Jump to content

Huawei Ascend Mate 7


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν εχουν ανακοινωση κατι πιστευω θα αργησει μας βλεπω για καλοκαιρακι

 

 

 

Δε νομίζω τόσο πολύ.Από στιγμή που βγήκαν οι beta B511 και B513 προσωπικά το βλέπω για τέλος του μήνα ή το πρώτο 10ήμερο του επόμενου.

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Ετσι λεγαμε και για την λολι αλλα δεν η huawei σιγη ιχθυος για το θεμα και xda δεν ξερει κανεις κατι λιγο που διαβασα θα δειξει
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν μπορω να κανω αναβαθμιση απο b324 σε b331.κατεβαζω το αρχειο το κανω extract και μεταφερω το φακελο dload στη καρτα sd.παω τοπικη ενημερωση το βρισκει και ξεκιναει.περιπου στο 17% μου λεει οτι κατι δεν βρισκει και μου λεει να κανω reboot.βοηθεια καποιος?ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν μπορω να κανω αναβαθμιση απο b324 σε b331.κατεβαζω το αρχειο το κανω extract και μεταφερω το φακελο dload στη καρτα sd.παω τοπικη ενημερωση το βρισκει και ξεκιναει.περιπου στο 17% μου λεει οτι κατι δεν βρισκει και μου λεει να κανω reboot.βοηθεια καποιος?ευχαριστω.

 

Κατεβασε παλι το αρχειο τυχαινει καμια φορα

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασε παλι το αρχειο τυχαινει καμια φορα

 

απο εχθες το βραδυ το κατεβαζω και ακομα ειναι στο 50% τοσο πολυ κάνει?1.2gb λεει πως ειναι.πιο μπροστα που δοκιμασα να κανω update ειχε ολοκληρωθη το download περιπου με 300mb.γιαυτο λες να ειχα προβλημα?τωρα ειναι στα 681mb και συνεχιζει.

Link to comment
Share on other sites

απο εχθες το βραδυ το κατεβαζω και ακομα ειναι στο 50% τοσο πολυ κάνει?1.2gb λεει πως ειναι.πιο μπροστα που δοκιμασα να κανω update ειχε ολοκληρωθη το download περιπου με 300mb.γιαυτο λες να ειχα προβλημα?τωρα ειναι στα 681mb και συνεχιζει.

 

 

 

Κατέβασε την από εδώ...http://consumer.huawei.com/gr/support/downloads/index.htm?pcode=Jazz-L11&pname=Mate%207(MT7-TL10) χρησιμοποιώντας κάποιον download manager.

Εάν το αρχείο δεν είναι 1.2 GB τότε δεν έχει κατέβει ολόκληρη όποτε δεν θα στην περάσει.

Edited by CRISPAF77

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα να πουλησω το mate 7 (16gb) μου ,το οποίο αγορασα πριν 9 μηνες μαζί με αρκετά έξτρα , εδώ στο φόρουμ για 250€ χωρίς ιδιαίτερη επιτυχία . ποια είναι η αξία του σήμερα μεταχειρισμένο ;
Link to comment
Share on other sites

Σε αλλο site που εχει αγγελιες το δινουν 280 με 320 σε αριστη κατασταση. Εγω με ενα σπασιματακι στο κατω καπακι στη usb που προκληθηκε απο σκληρη θηκη! οταν προσπαθησα να την αφαιρεσω το εδωσα 250 ευρω πριν 4 μηνες....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά εμενα τρέχει την B133 δηλαδη την 4.2 android..τι μπορω να κάνω για να το αναβαθμισω?είναι αγορασμενο απο εξωτερικό..δεν βγαίνει Ελλάδα..είναι το dual Sim με 32 GB και 3 γιγα Ραμ
Link to comment
Share on other sites

Είναι το mt7-tl10 και είναι αγορασμενο απο Κίνα..μπορω να του περάσω την ενημέρωση λογισμικού που γράφει α

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είναι το mt7-tl10 και είναι αγορασμενο απο Κίνα..μπορω να του περάσω ενημέρωση λογισμικού που γράφει παραπανω ένας φίλος?

Link to comment
Share on other sites

Είναι το mt7-tl10 και είναι αγορασμενο απο Κίνα..μπορω να του περάσω την ενημέρωση λογισμικού που γράφει α

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είναι το mt7-tl10 και είναι αγορασμενο απο Κίνα..μπορω να του περάσω ενημέρωση λογισμικού που γράφει παραπανω ένας φίλος?

 

 

 

Εδώ...http://www.emui.com/plugin.php?id=hwdownload&mod=detail&mid=97 είναι το επίσημο site με Rom για το κινεζικό.Δεν γνωρίζω εάν μπορείς να του περάσεις ευρωπαϊκή να σου πω την αλήθεια.

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φιλέ μου θα το τεσταρω..πάντως δεν έχει θέμα σε τίποτα πετάει το τηλέφωνο..είναι η χρυσή έκδοση

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ψέμματα είπα οτι θα βγάλω άκρη..χαχαχαχχαχαχαχ...λογικά η πρώτη θα είναι μάλλον ε?στο λινκ που μου δινεις..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φιλέ μου θα το τεσταρω..πάντως δεν έχει θέμα σε τίποτα πετάει το τηλέφωνο..είναι η χρυσή έκδοση

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ψέμματα είπα οτι θα βγάλω άκρη..χαχαχαχχαχαχαχ...λογικά η πρώτη θα είναι μάλλον ε?στο λινκ που μου δινεις..

 

 

 

Ναι οπως βλεπεις η Β357 ειναι lollipop.Καλό είναι να περάσεις πρώτα την Β210 (και αυτή είναι KitKat) και μετά την Β357 με τοπική ενημέρωση.

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια!!

Θελω να ρωτησω μερικα πραγματα..

1)Μετα απο ποσο καιρο ειδατε η μπαταρια να πεφτει πιο γρηγορα; Εγω το εχω απο σεπτεμβρη την εκδοση με 2 ραμ. Βεβαια το εχω και γεματο απο εφαρμογες.

2)Σημερα πρωτη φορα ενω ηταν στο 50 το κοιταζω μετα απο καμια ωρα και ξαφνικα ελεγε 7. Το εχει παθει κανεις;

3) Αξιζει να το ρουταω για να σβησω τις εφαρμογες που εχει απο την μανα του μεσα;

4)Αν το ρουταρω αξιζει να βαλω αλλη ρομ;

5) Εχετε καποιο launcher ή ειστε με της huawei?

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια!!

Θελω να ρωτησω μερικα πραγματα..

1)Μετα απο ποσο καιρο ειδατε η μπαταρια να πεφτει πιο γρηγορα; Εγω το εχω απο σεπτεμβρη την εκδοση με 2 ραμ. Βεβαια το εχω και γεματο απο εφαρμογες.

2)Σημερα πρωτη φορα ενω ηταν στο 50 το κοιταζω μετα απο καμια ωρα και ξαφνικα ελεγε 7. Το εχει παθει κανεις;

3) Αξιζει να το ρουταω για να σβησω τις εφαρμογες που εχει απο την μανα του μεσα;

4)Αν το ρουταρω αξιζει να βαλω αλλη ρομ;

5) Εχετε καποιο launcher ή ειστε με της huawei?

 

 

1. Ή μπαταρία του δεν έπεφτε με τίποτα στο δικό μου ύστερα και από 8 μήνες σκληρής χρήσης.

2. Κάτι θα ξέχασες να τρέχει πίσω δεν εξηγείται αλλιώς.

3. Όχι δεν αξίζει επειδή μπορείς να τις απενεργοποιήσεις από το μενού εφαρμογών.

4. Προσωπικά πιστεύω πως δεν αξίζει τον κόπο.

5. Σε Huawei κινητό έχω μόνο Huawei launcher...είμαι κολλημένος τι να πω:p

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι;εδώ και λίγο καιρό για κάποιο λόγο χαμηλώνει μόνος του ο ήχος κλήσης του τηλεφώνου (το ακουστικό εννοώ). Ξέρεις κάποιος πως φτιάχνει γιατί βαρέθηκα να το ανεβάζω κάθε λίγο;έχω το L09 μονόκαρτο 16 GB. Το πρόβλημα ξεκίνησε με την B324 και πέρασα την B331 μπας και φτιάξει αλλά δεν.

 

τελικά μετά από format έστρωσε.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι;εδώ και λίγο καιρό για κάποιο λόγο χαμηλώνει μόνος του ο ήχος κλήσης του τηλεφώνου (το ακουστικό εννοώ). Ξέρεις κάποιος πως φτιάχνει γιατί βαρέθηκα να το ανεβάζω κάθε λίγο;έχω το L09 μονόκαρτο 16 GB. Το πρόβλημα ξεκίνησε με την B324 και πέρασα την B331 μπας και φτιάξει αλλά δεν.

 

Αν θυμαμαι καλα πρεπει να εισαι ροοτ και να σβησεις καποιο αρχειο και δεν θα χαμηλωνει ο ηχος ψαξε στο xda θα βρεις λυση

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν θυμαμαι καλα πρεπει να εισαι ροοτ και να σβησεις καποιο αρχειο και δεν θα χαμηλωνει ο ηχος ψαξε στο xda θα βρεις λυση

 

Τωρα ειδα οτι εισαι κομπλε μαι χαρα:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kαλημερα παιδια εχω το mt7-09 και φοραω την B324

απο το σαιτ

http://consumer.huawei.com/gr/support/downloads/index.htm

ποια κατεβαζω γιατι μπερδευτηκα! αξιζει η να περιμενω την επομενη?

Edited by blackbirdxx
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση παιδια,οταν.δουλεύουμε την οθονη.στο.ενα.σημειο, υπαρχει.μικρότερη καταναλωση ενέργειας
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...