Jump to content

Meizu MX4 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σας

εχω το meizu mx4 pro κ φοραει το FLYME 5.1.12 OG.Καποιες φορες οταν κανω εξερχομενη κληση το τηλεφωνο μετα απο λιγα δευτερολεπτα σταματα την κληση,κ ετσι αναγκαζομαι να ξαναπαρω.Ξερει κανενας τον λογο?ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα παιδιά !Φοράω την Flyme 5.1.11.OG και τις τελευταίες ημέρες έχω 2 προβλήματα. :

 

1. Όταν πάω να το γυρίσω στην εσωτερική κάμερα με πετάει εκτός

2. Δεν βρίσκω την επιλογή λήψης βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλημερα σας.Απ ότι διάβασα εδώ οι G rom δεν έχουν ελληνικά σωστά;;;Ποιες ρομ έχουν;;Θα ήθελα την γνώμη σας ποια είναι η καλύτερη rom για να περάσω στο τηλέφωνο;Απαραίτητα τα ελληνικά και φυσικά playstore.Ευχαριστώ!!!! Edited by manouras2
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας.Θα ήθελα για άλλη μια φορά την βοήθεια σας.Προσπαθώντας να κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων ή clear data από το recovery μου ζητάει να πληκτρολογήσω κάτι.Μήπως μπορείτε να μου πείτε τι είναι αυτό;Προσπάθησα να ανεβάσω φωτογραφία αλλά δεν τα κατάφερα.Θα προσπαθήσω λοιπόν να το περιγράψω.Είναι ένα πληκτρολόγιο που έχει κάτι κινέζικα στην κορυφή,από κάτω τους αριθμούς και από κάτω restart. Edited by manouras2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Λέω να το αλλάξω και να πάρω το elephone s7 έχει κάποιος ιδέα αν αξίζει να το κάνω ,,, το s7 είναι εμφανισιακά πολύ όμορφο ποσο κατώτερο κινητό είναι ;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...