Jump to content

Samsung Galaxy Note Edge


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. και μία ακόμα ερώτηση. Δύο φορές την ημέρα χρειάζεται να κάνω προώθηση των κλήσεων μου σε άλλο νούμερο. Υπάρχει να βάλω κάποια συντόμευση ώστε να μην πηγαίνω κάθε φορά σε κλήσεις-> settings -> advanced -> call forwarding -> voice calls -> enable ??

Αν το βρεις το θέλω κι εγώ.

Ψάχνω κάποιο τρόπο αλλά δεν έχω βρει τίποτα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. και μία ακόμα ερώτηση. Δύο φορές την ημέρα χρειάζεται να κάνω προώθηση των κλήσεων μου σε άλλο νούμερο. Υπάρχει να βάλω κάποια συντόμευση ώστε να μην πηγαίνω κάθε φορά σε κλήσεις-> settings -> advanced -> call forwarding -> voice calls -> enable ??

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.guywmustang.callforward

Πολυ καλη και ευκολη στη χρηση εφαρμογη. Ειναι με widget. Το χρησιμοποιω καιρο τωρα

Link to comment
Share on other sites

Εγω τελικα το πηρα εχθες απο την αντικατάσταση και ειναι αψογο λειτουργικα. Ευτυχως.. Το παλικάρι που εβαλε το screen protector στο cellphones ποσο του πηραν για την τοποθετηση? Μαζι με την flip θα ειμαι και εγω κομπλε
Link to comment
Share on other sites

Εγω τελικα το πηρα εχθες απο την αντικατάσταση και ειναι αψογο λειτουργικα. Ευτυχως.. Το παλικάρι που εβαλε το screen protector στο cellphones ποσο του πηραν για την τοποθετηση? Μαζι με την flip θα ειμαι και εγω κομπλε

 

φιλε δες αυτο το videaki και το βαζεις μονος σου....δεν θα δυσκολευτεις...

 

 

το screen protector στην τοποθετηση σου "συγχωρει" το λαθος ..αφου μπορεις να το επανατοποθετησεις και να βγαλεις κοκκους σκονης ή φουσκαλες...

σε αντιθεση με το tempered που ειναι ...ζορικο....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

φιλε δες αυτο το videaki και το βαζεις μονος σου....δεν θα δυσκολευτεις...

 

 

το screen protector στην τοποθετηση σου "συγχωρει" το λαθος ..αφου μπορεις να το επανατοποθετησεις και να βγαλεις κοκκους σκονης ή φουσκαλες...

σε αντιθεση με το tempered που ειναι ...ζορικο....

Το φοβάμαι ρε συ ποτε δεν ειχα βαλει πριν σε κινητο μου αλλα τωρα λογο edge οθονης που θα μεινει ακαλυπτη απο την flip νομιζω ειναι must. Σε περίπτωση που το δοκιμασω επειδη σκονη υπαρχει παντου και μαλιστα εντονη πως να δημιουργησω καταλληλες συνθηκες τοποθετησης?

Link to comment
Share on other sites

στο μπανιο ...αφου ανοιξεις λιγο ζεστα νερα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

επισης οτι σκονη και να σου κατσει ..εχει αυτοκολλητα στην συσκευασια για να τα χρησιμοποιησεις οπως εδω....

 

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

στο μπανιο ...αφου ανοιξεις λιγο ζεστα νερα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

επισης οτι σκονη και να σου κατσει ..εχει αυτοκολλητα στην συσκευασια για να τα χρησιμοποιησεις οπως εδω....

 

Ευχαριστω για τις πληροφοριες. Σε περιπτωση που τα παραγγειλω θα την κανω εγω την τοποθετηση αλλιως αν παω απο εκει θα ζητησω απο αυτους και ελπιζω να ειναι ψειρες στο κομματι αυτο γιατι εγω ειμαι παααρα πολυ

Link to comment
Share on other sites

Βλέποντας διάφορα βίντεο με τα S6, S6+ και N5 είναι ορατό ότι δεν υπάρχουν τα γνωστά σε μας λαγκ.

Και φυσικά αυτό δεν οφείλεται ούτε στον επεξεργαστή ούτε στην ραμ.

Είναι ξεκάθαρα θέμα software.

 

Αν η Samsung δεν μας δώσει με την 5.1.1 το αντίστοιχο σωστό software, δεν πρόκειται να ξαναγορασω συσκευή της.

Θα προτιμήσω να παιδεύομαι με iphone παρα να τους δώσω λεφτά.

Θα περάσω custom για να κρατήσω όσο πάει το edge και τέλος για μένα η Samsung.

 

Αν θέλει να βελτιώσει την ήδη κακή εικόνα της, θα πρέπει μέσα στον Σεπτέμβριο να δώσει το σωστό update. Αν περιμένει από τους κατόχους των Note 4 να αυξήσουν τις πωλήσεις του Ν5 είναι γελασμενη.

Δεν αλλάζεις συσκευή ων 800 ευρώ κάθε χρόνο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα ...μεγαλη μπουκια φαε τελικα μικρο λογο πες ...

σημερα ο ανιψιός μου εριξε την το Νοτε μου την ωρα που το φόρτιζα ...

το κινητο ράγισε στην γωνια κατω δεξια στην κυρτή οθόνη ....!

με εχει πιασει το στομαχι μου μιλαμε ...

ανταποκρίνεται στα παντα ακομη και στο ραγισμένο μερος ...σαν να μην εχει γινει τιποτα ...

ολα δηλαδη δουλευουν ρολοι ..απλα η οθονη κατω εχει ραγισει ....(αλλα και παλι πανω απο το ραγισμα το touch δουλευει κανονικα ....)

πως το βλέπεται την γλυτωσα την χοντρη ζημια η οχι ?

Link to comment
Share on other sites

Βλέποντας διάφορα βίντεο με τα S6, S6+ και N5 είναι ορατό ότι δεν υπάρχουν τα γνωστά σε μας λαγκ.

Και φυσικά αυτό δεν οφείλεται ούτε στον επεξεργαστή ούτε στην ραμ.

Είναι ξεκάθαρα θέμα software.

 

Αν η Samsung δεν μας δώσει με την 5.1.1 το αντίστοιχο σωστό software, δεν πρόκειται να ξαναγορασω συσκευή της.

Θα προτιμήσω να παιδεύομαι με iphone παρα να τους δώσω λεφτά.

Θα περάσω custom για να κρατήσω όσο πάει το edge και τέλος για μένα η Samsung.

 

Αν θέλει να βελτιώσει την ήδη κακή εικόνα της, θα πρέπει μέσα στον Σεπτέμβριο να δώσει το σωστό update. Αν περιμένει από τους κατόχους των Note 4 να αυξήσουν τις πωλήσεις του Ν5 είναι γελασμενη.

Δεν αλλάζεις συσκευή ων 800 ευρώ κάθε χρόνο.

 

 

Συμφωνω απολυτα... Ημουν στο τσακ να παρω το iphone 6 plus για αυτο το λογο, και ας ηξερα οτι υστερει σε καμερα κτλ. Με το να αγοραζεις high end συσκευη περιμενεις και τις αναλογες επιδοσεις. Χωρις να μεροληπτω, οποιο iphone ειχα, δεν ειχε ποτε θεμα lag, τουλαχιστον στην εκδοση που φοραγε απο την αγορα του... και μεχρι 2-3 + αναβαθμισεις firmware μετα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παιδια καλημερα ...μεγαλη μπουκια φαε τελικα μικρο λογο πες ...

σημερα ο ανιψιός μου εριξε την το Νοτε μου την ωρα που το φόρτιζα ...

το κινητο ράγισε στην γωνια κατω δεξια στην κυρτή οθόνη ....!

με εχει πιασει το στομαχι μου μιλαμε ...

ανταποκρίνεται στα παντα ακομη και στο ραγισμένο μερος ...σαν να μην εχει γινει τιποτα ...

ολα δηλαδη δουλευουν ρολοι ..απλα η οθονη κατω εχει ραγισει ....(αλλα και παλι πανω απο το ραγισμα το touch δουλευει κανονικα ....)

πως το βλέπεται την γλυτωσα την χοντρη ζημια η οχι ?

 

Αν δεν σε ενοχλει αισθητικα η ραγισμενη οθονη, δεν εχεις λογο να την αλλαξεις.... και να ελαφρυνεις και αλλο την τσεπη σου κατα 220€ περιπου.

Link to comment
Share on other sites

Βλέποντας διάφορα βίντεο με τα S6, S6+ και N5 είναι ορατό ότι δεν υπάρχουν τα γνωστά σε μας λαγκ.

Και φυσικά αυτό δεν οφείλεται ούτε στον επεξεργαστή ούτε στην ραμ.

Είναι ξεκάθαρα θέμα software.

 

Αν η Samsung δεν μας δώσει με την 5.1.1 το αντίστοιχο σωστό software, δεν πρόκειται να ξαναγορασω συσκευή της.

Θα προτιμήσω να παιδεύομαι με iphone παρα να τους δώσω λεφτά.

Θα περάσω custom για να κρατήσω όσο πάει το edge και τέλος για μένα η Samsung.

 

Αν θέλει να βελτιώσει την ήδη κακή εικόνα της, θα πρέπει μέσα στον Σεπτέμβριο να δώσει το σωστό update. Αν περιμένει από τους κατόχους των Note 4 να αυξήσουν τις πωλήσεις του Ν5 είναι γελασμενη.

Δεν αλλάζεις συσκευή ων 800 ευρώ κάθε χρόνο.

 

Εχοντας το τελευταιο διαστημα Ν4F,S6 και Ν edge πλεον...μπορω να κανω μια μικρη συγκριση....

Μεταξυ Ν4 και Ν edge ..μετα απο δυο μερες ...βλεπω οτι το edge τα παει σαφως καλυτερα ...με TW!!

το Ν4 αρκετες φορες εμφανιζε γνωστα προβληματα (μη ομαλη μεταβαση μεταξυ των αρχικων οθονων , καθυστερησεις σε διαφορα σημεια recent , συλλογη κλπ)

Ενω με N edge βλεπω μια στρωτη και αερατη συνολικη λειτουργια και τα θεματα να ειναι σαφως περιορισμενα και φυσικα λογω της πλαινης οθονης μπορεις να τα παρακαμψεις γενικως...

 

πχ η καθυστερηση στα recent υπαρχει ισως σε μικροτερο βαθμο απο το Ν4F (με την rom που το αφησα βεβαια) αλλα λογω πλαινης οθονης δεν υπαρχει θεμα...

Στο κομματι της συλλογης παρατηρω μια καθυστερηση καποιες φορες οταν την ανοιγω αλλα αυτο ισως συμβαινει γιατι μετεφερα Ολες τις φωτογραφιες στην sd....

 

Επισης Κωστα με την καθυστερηση στο σημειωμα που εχεις αναφερει...παρατηρησα οτι οταν το ανοιγω με διπλο πατημα της πενας ανοιγει πιο γρηγορα...

 

Στην συγκριση τωρα του S6 με το Ν edge...

Στο S6 ειχα την τελευταια rom ...αλλα απ οτι διαβασα αρχισε να βγαινει update που δινει πραγματακια απο το S6 + ( πραγματικα θετικη κινηση)...

Το S6 πηγαινε πολυ καλα σε καποιους τομεις πχ..εναλλαγη αρχικων οθονων ,ανοιγμα και scroll στην συλλογη-υποδειγματικη- ( ομως χωρις sd ομως και με πιο γρηγορη μνημη) , γρηγορα recent, πιο γρηγορο ανοιγμα φωτογραφικης...

 

Aλλα σε καποια βλεπω καλυτερη συμπεριφορα για το Ν edge...οπως

καλυτερο scrolll στον stock browser

καλυτερο ρολαρισμα στο menu των ρυθμισεων (στο s6 ειχε ενα. κομπιασμα)

στα recent (το ρολλαρισμα πιο ομαλο )

 

και φυσικα λογω του υπολοιπου πακετου δυνατοτητων το τηλεφωνο βγαινει πιο μπροστα ...εμφανως...

 

Παντως νομιζω οτι η Sammy εχει αρχισει αργα μεν αλλα βελτιωνει το TW...μαλιστα σε καποια μοντελα απροσδοκητα ειναι ποιο δουλεμενο και σχεδον με μηδενικα προβληματα πχ στο tab s 8.4...που δουλευω

Πιστευω οτι το να διατηρει ενα μεγαλο αριθμο συσκευων στο potrofolio της σαφως επηρεαζει μια σειρα απο προγματα (αργα updates σε καποιες συσκευες , προβληματα που παραμενουν σε αλλες ,μηδενικη εξελιξη σε καποιες αλλες)

 

Λιγοτερες συσκευες καλυτερη υποστηριξη και ποιο γρηγορη εξελιξη....

 

Ολοι οι κατσκευαστες παντως το τελευταιο διαστημα ειχουν σοβαρα θεματα με την επιτυχια των updates...

 

Εχοντας iPad air μετα την ελευση του ios 8 φαγαμε 5,6 αναβαθμισεις και κανα 6μηνο για να στρωσει καπως το πραγμα ...

 

και μιλαμε για εταιρια που αναβαθμιζει στην ουσια 5,6 συσκευες ..το Χρονο...

 

Παντως δηλωνω υπερευχαριστημενος με το edge...γιατι πολυ απλα αυτα που προσφερει ειναι Πολυ περισσοτερα απο Ολο τον ανταγωνισμο και πραγματικα σου λυνει τα χερια...(και ας εχει σε δυο ,τρια σημεια αστερισκο)

 

Νομιζω οτι με το Ν6 θα γινει η πληρης συνενωση του edge με το note....

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω απογοητευτεί με τα update έχουμε μείνει πολύ πίσω. και βλέπω τ σ6 έτσι απλά να τα παίρνει το ένα μετά το άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Παντως η αναβαθμιση σε 5.1.1 στα μερη μας δεν θ αργησει...

 

http://www.androidheadlines.com/2015/08/canadas-samsung-galaxy-note-edge-receiving-lollipop-5-1-1.html

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

@@Freddaras

Τα Samsung έχουν ένα καλό. Δύσκολα σπάει η οθόνη παρόλο ότι ραγιζει το εξωτερικό γυαλί

Έχω δει άπειρα galaxy με σπασμένο γυαλί να δουλεύουν κανονικά.

Της κόρης μου το S4 έχει ράγισμα από πέρυσι. Της έβαλα ένα tempered glass από πάνω και είναι μια χαρά.

Σε νορμάλ οθόνες μπορεί να αλλαχθεί το εξωτερικό γυαλί σε μη επίσημο σέρβις.

Το βρίσκεις στο ebay. H διαδικασία θέλει υπομονή μέχρι να αφαιρεθεί το απέξω γυαλί και προσοχή να μην πάρει σκόνη ενδιάμεσα.

Γι αυτό η Samsung αλλάζει ολόκληρη την οθόνη μαζί με το γυαλί.

Στο edge δύσκολα θα βρεις και δεν ξέρω αν μπορούν να το περάσουν.

Υπολόγισε κάνα 250 αρι για αλλαγή οθόνης.

 

@@Τ-mobile

Δυστυχώς όταν βάζω κάτω αυτά που κάνω με το Note η έστω μ ένα Android, βλέπω ότι δεν μπορώ να τα κάνω με iphone.

Χρειάζομαι κάποια συγκεκριμένα πράγματα που σε ios για να γίνουν είναι μεγάλη ταλαιπωρία και ποτέ δεν θα γίνονται με την ίδια ευκολία.

Δεν θέλω να αναφερθώ σε παραδείγματα γιατί θα βγούμε πολύ off topic.

 

Το ζήτημα είναι όχι πότε θα δοθεί η 5.1 αλλά αν θα διορθώνει ότι ενοχλητικό υπάρχει στην συσκευή μας.

Είναι πολύ μικρά προβλήματα αλλά γιατί να υπαρχουν από την στιγμή που τα έχουν λύσει στις νεότερες συσκευές.

Αν δεν το κάνουν σημαίνει ότι γίνεται εξεπιτηδες για να μας σπρώξουν σε αγορά των φετινών συσκευών τους.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

ενα ακομα θετικο της συσκευης ..κατασκευαστικα ...ειναι το αψογο home button (ειχα θεμα σχεδον παντα στην αισθηση σε S4,N3,N4..και λιγοτερο στο S6)

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια 250 ευρω επειδη ραγισε απλα το τζαμακι ?:confused:

ελεος ...

στο Note 1 που ειχα αλλαξει οθονη την ειχα πληρωσει αλλα ειχε γινει χοντρη ζημια ...!

ειχε σπασει ολη η οθονη απο μεσα και δεν υπηρχε ανταποκριση ..

εδω εχει απλα ραγισει λιγο το τζαμακι κατω ..η οθονη δουλευει οπως πριν ! ..

δεν θα επρεπε να υπαρχει ενας διαχωρισμος εδω?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια 250 ευρω επειδη ραγισε απλα το τζαμακι ?:confused:

ελεος ...

στο Note 1 που ειχα αλλαξει οθονη την ειχα πληρωσει αλλα ειχε γινει χοντρη ζημια ...!

ειχε σπασει ολη η οθονη απο μεσα και δεν υπηρχε ανταποκριση ..

εδω εχει απλα ραγισει λιγο το τζαμακι κατω ..η οθονη δουλευει οπως πριν ! ..

δεν θα επρεπε να υπαρχει ενας διαχωρισμος εδω?:confused:

 

Κρίμα για τη ζημιά ρε φίλε.

Δυστυχώς έτσι πάει, ανεξαρτήτως ζημιάς, επίσημα σου αλλάζουν τα οθόνη-τζάμι σετάκι.

Στη θέση σου, αφού η ζημιά είναι μικρή & δεν επηρεάζει τη λειτουργικότητα της συσκευής θα το άφηνα έτσι όπως είναι. Επίσης, με τη ζελατίνα που αναφέρθηκε πιο πριν πιθανώς να μην φαίνεται τίποτα.

220-250 πάντως δεν αξίζει σε καμία περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα για τη ζημιά ρε φίλε.

Δυστυχώς έτσι πάει, ανεξαρτήτως ζημιάς, επίσημα σου αλλάζουν τα οθόνη-τζάμι σετάκι.

Στη θέση σου, αφού η ζημιά είναι μικρή & δεν επηρεάζει τη λειτουργικότητα της συσκευής θα το άφηνα έτσι όπως είναι. Επίσης, με τη ζελατίνα που αναφέρθηκε πιο πριν πιθανώς να μην φαίνεται τίποτα.

220-250 πάντως δεν αξίζει σε καμία περίπτωση.

 

Θα το φτιαξω δεν υπαρχει περιπτωση να το αφησω ετσι μια και θα το κρατησω πολυ καιρο ...:)

απλα θελω να μαζεψω τα χρηματα πρωτα!

εννοείς το tempered glass που ανεφερε ο salat πιο πανω ?

Link to comment
Share on other sites

Θα το φτιαξω δεν υπαρχει περιπτωση να το αφησω ετσι μια και θα το κρατησω πολυ καιρο ...:)

απλα θελω να μαζεψω τα χρηματα πρωτα!

εννοείς το tempered glass που ανεφερε ο salat πιο πανω ?

Ψάξε πρώτα στο ebay μήπως βρεις το τζάμι σκέτο και μετά ρώτα σε κάποιο σέρβις αν μπορούν να στο περάσουν.

Δεν θα είναι γνήσιο αλλά δεν θα έχεις πρόβλημα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Θα το φτιαξω δεν υπαρχει περιπτωση να το αφησω ετσι μια και θα το κρατησω πολυ καιρο ...:)

απλα θελω να μαζεψω τα χρηματα πρωτα!

εννοείς το tempered glass που ανεφερε ο salat πιο πανω ?

 

Λέω για τη ζελατίνα από cellphones που αναφέρθηκε παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε πρώτα στο ebay μήπως βρεις το τζάμι σκέτο και μετά ρώτα σε κάποιο σέρβις αν μπορούν να στο περάσουν.

Δεν θα είναι γνήσιο αλλά δεν θα έχεις πρόβλημα.

θα το ψαξω το θεμα μηπως και γλυτώσουμε κατι αλλα εδω που ειμαι αλεξανδρουπολη ζόρικα τα πραγματα ..

στο μεταξυ χαλιεμαι που το βλεπω ετσι απιστευτα ..!

παιδια αυτα τα tempered glass κανουν δουλεια ?

τα εχει δοκιμασει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

παντως μπορεις να ριξεις μια ματια ...εδω

 

http://www.ebay.com/itm/Original-Black-Outer-Screen-Glass-Lens-for-Samsung-Galaxy-Note-Edge-N9150-N915P-/261994198414?hash=item3d0012358e

 

http://www.ebay.com/itm/Black-Samsung-Galaxy-Note-Edge-N915-Outer-Screen-Glass-Lens-Panel-Replacement-/281701398062?hash=item4196b6362e

 

και αν απευθυνθεις ..σε καποιο τεχνικο νομιζω με σαφως λιγοτερο απο 100ευρω να κανεις δουλεια....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

παντως μπορεις να ριξεις μια ματια ...εδω

 

http://www.ebay.com/itm/Original-Black-Outer-Screen-Glass-Lens-for-Samsung-Galaxy-Note-Edge-N9150-N915P-/261994198414?hash=item3d0012358e

 

http://www.ebay.com/itm/Black-Samsung-Galaxy-Note-Edge-N915-Outer-Screen-Glass-Lens-Panel-Replacement-/281701398062?hash=item4196b6362e

 

και αν απευθυνθεις ..σε καποιο τεχνικο νομιζω με σαφως λιγοτερο απο 100ευρω να κανεις δουλεια....

ευχαριστω φιλε για τα λινκ ! για να δουμε μηπως μπορεσουμε και γλυτώσουμε τιποτα !...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε για τα λινκ ! για να δουμε μηπως μπορεσουμε και γλυτώσουμε τιποτα !...

 

Φρέντυ, αφού ούτως ή άλλως δεν έχεις εγγύηση δωστο σε κάποιον που φτιάχνει κινητά εκεί με μια οθόνη από το ebay θα στο φτιάξει φθηνότερα

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note Edge

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...