Jump to content

Samsung Galaxy Note Edge


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μέσα στη σελίδα της rom λέει και για xposed, αλλά εντάξει ρε συ δεν χρειάζεται να το κάνεις για μένα, ρώτησα μήπως ήξερες.

Επίσης, ξέρεις αν μπορούμε να πειράξουμε το grid στο μενού των εφαρμογών? Θέλω να το κάνω 4x5 ή 4x6.

 

μισο λιγο γιατι το θελω και εγω το xposed για το greenfy ...θα επανελθω ...!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε Bas μπηκε κανονικα σε μενα...εισαι σιγουρος οτι τα εκανες ολα σωστα ?
Link to comment
Share on other sites

ναι βρε μια χαρα εισαι ...:lol::lol::lol::lol:

 

ετσι ειναι το xposed στην lolly ...

 

ξεκινα να κατεβαζεις μοντακια ...εισαι ηδη xposed ...:)

 

(με προσοχη μονο γιατι δεν ειναι ολα συμβατά για Lollipop ...)

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

Πωωωω είχα να το χρησιμοποιήσω από kitkat στο 3αρι & με μπερδέψε!!

Όλα ΟΚ τότε, ευχαριστώ πολυ για τη βοήθεια freddara!

 

xaxaxaxa ξερω φιλε μου....:lol::lol:

και εγω στην αρχη ειχα μπερδευτεί ...!

ξαναλεω προσοχη για μενα το xposed σε λολι ! ...τα βασικα (greenfy ampiify Κτλ) και ολα τα αλλα με μέτρο ...!

bas13 φιλε για μενα σημερα ειναι σαν να πήρες καινουργια συσκευή ...αντε καλοριζικο ...:)

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxa ξερω φιλε μου....:lol::lol:

και εγω στην αρχη ειχα μπερδευτεί ...!

ξαναλεω προσοχη για μενα το xposed σε λολι ! ...τα βασικα (greenfy ampiify Κτλ) και ολα τα αλλα με μέτρο ...!

bas13 φιλε για μενα σημερα ειναι σαν να πήρες καινουργια συσκευή ...αντε καλοριζικο ...:)

 

Χαχαχαχα thx :p

Εγώ έχω την ίδια αίσθηση όπως και τις προηγούμενες φορές που πείραξα συσκευή, ότι ξεκλείδωσα και τα υπόλοιπα features της συσκευής, σαν να δουλεύω την επί πληρωμή έκδοση μιας εφαρμογής :p

Κρίμα πραγματικά που η Samsung έχει φορτώσει τις συσκευες της με τον μπαμπούλα και δεν μπορούμε να το χαρούμε χωρίς κόστος!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα thx :p

Εγώ έχω την ίδια αίσθηση όπως και τις προηγούμενες φορές που πείραξα συσκευή, ότι ξεκλείδωσα και τα υπόλοιπα features της συσκευής, σαν να δουλεύω την επί πληρωμή έκδοση μιας εφαρμογής :p

Κρίμα πραγματικά που η Samsung έχει φορτώσει τις συσκευες της με τον μπαμπούλα και δεν μπορούμε να το χαρούμε χωρίς κόστος!

κοιτα να την χαρεις τωρα την συσκευή στο φουλ γιατι τετοιο δυναμίτη θα αργήσουμε πολυ να δουμε απο την samsung ...

 

;)

Link to comment
Share on other sites

bof2??ειναι η πιο τελευταία? λογικα θα μου ερθει?ισως τοτε να στρωσει.. το δικο μου γραφει "αριθμος κατασκευης LRX22C.N915FYXXU1BOC3" και "έκδοση βασικού φάσματος N915FYXXU1BOB5" .

τα υπόλοιπα παιδιά που το πήραν από vodafone ποια έκδοση έχετε?

 

Την ιδια ακριβως εχω φιλε μου...

Link to comment
Share on other sites

Την ιδια ακριβως εχω φιλε μου...

μαλιστα.... να φανταστω πως το δικο σου ειναι αριστο ε? το 4αρι που ειχα το f ηταν υπεραριστο και μαλλον με εκδικειται που το εδωσα

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα.... να φανταστω πως το δικο σου ειναι αριστο ε? το 4αρι που ειχα το f ηταν υπεραριστο και μαλλον με εκδικειται που το εδωσα

Χθες το πηρα, και μεχρι τωρα ολα καλα.. ευτυχως. Γνωμη μου ειναι να το δωσεις αμεσα για αντικατασταση. Εγω στην vodafone ρωτησα αν ειναι branded κτλ. μου ειπε οτι ειναι καθαρο, και ετσι ηταν. Απαιτησε απο το καταστημα που το πηρες να ειναι οπως το θες.. ενα σκασμο χρηματα εχει μην κανεις συμβιβασμους...

Link to comment
Share on other sites

ευχομαι να το χαρεις.. εγω οντως τελικα θα το στειλω αυριο και ελπιζω να μου βρουν αμμεσα αλλο γιατι οι ιδιοι δεν ειχαν διαθεσιμο. οσο για το θεμα branded που λες ασε το εφαγα καλα κανενας δεν ηξερε να μου απαντηση. εσυ που τους πετυχες τους συγκεκριμένους και σου απαντησαν με σιγουρια δεν ξερω
Link to comment
Share on other sites

ευχομαι να το χαρεις.. εγω οντως τελικα θα το στειλω αυριο και ελπιζω να μου βρουν αμμεσα αλλο γιατι οι ιδιοι δεν ειχαν διαθεσιμο. οσο για το θεμα branded που λες ασε το εφαγα καλα κανενας δεν ηξερε να μου απαντηση. εσυ που τους πετυχες τους συγκεκριμένους και σου απαντησαν με σιγουρια δεν ξερω

 

Και εσυ θα το χαρεις, δεν νομιζω να εχεις θεμα με αλλη συσκευη. Απο την vodafone στο Περιστερι το πηρα, και αν εβλεπα μετα την αγορα οτι ηταν branded θα το ετρωγε στην μαπα. :)

Edited by Mobilas
Link to comment
Share on other sites

απο vodafone εχει παρει κανενας branded?

Γιατι νομιζω Ολοι unbranded εχουν παρει...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ τα ίδια νούμερα κατασκευής και φάσματος έχω με το παιδί που έχει το πρόβλημα.

Εγώ το είχα πάρει με την προσφορά της Vodafone το Μάϊο από κατάστημα εκτός Αθηνών (επαρχία μένω), είναι unbranded και δεν έχω μέχρι στιγμής κανένα θέμα με το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Από Vodafone που πήρα για ένα φίλο πριν κάνα 15νθημερο κανένα θέμα.

Όλα άψογα, unbranded ελληνικό.

Για μένα του φίλου παραπάνω είναι ελαττωματικό, είτε doa είτε service αν δεν θέλει να περιμένει λόγω της ελάχιστης διαθεσιμοτητας

Link to comment
Share on other sites

Και εσυ θα το χαρεις, δεν νομιζω να εχεις θεμα με αλλη συσκευη. Απο την vodafone στο Περιστερι το πηρα, και αν εβλεπα μετα την αγορα οτι ηταν branded θα το ετρωγε στην μαπα. :)

ωραιος..........

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

τελικα μαλλον ολα ειναι unbranded και η Vodafone δεν εχει ιδεα. κριμα γιατί πιστευω ότι πολυ θα δισταζουν να την παρουν τη συσκευή απο vodafone λογω φοβου branded. ενας απο αυτους ήμουν και εγω. με την βοηθεια σας ομως τον ελυσα τον γρίφο..... thanks guys

Link to comment
Share on other sites

Μόνο η αυθεντική αξίζει....και ΧΩΡΙΣ θήκη ειναι ακόμα ποιο ΤΕΛΕΙΟ αλλά......πηρα και αυτην την ultra thin 0.3mm αλλα και πάλι δεν του πάει....το ΦΘΗΝΑΙΝΕΙ ΠΟΛΥ!!!
Link to comment
Share on other sites

Εχω την αυθεντική flip & μία στυλ πουγκι, συνήθως το χω με το πουγκι για τη μεταφορά ή για να το ακουμπάω πάνω ώστε να μην έρχεται σε επαφή με τραχιές επιφάνειες όταν δεν το χρησιμοποιώ, τέτοια συσκευή δεν μου πάει να την έχω σε θήκη.
Link to comment
Share on other sites

Μόνο η αυθεντική αξίζει....και ΧΩΡΙΣ θήκη ειναι ακόμα ποιο ΤΕΛΕΙΟ αλλά......πηρα και αυτην την ultra thin 0.3mm αλλα και πάλι δεν του πάει....το ΦΘΗΝΑΙΝΕΙ ΠΟΛΥ!!!

συμφωνω χωρις θηκη ειναι το κατι αλλο ..! αλλα δεν μπορεις να το εχεις ετσι ρε μαμοτι μου ...! ειδικα τωρα καλοκαιρι παραλιες μπορει να γινει χοντρη ζημια .

εχεις link για την Ultra thin που λες?

 

Εχω την αυθεντική flip & μία στυλ πουγκι, συνήθως το χω με το πουγκι για τη μεταφορά ή για να το ακουμπάω πάνω ώστε να μην έρχεται σε επαφή με τραχιές επιφάνειες όταν δεν το χρησιμοποιώ, τέτοια συσκευή δεν μου πάει να την έχω σε θήκη.

 

flip το σκεφτηκα αλλα δεν μπορω να τις συνηθίσω με τιποτα ...

μαλλον και εμενα με πουγκι με βλεπω στο τελος ..

Link to comment
Share on other sites

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω χωρις θηκη ειναι το κατι αλλο ..! αλλα δεν μπορεις να το εχεις ετσι ρε μαμοτι μου ...! ειδικα τωρα καλοκαιρι παραλιες μπορει να γινει χοντρη ζημια .

εχεις link για την Ultra thin που λες?

 

 

 

flip το σκεφτηκα αλλα δεν μπορω να τις συνηθίσω με τιποτα ...

μαλλον και εμενα με πουγκι με βλεπω στο τελος ..

Προσπάθησε να συνηθίσεις την flip. Δεν υπάρχει άλλη πρακτική και ασφαλής επιλογή.

Διπλώνει και μπορείς να το δουλεύεις μ ένα χέρι.

Προστατεύει την οθόνη από την στιγμή που δεν υπάρχουν σοβαροί protectors.

Τώρα το καλοκαίρι δεν αφήνει την θερμότητα να γίνει ενοχλητική για το χέρι μας.

 

Το pouch είναι καλό αλλά για χρήση μόνο σε γραφείο σπίτι και καφέ. Σε οποιαδήποτε άλλη δραστηριοτητα δεν προστατεύει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, φλιπ αυθεντικη. Η θηκη καθιστα τη συσκευή πανεμορφη και πολυτελεστατη, καθως και ξεχωριστη, ενώ την προστατευει κι από πτωσεις (το καπακι μενει κλειστο παραδόξως κατά την πτωση και εξεχει οσο χρειαζεται για να προστατεψει). Η μοναδικη συσκευή που περασε από τα χερια μου και δε σκεφτηκα στιγμη να παρω και να δοκιμασω άλλη θηκη.
Link to comment
Share on other sites

Η κύρια οθόνη για ξεκλείδωμα και τα δυο soft buttons συχνά πυκνά δεν ανταποκρίνονται .

Πρεπει να πατήσεις το power button να κλείσουν οι οθόνες, και μετά αφού πατήσεις το hard button στο κέντρο, τότε λειτουργούν ξανά νορμαλ....

Εχει αντιμετωπίσει κανείς άλλος τέτοιο θεματάκι, ή πάει κάπου το μυαλό σας;

Ευχαριστω πολύ εκ των προτέρων

Galaxy Note Edge, Galaxy Note II, HTC Trophy, Nokia N900,

Galaxy Note 10.1 2014 LTE (SM-P605), Nokia Lumia 630 DS

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note Edge

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...