Jump to content

iPhone 6


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόνο τα αγορασμένα ringtones μπορείς να τα μεταφέρεις από τη συσκευή στο iTunes.υπαρχουν πολλές εφαρμογές στο App Store. Πχ ringtone maker, όπου δημιουργείς ένα ringtone στο iPhone το μεταφέρεις στο pc, στη συνέχεια το περνάς στο iTunes και το συγχρονίζεται στο iPhone 6 ως ringtone αυτή τη φορά. Πολύ εύκολη διαδικασία.

 

Αυτό θα κάνω. Ευχαριστώ!

Γιώργος

Keep on riding...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαλημερα κι απο μενα και χρονια πολλα. Χρηστης Iphone 6 απο 26/12. Αγορασμενο απο apple store λονδινου. Παρατηρω οταν απανταω σε κληση οτι η γραμμη ανοιγει μετα απο 0,5 εως 1 δευετρολεπτο. Δεν απανταει δηλαδη αμεσα. Το παρατηρει καποιος αλλος αυτο ;;
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κι απο μενα και χρονια πολλα. Χρηστης Iphone 6 απο 26/12. Αγορασμενο απο apple store λονδινου. Παρατηρω οταν απανταω σε κληση οτι η γραμμη ανοιγει μετα απο 0,5 εως 1 δευετρολεπτο. Δεν απανταει δηλαδη αμεσα. Το παρατηρει καποιος αλλος αυτο ;;

 

Καλημέρα καλορίζικο, τι δίκτυο έχεις, δοκίμασε με διαφορετικές εταιρείες για να εξακριβώσεις αν είναι θέμα παρόχου ή συσκευής καταρχήν.

Link to comment
Share on other sites

voda εχω. Αν ηταν θεμα δικτυου δε θα καθυστερουσε η απαντηση και στο galaxy s5 που ειχα πριν?? παιζει να ειναι hardware το προβλημα ;;
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το κάνει, [5s - ios 8].

Επίσης κάνει και άλλα "κουλά". Είπαμε θέλει δουλειά ακόμη το λογισμικό...

Link to comment
Share on other sites

Oσο κι αν αγαπαω τα μηλα δε μπορω να μην απογοητυευτω για κατι που πληρωσα 790 ευρω (64αρι) κι ας ειναι θεμα software. To ιδιο μου εκανε και στο ipad mini retina οταν το πρωτοπηρα. lagαριζε στην πληκτρολογηση. Λετε να δω διαφρά με κανα restore;;
Link to comment
Share on other sites

Μπα, δεν νομίζω...

Κάνε υπομονή για καινούργια αναβάθμιση...!!

 

Aπλα μου φαινεται περιεργο πως σε μερικους συμβαινει, ενω σε αλλους με ιδια συσκευη οχι. Εκτος κι αν συμβαινει σε ολους και δεν το καταλαβαινουν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Προ ημερων βρισκομουν στο εξωτερικο κ δουλευα το iphone με καρτα σιμ εξωτερικου.Με το που γυρισα Ελλαδα κ εβαλα τη κοσμοτε δεν λειτουργει η τοποθεσια μου ο καιρος δλδ κ ολες οι εφαρμογες που εχουν σχεση με υπηρεσιες τοποθεσιας.Εκανα ρεσταρτ τη συσκευη εν/ση-απεν/ση τις υπηρεσιες τοποθεσιας αλλα τιποτα.Καμια ιδεα τι μπορει να ειναι?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κι απο μενα και χρονια πολλα. Χρηστης Iphone 6 απο 26/12. Αγορασμενο απο apple store λονδινου. Παρατηρω οταν απανταω σε κληση οτι η γραμμη ανοιγει μετα απο 0,5 εως 1 δευετρολεπτο. Δεν απανταει δηλαδη αμεσα. Το παρατηρει καποιος αλλος αυτο ;;

Σε μενα δε παρουσιάζει κατι τετοιο πριν που το δοκίμασα, με το που ανοίξει η γραμμή μιλάει κατευθείαν. Cosmote εχω!!!

 

Καλησπερα σε ολους.Προ ημερων βρισκομουν στο εξωτερικο κ δουλευα το iphone με καρτα σιμ εξωτερικου.Με το που γυρισα Ελλαδα κ εβαλα τη κοσμοτε δεν λειτουργει η τοποθεσια μου ο καιρος δλδ κ ολες οι εφαρμογες που εχουν σχεση με υπηρεσιες τοποθεσιας.Εκανα ρεσταρτ τη συσκευη εν/ση-απεν/ση τις υπηρεσιες τοποθεσιας αλλα τιποτα.Καμια ιδεα τι μπορει να ειναι?

Εγω θα έλεγα οτι ειναι κλειδωμένη η συσκευή, εκτός κι αν παιρνεις κανονικά τηλέφωνο οποτε δεν ισχύει!!!

• Apple iPhone X •

Space Grey - iOS 14.1 - 64GB

—————————————————

”You only live once. But if you do it right, once is enough.”

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το θέμα της γραμμής υπάρχει παντού, η μόνη φορά που δεν το είχα ήταν στο 4S μου όταν αναβαθμίστηκε στην 5.1.1 πριν 2 χρόνια. Και το S4 μου το είχε.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το θέμα της γραμμής υπάρχει παντού, η μόνη φορά που δεν το είχα ήταν στο 4S μου όταν αναβαθμίστηκε στην 5.1.1 πριν 2 χρόνια. Και το S4 μου το είχε.

 

Eννοεις το θεμα να καθυστερει μερικα κλασματα δευτερολεπτου να ανοιξει η γραμμη ;;

Link to comment
Share on other sites

 

Εγω θα έλεγα οτι ειναι κλειδωμένη η συσκευή, εκτός κι αν παιρνεις κανονικά τηλέφωνο οποτε δεν ισχύει!!!

 

Η συσκευη ειναι world unlocked κ δουλευει με ολες τις σιμ.Καποιος να ξερει?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευη ειναι world unlocked κ δουλευει με ολες τις σιμ.Καποιος να ξερει?

Είναι περασμένες οι ρυθμίσεις για να έχεις data; Πήγαινε settings > cellurar > cellurar data nework και δες αν είναι συμπληρομένα τα πεδία του internet. Επίσης μπορείς να δοκιμάσεις να κάνεις και reset τα netwοrk settings.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Είναι περασμένες οι ρυθμίσεις για να έχεις data; Πήγαινε settings > cellurar > cellurar data nework και δες αν είναι συμπληρομένα τα πεδία του internet. Επίσης μπορείς να δοκιμάσεις να κάνεις και reset τα netwοrk settings.

 

Ναι εχω 3G με κοσμοτε.Μονο στισ ρυθμισεις του ιντερνετ γραφει μονο APN internet κ τιποτα αλλο!Ειχε τις ρυθμισεις του ξενου παροχου πριν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα και Καλη Χρονια σε ολους...Ξερει κανεις πώς γυρναει η οθονη σε οριζοντια λειτουργια ή σε αναστροφη? Το δικο μου Iphone 6 , 16 gb space gray δεν το κανει.. Ευχαριστω και παλι Καλη Χρονια σε ολους...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα και Καλη Χρονια σε ολους...Ξερει κανεις πώς γυρναει η οθονη σε οριζοντια λειτουργια ή σε αναστροφη? Το δικο μου Iphone 6 , 16 gb space gray δεν το κανει.. Ευχαριστω και παλι Καλη Χρονια σε ολους...

Προφανώς έχεις ενεργοποιήσει το κλείδωμα περιστροφής οθόνης. Πάνω δεξιά δίπλα από την μπαταρία βγάζει ένα βελάκι στρογγυλό με λουκέτο; Αν ναι τότε άνοιξε το control center και πάτα τον διακόπτη που είναι δεξιά δεξιά.

 

Ναι εχω 3G με κοσμοτε.Μονο στισ ρυθμισεις του ιντερνετ γραφει μονο APN internet κ τιποτα αλλο!Ειχε τις ρυθμισεις του ξενου παροχου πριν

Οπότε τώρα είναι εντάξει;

 

 

Καλή χρονιά! :)

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έχεις ενεργοποιήσει το κλείδωμα περιστροφής οθόνης. Πάνω δεξιά δίπλα από την μπαταρία βγάζει ένα βελάκι στρογγυλό με λουκέτο; Αν ναι τότε άνοιξε το control center και πάτα τον διακόπτη που είναι δεξιά δεξιά.

 

 

Οπότε τώρα είναι εντάξει;

 

 

Καλή χρονιά! :)

 

Μάλλον δεν έγινα κατανοητός. Δε δουλεύει το gps. Οι υπηρεσίες τοποθεσίας ειναι ενεργοποιημενες αλλα δεν μου δείχνει τη θέση μου σε καμια εφαρμογη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έχεις ενεργοποιήσει το κλείδωμα περιστροφής οθόνης. Πάνω δεξιά δίπλα από την μπαταρία βγάζει ένα βελάκι στρογγυλό με λουκέτο; Αν ναι τότε άνοιξε το control center και πάτα τον διακόπτη που είναι δεξιά δεξιά.

 

 

Δεν ειναι ενεργοποιημενο το κλειδωμα περιστροφης..Εννοω αν μπορεις απο την κεντρικη οθονη να το στρεψεις οριζοντια και να περιστραφει το menou..

Edited by Itchrist86
Διόρθωση quote
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ενεργοποιημενο το κλειδωμα περιστροφης..Εννοω αν μπορεις απο την κεντρικη οθονη να το στρεψεις οριζοντια και να περιστραφει το menou..

 

Αυτο γινεται μονο στο 6 plus...δυστυχώς!!!

• Apple iPhone X •

Space Grey - iOS 14.1 - 64GB

—————————————————

”You only live once. But if you do it right, once is enough.”

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έχεις ενεργοποιήσει το κλείδωμα περιστροφής οθόνης. Πάνω δεξιά δίπλα από την μπαταρία βγάζει ένα βελάκι στρογγυλό με λουκέτο; Αν ναι τότε άνοιξε το control center και πάτα τον διακόπτη που είναι δεξιά δεξιά.

 

 

Δεν ειναι ενεργοποιημενο το κλειδωμα περιστροφης..Εννοω αν μπορεις απο την κεντρικη οθονη να το στρεψεις οριζοντια και να περιστραφει το menou..

 

αυτο νομιζω μονο στο plus γινεται

 

καλη χρονια και απο μενα :) :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτο γινεται μονο στο 6 plus...δυστυχώς!!!

 

χαχα απαντησαμε ταυτοχρονα

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν έγινα κατανοητός. Δε δουλεύει το gps. Οι υπηρεσίες τοποθεσίας ειναι ενεργοποιημενες αλλα δεν μου δείχνει τη θέση μου σε καμια εφαρμογη.

Δοκίμασε αυτο: Ρυθμίσεις -> Γενικά -> Επαναφορά -> Τοποθεσία και Απόρρητο

 

χαχα απαντησαμε ταυτοχρονα

:p :happy: :D

• Apple iPhone X •

Space Grey - iOS 14.1 - 64GB

—————————————————

”You only live once. But if you do it right, once is enough.”

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε αυτο: Ρυθμίσεις -> Γενικά -> Επαναφορά -> Τοποθεσία και Απόρρητο

 

 

:p :happy: :D

 

Το δοκίμασα κ αυτό αλλα τίποτα.. Τι μπορεί να φταίει; Μπαίνω στις υπηρεσίες συστήματος κ δε μου δείχνει καμια εφαρμογη που χρησιμοποιεί το gps μόνο τα βελάκια επεξηγησης

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...