Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μάθαμε ημερομηνία κυκλοφορίας του gear s παιδιά?

 

Aν δεις στο Mediamarkt, υπάρχει σαν προϊόν αλλά όχι διαθέσιμο ακόμα http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/SAMSUNG-Gear-S-White---%28SM-R7500ZWAEUR%29,99452,458008,1579993.html?langId=-18&etcc_med=Price+Search+Engine&ref=bestprice.gr&etcc_par=Price+Search+Engine&etcc_cmp=Productlisting&etcc_ori=bestprice.gr&et_lid=194&et_cid=3 .

Σε μένα είπαν ότι η διάθεσή του στην Ελληνική αγορά θα γίνει λίγο μετά του ΝΟΤΕ 4, την τελευταία βδομάδα του Οκτώβρη, με κάθε επιφύλαξη

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Κατάφερε να εξαλείψει η Samsung το lag που είχε το Note3? Γιατί και το 3 smooth το περιμέναμε και λάγκαρε σαν τρελό...

 

Σε προκαλώ να χειριστείς το Note 3 μου.

Link to comment
Share on other sites

Την μπαταρια καλη την βλεπω σαν 1η εικονα,ειμαι στην 2η φορτιση.Βεβαια επι του παροντως δεν μενει σε ησυχια......ολο στο σκαλισμα ειμαι.

Καλα αυτη η οθονη του πια οσοι το ειδαν εμειναν χαζοι..........:D

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Σε προκαλώ να χειριστείς το Note 3 μου.

+1 Είναι άξιο απορίας το lag που βλέπουν ορισμένοι στο note 3 και τρελο μαλιστα!!!Πως γίνεται τα δύο δικά μου να πηγαίνουν στην κυριολεξια μπάλα,χωρίς το παραμικρό εκτός από το ανεπαισθητο σπασιματακι στο άνοιγμα της συλλογής και για το οποίο φταίει αποκλειστικά η εφαρμογή και καποιοι να ποσταρουν για τρελά lag,ε αυτό δεν μπορώ να το καταλάβω!! Ρε παιδια,εχετε πιασει στα χερια σας note 3 ή μπας και σας εχουν πασάρει τίποτα κλώνους??

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Παιδια,μην το κανουμε vs τωρα,εχω αυτην την στιγμη μπροστα μου και το 3αρι αλλα και το 4αρι.

Μια χαρα ειναι και τα 2........:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,μην το κανουμε vs τωρα,εχω αυτην την στιγμη μπροστα μου και το 3αρι αλλα και το 4αρι.

Μια χαρα ειναι και τα 2........:)

Δεν τίθεται θέμα vs,ούτε εγώ αλλά ούτε και ο Androides κάναμε κάποια σύγκριση με το 4 στα ποστ μας. Απλά διαβάζουμε κάποια ποστ τα οποία είναι εκτός πραγματικότητας και απαντησαμε.

Συνεχιζουμε στο θέμα μας

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Όπως σας τα έλεγα. Στα 712€ το Note 4 exynos στην Αίγυπτο με δώρο την S-Cover.

Ή τιμή είναι από κατάστημα του αντιπροσώπου της Samsung.

 

https://www.dropbox.com/s/swupbzaty1fil1j/Screenshot_2014-10-19-14-55-08.png?dl=0

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Όπως σας τα έλεγα. Στα 712€ το Note 4 exynos στην Αίγυπτο με δώρο την S-Cover.

Ή τιμή είναι από κατάστημα του αντιπροσώπου της Samsung.

 

https://www.dropbox.com/s/swupbzaty1fil1j/Screenshot_2014-10-19-14-55-08.png?dl=0

 

στελνει ελλαδα με εγγυηση??:lol:

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν μπορεί να σου δώσει εγγύηση από άλλη ήπειρο.

 

Το ανέφερα μόνο για να δείτε ότι οι αντιπροσωπείες στην Ελλάδα πουλούν όσο θέλουν.

Ο φόρος στα κινητά είναι 25%.

Νόμιζα ότι είχαν μικρότερο από της Ελλάδας.

Εχουν μικρό φόρο μόνο στα κομπιούτερ και tablet 10%, για να βοηθήσουν στο να γίνουν προσιτά στον κόσμο ώστε να ανέβει το επίπεδο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν μπορεί να σου δώσει εγγύηση από άλλη ήπειρο.

 

Το ανέφερα μόνο για να δείτε ότι οι αντιπροσωπείες στην Ελλάδα πουλούν όσο θέλουν.

Ο φόρος στα κινητά είναι 25%.

Νόμιζα ότι είχαν μικρότερο από της Ελλάδας.

Εχουν μικρό φόρο μόνο στα κομπιούτερ και tablet 10%, για να βοηθήσουν στο να γίνουν προσιτά στον κόσμο ώστε να ανέβει το επίπεδο.

 

Κωστα ετοιμασου να μας στειλεις κανα 10αρια!!Και απο εμας οτι θες!!!:lol::lol::p

Link to comment
Share on other sites

Κωστα ετοιμασου να μας στειλεις κανα 10αρια!!Και απο εμας οτι θες!!!:lol::lol::p

 

Μακάρι να υπήρχε τρόπος. Πολλά τα λεφτά για να ρισκαρετε.

 

Νομίζω ότι στην Κύπρο το εισάγουν κανονικά και έχει εγγύηση. Τουλάχιστον με το S4 octa έτσι γίνονταν.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Στην δεύτερη μόλις φόρτιση.

Δεν υπάρχει σας λέω.

Οποιοι πραγματικά θέλουν το απόλυτο και δεν τους ενδιαφέρει η εγγύηση τότε μόνο exynos...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Στην δεύτερη μόλις φόρτιση.

Δεν υπάρχει σας λέω.

Οποιοι πραγματικά θέλουν το απόλυτο και δεν τους ενδιαφέρει η εγγύηση τότε μόνο exynos...

Χμμμμ......μαλιστα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Στην δεύτερη μόλις φόρτιση.

Δεν υπάρχει σας λέω.

Οποιοι πραγματικά θέλουν το απόλυτο και δεν τους ενδιαφέρει η εγγύηση τότε μόνο exynos...

 

Σκοτουρες....:(

 

εκτος κι αν γινει καμια αναβαθμιση...

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να υπήρχε τρόπος. Πολλά τα λεφτά για να ρισκαρετε.

 

Νομίζω ότι στην Κύπρο το εισάγουν κανονικά και έχει εγγύηση. Τουλάχιστον με το S4 octa έτσι γίνονταν.

 

Πράγματι από Κύπρο είχα πάρει το S4 OCTA που δεν ήταν όμως 4G. Δεν είχε τεθεί θέμα εγγύησης, με είχαν διαβεβαιώσει όμως πως δεν θα υπήρχε πρόβλημα και ότι αν χρειαζόταν θα έπρεπε να το έστελνα Κύπρο. Το θέμα της εγγύησης στην Ελλάδα έπαιξε ρόλο στην πώλησή του μετά και για το λόγο αυτό το έδωσα σε χαμηλότερη τιμή.

Αν όμως αξίζει στο Note 4 περισσότερο η συγκεκριμένη έκδοση θα το σκεφτόμουν. Φαντάζομαι δεν τίθεται πλέον θέμα 4G... Το συγκεκριμένο κατάστημα δεν το έχει φέρει ακόμα καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχω καταλάβει καλά, θα παίξουμε ανάμεσα σε SM-N910F (Snap) και SM-N910C (Exynos) από θέμα εκδόσεων, έτσι;

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι από Κύπρο είχα πάρει το S4 OCTA που δεν ήταν όμως 4G. Δεν είχε τεθεί θέμα εγγύησης, με είχαν διαβεβαιώσει όμως πως δεν θα υπήρχε πρόβλημα και ότι αν χρειαζόταν θα έπρεπε να το έστελνα Κύπρο. Το θέμα της εγγύησης στην Ελλάδα έπαιξε ρόλο στην πώλησή του μετά και για το λόγο αυτό το έδωσα σε χαμηλότερη τιμή.

Αν όμως αξίζει στο Note 4 περισσότερο η συγκεκριμένη έκδοση θα το σκεφτόμουν. Φαντάζομαι δεν τίθεται πλέον θέμα 4G... Το συγκεκριμένο κατάστημα δεν το έχει φέρει ακόμα καθόλου.

Αν ανέβουν υπερβολικά οι πωλήσεις από Κύπρο θα φταίει ο Νικόλας.:lol:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το ειδατε? :heat::heat:

 

 

 

...βασικα επρεπε να γραψει ο λαθος τροπος για να ανοιξετε το note 4

 

Επισης ειδα οτι παιζει πολυ προωθηση στο λευκο και το 95℅ των βιντεο ειναι με λευκο note, τοσα χρόνια ειχα λευκο κινητο τωρα που θελω μαυρο εχει μονο 2-3 βιντεο:mad::mad:

3 και σημερα....

Το μαυρο,εχει το πλεονεκτημα να εχει πολυ μαλακο πισω καπακι,αρα,καλο πιασιμο.Δε γλυστραει.Το ειδα σε βιντεο.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Τις 8 ώρες σε μπαταρία με WiFi της έχει για πλάκα παιδιά...

Επίσης αυτό που έχει ακόμα μεγαλύτερη σημασία είναι το ότι όταν δεν το δουλεύεις αυτό κοκαλονει...

Και όλα αυτά εντελώς στοκαδουρα.

Ούτε καν nova δεν εγώ βάλει στο τηλέφωνο για να καταλάβετε.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Τις 8 ώρες σε μπαταρία με WiFi της έχει για πλάκα παιδιά...

Επίσης αυτό που έχει ακόμα μεγαλύτερη σημασία είναι το ότι όταν δεν το δουλεύεις αυτό κοκαλονει...

Και όλα αυτά εντελώς στοκαδουρα.

Ούτε καν nova δεν εγώ βάλει στο τηλέφωνο για να καταλάβετε.

 

Μας καταστρέφεις με αυτά που μας λες :p

 

Η μπαταρία του exynos είναι λοιπόν 20-30% καλύτερη όπως το περιγράφεις;

Link to comment
Share on other sites

Μας καταστρέφεις με αυτά που μας λες :p

 

Η μπαταρία του exynos είναι λοιπόν 20-30% καλύτερη όπως το περιγράφεις;

 

20% με 30% θα έλεγα είναι υπερβολή !

 

Κάνε το 10% - 15% να είσαι μέσα !

Link to comment
Share on other sites

Το μαυρο,εχει το πλεονεκτημα να εχει πολυ μαλακο πισω καπακι,αρα,καλο πιασιμο.Δε γλυστραει.Το ειδα σε βιντεο.

 

 

 

Ωραια, αλλο ενα συν για να παρω το μαυρο....αντε δεν περνανε κ οι μερες..λες κ εχει σταματησει ο χρονος:lol::lol::lol:

 

Σε 2-3 μερες επιτελους θα το εχω...θελω να πιστευω:D:D

Edited by xiou
Link to comment
Share on other sites

Τις 8 ώρες σε μπαταρία με WiFi της έχει για πλάκα παιδιά...

Επίσης αυτό που έχει ακόμα μεγαλύτερη σημασία είναι το ότι όταν δεν το δουλεύεις αυτό κοκαλονει...

Και όλα αυτά εντελώς στοκαδουρα.

Ούτε καν nova δεν εγώ βάλει στο τηλέφωνο για να καταλάβετε.

Αν σου είναι εύκολο πες μας τα επίπεδα όταν θα κατέβει η μπαταρία γύρω στο 13-15%

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...