Jump to content

Honor 3C 4G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προφανώς αν κάτι σου αρέσει το υποστηρίζεις χρηματικά και όχι μόνο. Απλώς μέσω της παρανομίας μπορείς να ελέγξεις ποιο πρόγραμμα ταιριάζει καλύτερα σε εσένα και μετά πας για full version(paid).

 

Καρά Offtopic αλλά γι'αυτό υπάρχουν οι free με τις οποίες δεσμεύσεις τους, άμα ο developer ήθελε να την έχεις full, θα την είχες full. Δεν υπάρχει δικαιολογία να ελέγξεις ποιο πρόγραμμα ταιριάζει καλύτερα σε σένα. Είναι παράνομο .&- . Σκέψου να πεις στην Nissan, φέρε το Premiera να το πάω βόλτα κάνα δύο μήνες να δω άμα με βολεύει και άμα όχι στο επιστρέφω χωρίς κόστος. Σκέψου ένα Developer φοιτητή να περιμένει έστω, αυτά τα 99 cents από την εφαρμογή. Anyway μεγάλο κύκλο άνοιξα και κακώς, λάθος δικό μου.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 312
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απλα πετρο το θεμα Pandawill ηρθε μετα το happy hour και την προσφορα των 170$ που το εχει την παρασκευη.οντος το vickmall μετα την προσφορα του pandawill νομιζω ειναι καλυτερη επιλογη οπως και απο το Minideal που γραφει μονο 4G LTE μεν αλλα δουλευει κανονικα στη γαλλια οπως γραφει και ενας αγοραστης στα σχολια...θα μου πεις τωρα τι 170$ τι 190$ που το δινει το vick κ το Minideal .ε να ειπα να γλυτωσω 15 ευρω.Τελικα πως το ζητησες πετρο?δλδ ζητησες Install greek language,delete china ups install google play κτλ?

 

μου κανει εντυπωση πως γινεται(μπορει να ειμαι και ασχετος) το ενα κινητο να εκπεμπει 4G σε αλλη συχνοτητα(pandawill) απο ενα ιδιο κινητο με 4G σε fdd και συχνοτητα ευρωπης(vickmall και minideal)

 

 

Η παραγγελία έγινε από το vickmall. Αν μπεις στην σελίδα της εταιρίας, επιλέγεις το σωστό προϊόν που σε ενδιαφέρει, στην περίπτωσή σου είναι: HUAWEI HONOR 3C 4G FDD-LTE (H30-L02) 2GB/16GB, σου έχει την προαιρετική επιλογή αγοράς μόνο για: "Nillkin Tempered Glass" Need $8.99 και πιο κάτω την επιλογή "Service+Gift: Install Google Play, Screen Film+Silicone Case". Επιλέγεις και το τρόπο πληρωμής για $189.99 και τέλος. Σου έρχεται η ειδοποίηση και από το PAY PAL, φαντάζομαι με αυτόν τον τρόπο αγοράζεις τουλάχιστον από Κίνα, καθώς και ο κωδικός αγοράς του vickmall. Σε μία μέρα λαμβάνεις και το μήνυμα από το κατάστημα ότι έχει ταχυδρομηθεί, με τον κωδικό. Αυτά, γιατί όλα τα υπόλοιπα "φροντίζουν" και τα κάνουν από μόνοι τους, δηλαδή: το "κόστος αγοράς" το "είδος που περιλαμβάνει η συσκευασία" και τον "λόγο της αποστολής".

Ελπίζω να σε βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι αναμεσα στο Huawei 3C 4G και το coolpad F1 .. (απο http://www.to2c.com) ... πιο ειναι πιο ευκολο στο σεταρισμα γιατι βλεπω 410 σελιδες στο νημα του coolpad και φλασαρα !!!! απο καμερα εχει καλη το Huawei ?

 

ευχαριστω ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι αναμεσα στο Huawei 3C 4G και το coolpad F1 .. (απο www.to2c.com) ... πιο ειναι πιο ευκολο στο σεταρισμα γιατι βλεπω 410 σελιδες στο νημα του coolpad και φλασαρα !!!! απο καμερα εχει καλη το Huawei ?

ευχαριστω ?

Οι κάμερες του ειναι εξαιρετικές, είναι απροβλημάτιστο. Πέρα από την αρχική εγκατάσταση του Play Store που ίσως χρειαστεί να κάνεις (5 λεπτά χρόνος, οδηγίες υπάρχουν εδώ) δεν θα σε ξανα-απασχολήσει.

Προσοχή - ειναι single SIM.-

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι αναμεσα στο Huawei 3C 4G και το coolpad F1 .. (απο http://www.to2c.com) ... πιο ειναι πιο ευκολο στο σεταρισμα γιατι βλεπω 410 σελιδες στο νημα του coolpad και φλασαρα !!!! απο καμερα εχει καλη το Huawei ?

 

ευχαριστω ?

 

 

ιδιο κολλημα και εγω φιλε μου.κινηταρες και τα 2 απλα διαλεγω το Huawei γιατι ειναι single sim γιατι η huawei ειναι γνωστη εδω στην ελλαδα και γιατι......δεν ξερω γιατι αλλο:p...απο την αλλη το φ1 εχει μεγαλυτερη μπαταρια πιο πολλα megapixel στη μια καμερα....και τα 2 κινηταρες.οσο για το Install play store αφου στο κανουν αυτοι που θα το αγορασεις αρα μη μασας

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

απλα πετρο το θεμα Pandawill ηρθε μετα το happy hour και την προσφορα των 170$ που το εχει την παρασκευη.οντος το vickmall μετα την προσφορα του pandawill νομιζω ειναι καλυτερη επιλογη οπως και απο το Minideal που γραφει μονο 4G LTE μεν αλλα δουλευει κανονικα στη γαλλια οπως γραφει και ενας αγοραστης στα σχολια...θα μου πεις τωρα τι 170$ τι 190$ που το δινει το vick κ το Minideal .ε να ειπα να γλυτωσω 15 ευρω.Τελικα πως το ζητησες πετρο?δλδ ζητησες Install greek language,delete china ups install google play κτλ?

 

μου κανει εντυπωση πως γινεται(μπορει να ειμαι και ασχετος) το ενα κινητο να εκπεμπει 4G σε αλλη συχνοτητα(pandawill) απο ενα ιδιο κινητο με 4G σε fdd και συχνοτητα ευρωπης(vickmall και minideal)

 

 

Η παραγγελία έγινε από το vickmall. Αν μπεις στην σελίδα της εταιρίας, επιλέγεις το σωστό προϊόν που σε ενδιαφέρει, στην περίπτωσή σου είναι: HUAWEI HONOR 3C 4G FDD-LTE (H30-L02) 2GB/16GB, σου έχει την προαιρετική επιλογή αγοράς μόνο για: "Nillkin Tempered Glass" Need $8.99 και πιο κάτω την επιλογή "Service+Gift: Install Google Play, Screen Film+Silicone Case". Επιλέγεις και το τρόπο πληρωμής για $189.99 και τέλος. Σου έρχεται η ειδοποίηση και από το PAY PAL, φαντάζομαι με αυτόν τον τρόπο αγοράζεις τουλάχιστον από Κίνα, καθώς και ο κωδικός αγοράς του vickmall. Σε μία μέρα λαμβάνεις και το μήνυμα από το κατάστημα ότι έχει ταχυδρομηθεί, με τον κωδικό. Αυτά, γιατί όλα τα υπόλοιπα "φροντίζουν" και τα κάνουν από μόνοι τους, δηλαδή: το "κόστος αγοράς" το "είδος που περιλαμβάνει η συσκευασία" και τον "λόγο της αποστολής".

Ελπίζω να σε βοήθησα.

 

ειμαι δεινος buyer του ebay ΠΑΝΤΑ με paypal φυσικα οπως λες.κατα τα αλλα ναι με βοηθησες αρκετα σε ευχαριστω τελικα ισως το παρω απο to2c γιατι δινει δωρα και απο οτι ειδα τοσο το vick οσο και το minideal δεν δινουν ακουστικα στα αξεσουαρ...ειναι δυνατον?to το2c τα δινει με 6 δολλαρια.οσο για το Nillkin Tempered Glass το βρηκα απο ebay με 3.5 ευρω οπωτε θα το παρω απο εκει μαζι με κατι θηκεςκαι ισως μια ακομα μπαταρια βοηθητικη.

 

πετρο σε ευχαριστω

Edited by masonas
Link to comment
Share on other sites

τσιμπησα και εγω απο vickmall και μου εδωσαν και ακουστικα δωρο

 

τωρα περιμενουμε απλα

 

 

Καλώς να το δεχτείς και υπομονή. Τελικά οι Κινέζοι είναι καλοί στα παζάρια.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς να το δεχτείς και υπομονή. Τελικά οι Κινέζοι είναι καλοί στα παζάρια.

 

να σου πω την αληθεια ειδα και την ερωτηση σου στο to2c και ημουν ετοιμος να το παρω απο εκει.αλλα λιγο οτι δεν μου διναν σαφη απαντηση για τις συχνοτητες λιγο το οτι μου δινανε δωρο στις διαπραγματευσεις φορτιστη αυτοκινητου που δεν εχω μεκανε να παω στο vick που εχει λογικα λιγοτερες παραγγελειες και θα ερθει πιο γρηγορα γιαιτ μαλλον στο to2c γινεται χαμος....βεβαια και στο vick δεν μου δωσανε τα αυθεντικα ακουστικα αλλα δεν με χαλαει:lol:

Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αληθεια ειδα και την ερωτηση σου στο to2c και ημουν ετοιμος να το παρω απο εκει.αλλα λιγο οτι δεν μου διναν σαφη απαντηση για τις συχνοτητες λιγο το οτι μου δινανε δωρο στις διαπραγματευσεις φορτιστη αυτοκινητου που δεν εχω μεκανε να παω στο vick που εχει λογικα λιγοτερες παραγγελειες και θα ερθει πιο γρηγορα γιαιτ μαλλον στο to2c γινεται χαμος....βεβαια και στο vick δεν μου δωσανε τα αυθεντικα ακουστικα αλλα δεν με χαλαει:lol:

 

Η ταχύτητα αποστολής νομίζω ότι δεν σχετίζεται με το ίδιο το κατάστημα, με την έννοια της μεγάλης καθυστέρησης. Το στέλνουν σχετικά γρήγορα. Το μεγάλο πρόβλημα με τις αποστολές αυτές, ξεκινάει από τα σημεία συγκέντρωσης των εμπορευμάτων και προώθηση αυτών, για την υπόλοιπη διαδρομή. Δεν γίνεται η αποστολή ένα ένα δεματάκι και αποστολή αυτού. Συγκεντρώνονται αρκετά, πολλές χιλιάδες, και προωθούνται.

Σχετικά με τα δωράκια που κάνει το vickmall, δεν προσφέρουν και κάτι το ουσιαστικό, άρα και ακριβό για αυτούς. Μου έδιναν κάρτα SD 8GB, no name φυσικά, και τους είπα δεν την θέλω και τελικά δεν ήθελα τίποτε από όλα που μου είπε. Στο τέλος, αναφέρθηκα για τα original HUAWEI cool Engine In-ear Earphones, κατέβασε την τιμή στα $10 από τα $16 και πάλι δεν τα ήθελα. Επίσης πρότεινε $3 coupon για επόμενη αγορά, αρνήθηκα και είπα δεν επιθυμώ τίποτε και από μόνη της μου είπε ότι θα στείλει τα ακουστικά που μάλλον πήρες και εσύ, κάποια HONOR (όπως καταλαβαίνεις μην περιμένεις και πολλά από αυτά και φυσικά μη νομίζει κάποιος ότι έχει να κάνει με την HUAWEI). Το TEMPERED GLASS της NILLKIN είναι το αυθεντικό, τουλάχιστον φαίνεται ότι η σελίδα που μου έδωσε για linκ, δείχνει ότι είναι κάτι καλύτερο από τα εντελώς NO-NAME. Εξάλλου, για αυτό το τηλέφωνο νομίζω, ότι δεν έχεις και πολλές επιλογές από άλλες επώνυμες εταιρίες.

Link to comment
Share on other sites

Απο τα δωρα και τις προσφορες που αναφερεις, αξιζουν χωρις δευτερη σκεψη τα huawei earphones. Τα εχω για το honor 3c 3g, ειναι καταπληκτικα και απολυτως λειτουργικα με τη συσκευη. Για 10$ που στα αφηνε, ειναι σχεδον τζαμπα για την ποιοτητα τους.
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι στο to2c τα δινανε 5.99$ και εκει πηγα να τους αναγκασω να μου τα κανουν δωρο αλλα τελικα μου δωσανε αυτα

 

http://www.vickmall.com/3-5mm-earphone-volume-remote-control-in-ear-headset-with-universal-change-over-switch-key-and-answer-key.html

 

οσο για το TEMPERED GLASS της NILLKIN εγω πηρα αυτο απο ebay 4ευρω φθηνοτερο

 

http://www.ebay.co.uk/itm/100-Genuine-9H-Tempered-Glass-Film-Screen-Protector-For-Huawei-Honor-3C-12-/301382282010?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ρε παιδιά... το κινητό είναι 4G για τα Ελληνικά δεδομένα?

 

Νόμιζα πως αυτό το λύσαμε στις προηγούμενες σελίδες

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ως σήμερα έχει αναφερθεί ότι βρέθηκαν σε συσκευές H30-L02, rom των σειρών V100R001CHNC17 και V100R001CHNC00.

Σήμερα βλέπω στην επίσημη σελίδα λήψεων της Huawei στην Κίνα, ότι και οι δύο είναι επίσημες και κυκλοφορούν παράλληλα.

100R001CHNC00B151, 100R001CHNC17B151

 

Σύμφωνα με την μετάφραση του Google, η σειρά C17 είναι «Unicom customized», ενώ η C00 είναι «Electricity supplier channels» (μάλλον εννοεί τα ντόπια καταστήματα).

 

Για πληρότητα, δίνω συνδέσμους της νεότερης έκδοση rom (Β151) και των υπολοίπων εκδόσεων του Honor 3C 4G:

H30-L01, 100R001CHNC00B151

H30-L01M, 100R001CHNC01B151

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την βοηθεια ,, να βαλω with packing box ,,ή χωρις ??

το ασπρο που εχει μονο .. ειναι η πισω πλατη ετσι ? μαυρο μπροστα και πισω ασπρο

 

εκτος του 4G θα δουλευει και το 3G:UMTS 900/2100MHz Ελλαδα ??

Edited by yannis74
Link to comment
Share on other sites

Έχω παραλάβει το κινητό" Huawei Honor 3C 4G LTE H30-L02 Smartphone Android 4.4 Quad Core 1.6GHz 5.0 inch HD 8.0MP Ram 2GB Rom 16GB" από το minideal εδώ και καμιά βδομάδα. Υπάρχουν πολλά ερωτήματα για το κινητό που δεν έχουν απαντηθεί και είπα να προσπαθήσω να βοηθήσω όπως μπορώ. Να αναφέρω ότι είναι το 1ο μου smartphone που κατέχω άρα δεν έχω και καμιά τρελή εμπειρία.

 

Για την μπαταρία έχω να πω ότι δεν είμαι ευχαριστημένος μου κρατάει μία μέρα περίπου με μια 2-3ωρη παρατεταμένη χρήση(σε παιχνίδια,εφαρμογές και κάτι apk,opp install-unistall ώσπου να βρω τι θέλω) και την υπόλοιπη μέρα κάθεται άντε κανε τηλέφωνο και μήνυμα(όχι πολλά τηλεφωνήματα)υ.γ.:δεν τρέχουν πολλά προγράμματα από πίσω AD-Block+,EZ weather,και μία εφαρμογή για πληκτρολόγιο(έκτος και αν είναι και άλλες και δεν το ξέρω αλλά δεν νομίζω)

 

To 4g με το που έκανα την ενεργοποίηση μέσω cosmote μου εμφάνισε το 4g lte σηματάκι άρα υποθέτω κομπλέ.

 

Όταν το είχα παραγγείλει είχα πει root,google play και greek language,remote chinese app και έτσι ήρθε άρα σε αυτό το σημείο δεν μπορώ να βοηθήσω.

 

Ως τώρα δεν έχω κανένα πρόβλημα με κινέζικες εφαρμογές μόνο μια φόρα όταν άνοιξα ένα παιχνίδι που το είχα κατεβάσει "σπασμένο"-το recklless racing 3 και μου πέταξε ένα σηματάκι μέσα στο game με ένα χειριστήριο και έλεγε: "now support (κάτι κινέζικα) και το σηματάκι".Πατάω ok και ξεκίνησε η εφαρμογή κανονικά στα αγγλικά είχα μόνο το σηματάκι στη κάτω αριστερή γωνία και επειδή με ενοχλούσε το πάτησα και ήταν ένα pop-up με κάτι ticks κάνω untick τα πάντα και...

ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΥΑΥ!!!

Μόνο αυτή τη κινέζικη εφαρμογή έχω δει που μπορεί να ήταν και του παιχνιδιού, δεν ξέρω.

 

Με τα updates του κινητού δε έχω παίξει ακόμα και δεν ξέρω κάτι επί του θέματος.

 

Κατά τα αλλά το κινητό το έχω λιώσει μια βδομάδα και δεν έχει βγάλει κιχ, ότι εφαρμογή,παιχνίδι ως τώρα το τρέχει με ευκολία ούτε lag ούτε delay ούτε τίποτα.

 

Ελπίζω να βοήθησα αλλιώς τσάμπα κόπος.

 

Φιλε μου επειδή θα το παρει ενας φίλος μου....λύσε μας την απορία που εχουμε όλοι κατω απο την μπαταρία σου τι γραφει LTE ή TD?? Γιατι στις φωτογραφίες στα site μας δείχνουν TD και εκει την πατανε ολοι...ισως και φοβούνται να παραγγείλουν...μήπως και δεν ειναι συμβατό ως ΤD και οχι LTE>>. Aν μπορείς να μας πεις???

Link to comment
Share on other sites

Ότι ακριβώς δείχνει στην φωτογραφία γράφει το κινητό κάτω απο την μπαταρία.

 

Δηλαδη γραφει TD και οχι LTE....αλλα οπως ειπες δουλευει....Πολυ περίεργο...γιατι το TD δεν ειναι συμβατο με Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Για να μην μπερδευτούμε LTE είναι το πρότυπο. TD-LTE και FDD-LTE είναι ο διαχωρισμός αυτού για Ασία και Ευρώπη (συμπεριλαμβανομένων και άλλων χωρών εκατερωθεν). Προφανώς το συγκεκριμένο κινητό επειδή προορίζεται για την αγορά της Κίνας εμφανίζει μόνο το TD αλλά υποστηρίζει και μερικές μπάντες του FDD.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Για να μην μπερδευτούμε LTE είναι το πρότυπο. TD-LTE και FDD-LTE είναι ο διαχωρισμός αυτού για Ασία και Ευρώπη (συμπεριλαμβανομένων και άλλων χωρών εκατερωθεν). Προφανώς το συγκεκριμένο κινητό επειδή προορίζεται για την αγορά της Κίνας εμφανίζει μόνο το TD αλλά υποστηρίζει και μερικές μπάντες του FDD.

 

Μάλιστα ναι FDD ενοούσα εγραψα λαθος LTE....Αλλα αν ειναι συμβατό και με Ελλάδα δεν υπάρχει θέμα....

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα ναι FDD ενοούσα εγραψα λαθος LTE....Αλλα αν ειναι συμβατό και με Ελλάδα δεν υπάρχει θέμα....

 

Ναι no worries, απλά το έγραψα γιατί μπορεί να το διαβάσει κανένας άλλος και να μην βγάλει άκρη :).

Νομίζω, πάντως πως το ίδιο ισχύει και για το Honor 6 H60-L02/L12. Υποστηρίζει Τρεις μπάντες FDD-LTE και 1 TD.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου επειδή θα το παρει ενας φίλος μου....λύσε μας την απορία που εχουμε όλοι κατω απο την μπαταρία σου τι γραφει LTE ή TD?? Γιατι στις φωτογραφίες στα site μας δείχνουν TD και εκει την πατανε ολοι...ισως και φοβούνται να παραγγείλουν...μήπως και δεν ειναι συμβατό ως ΤD και οχι LTE>>. Aν μπορείς να μας πεις???

 

Γράφει TD-LTE όπως τη φωτογραφία του asot(1η σελίδα).

Να προσθέσω ότι με μερικές μικροαλλαγές που έκανα τώρα η μπαταρία μου κρατάει 1.5-2 μέρες(αναλογά τη χρήση)

Edited by stampon
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα μας πεις κι εμάς τι αλλαγές έκανες; :rolleyes:

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Ως σήμερα έχει αναφερθεί ότι βρέθηκαν σε συσκευές H30-L02, rom των σειρών V100R001CHNC17 και V100R001CHNC00.

Σήμερα βλέπω στην επίσημη σελίδα λήψεων της Huawei στην Κίνα, ότι και οι δύο είναι επίσημες και κυκλοφορούν παράλληλα.

100R001CHNC00B151, 100R001CHNC17B151

 

Σύμφωνα με την μετάφραση του Google, η σειρά C17 είναι «Unicom customized», ενώ η C00 είναι «Electricity supplier channels» (μάλλον εννοεί τα ντόπια καταστήματα).

 

Για πληρότητα, δίνω συνδέσμους της νεότερης έκδοση rom (Β151) και των υπολοίπων εκδόσεων του Honor 3C 4G:

H30-L01, 100R001CHNC00B151

H30-L01M, 100R001CHNC01B151

 

 

Δηλαδή ποια rom πρέπει να κατεβάσουμε για το H30-L02; Γιατί και στη σελίδα της EMUI δεν υπάρχει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα μας πεις κι εμάς τι αλλαγές έκανες; :rolleyes:

Είδα μεγάλη διαφορά όταν άλλαξα μία ρύθμιση για το σήμα από auto σε 2g only. Όταν θέλω 3-4g βάζω, αλλά όταν το έχεις στο auto τραβάει υπερβολική μπαταρία αν δεν έχεις καλή κάλυψη από τον παροχο λόγω της συνεχόμενης αλλαγής σήματος από 2g 3g 4g. Μπορεί να έχω κερδίσει και πάνω από μισή μέρα μπαταρίας με αυτό.

Edit:χθες είχα 35%μπαταρία τέτοια ώρα σήμερα 85%( ίδια χρήση)

Sorry off topic :-*

Edited by stampon
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...