον google chrome? Και επίσης όταν έγινε ή αναβάθμιση σε 6. Ή ελεύθερη ram μου ήταν 1gb.μετά από καιρό είναι 780mb άντε 850.με ίδιες εφαρμογές που είχα και πριν.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αντιμετωπίζεται κολλήματα με τον google chrome? Και επίσης όταν έγινε ή αναβάθμιση σε 6. Ή ελεύθερη ram μου ήταν 1gb.μετά από καιρό είναι 780mb άντε 850.με ίδιες εφαρμογές που είχα και πριν.

Με τη marshmallow είναι διαφορετική η διαχείριση της ραμ. Μη σε απασχολεί. Έχω πάψει να κοιτάω πόση διάθεση ραμ έχω. Από τη στιγμή που το κινητό ρολλάρει μια χαρά, γιατί να ασχολούμαι! Έτσι τουλάχιστον σκέφτομαι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Με τη marshmallow είναι διαφορετική η διαχείριση της ραμ. Μη σε απασχολεί. Έχω πάψει να κοιτάω πόση διάθεση ραμ έχω. Από τη στιγμή που το κινητό ρολλάρει μια χαρά, γιατί να ασχολούμαι! Έτσι τουλάχιστον σκέφτομαι εγώ.

 

Ok.ευχαριστώ. κάτι τελευταίο σου έχει κάνει burn in ή amoled σε status kai navigation bar?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto X (έκδοση 2014)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...