Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και το Ζ2 εννοείται.. μη σου πω και το Ζ1!!

 

Μετά από τα τελευταία καμώματα της εταιρίας με 4.4.4 στο Ζ, όλα τα περιμένω.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ετςι κι αλλιώς θα το κρατήσω έως παραλάβω το νέο,εκτός αν μου πουν απο Amazon να το στείλω άμεσα.

[ATTACH]51145[/ATTACH]

[ATTACH]51146[/ATTACH][ATTACH]51147[/ATTACH]

 

Θα ήθελα να το δω από κοντά και να κρίνω...

Ωραίο δείχνει αν και μου μοιάζει λίγο σκατουλη το χρώμα.

Το πράσινο θέλω να δω πολύ.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν ξαναειχα πότε Sony δεν ήξερα ότι παίρνουν όλα τα updates...κομπλε ;-)

 

Άλλη ερώτηση κάπως χαζή..

 

Επειδή το original usb που έχει μέσα είναι πολύ κοντό, δεν υπάρχει θέμα να χρησιμοποιώ άλλο ε?? Έχω το original του ps4 που είναι πιο μακρύ και κάνει...

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που θα ταλαιπωρηθείς κι άλλο. Τουλάχιστον με το amazon δεν θα έχεις περιπέτειες.

 

Σε σχέση με το Ζ2 πως το βλέπεις;

Το κινητό είναι πραγματικά ερωτευσιμο.:)

Άπαξ και το πιάσεις δεν θα θες οτιδήποτε άλλο που κυκλοφορεί σήμερα η αύριο έως την άνοιξη του 15.

Βολικότερο στο κράτημα στο χέρι, πιο ελαφρύ, πιο λεπτό και πιο ντινεζατο σε σχέση με το z2 με πιο φωτεινή οθόνη(το 80% του z3 ειναι το 100% του z2)

Από το πολύ καλό και άριστο z2 πήγαμε στο ακόμα πιο εξαιρετικό z3.

 

Στα αρνητικά του z3 το χειρότερο led notification που 2 κλασεις κάτω από του εξαιρετικού z2.

Εδώ η Sony έκανε πισωγύρισμα.

Ποιότητα κατασκευής κορυφαία και στα 2.

Αυτονομία στα ίδια μου φαίνεται που δεν πρόλαβα ούτε μια φόρτιση να κάνω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

αλεξ (alextrela) την καλυτερη επιλογη εκανες και στο μοντελο και στο χρωμα!

εγω ξεκινησα για μαυρο z3 compact και τελικα δεν αντεξα και πηρα το z3 σε copper :-P

Το cooper απλά δεν έχει αντίπαλο:)

Μόνο το γαλαζοπράσινο μπορεί να το ανταγωνιστή η γνώμη μου.

Μπουχτισα με τα κλασικά χρώματα :p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

to cooper ειναι πολυ ομορφο.το ειδα στο μεντια .

Αλεξ για τις φωτο που βγαζει τι γνωμη εχεις? εκει που το ειδα εβγαιναν λιγο σκοτεινες και το παιδι εκανε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων και κατι εφτιαξε. αλλα και παλι φαινοντουσαν καπως. δεν ξερω αν ειχε το τηλεφωνο κατι. ταυτοχρονα ειχε διπλα και το alpha. οι φωτο του φαινονται κανονικα .

Link to comment
Share on other sites

to cooper ειναι πολυ ομορφο.το ειδα στο μεντια .

Αλεξ για τις φωτο που βγαζει τι γνωμη εχεις? εκει που το ειδα εβγαιναν λιγο σκοτεινες και το παιδι εκανε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων και κατι εφτιαξε. αλλα και παλι φαινοντουσαν καπως. δεν ξερω αν ειχε το τηλεφωνο κατι. ταυτοχρονα ειχε διπλα και το alpha. οι φωτο του φαινονται κανονικα .

 

Δεν κοίταξα καθόλου.

Δεν έχω και πολλές απαιτήσεις μπορώ να πω.

Όπως έχω πει και εγώ και άλλοι χρήστες και σχεδόν όλα τα review πήρε ένα boost το επίπεδο των φωτός επιπλέον,αλλα δεν φτάνει ακόμα τα πιο εξαιρετικά τελευταία Samsung μοντέλα.

Όλα αυτά στο αυτόματο που εκεί τραβάμε περισσότερο.

Σε manual mode εκεί φαντάζομαι μπορεί να κάνει παπάδες!

 

Όλα εξαρτώνται από τις απαιτήσεις του καθενός

Την πλειοψηφία θα τους καλύψει άνετα,αυτοι που έχουν μέγιστες απαιτήσεις που τραβάνε με την μια,λιγοτερο.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

to cooper ειναι πολυ ομορφο.το ειδα στο μεντια .

Αλεξ για τις φωτο που βγαζει τι γνωμη εχεις? εκει που το ειδα εβγαιναν λιγο σκοτεινες και το παιδι εκανε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων και κατι εφτιαξε. αλλα και παλι φαινοντουσαν καπως. δεν ξερω αν ειχε το τηλεφωνο κατι. ταυτοχρονα ειχε διπλα και το alpha. οι φωτο του φαινονται κανονικα .

Επειδή και εγώ ήθελα πάρα πολύ το Ζ3 και μάλιστα σε cooper μου αρέσει εξαιρετικά, αυτό που με ενδιέφερε πάρα πολύ και ήταν ο τελικός κριτής της αγοράς μου , ήταν η φωτογραφία, κυρίως και έως 90% στις δυνατότητες της συσκευής στο αυτόματο.

Ψάχτηκα πάρα πολύ δύο φορές σε καταστήματα, για να είμαι σίγουρος. Συγκεκριμένα έκανα τις δοκιμές με Ζ3 και Alpha ( ήταν η αμέσως επόμενη επιλογή μου από θέμα εμφάνισης και δυνατοτήτων ) δίπλα δίπλα το ένα με το άλλο στα Πλαίσιο Αλίμου και το άλλο πίσω από το Σύνταγμα. Η διαφορά ήταν αισθητά υπέρ του Alpha ( στο αυτόματο ξαναλέω ).

Μάλιστα μερικές φωτογραφίες που τράβηξα και από τα δύο που ήταν στο Πλαίσιο του Αλίμου, τις έβαλα μέσω BT στο κινητό μου και τις είδα μετά στον υπολογιστή και στην τηλεόρασή μου. Επίσης να πω, και δε ξέρω αν αυτό παίζει ρόλο, το Alpha που είχε το Πλαίσιο Αλίμου ανοικτό ( στου Συντάγματος δε το τσέκαρα ), ήταν με τα 16Gb που δεν ήξερα καν ότι υπάρχει, το τσέκαρα και με το πωλητή ( αυτά που πουλάνε είναι με τα 32 Gb ) και δε ξέρω αν έχει και άλλες διαφορές που να είναι μείον ή υπέρ του 32 αριού. Πάντως με αυτό που αγόρασα, στη φωτογραφία δε κατάλαβα διαφορές. Η διαφορά λοιπόν στην φωτογραφία σε PC και TV ήταν ακόμα μεγαλύτερη υπέρ του Alpha.

Έτσι αποφάσισα και πήρα το Alpha που και αυτό μου άρεσε πάρα πολύ και είναι πράγματι εξαιρετική συσκευή, αλλά το << πρώτο έρωτα >> το Ζ3 δε το πήρα.

Ξαναλέω για να μη παρεξηγηθώ, οι όποιες συγκρίσεις έγιναν σχολαστικά μόνο στο αυτόματο, σε ότι δυνατότητες έδινε το καθένα. Επίσης να πω πάλι ότι και του Ζ3 οι φωτογραφίες είναι πολύ καλές , θα μπορούσαν όμως και καλύτερες ....

Link to comment
Share on other sites

Ρουταρεται εύκολα ή πρέπει να ξεκλειδώσει ο bootloader με τις γνωστές συνέπειες?
Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ ήθελα πάρα πολύ το Ζ3 και μάλιστα σε cooper μου αρέσει εξαιρετικά, αυτό που με ενδιέφερε πάρα πολύ και ήταν ο τελικός κριτής της αγοράς μου , ήταν η φωτογραφία, κυρίως και έως 90% στις δυνατότητες της συσκευής στο αυτόματο.

Ψάχτηκα πάρα πολύ δύο φορές σε καταστήματα, για να είμαι σίγουρος. Συγκεκριμένα έκανα τις δοκιμές με Ζ3 και Alpha ( ήταν η αμέσως επόμενη επιλογή μου από θέμα εμφάνισης και δυνατοτήτων ) δίπλα δίπλα το ένα με το άλλο στα Πλαίσιο Αλίμου και το άλλο πίσω από το Σύνταγμα. Η διαφορά ήταν αισθητά υπέρ του Alpha ( στο αυτόματο ξαναλέω ).

Μάλιστα μερικές φωτογραφίες που τράβηξα και από τα δύο που ήταν στο Πλαίσιο του Αλίμου, τις έβαλα μέσω BT στο κινητό μου και τις είδα μετά στον υπολογιστή και στην τηλεόρασή μου. Επίσης να πω, και δε ξέρω αν αυτό παίζει ρόλο, το Alpha που είχε το Πλαίσιο Αλίμου ανοικτό ( στου Συντάγματος δε το τσέκαρα ), ήταν με τα 16Gb που δεν ήξερα καν ότι υπάρχει, το τσέκαρα και με το πωλητή ( αυτά που πουλάνε είναι με τα 32 Gb ) και δε ξέρω αν έχει και άλλες διαφορές που να είναι μείον ή υπέρ του 32 αριού. Πάντως με αυτό που αγόρασα, στη φωτογραφία δε κατάλαβα διαφορές. Η διαφορά λοιπόν στην φωτογραφία σε PC και TV ήταν ακόμα μεγαλύτερη υπέρ του Alpha.

Έτσι αποφάσισα και πήρα το Alpha που και αυτό μου άρεσε πάρα πολύ και είναι πράγματι εξαιρετική συσκευή, αλλά το << πρώτο έρωτα >> το Ζ3 δε το πήρα.

Ξαναλέω για να μη παρεξηγηθώ, οι όποιες συγκρίσεις έγιναν σχολαστικά μόνο στο αυτόματο, σε ότι δυνατότητες έδινε το καθένα. Επίσης να πω πάλι ότι και του Ζ3 οι φωτογραφίες είναι πολύ καλές , θα μπορούσαν όμως και καλύτερες ....

Υπάρχει alpha 16ρι?

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει alpha 16ρι?

Πραγματικά έπαθα πλάκα και εγώ όταν το είδα στο Πλαίσιο Αλίμου. Όπως ξαναείπα στου Συντάγματος δε το τσέκαρα. Αν μπορείς να πας να το δεις, είναι ένα μαύρο και στο ταμπελάκι έγραφε άσπρο ( ότι νάναι ) Με το πωλητή που το ψάξαμε μου είπε ότι είχαν έρθει ειδικά για demo κάποια κομμάτια και ίσως για αυτό ..... Τι να πω;

Εγώ πάντως όταν πήρα το δικό μου, από το ίδιο μαγαζί την άλλη μέρα, τους είπα ότι το ανοίγω εδώ τώρα και αν ήταν 16αρι , το παίρνουν πίσω τώρα. Ήταν κανονικά 32αρι οπότε όλα εντάξει.

Link to comment
Share on other sites

Αλεξ κοίταξες καθόλου ρυθμίσεις οθόνης?

Έτσι για την ιστορία, αν και πλέον την συνηθίσει την άτιμη.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Αλεξ κοίταξες καθόλου ρυθμίσεις οθόνης?

Έτσι για την ιστορία, αν και πλέον την συνηθίσει την άτιμη.

 

Να σου πω ετςι οπως εινςι μου αρέσει εξιςου και κανένα παράπονο.:p

 

Δες εδώ post 198 και δοκίμασε αυτές τις τιμές.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=399238&page=14

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι πραγματικά ερωτευσιμο.:)

Άπαξ και το πιάσεις δεν θα θες οτιδήποτε άλλο που κυκλοφορεί σήμερα η αύριο έως την άνοιξη του 15.

Βολικότερο στο κράτημα στο χέρι, πιο ελαφρύ, πιο λεπτό και πιο ντινεζατο σε σχέση με το z2 με πιο φωτεινή οθόνη(το 80% του z3 ειναι το 100% του z2)

Από το πολύ καλό και άριστο z2 πήγαμε στο ακόμα πιο εξαιρετικό z3.

 

Στα αρνητικά του z3 το χειρότερο led notification που 2 κλασεις κάτω από του εξαιρετικού z2.

Εδώ η Sony έκανε πισωγύρισμα.

Ποιότητα κατασκευής κορυφαία και στα 2.

Αυτονομία στα ίδια μου φαίνεται που δεν πρόλαβα ούτε μια φόρτιση να κάνω.

 

Ευχαριστώ Alex! Όντως ερωτεύσιμο το κουκλάκι.

 

Ρουταρεται εύκολα ή πρέπει να ξεκλειδώσει ο bootloader με τις γνωστές συνέπειες?

 

Root μόνο σε unlocked bootloader προς το παρόν . Ένα άλλο στα μειον-τουλάχιστον για μένα- είναι και το ότι ο niaboc79 (....κάνει πολύ καλές stok based roms) λέει πως θα πάει για Ζ4 και θα προσπεράσει το Ζ3.

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι πραγματικά ερωτευσιμο.:)

Άπαξ και το πιάσεις δεν θα θες οτιδήποτε άλλο που κυκλοφορεί σήμερα η αύριο έως την άνοιξη του 15.

Βολικότερο στο κράτημα στο χέρι, πιο ελαφρύ, πιο λεπτό και πιο ντινεζατο σε σχέση με το z2 με πιο φωτεινή οθόνη(το 80% του z3 ειναι το 100% του z2)

Από το πολύ καλό και άριστο z2 πήγαμε στο ακόμα πιο εξαιρετικό z3.

 

Στα αρνητικά του z3 το χειρότερο led notification που 2 κλασεις κάτω από του εξαιρετικού z2.

Εδώ η Sony έκανε πισωγύρισμα.

Ποιότητα κατασκευής κορυφαία και στα 2.

Αυτονομία στα ίδια μου φαίνεται που δεν πρόλαβα ούτε μια φόρτιση να κάνω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το cooper απλά δεν έχει αντίπαλο:)

Μόνο το γαλαζοπράσινο μπορεί να το ανταγωνιστή η γνώμη μου.

Μπουχτισα με τα κλασικά χρώματα :p

 

Στο θέμα αυτονομίας το Ζ3 έχει την πρωτιά με περίπου 10 ώρες συνεχή χρήση και χωρίς συνεχή χρήση αντέχει η μπαταρία 2-3 μέρες

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έγινε αποστολή το δεύτερο κινητό.

Άντε κανα 15μερο έως παραλάβουμε να το φάμε το άγχος στην μάπα :p

 

Hello,

We thought you'd like to know that we've dispatched your item(s). Your order is on the way, and can no longer be changed. If you need to return an item or manage other orders, please visit Your Orders on Amazon.co.uk.

 

Your estimated delivery date is:

Wednesday, October 29, 2014

 

Track your package Your order was sent to:

**************

**********

Greece

 

Your item(s) is (are) being sent by IPARCEL_EU. Your tracking number is A**************Depending on the delivery method you chose, it's possible that the tracking information might not be visible immediately. Learn more about Tracking.

If you have a mobile device, you can use the free Amazon Mobile App to receive delivery notifications and track your parcel on the go.

Delivery Information

 

Sony Xperia Z3 UK SIM-Free Smartphone - Copper

Sold by Amazon EU S.a.r.L.

£0.00

Item Subtotal: £0.00

Delivery & Handling: £0.00

Total: £0.00

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Btw: Μου έκανε σημερα κάτι κουλο όταν πήγα να ανοίξω μια φορα το wifi μου μετὰ απο κάποια ώρα εκτός δικτύου μου έβγαζε συνεχόμενα μηνύματα σε μαύρο πλαίσιο οτι τα πάντα απο υπηρεσίες της Google(gmail,Google +YouTube,Google maps,chrome κλπ) σταμάτησαν να ανταποκρίνεται και να στείλω report πατούσα οκ και συνέχισε απτόητο να βγάζει συνεχόμενα.

 

Το έκανα επανεκκίνηση και έστρωσε.

Υπόψη δεν εχω βάλει sim μέσα,λετε να έπαιξε αυτό ρόλο,αν και πρωτη φορα συναντώ τέτοιο φαινόμενο γενικότερα και απο προηγούμενες συσκευές μου.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε διάφορα review που διαβάζω και σε video reviews, όσοι ψάχνουν την κάμερα λένε ότι σε manual είναι κορυφαία και εγώ που βλέπω κάποιες φωτό με λίγο ψάξιμο απλά είναι τοπ (για εμένα). Άλλωστε υπάρχει και bypass και μπορείς να σώσεις συντόμευση με τις ρυθμίσεις σου στην επιφάνεια εργασίας.

Τα προβλήματα που εντοπίζονται στο superior auto είναι κυρίως το over-exposure και ότι δεν έχει επιλογή HDR (πρέπει να μπεις στο manual). Το over-exposure είναι μια ***** που κάνει η sony σε superior auto ακόμα και σε κάποιες από τις φωτογραφικές μηχανές της.

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε διάφορα review που διαβάζω και σε video reviews, όσοι ψάχνουν την κάμερα λένε ότι σε manual είναι κορυφαία και εγώ που βλέπω κάποιες φωτό με λίγο ψάξιμο απλά είναι τοπ (για εμένα). Άλλωστε υπάρχει και bypass και μπορείς να σώσεις συντόμευση με τις ρυθμίσεις σου στην επιφάνεια εργασίας.

Τα προβλήματα που εντοπίζονται στο superior auto είναι κυρίως το over-exposure και ότι δεν έχει επιλογή HDR (πρέπει να μπεις στο manual). Το over-exposure είναι μια ***** που κάνει η sony σε superior auto ακόμα και σε κάποιες από τις φωτογραφικές μηχανές της.

 

Ο μέσος χρήστης θα το δουλέψει κυρίως στο auto.

Και το συμπέρασμα είναι ότι σε αυτή τη ρύθμιση σε σχέση με τον ανταγωνισμό η ποιότητα είναι απλά καλή/αποδεκτή.

 

Αυτό που μου τη δίνει είναι ότι έχουν ένα hardware που έχει δυνατότητες αλλά το αδικούν με το software...

Άλλες ρυθμίσεις γίνονται μόνο στο auto, άλλες μόνο στο manual.. πχ ενεργοποίηση HDR, επιλογή 20MP, ρύθμιση ISO..

Φώτο θέλουμε να βγάλουμε όχι να λύσουμε σπαζοκεφαλιές..

Επίσης κάποια features που οι άλλοι τα θεωρούν κεκτημένα εδώ φαίνονται να υστερούν (πχ panorama, HDR)

 

Γενικά, καταλαβαίνω ότι σχετικά με τη λήψη φωτογραφίας μπορούσαν να υποστηρίξουν/εκμεταλλευτούν καλύτερα το hardware.

Link to comment
Share on other sites

Ο μέσος χρήστης θα το δουλέψει κυρίως στο auto.

Και το συμπέρασμα είναι ότι σε αυτή τη ρύθμιση σε σχέση με τον ανταγωνισμό η ποιότητα είναι απλά καλή/αποδεκτή.

 

Αυτό που μου τη δίνει είναι ότι έχουν ένα hardware που έχει δυνατότητες αλλά το αδικούν με το software...

Άλλες ρυθμίσεις γίνονται μόνο στο auto, άλλες μόνο στο manual.. πχ ενεργοποίηση HDR, επιλογή 20MP, ρύθμιση ISO..

Φώτο θέλουμε να βγάλουμε όχι να λύσουμε σπαζοκεφαλιές..

Επίσης κάποια features που οι άλλοι τα θεωρούν κεκτημένα εδώ φαίνονται να υστερούν (πχ panorama, HDR)

 

Γενικά, καταλαβαίνω ότι σχετικά με τη λήψη φωτογραφίας μπορούσαν να υποστηρίξουν/εκμεταλλευτούν καλύτερα το hardware.

 

Παιζει να μας δωσει κανα update για την καμερα ωστε να φτιαξει το auto???

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Μα τελευταίο... έλεος δηλαδή..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Στην κάμερα δεν ξέρω αν είναι τελευταίο από αυτά που το συγκρίνουν αλλά σίγουρα δεν είναι στα πρώτα.

Πάντα σε auto καταστάσεις μιλάμε παιδιά. Κλικ και φώτο.

Άμα είναι να ψάχνεις την ώρα της φωτογραφίας κλαψτα χαραλαμπε

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα στο auto ειναι το μόνο μελανό σημείο που απλά δεν αγγίζει το άριστα,αλλα ειναι πολύ καλή εξισου.

Ειναι όμως αρκούντος ικανοποιητική για την συντριπτική πλοιοψηφια.

 

Εδώ που τα λέμε αν η κάμερα ήταν top of the top θα ήταν η τέλεια συσκευη.

Με ΜΕΓΑΛΟ ΑΛΛΑ όμως.

Οτι τέλειες συσκευές δεν θα δούμε ποτε και απο κανέναν.

 

Και οι άλλοι που υπερτερούν στις φωτό στο αυτόματο,υπολείπονται σε αλλα χαρακτηριστικά σε σχεςη με το z3.:rolleyes:

 

Άρα ο καθένας επιλέγει οτι του ταιριάζει καλύτερα με τα γούστα και τις ανάγκες που θέλει να καλύψει.

 

Μαλλον πιστεύω ειναι θέμα επιλογής της Sony που παράγει και πουλάει και φωτογραφικές μηχανές και που δεν θέλει να τα δώσει ολα οπως επίσης πουλάει σε άλλους κατασκευαστες(Samsung,Apple κ,α) και θέλει να κρατήσει μια ισορροπία.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα στο auto ειναι το μόνο μελανό σημείο που απλά δεν αγγίζει το άριστα,αλλα ειναι πολύ καλή εξισου.

Ειναι όμως αρκούντος ικανοποιητική για την συντριπτική πλοιοψηφια.

 

Εδώ που τα λέμε αν η κάμερα ήταν top of the top θα ήταν η τέλεια συσκευη.

Με ΜΕΓΑΛΟ ΑΛΛΑ όμως.

Οτι τέλειες συσκευές δεν θα δούμε ποτε και απο κανέναν.

 

Και οι άλλοι που υπερτερούν στις φωτό στο αυτόματο,υπολείπονται σε αλλα χαρακτηριστικά σε σχεςη με το z3.:rolleyes:

 

Άρα ο καθένας επιλέγει οτι του ταιριάζει καλύτερα με τα γούστα και τις ανάγκες που θέλει να καλύψει.

Alex φίλος που το πήρε μου λέει ότι όταν ακούει μουσική το τηλ δονείται.Στο δικό μου αν και δεν είμαι φαν της μουσικής στο τηλέφωνο δεν εχω δει η καταλάβει κάτι παρομιο

Έχεις κάτι υπόψιν σου???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Alex φίλος που το πήρε μου λέει ότι όταν ακούει μουσική το τηλ δονείται.Στο δικό μου αν και δεν είμαι φαν της μουσικής στο τηλέφωνο δεν εχω δει η καταλάβει κάτι παρομιο

Έχεις κάτι υπόψιν σου???

 

Με bt ακούω αυστηρά,όχι με ακουστικά στην υποδοχή του,άρα δεν εχω άποψη.

Μήπως εχει κάποια ρύθμιση να δονείται σε ρυθμούς Samba η lambada :lol:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...