Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά βοηθήστε ρε παιδιά. Πως μπορώ να περάσω τηλέφωνα όταν η οθόνη είναι κλειδωμένη στα τηλέφωνα έκτακτης ανάγκης .Το είχα ξανακάνει αλλά τώρα δεν το βρίσκω

 

Επαφές - Groups(εικονίδιο με 2 κεφάλια) - Ice-emergency numbers και μετά πάτα το + για να προσθέσεις επαφές σε αυτό το group.

Στη συνέχεια, ενώ είναι κλειδωμένη η οθόνη, κάνε swipe στο κόκκινο τηλέφωνο που βρίσκεται χαμηλά αριστερά και μετά πάτα ένα + για να προσθέσεις μία από τις επαφές που έβαλες στο ICE group.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα σε ολους καινουργιος στο forum και αφου δυο μηνες παρακολουθω αυτα που λετε αποφασισα να παρω και εγω το note 4 910 f

 

αγορα απο skroutz και ειναι ιταλικο. το εχω δυο μερες στα χερια μου και πρεπει να αρχισω να το ψαχνω γιατι πρωτη φορα πηρα note.

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου με Κυπριακή και ακόμα στην 5.0.1 ,καμιά αναβάθμιση δεν ήρθε ακόμα. Μας ξέχασε η Samsung. Θα κάνω και εγώ ακόμα λίγη υπομονή.

Στην κυπριακη unbranded εχει βγει εδω και μια εβδομαδα περιπου..

http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-N910F/

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σήμερα έσκασαν σχεδόν 12 update και ελληνική πουθενά... Θέλω να πιστεύω πως μέσα στην εβδομάδα θα την πάρουν..
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σήμερα έσκασαν σχεδόν 12 update και ελληνική πουθενά... Θέλω να πιστεύω πως μέσα στην εβδομάδα θα την πάρουν..

Παιδια μη περιμενετε αδικα. Κατεβαστε και φλασαρετε την Αγγλικη BTU που ειναι και bloat free και ξενοιαστε! Με τετοιο χάλι στα updates, βαλε τουλαχιστον ρε σαμμυ εναν οδηγο φλασαρισματος στο manual για να μπορει ο λαος να εχει τα τελευταια firmware και να μη περιμενει τσάμπα .. ελεος δλδ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μη περιμενετε αδικα. Κατεβαστε και φλασαρετε την Αγγλικη BTU που ειναι και bloat free και ξενοιαστε! Με τετοιο χάλι στα updates, βαλε τουλαχιστον ρε σαμμυ εναν οδηγο φλασαρισματος στο manual για να μπορει ο λαος να εχει τα τελευταια firmware και να μη περιμενει τσάμπα .. ελεος δλδ!

 

δυσκολο να σου βαλει οδηγο για κατι που δεν επιτρεπει.

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο κάτι παίδες. Αλλά το γύρισα σε hola launcher γιατί πάλι στον touch wiz δεν με κόλλησε κάτι καλά. Λόγω note 4 πιο γρήγορος από αλλά κινητά αλλά και παλι.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μη περιμενετε αδικα. Κατεβαστε και φλασαρετε την Αγγλικη BTU που ειναι και bloat free και ξενοιαστε! Με τετοιο χάλι στα updates, βαλε τουλαχιστον ρε σαμμυ εναν οδηγο φλασαρισματος στο manual για να μπορει ο λαος να εχει τα τελευταια firmware και να μη περιμενει τσάμπα .. ελεος δλδ!

Πως μπορώ να την περάσω?

Κύριο μέλημα είναι αν υπάρχει περίπτωση να γράψει ο knox. Και επίσης πως παίρνουμε back up, αν πάρω με kies μετά θα κάνει επαφορα που θα είμαι σε 5.1.1 btu ενώ το backup είναι 5.0.1 EUR.

 

Ευχαριστώ

δυσκολο να σου βαλει οδηγο για κατι που δεν επιτρεπει.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά με ποιον τρόπο μπορω γραφοντας sms να εχω 160χαρακτήρες και να μην μου εμφανίζεται το auto correction t9 που βαζει τόνους (στα κεφαλαία το κάνει).

Θα ηθελα βασικά την αυτοματη διόρθωση , απλα θελω να φυγει ο τονισμος

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά με ποιον τρόπο μπορω γραφοντας sms να εχω 160χαρακτήρες και να μην μου εμφανίζεται το auto correction t9 που βαζει τόνους (στα κεφαλαία το κάνει).

Θα ηθελα βασικά την αυτοματη διόρθωση , απλα θελω να φυγει ο τονισμος

 

Με την στοκ εφαρμογή δε γίνεται αυτό που θες. Η μικρά και 70 χαρακτήρες η κεφάλαια με 160 και τόνους. Αλλιώς κατέβασε μια άλλη εφαρμογή μηνυμάτων. Εγώ χρησιμοποιώ το Textra

Link to comment
Share on other sites

Θα μου φυγει δακρυ.... μας εκανε τετοια τιμη η τρισμεγιστη εταιρεια? :lol: Για πειτε ρε παιδια οσοι ειστε σε WiFi αν οντως σας ηρθε ενημερωση... Πραγματικα πρεπει να εμειναν τελευταια τα ελληνικα unbranded..

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα γιατί δεν έχει έρθει ακόμα?

 

δοκιμασε να κανεις εσυ μια χειροκινητη αναζητηση μηπως στην βγαλει ετσι!

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να κανεις εσυ μια χειροκινητη αναζητηση μηπως στην βγαλει ετσι![/quoteεκανα αναβαθμιση με kies. pπεριμενω να τελειωσει η διαδικασια
Link to comment
Share on other sites

Γιατί περιμένετε ακόμα την OTA δε μπορώ να καταλάβω. Ορίστε το download link της Ελληνικής unbranded από το sammobile για το F και από κάτω οδηγίες flashαρίσματος με το Odin. Σε 5 λεπτά είστε έτοιμοι. Backup πρώτα για σιγουριά.

 

 

http://www.sammobile.com/firmwares/download/59247/N910FXXU1COJ3_N910FEUR1COI1_EUR/

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους να παρουμε και εμεις με EUR συσκευες την αναβαθμιση. Καθε βδομαδα ελεγα στον εαυτο μου, οτι θα φλασαρω ρομ αλλης χωρας.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

απο Kies την βρισκει,αλλα λεει οτι ο σερβερ ειναι απασχολημενος.πεσαμε ολοι με τα μουτρα..!:lol:

 

Οντως! Την κατεβαζω αλλα σερνεται. 1.5 ωρα και ειμαι στο 35% ακομα

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους.. Δεν ξέρω τ άλλο να πω.. Ερχόμαι από αππλε και αυτό το χάλι δεν το περίμενα πραγματικά... Τεσπα φαίνεται αρκετά ποιο γρήγορο...

 

Άσχετο: Από ότι ξέρω έχει βάλει θέματα στο s6 κλπ.. Εμείς?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...