Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασε να κάνεις για αρχή μια επανεκκίνηση τη συσκευή. Αν δεν διορθωθεί δοκίμασε με κάποια εφαρμογή σχεδιαστική να "ζωγραφισεις" στο σημείο αυτό που είναι το π για να δεις αν υπάρχει πρόβλημα στην αφή ή αν απλά κολλάει το πληκτρολόγιο.

 

Για τέτοιου είδους συζητήσεις μιας και εδώ είναι το επίσημο καλύτερα να απευθυνθείς σε αυτό των τροποποιήσεων.

Με το s-pen δουλεύει μια χαρά και αν πατήσω αμέσως μετά το πέν με το χέρι πάλι πιάνει. Έβαλα ζωγραφική κ μ βγάζει θέμα σε 2 σημεία. Βάζω φώτο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα και απο μενα! Μου εβγαλε μια ενημερωση του fb αλλα παλι μια απο τα ιδια. Οταν ανοιγεις σελιδες κολλαει...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά προσπαθώ να περάσω την 5.1.1 με odin και στο τέλος της εγκατάστασης μου κολλάει και σταματάει ξέρει κάνεις τη φταίει? Το βάζω το αρχείο στο ΑΡ είναι 1,8gb

 

μου γραφει volume is too big 81920 < 204800

ξερει κανεις τι φταιει ?

Edited by tsoukalis
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά προσπαθώ να περάσω την 5.1.1 με odin και στο τέλος της εγκατάστασης μου κολλάει και σταματάει ξέρει κάνεις τη φταίει? Το βάζω το αρχείο στο ΑΡ είναι 1,8gb

 

μου γραφει volume is too big 81920 < 204800

ξερει κανεις τι φταιει ?

Δοκίμασε κάποια άλλη ρομ διαφορετικού region. Έχετε διαφορετικού μεγέθους partitions με αυτή που προσπαθείς να περάσεις και δεν μπορεί να κάνει εγγραφή το hidden image.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την απάντηση και πως ξέρω ποια να κατεβάσω ? το τηλεφωνο μου ειναι το f απο xpansys με γαλλική ρομ
Link to comment
Share on other sites

Βγηκε η 5.1.1. Για branded Cosmote στο

Sammobile.Λογικα θα ειναι διαθεσιμη απο σημερα κ μεσω kies και μεσω OTA.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια.εχω το F μοντέλο και δεν ξερω απο ποια χώρα ειναι. πως θα το βρω?

Κατέβασε το phone info από play store.

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Όπως πολύ σωστά προέβλεψε πιο πάνω ο φίλος bill66542 η 5.1.1 branded cosmote είναι διαθέσιμη μέσω kies.
Samsung Galaxy Note 4 - Samsung Galaxy S7 edge
Link to comment
Share on other sites

και μενα μου την εβγαλε το smart switch αλλα δεν εχω μπαταρια το εβαλα να φορτισει λιγο και την κανω .αυριο εντυπωσεις.:)
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και για το δικό μου , cosmote ειναι. Πάω να κάνω αναβάθμιση με kies πατώ τα οκ και ξανά πάλι μετα από λίγο τα ίδια. Δεν ξέρω γιατί.
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και για το δικό μου , cosmote ειναι. Πάω να κάνω αναβάθμιση με kies πατώ τα οκ και ξανά πάλι μετα από λίγο τα ίδια. Δεν ξέρω γιατί.

 

Μανωλη δεν μπορεσα να το κανω και γω απο υπολογιστή. Ισως καποια ασυμβατότητα με τα windows 10.περιμενω αν ειναι να βγει ota.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Μανωλη δεν μπορεσα να το κανω και γω απο υπολογιστή. Ισως καποια ασυμβατότητα με τα windows 10.περιμενω αν ειναι να βγει ota.

Σε εμένα (μοντέλο c) έγινε κανονικά η αναβάθμιση με odin και w.10

Απλά στην αρχή καθυστερεί το odin να φορτώσει το αρχείο md5 και κρασάρει. Αν το αφήσεις όμως 3-4 λεπτά μετά είναι οκ και προχωράει κανονικά η διαδικασία.

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οσοι περασατε την 5.1.1. Μπορειτε να δειτε αν τα lags στην Συλλογη (gallery) εχουν διορθωθει??
Link to comment
Share on other sites

Μανωλη δεν μπορεσα να το κανω και γω απο υπολογιστή. Ισως καποια ασυμβατότητα με τα windows 10.περιμενω αν ειναι να βγει ota.

 

Ειμαι με το μακ. Τώρα το κάνω αλλα έχω αργά Ίντερνετ και ειναι ακόμα στο 57%

Να δω αν γίνει τελικά ...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος πως μπορώ να επαναφέρω τις ρυθμίσεις για σύνδεση με wi-fi; Σήμερα στη δουλει προσπάθησα να συνδεθώ και δεν συνδεόταν. Το διέγραψα πέρασα τον κωδικό τίποτα. Το μόνο που βγάζει είναι ότι το δίκτυο αποθηκεύτηκε, αλλά δεν συνδέεται.
Link to comment
Share on other sites

Μολις βγηκε ota την κατεβαζω.

 

Αρκετα πιο γρηγορο παντου .ram ανοιγε με 1100 free και κατεβενε και 700.τωρα ανοιγει με 1800free!και κατεβενει 1200 μετα απο χρηση.

Edited by lazman
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Μολις βγηκε ota την κατεβαζω.

 

Αρκετα πιο γρηγορο παντου .ram ανοιγε με 1100 free και κατεβενε και 700.τωρα ανοιγει με 1800free!και κατεβενει 1200 μετα απο χρηση.

Cosmote ή unbranded?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...