Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήγα σε κατάστημα Vodafone(4) και όπως αναφέρθηκε πίσω να ειμαςτε πολύ επιφυλακτικοι και υποψιαςνενοι με την προσφορα :rolleyes:

Πρώτα απ ολα η έκπτωση επι του κινητού ισχύει μονο σκέτη συσκευη δηλαδη πληρώνεις 699 -120 =579 ευρώ και ΔΕΝ παίρνεις ps4.:wacko:

Άμα πληρώσεις 699 ευρώ για το κινητό τότε παίρνεις ps4 αυστηρά(και μαλιςτα μου λέγανε οτι στα 699 συμπεριλαμβάνεται η έκπτωση 120 ευρώ,δηλαδη τιμολογούν το κινητό στα 819!!!(ενώ επιςημα η Sony το ορίζει στα 699 ευρώ ανώτερη τιμή)

Άρα η προσφορα δεν είναι και κατι το ιδιαίτερο και ψιλό απάτη θα το χαρακτήριζα με αλλα λόγια.

Στα 2 απο τα 4 είχαν μονο μαύρο χρώμα και τα αλλα χρώματα τιποτα(κατόπιν παραγγελίας μονο)

Κράτησα μια παραγγελία για εμένα σε cooper αλλα αμφιβάλλω αν θα το πάρω τελικα.

Κρίμα. 580 ευρώ πάντως δεν το λες ευκαιρία, όταν στο skroutz ξεκινάει από 480. Ακόμη και από γερμανικό Amazon βγαίνει πιο φθηνό.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οντως στεκει αυτο που λεει ο Alex,το ειπα σε φιλο που ασχολειται με το αθλημα των κινητων και ειπαμε να αγορασουμε καμια 10αρια κομματια για δωσιμο μιας κι ετσι οπως ειχε ακουστει η προσφορα μας συμφερε γιατι θα βγαζαμε και κατι,και επικοινωνησε με ενα δικο του στην vodafone και του ειπαν αυτα που εγραψε και ο Alex.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ρέ παιδιά τι γράφετε; Σήμερα το πρωί αγόρασα το κινητό στα 580 ευρώ και σε 5 εργάσιμες μου είπε ο πωλητής ότι θα μου σταλεί η κονσόλα. Μάλιστα υπέγραψα και ένα χαρτι. Επίσης ακριβώς την ίδια διαδικασία μου την είπαν αλλά τρία καταστήματα. Δηλαδή όλοι μου πουλάνε φουμαρα και από κει που το αγόρασα δεν θα μου στείλουν την κονσόλα; Ούτε καν αναφέρθηκε ότι παίρνεις η την έκπτωση η την κονσόλα.
Link to comment
Share on other sites

.............. :confused: Μας μπέρδεψες φίλε xoxlasae!

Ρε συ Άλεξ, μήπως μας το λες έτσι για να τα πάρεις όλα δικά σου μαζί με το ταξιδιώτη ?? (:lol::p)

Εσύ φίλε από πάνω, τι χαρτί ακριβώς υπέγραψες και από ποιο κατάστημα το πήρες?

Link to comment
Share on other sites

.............. :confused: Μας μπέρδεψες φίλε xoxlasae!

Ρε συ Άλεξ, μήπως μας το λες έτσι για να τα πάρεις όλα δικά σου μαζί με το ταξιδιώτη ?? (:lol::p)

Εσύ φίλε από πάνω, τι χαρτί ακριβώς υπέγραψες και από ποιο κατάστημα το πήρες?

 

Χαχα,έτσι μου είπαν στον Άλιμο επί Βουλιαγμένης 570 και για επιβεβαίωση πήγα στο Metromall Άγιο Δημητρίου και εκεί τα ίδια.

Την κράτηση την έκανα στη Γλυφάδα στη Μεταξά όπου είχα πάει πρώτα πρώτα χωρίς να ρωτήσω διότι το θεώρησα ευνόητο ότι 580 θα πληρώσω και θα πάρω και το ps4.(στα 2 πάνω πήγα μήπως είχαν άμεσα διαθέσιμο το Cooper όπου μόνο παραγγελία μου είπαν που ήδη έκανα στη Γλυφάδα)

 

Λες να έπρεπε να τους προτείνω καμιά 10αρια έτσι ώστε 580 να μου τα αφήσουν lol :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 97 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρέ παιδιά τι γράφετε; Σήμερα το πρωί αγόρασα το κινητό στα 580 ευρώ και σε 5 εργάσιμες μου είπε ο πωλητής ότι θα μου σταλεί η κονσόλα. Μάλιστα υπέγραψα και ένα χαρτι. Επίσης ακριβώς την ίδια διαδικασία μου την είπαν αλλά τρία καταστήματα. Δηλαδή όλοι μου πουλάνε φουμαρα και από κει που το αγόρασα δεν θα μου στείλουν την κονσόλα; Ούτε καν αναφέρθηκε ότι παίρνεις η την έκπτωση η την κονσόλα.

 

Σε πιο κατάστημα πηγές να πάω αύριο;

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα από το πρωί στις 8:30. το κινητό πουθενά σε απόθεμα. Μετά από πολύ ώρα στις 11:00 μου έστειλαν από το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών την λίστα σε sms με τα καταστήματα όπου φαίνεται αποθεματικό. Το κατάστημα που βρήκα κομμάτι ήταν στην Νέα Ερυθραία. Από τι κατάλαβα επειδή η Vodafone δεν διαθέτει κονσόλες, Όταν πουλάει το z3 στέλνει την απόδειξη και ένα χαρτι εκτυπώμενο που το έχω υπογράψει με τα στοιχεία μου(που δε ξέρω..) υποψιάζομαι η στην ίδια την σονυ η στις αποθήκες τους, και σε 5 εργάσιμες έρχεται η κονσόλα στο σπίτι σου. Κάποιο χαρτί πέραν τις απόδειξης του κινητού δεν πήρα..και μάλιστα ρώτησα δεν πρέπει να έχω κάποιο χαρτί που να επιβεβαιώνει ότι είμαι δικαιούχος της προσφοράς; Και μου είπε δεν χρειάζεται τίποτα άλλο. Στο τέλος μου έκανε και χαβαλέ...τσίμπα το fifa όταν παραλάβεις κατευθείαν... Και έρχομαι τώρα κόντρα στο πιο πάνω μήνυμα....τόσο θεατρο;; Να μην έλεγαν ότι είναι 699+ps4 ή 580 σκέτο z3.
Link to comment
Share on other sites

Ωραία πάω αύριο Νέα Ερυθραία

Βρήκες και εσύ μαγαζί στην άλλη γωνία της Αθήνας lol!

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Όταν πήγα είχε δύο διαθέσιμα κομμάτια(μαύρα), το ένα το τσίμπησα έμεινε ένα. Αν το πήρε κάποιος θα ξανά βρεις απόθεμα η την Δευτέρα η την τέταρτη. Το σημαντικοτερο κατάστημα είναι του mall! Να παίρνετε ένα τηλέφωνο και εκεί. Πάντως από το πρωί έδωσα μάχη και μάλιστα το mall είχε και αυτό δύο κομμάτια και όταν το πήρα, μου είπε η εξυπηρετική κοπελίτσα( :o) πριν δέκα λεπτά έγιναν κράτηση και τα δύο λόγω της συνδυαστικης προσφοράς. Δε ξέρω μακάρι να μας πει και κάποιος άλλος την εμπειρία του. Το κινητό περιέχει και εφαρμογές της Vodafone αλλά τίποτα παραπάνω(logo κλπ) και εννοείται είναι ελληνικής αντιπροσωπειας.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ας συνοψίσουμε τα περί προσφοράς για να βγαίνει άκρη ...

στο σαιτ της Βοντα λέει 699Ε , 120Ε δώρο +PS4 ,σωστά ?

δηλ πληρώνεις 699-120=580 και παίρνεις το PS4 ?

τόσο απλά:lol: ? πόσο κάνει το PS4 που δίνουν ?

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ας συνοψίσουμε τα περί προσφοράς για να βγαίνει άκρη ...

στο σαιτ της Βοντα λέει 699Ε , 120Ε δώρο +PS4 ,σωστά ?

δηλ πληρώνεις 699-120=580 και παίρνεις το PS4 ?

τόσο απλά:lol: ? πόσο κάνει το PS4 που δίνουν ?

 

390 'η 399 τιμη καταλογου αν θυμαμαι καλα μου ειπανε.

καλησπερα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Μπριζώθηκα άσχημα:whip:

Αύριο το πρωί θα το :shoot::p

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Νέα Ερυθραία σημειώσατε X. από το Χαλάνδρι το πήρα. Στην Νέα Ερυθραία απλά πήρα τηλέφωνο. Σας παραθέτω την απόδειξη. Δεν έχει κάποια αναφορά ps4, αφού δε το πουλάει η Vodafone. Γίνεται μόνο αναφορά της έκπτωσης.
Link to comment
Share on other sites

Μπριζώθηκα άσχημα:whip:

Αύριο το πρωί θα το :shoot::p

 

Eγω αυτο που τους ρωτησα σε καταστημα voda και περιμενω να μου απαντησουν

ειναι αν εκτος απο μαυρο ειναι διαθεσιμο καποιο αλλο χρωμα στην <προσφορα>.

Ειδαλως με βλεπω να το παιρνω και να το σκοτωνω για να παρω αλλο χρωμα.

Αν ξερεις καποιος αλλος αν ειναι μονο το μαυρο στην προσφορα να μας απαντηση......

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα στη Τζαβέλας το κεντρικό.

Αύριο έχει να πέσει μάχη!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το Mall Μαρούσι είναι μέχρι 9 σήμερα η ήδη έκλεισε μιας και μπορώ να πεταχτώ.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εδώ μας χαρίζουν γάιδαρο ,που λέει ο λόγος ..στο χρώμα θα κολλήσουμε ?

Μόνο ελπίζω να μην μου το παίζουν ανήξεροι εδώ ..ποια προσφορά και τέτοια ..

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Eγω αυτο που τους ρωτησα σε καταστημα voda και περιμενω να μου απαντησουν

ειναι αν εκτος απο μαυρο ειναι διαθεσιμο καποιο αλλο χρωμα στην <προσφορα>.

Ειδαλως με βλεπω να το παιρνω και να το σκοτωνω για να παρω αλλο χρωμα.

Αν ξερεις καποιος αλλος αν ειναι μονο το μαυρο στην προσφορα να μας απαντηση......

Όλα τα χρώματα εμένα μου είπαν και ήδη έκανα κράτηση σε Copper απλά έχω αμφιβολίες αν 580 θα πληρώσουμε η 700.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα χρώματα εμένα μου είπαν και ήδη έκανα κράτηση σε Copper απλά έχω αμφιβολίες αν 580 θα πληρώσουμε η 700.

Αφου παρεθεσε την αποδειξη ο φιλος πιο πανω ..αλλα ακομη και με 700 λεει

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα χρώματα εμένα μου είπαν και ήδη έκανα κράτηση σε Copper απλά έχω αμφιβολίες αν 580 θα πληρώσουμε η 700.

 

Μακαρι αλεξ να ειναι ετσι οπως τα λες!!!!

κουπερ ή πρασινο?

Ποια ειναι η γνωμη σου?

Τα BT 80 που εχεις τι λενε?

Εισαι ικανοποιημενος?

Edited by PULMAN
Link to comment
Share on other sites

Χρώμα μην περιμένετε να βρείτε εκτός του μαύρου. Πολύ σπάνιο. Μιλάω πάντα για ετοιμοπαραδοτο. Για τα άλλα χρώματα πας παραγγελία. Καλό κυνήγι αύριο ανεβάζετε τις εμπειρίες σας πάνω στο θέμα κονσόλα. Για την τιμή το λύσαμε.
Link to comment
Share on other sites

Χρώμα μην περιμένετε να βρείτε εκτός του μαύρου. Πολύ σπάνιο. Μιλάω πάντα για ετοιμοπαραδοτο. Για τα άλλα χρώματα πας παραγγελία. Καλό κυνήγι αύριο ανεβάζετε τις εμπειρίες σας πάνω στο θέμα κονσόλα. Για την τιμή το λύσαμε.

 

Kαι κατα παραγγελια να ειναι δεν με πειραζει καθολου να περιμενω.

Εδω τρεις μηνες περιμεναμε,η ουρα μας πειραξε..:happy:

Αλλα να εχεις την δυνατοτητα να επιλεξεις εστω και με αυτον τον τροπο

ειδαλιως ειπαμε:D:D:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι αλεξ να ειναι ετσι οπως τα λες!!!!

κουπερ ή πρασινο?

Ποια ειναι η γνωμη σου?

Τα BT 80 που εχεις τι λενε?

Εισαι ικανοποιημενος?

 

Το copper κερδίζει έστω στα σημεία από το μέντα.

Προσωπικά ανάμεσα στα 2 το copper επιλέγω.

Τα άλλα 2 δεν τα θέλω όπως ο διάβολος το λιβάνι.

Τα BT άψογα και τα 2 που έχω ένα εννεάμηνο τώρα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πήρα το μαύρο στα 580€ και πήρα και χαρτί με την σφραγίδα του καταστήματος ότι θα σταλεί στη διεύθυνσή μου το PS4...!
Link to comment
Share on other sites

Το copper κερδίζει έστω στα σημεία από το μέντα.

Προσωπικά ανάμεσα στα 2 το copper επιλέγω.

Τα άλλα 2 δεν τα θέλω όπως ο διάβολος το λιβάνι.

Τα BT άψογα και τα 2 που έχω ένα εννεάμηνο τώρα.

 

Eτσι, το ιδιο και γω!

Αν και off topic απλως θελω να ενημερωσω επειδη πριν μια βδομαδα

μου εκαναν την αλλαγη bt 52 η αβρατο παροολο που λενε τα μαγαζια οτι εχει

6μηνες εγγυηση να ενημερωσω η εγγυηση των bt της sony ειναι 1 χρονο,

(το δικο μου εκλεινε χρονο τον 2 του 15).

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ πάντως πήρα το μαύρο στα 580€ και πήρα και χαρτί με την σφραγίδα του καταστήματος ότι θα σταλεί στη διεύθυνσή μου το PS4...!

 

καλοριζικο αδερφε!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!

Πάντως εμένα δεν μου είπαν 5 εργάσιμες. Είπαν θα με πάρουν τηλέφωνο από τα κεντρικά τους.

Πολύ άσχημο αυτό να σου λένε σε κάθε κατάστημα και κάτι διαφορετικό. Καλά, αφού τους είχαν στείλει email, κανείς δεν το είχε διαβάσει?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...