Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ετσι πιστευω και εγω με το καλωδιο,επισης αν θες σκετο το καλωδιο και εχεις τη βαση μπορεις να το βγαλεις απο την βαση και να εχεις σκετο και γνησιο μονο το καλωδιο(βγαινει),επισης υπαρχει σκετο το καλωδιο σονυ γυρω στα 17 ευρω και αλλης μαρκας απο 7 μεχρι 9 ολα εντος αθηνων
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άσχετος είναι βασικά, αλλά αυτό είναι μεγάλη κουβέντα.

Τέλος πάντων, είναι μια από τις καλύτερες υλοποιήσεις που έχω δει σε Android και τις έχω δει όλες πλην του Note 4 που δεν το έχω πάρει ακόμη, αλλά και πάλι δεν αλλάζει κάτι, είναι στα 3 καλύτερα για μένα.

Φοβερή αίσθηση στο χέρι, ίχνος λαγκ, καταπληκτική οθόνη και μπαταρία που κάνει το G2 να κοκκινίζει.

Τόσο απλά είναι τα πράγματα, όποιος το κατέχει μπορεί με λογική τιμή να έχει τοπ τηλέφωνο. Όποιος έχει προκαταληψεις ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο, ας τα σκάει χοντρά για υποδεεστερες συσκευές.

Αυτα να τα λες σε μερικους που οταν γραφω οτι ειναι η καλυτερη συσκευη του 14 ΣΥΝΟΛΙΚΑ αρχιζει το κραξιμο.. Αλλα τα εχουμε συνηθισει αυτα τα φαινομενα εδω μεσα..;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτα να τα λες σε μερικους που οταν γραφω οτι ειναι η καλυτερη συσκευη του 14 ΣΥΝΟΛΙΚΑ αρχιζει το κραξιμο.. Αλλα τα εχουμε συνηθισει αυτα τα φαινομενα εδω μεσα..;)

 

Κωνσταντίνε, γενικώς έχω ψιλοπάψει να ασχολούμαι. Όποιος μπορεί να ανοίξει το μυαλό του όπως είπα, θα βγει κερδισμένος. Για τους άλλους λυπάμαι , αλλά δεν θα μπορέσουμε.

Οι περισσότεροι έχουν άποψη για το Ζ3 δουλεύοντάς το 5' στα καταστήματα, ακριβώς το ίδιο που βίωνα με το Oneplus One . Άλλη τηλεφωνάρα από εκεί. :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε, γενικώς έχω ψιλοπάψει να ασχολούμαι. Όποιος μπορεί να ανοίξει το μυαλό του όπως είπα, θα βγει κερδισμένος. Για τους άλλους λυπάμαι , αλλά δεν θα μπορέσουμε.

Οι περισσότεροι έχουν άποψη για το Ζ3 δουλεύοντάς το 5' στα καταστήματα, ακριβώς το ίδιο που βίωνα με το Oneplus One . Άλλη τηλεφωνάρα από εκεί. :cool:

Ξεκολλα τωρα..το one ειναι Κινεζικο με μπεζελ..:p

 

Αστους φιλε Γιαννη τους αλλους να... ψαχνουν ποιες παρτιδες δεν ειναι προβληματικες, ποτε θα παρουν Lollipop μπας και σταματησουν τα lags και τι θηκες να παρουν να κρυψουν τα πλαστικα και την ασχημια της συσκευης τους..;)

 

Καλη χρονια να εχουμε!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε, γενικώς έχω ψιλοπάψει να ασχολούμαι. Όποιος μπορεί να ανοίξει το μυαλό του όπως είπα, θα βγει κερδισμένος. Για τους άλλους λυπάμαι , αλλά δεν θα μπορέσουμε.

Οι περισσότεροι έχουν άποψη για το Ζ3 δουλεύοντάς το 5' στα καταστήματα, ακριβώς το ίδιο που βίωνα με το Oneplus One . Άλλη τηλεφωνάρα από εκεί. :cool:

οντως και εγω δεν βαρεθηκα τα vs.. ομως οι περισσοτεροι δε μπορουμε να δοκιμασουμε ολα τα κινητα οποτε θα επρεπε ολοι ναναι απλα ανοιχτομυαλοι και να διιαβαζουν τοφορουμ που φαινεται η διαφορα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Βαλτε και το Ζ2 ως καλυτερη συσκευή του 2014:-)

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η λειτουργία stamina ρίχνει την απόδοση της συσκευής ? Επίσης πόση μπαταρία μπορεί να σου εξοικονομησει ?Όχι ότι το έχει ανάγκη η συσκευή, αλλά να ξέρω για περίπτωση ανάγκης.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Η λειτουργία stamina ρίχνει την απόδοση της συσκευής ? Επίσης πόση μπαταρία μπορεί να σου εξοικονομησει ?Όχι ότι το έχει ανάγκη η συσκευή, αλλά να ξέρω για περίπτωση ανάγκης.

Εχει δυο λειτουργίες. Η απλη stamina οπου αναλαμβανει να εμποδιζει ολες τις background εφαρμογες απο το να σου τρωνε πορους. Και κλεινει συγχρονισμό κλπ... Η συσκευη δεν χανει απόδοση... Μετα εχει την λειτουργια ultra stamina οπου απαιτειται επανεκκίνηση του τηλεφωνου και ουσιαστικά το κινητο σου κλεινει τα παντα. Κατεβαζει την cpu και οτι αλλο τρωει μπαταρια και δουλευει σαν απλο nokia 3310 :) παίρνει τηλεφωνο και λαμβανει μηνύματα.

Link to comment
Share on other sites

Εχει δυο λειτουργίες. Η απλη stamina οπου αναλαμβανει να εμποδιζει ολες τις background εφαρμογες απο το να σου τρωνε πορους. Και κλεινει συγχρονισμό κλπ... Η συσκευη δεν χανει απόδοση... Μετα εχει την λειτουργια ultra stamina οπου απαιτειται επανεκκίνηση του τηλεφωνου και ουσιαστικά το κινητο σου κλεινει τα παντα. Κατεβαζει την cpu και οτι αλλο τρωει μπαταρια και δουλευει σαν απλο nokia 3310 :) παίρνει τηλεφωνο και λαμβανει μηνύματα.

 

Ωραίος, ευχαριστώ πολύ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Εχει δυο λειτουργίες. Η απλη stamina οπου αναλαμβανει να εμποδιζει ολες τις background εφαρμογες απο το να σου τρωνε πορους. Και κλεινει συγχρονισμό κλπ... Η συσκευη δεν χανει απόδοση... Μετα εχει την λειτουργια ultra stamina οπου απαιτειται επανεκκίνηση του τηλεφωνου και ουσιαστικά το κινητο σου κλεινει τα παντα. Κατεβαζει την cpu και οτι αλλο τρωει μπαταρια και δουλευει σαν απλο nokia 3310 :) παίρνει τηλεφωνο και λαμβανει μηνύματα.

 

Βασικα οι λειτουργιες ειναι 4 γενικα..

Οι 2 ειναι αυτες που ανεφερες αν και η απλη stamina δεν κλεινει συγχρονισμο. Αυτο το κανει η λειτουργια χαμηλης μπαταριας που ειναι αλλη επιλογη.

Μεσα στη σταμινα εχει και μια επιλογη αν θες να σου περιορισει τις επιδοσεις της συσκευης για μεγαλυτερη εξοικονομηση ενεργειας..

Αυτο θεωρητικα δεν σου επηρεαζει επιδοσεις, απλα οταν κανεις ελαφριες εργασιες δουλευει χαλαρα και δεν παει το cpu στο 100% για το ανοιγμα μιας φωτογραφιας ας πουμε..Εγω αυτο το ειχα κλειστο και εβγαζα 2-3 μερες μπαταρια,τωρα το ενεργοποιησα να δω που θα φτασω και αν εχει νοημα..

Επισης υπαρχει και οι λειτουργια χαμηλης μπαταριας (Οπως ανεφερα πριν) και ενεργοποιειται σε ποιο χαμηλα ποσοστα (βασικα οπου το ορισεις αλλα συνηθως το βαζουμε να παιξει απο το 20% και κατω) οπου χαμηλωνει φωτεινοτητες,κλεινει συγχρονισμους,wifi,3G,τοποθεσια κτλ κτλ και εχεις αρκετες ωρες χρησης του κινητου χωρις να σου περιοριζει λειτουργιες οπως το ultra stamina το οποιο σου κοβει πολλα. Εγω προσωπικα σε αυτο το εχω ορισει να μη μου κλεινει wifi/3G καθως το smartphone θελω να παραμενει smartphone μεχρι τελους, ομως το εχω βαλει να ενεργοποιειται μολις πιασει το 25% αντι για 20%..Ετσι, αν ειμαι στην τριτη μερα θα με πιασει απο απογευμα και μετα και θα με παει ανετα μεχρι το βραδυ και θα εχω και ιντερνετ, αν δω οτι χρειαζομαι ενεργεια οκ το κλεινω και απο μονος το ιντερνετ. Ειναι θεμα προσωπικης οργανωσης και αντιληψης των πραγματων..Πχ ποτε δε θα κοιμηθω με 10% μπαταρια και να ξεχασω να το βαλω, το κινητο ειναι εργαλειο και το θελω παντα ετοιμο, επομενως ξερω οτι οταν θα ειμαι στο 20% θα ειμαι συνηθως προς το τελος της μερας μου οπου θα παω για υπνο και θα το φορτισω, αρα δεν κλεινω δεδομενα, ολα τα αλλα τα κλεινω βεβαια καθως δε θα σωθω με ενα απογευμα συγχρονισμο..

Αυτα εν ολιγοις για καποιον που θελει να στησεις σωστα ,κατα την γνωμη μου, το κινητο και να αποδιδει ενεργειακα.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

σωστος σε ολα!

 

και απλα για το ****το να πουμε οτι αυτο που η σονυ το εχει εδω και 2 τουλαχιστον χρονια οι samsung το παρουσιασε πριν κατι μηνες για να μας πει οτι η μετρια μπαταρια του S5 ειναι τρομερη και οτι εχεις αυτονομια! Α ρε σονυ, να ηξερες να πουλας αυτα που φτιαχνεις!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

η σονυ πιστευω ειχε αραξει στο ονομα της και εκτος αυτου με τα τηλεφωνα ειχε παντα προβλημα στην προωθηση,,το πρωτο ζ1 σονυ που ειχα παρει ηταν ενα αλλο ζ1 οπως και το ζ1 πλας τοτε,πολλα πολλα χρονια πριν και τοτε ειχε το καλυτερο τηλεφωνο για μια μεγαλη περιοδο πολυ μπροστα και παλι δεν ηξερε πως να το πασαρει. Edited by lagouko
Link to comment
Share on other sites

η σονυ πιστευω ειχε αραξει στο ονομα της και εκτος αυτου με τα τηλεφωνα ειχε παντα προβλημα,,το πρωτο ζ1 σονυ που ειχα παρει ηταν ενα αλλο ζ1 οπως και το ζ1 πλας τοτε,πολλα πολλα χρονια πριν και τοτε ειχε το καλυτερο τηλεφωνο για μια μεγαλη περιοδο πολυ μπροστα και παλι δεν ηξερε πως να το πασαρει.

 

καλα εννοειται οτι εκανε λαθη και βλακειες κτλ που τα πληρωνει τωρα,ομως τωρα που εχει κινηταρες ο κοσμος δεν το ξερει..και τα εχει και σε καλες τιμες.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τα Sony είναι πολύ καλά κινητά αλλά όπως λέτε με χάλια προώθηση. Επίσης όπως έχω ξαναγράψει η κάμερα τους είναι χειρότερη των ανταγωνιστών της ακόμα και αυτών που χρησιμοποιουν τα δικά της οπτικά μέρη κάτι που κατά τη γνώμη μου είναι απαράδεκτο.
Link to comment
Share on other sites

Τα Sony είναι πολύ καλά κινητά αλλά όπως λέτε με χάλια προώθηση. Επίσης όπως έχω ξαναγράψει η κάμερα τους είναι χειρότερη των ανταγωνιστών της ακόμα και αυτών που χρησιμοποιουν τα δικά της οπτικά μέρη κάτι που κατά τη γνώμη μου είναι απαράδεκτο.

 

Εγώ πιστεύω ότι είναι επιλογή της Σονυ αυτή, μιας και πουλάει εκατομμύρια modules σχεδόν στον μισό ανταγωνισμο και βάλε. Είναι πολλά τα λεφτά για να το ρισκάρει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι είναι επιλογή της Σονυ αυτή, μιας και πουλάει εκατομμύρια modules σχεδόν στον μισό ανταγωνισμο και βάλε. Είναι πολλά τα λεφτά για να το ρισκάρει.

 

Τοτε ρε Τζον να μην τα παρουσιαζει ως τα απολυτα καμεροκινητα γιατι εκτιθεται..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τοτε ρε Τζον να μην τα παρουσιαζει ως τα απολυτα καμεροκινητα γιατι εκτιθεται..

 

Εγώ σου λέω τι πιστεύω ότι παίζει under the hood.

Απο εκεί και πέρα έχεις δίκιο, ας ρίξει λίγο τα λόγια της γιατί χωλαίνει η κάμερα κάμποσο. Ακόμη δεν έχω βρει το κουμπί της, που θα μου πάει όμως θα το βρω.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι ξεχνάμε το αυτόματο στα 8 μεγκαπιξελς.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σου λέω τι πιστεύω ότι παίζει under the hood.

Απο εκεί και πέρα έχεις δίκιο, ας ρίξει λίγο τα λόγια της γιατί χωλαίνει η κάμερα κάμποσο. Ακόμη δεν έχω βρει το κουμπί της, που θα μου πάει όμως θα το βρω.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι ξεχνάμε το αυτόματο στα 8 μεγκαπιξελς.

 

μα το πραγματικα αυτοματο ειναι στα 20 το μανιουαλ μια και τιποτα απο τα σημαντικα εκει δεν μπορεις να ρυθμισεις ,,παρολα αυτα σαν φωτογραφος ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο την καμερα με σωστη φωτομετρηση και κανα δυο ρυθμισεις ακομα αναλογα την περισταση ολα γινονται,σχεδον ολα δηλαδη,,καλο το αυτοματο με τιποτα μονο οικογενειακα με την βασιλοπιττα στην μεση,φωτος δηλαδη που απεχθανομαι

Link to comment
Share on other sites

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτό είναι γνωστό από τότε που είχε γίνει ντόρος με το iPhone. Όλα τα τηλέφωνα το παρουσιάζουν υπό συγκεκριμένες συνθήκες πίεσης.

Και μάλιστα το Ζ3 το παρουσιάζει πιο εύκολα από το iPhone.

Link to comment
Share on other sites

 

Κράτα μικρό καλάθι.

Τόσες φορές το έχω στη μπροστινή τσέπη και έχω καθίσει χωρίς να το βγάλω και δεν έχει τίποτα.

Ούτε ξέρουμε αν το είχε στην μπροστινή η στην πίσω τσέπη,ούτε καν τις συνθήκες κάτω από τις οποίες έγινε και ΑΝ έγινε έτσι όπως τα παρουσιάζει.

Ακόμα και η διασημότητα είναι πολύ καθιερωμένη σήμερα,άρα να είσαι λίγο υποψιασμένος και επιφυλακτικος.

 

Τοτε ρε Τζον να μην τα παρουσιαζει ως τα απολυτα καμεροκινητα γιατι εκτιθεται..

 

Μάλλον οι Ιάπωνες θα νομίζουν ότι όλοι όσοι ασχολούνται με κάμερα θα πρέπει να παίζουν(υποχρεωτικά)στάνταρ με τις ρυθμίσεις όπου εκεί βγάζει όντως εξαιρετικά αποτελέσματα.:p

Έλα όμως που πολλοί δεν έχουμε ούτε τις γνώσεις ούτε και την όρεξή για χειροκίνητα.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μετά την εξαγορά της Nokia από την MS και την μη παρουσίαση του αντικαταστάτη του 1020 (τουλάχιστον μέχρι τώρα) υπάρχει ένα κενό στην αγορά σε σχέση με το καλύτερο camera phone και ειλικρινά είναι κρίμα που η Sony δεν το εκμεταλλεύεται.

 

Κατά την άποψη μου η Sony θα έπρεπε να πουλάει specs, design και τα καλύτερα camera phones.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μετά την εξαγορά της Nokia από την MS και την μη παρουσίαση του αντικαταστάτη του 1020 (τουλάχιστον μέχρι τώρα) υπάρχει ένα κενό στην αγορά σε σχέση με το καλύτερο camera phone και ειλικρινά είναι κρίμα που η Sony δεν το εκμεταλλεύεται.

 

Κατά την άποψη μου η Sony θα έπρεπε να πουλάει specs, design και τα καλύτερα camera phones.

 

καλα το 1020 και 930 ειναι εκτος παιχνιδιου,απλα τα κορυφαια και ειδικα το πρωτο.

 

τωρα για την sony,για μενα εχει κορυφαιες καμερες στις καλες τις συσκευες,απλα τα καινε με το software τους,δεν υπαρχει αλλη εξηγηση.

σε οσες εταιρειες εχουν δωσει μερη της καμερας εχουν κυκλοφορησει κορυφαιες προτασεις στο θεμα φωτογραφιας,πως το καταφερνει η ιδια να το καιει το θεμα στα δικα της τηλεφωνα ειναι αξιο αποριας.

εχω βγαλει φωτογραφιες με το z3,στην οθονη του φαινοντε καλες και δυσκολα θα παρατηρησει ο χρηστης θεμα,μονο αν την κανει full zoom.

στην οθονη του Pc Ομως παρατηρεις την μετριοτητα η εστω ενα απλα καλο αποτελεσμα και τιποτα παραπανω.

εκει που αλλες συσκευες ακομα και στο αυτοματο θα βγαλουν καλη φωτογραφια,στο z2,3,το αποτελεσμα χωλαινει,ακομα κι αν κατσει ο χρηστης να παιξει με τις ρυθμισεις.δεν καταφερνει να δωσει κορυφαιο αποτελεσμα,παρολο που φοραει κορυφαια καμερα.

κριμα και ελπιζω να το διορθωσουν αυτο,γιατι πρεπει.

δεν αντιλεγω οτι εχουν φτιαξει καλες προτασεις,z2,3,3 compact,κατι ομως τους διαφευγει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω κι εγώ μια ερώτηση; Επειδη γενικά ψάχνομαι να αλλάξω κινητό (Galaxy s3 προσωπικό κι ένα άλλο εταιρικο) και ψάχνω κάποιο καλό δικαρτο. Θα ήθελα να ρωτήσω επειδη έχω μπερδευτεί είναι active or stand by; Γενικά κάποιος που έχει το dual μπορεί να αναφέρει πλεονεκτηματα - μειονέκτημα τα;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...