Jump to content

Samsung Galaxy Note Edge


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λογικο γιατην μπαταρια ειναι 3000 η μπαταρια.....

 

Η αυτονομία στην πράξη έχει μεγαλύτερη διαφόρα από τα 220mah της διαφοράς των δύο μπαταρίων.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις απαντησεις σας... Ίσως το αποφασίσω να κάνω την κίνηση
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις απαντησεις σας... Ίσως το αποφασίσω να κάνω την κίνηση

 

παντως φιλε ...κανε κινηση γρηγορα..γιατι δεν ξερω αν θα βρις ευκολα στα 599€ απο voda

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

τελικα σε ανοικτου τυπου θηκη με καλη περιφερειακη προστασια πηρα αυτη....

 

http://www.ebay.com/itm/Genuine-Verus-ShockProof-Slim-Case-Cover-for-Galaxy-Note-Edge-Dual-Layer-/191433862220?var=&hash=item2c9258ec4c

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Εγινε η μεταβαση...μου ελειψε το κατι παραπανω ...που εχει η σειρα...

θα πω και το χιλιοειπωμενο....Καλο το s6... αλλα note ..οχι ...εδικα edge..

Εβαλα και την x-one screen protector....και εκατσε ...Αγογα!!!:)

την συνιστω!!!

 

Θα ανεβασω μετα και καποια φωτο....

 

Για επομενες εντυπωσεις...μετα το φλασαρισμα της τελευταιας BOF2...και το στησιμο...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Παίδες κάποια εφαρμογή η συντόμευση για την περιστροφή της οθόνης να βάλουμε στην πλαϊνη οθόνη του θηρίου μας υπάρχει;
Link to comment
Share on other sites

Μια απλή ερώτηση. Οι πλαϊνές οθόνες που μπορούμε να βάλουμε προστίθενται στις ήδη υπάρχουσες ή τις αντικαθιστούν; Κατέβασα κάποιες από το app store της Samsung.
Link to comment
Share on other sites

Μια απλή ερώτηση. Οι πλαϊνές οθόνες που μπορούμε να βάλουμε προστίθενται στις ήδη υπάρχουσες ή τις αντικαθιστούν; Κατέβασα κάποιες από το app store της Samsung.

Ούτε το ένα ούτε το άλλο. Ρυθμιζεις εσύ ποιες θες από το γρανάζι που εμφανίζεται στο κάτω μέρος της πλαϊνής οθονης.

ImAgInAtiON iS mOrE ImPOrTAnt tHAN kNOWLeDgE!
Link to comment
Share on other sites

Μια απλή ερώτηση. Οι πλαϊνές οθόνες που μπορούμε να βάλουμε προστίθενται στις ήδη υπάρχουσες ή τις αντικαθιστούν; Κατέβασα κάποιες από το app store της Samsung.

Μπορείς να βάλεις μέχρι 10 ταυτόχρονα.

Link to comment
Share on other sites

μερικες φωτο με το screen protector της x-one....

 

http://i58.tinypic.com/33ol2lv.jpg

 

http://i57.tinypic.com/23vjasg.jpg

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Όσοι ασχολείστε με custom έχετε τον νου σας γιατί στην Κορέα δόθηκαν για τα galaxy S6 & s6 edge διάφορα features από το Ν5 & edge plus.

Σύντομα θα τα κάνουν port στις custom.

 

Δεν βλέπω να τα παίρνουμε εμείς από την Samsung. Τουλάχιστον όχι πριν τον νέο χρόνο :mad:

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Επειδη σήμερα θα παραλαβω το κινητο απο την αντικατασταση Μπορείτε να μου θυμησετε πως κοιτάμε την παρτιδα μην πεσω παλι σε ελλατωματικο? Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

ειχε βγει καποια συγκεκριμενη παρτιδα ελλατωματικη;

Απο vodafone το πηρα την προηγούμενη βδομαδα και ειχε αρκετα προβληματα τα οποια εχω αναφερει εδω. Ισως ετυχε μονο σε αυτο το κινητο ισως ομως να ειναι και η παρτιδα δεν ξερω και δεν θελω να ρισκαρω.

Link to comment
Share on other sites

Απο vodafone το πηρα την προηγούμενη βδομαδα και ειχε αρκετα προβληματα τα οποια εχω αναφερει εδω. Ισως ετυχε μονο σε αυτο το κινητο ισως ομως να ειναι και η παρτιδα δεν ξερω και δεν θελω να ρισκαρω.

Δεν έχουν αναφερθεί γενικευμένα προβλήματα σε παρτίδες 8 μήνες τώρα.

Είναι από τα πιο ποιοτικά smartphone που έχουν κυκλοφορήσει. Άριστη ποιότητα κατασκευής.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν αναφερθεί γενικευμένα προβλήματα σε παρτίδες 8 μήνες τώρα.

Είναι από τα πιο ποιοτικά smartphone που έχουν κυκλοφορήσει. Άριστη ποιότητα κατασκευής.

Ισως η νεες παρτιδες να εχουν θεμα η οπως ειπα να ετυχε μονο στη δικια μου συσκευη. Μπορεις να μου πεις πως κοιταζω τη παρτιδα?

Link to comment
Share on other sites

Ισως η νεες παρτιδες να εχουν θεμα η οπως ειπα να ετυχε μονο στη δικια μου συσκευη. Μπορεις να μου πεις πως κοιταζω τη παρτιδα?

Δυστυχώς δεν γνωρίζω. Δεν το έψαξα γιατί δεν απασχόλησε ποτέ το φόρουμ θέμα με παρτίδες.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μία απλή ερώτηση:

 

έχω το κινητό μαζί με την flip θήκη της samsung. Θα ήθελα να υπήρχε η δυνατότητα να μπορώ να κάνω swipe στην edge οθόνη χωρίς να ανοίγω τη θήκη ώστε να βλέπω τα rss feeds που έχω προσθέσει. Γίνεται με κάποιον τρόπο; Ρωτάω γιατί δεν έχει νόημα να ανοίγω τη θήκη και ατά να τα βλέπω στην μικρή οθόνη στην άκρη.... Επίσης θα ήθελα να μπορώ να διαβάσω με τον ίδιο τρόπο τα μηνύματα που μου έρχονται... Νομίζω ότι αυτά είναι απλές δυνατότητες που θα πρέπει να είναι διαθέσιμες με κάποιον τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Μία απλή ερώτηση:

 

έχω το κινητό μαζί με την flip θήκη της samsung. Θα ήθελα να υπήρχε η δυνατότητα να μπορώ να κάνω swipe στην edge οθόνη χωρίς να ανοίγω τη θήκη ώστε να βλέπω τα rss feeds που έχω προσθέσει. Γίνεται με κάποιον τρόπο; Ρωτάω γιατί δεν έχει νόημα να ανοίγω τη θήκη και ατά να τα βλέπω στην μικρή οθόνη στην άκρη.... Επίσης θα ήθελα να μπορώ να διαβάσω με τον ίδιο τρόπο τα μηνύματα που μου έρχονται... Νομίζω ότι αυτά είναι απλές δυνατότητες που θα πρέπει να είναι διαθέσιμες με κάποιον τρόπο.

 

Για να ξυπνήσεις την πλαινή οθονη αρκεί....να την τρίψεις.

Για τα μηνύματα δεν ξέρω αν μπορείς να τα διαβάσεις, πέραν της στιγμής που έρχονται και εμφανίζονται εκεί αυτόματα.

Link to comment
Share on other sites

Την τρίβω αλλά δεν ανοίγει. ..

Τελικά ήθελε πολύ τρίψιμο. ..

 

Διαφορετικά μπορείς να την ενεργοποιήσεις από το power button ή ανασηκώνοντας στιγμιαία τη θηκή.

Επίσης, τα μηνύματα τα εμφανίζει για λίγο την ώρα που έρχεται το μήνυμα, αλλά μετά για να τα διαβάσεις πρέπει να ανοίξεις κανονικά τη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. και μία ακόμα ερώτηση. Δύο φορές την ημέρα χρειάζεται να κάνω προώθηση των κλήσεων μου σε άλλο νούμερο. Υπάρχει να βάλω κάποια συντόμευση ώστε να μην πηγαίνω κάθε φορά σε κλήσεις-> settings -> advanced -> call forwarding -> voice calls -> enable ??
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note Edge

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...