Jump to content

Huawei Ascend Mate 7


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με την εγγύηση υπάρχει διαφορά? Απο Κίνα λεεί είναι με δυο σιμ?

Το απλο που έχω εγω δεν ειναι με δυο σιμ

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σκέφτομαι να προβω και εγώ στην αγορά του αν είναι και είναι ένα από τα κινητά που πάντα μου άρεσε, μια ερώτηση μόνο με την κάμερα του είστε ευχαριστημένοι? Δεν είμαι επαγγελματίας φωτογράφος αλλά μαρεσει να βγάζω αρκετά συχνά φωτογραφίες. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Για τους απαιτητικους η καμερα ειναι μετρια , για τους νορμαλ μια χαρα και βαλε.... Γενικως το κινητο για ενα νορμαλ χρηστη ειναι σουπερ τουμπανο!
Link to comment
Share on other sites

Κανε clean install λογο σχεδιασμου ART στην λολι ειναι εντελως διαφορετικη απο την KITKAT τοσο χαλια η 5.1????

ναι το lollipop έχει τα χάλια του ειδικά ότι αφορά την μπαταρία... και της συσκευές κατο από 3 gb ram και πολλές εφαρμογές της κάνει να σερνονται... είναι γενικό θέμα της 5

Link to comment
Share on other sites

Το lollipop που υπαρχει αυτη την στιγμη δεν ειναι τελικη εκδοση οποτε λογικα θα υπαρξει βελτιωση...
Link to comment
Share on other sites

Το lollipop που υπαρχει αυτη την στιγμη δεν ειναι τελικη εκδοση οποτε λογικα θα υπαρξει βελτιωση...

 

δύσκολα........ και τα δυο προβλήματα που αναφέρθηκαν δεν ειναι θέμα της rom.... αλλα της ίδιας της lollipop (δλδ τα ιδία φέρεται σε όλα τα κινιτα)

Link to comment
Share on other sites

δύσκολα........ και τα δυο προβλήματα που αναφέρθηκαν δεν ειναι θέμα της rom.... αλλα της ίδιας της lollipop (δλδ τα ιδία φέρεται σε όλα τα κινιτα)

Δεν ειναι standard αυτο. Στο tablet (LG G Pad 8) η πρωτη λολο ηταν χαλια αλλα με τη δευτερη αναβαθμιση εφτιαξε και ειναι σε επιπεδα κιτκατ (μπαταρια, αποδοση)....

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι standard αυτο. Στο tablet (LG G Pad 8) η πρωτη λολο ηταν χαλια αλλα με τη δευτερη αναβαθμιση εφτιαξε και ειναι σε επιπεδα κιτκατ (μπαταρια, αποδοση)....

 

To idio kai sto nexus 4 μεγαλη διαφορα η 5 με την 5.1 μαλλον γιαυτο απεφυγαν την 5 θα δουμε οταν βγαλουν την επισημη παντως πολυ πιο ομορφη απο κιτκατ

Link to comment
Share on other sites

To idio kai sto nexus 4 μεγαλη διαφορα η 5 με την 5.1 μαλλον γιαυτο απεφυγαν την 5 θα δουμε οταν βγαλουν την επισημη παντως πολυ πιο ομορφη απο κιτκατ

να μου λείπει ή ομορφιά αν είναι να καταστραφεί η εμπειρία χρήσης τόσο πολύ

Link to comment
Share on other sites

να μου λείπει ή ομορφιά αν είναι να καταστραφεί η εμπειρία χρήσης τόσο πολύ

 

Θυμαμαι που ελεγε η google οτι η λολι θα μπορει να τρεχει και σε κινητα με 1Gb ram....να δω τι θα κανουν τωρα με low end κινητα στο μελλον

Link to comment
Share on other sites

Θυμαμαι που ελεγε η google οτι η λολι θα μπορει να τρεχει και σε κινητα με 1Gb ram....να δω τι θα κανουν τωρα με low end κινητα στο μελλον

μόνο 5.0 τρέχει άψογα μόλις βάλεις μερικά app αρχίζει το Χάλι

Link to comment
Share on other sites

Παμε καλα παιδια? Ανεβηκε στα 400 ευρω και κατοπιν παραγγελιας αλλιως 450!!! Τετοια ανοδος; Γιατι? Λογο του οτι δεν αγοραζει ο κοσμος τωρα με αυτα που γινονται? Ξερει κανεις τι ακριβως παιζει? Τετοια τρελη ανοδο πρωτη φορα βλεπω σε κινητο. Συνηθως το αντιθετο γινεται...
Link to comment
Share on other sites

Παμε καλα παιδια? Ανεβηκε στα 400 ευρω και κατοπιν παραγγελιας αλλιως 450!!! Τετοια ανοδος; Γιατι? Λογο του οτι δεν αγοραζει ο κοσμος τωρα με αυτα που γινονται? Ξερει κανεις τι ακριβως παιζει? Τετοια τρελη ανοδο πρωτη φορα βλεπω σε κινητο. Συνηθως το αντιθετο γινεται...

Και το LG G2 πηγε απο 240 σε 320 λογω περιορισμενης διαθεσιμότητας.

Link to comment
Share on other sites

Οχι παιδια,ειναι πολυ απλο,λογο του capital control που εχουμε τωρα,τα αποθεματα των μικροτερων τιμων εχουν τελειωσει με αποτελεσμα να μην μπορουν να φερουν τωρα αλλα κομματια,και ετσι απομενουν μονο οσα ηταν ειδη ακριβα.
3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Παμε καλα παιδια? Ανεβηκε στα 400 ευρω και κατοπιν παραγγελιας αλλιως 450!!! Τετοια ανοδος; Γιατι? Λογο του οτι δεν αγοραζει ο κοσμος τωρα με αυτα που γινονται? Ξερει κανεις τι ακριβως παιζει? Τετοια τρελη ανοδο πρωτη φορα βλεπω σε κινητο. Συνηθως το αντιθετο γινεται...

 

μήπως λεω μήπως... δεν μπορεί καμία εταιρεία να εισαγει τπτ από άλλη χώρα?....... μήπως λέω εγώ..........

 

μήπως έχουμε λέω εγώ capital controll?........... λέω εγώ......

 

μήπως 99% δραστηριοτήτων στην Ελλάδα συσχετίζετε με εξωτερικό?.......

μήπως αν για κάνα 2 3 μήνες δεν θα έχουμε συναλλαγές με εξωτερικό θα κλείσουν ότι εταιρείες υπαρχουν και δεν υπαρχουν?

 

δεν λεω οκ δεν ξέρουμε καποια πράγματα ... αλλα καποια πράγματα ειναι πολύ βασικά.... πχ ότι όλη μας η οικονομία συσχετίζετε με συναλλαγές με εξωτερικό...... και σε περίπτωση του capital controll πάνω από 3+ μήνες η ακομη χειρότερα χρεοκοπίας........ γινετε πλήρες διάλυση όλων τον επιχειρήσεων.. σε βαθμό να κλείσουν..........

Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

λογικα θα πέσει η τιμή μετα την αρση των controls; γτ πανω απο 320 δεν δινω για την 2gb εκδοση... οσο κινηταρα και να ναι εχει σχεδον ενα ετος κυκλοφοριας περιμενουμε το 8 και επιπλεον δεν ξερουμε καν αν θα παρει 5.1... ψιλοκοροιδεια

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

καλησπερίζω ! μήπως έχει βάλει κανείς την b312 ; αν ναι , μπορώ να πάω κατευθείαν απο την b137 ή έχει άλλη διαδικασία ;
Link to comment
Share on other sites

Δινει ενα παιδι το Mate 7 αγορασμενο απο Αμερικη....Τι θεματα θα εχει αν το παρω και με την εγγυηση τι παιζει χωρις χαρτι;

Και γιατι δεν παιρνεις Ευρωπαϊκό να εχεις το κεφαλι σου ησυχο;

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Ξεφορτωθηκα Nova και Zooper καιρό και έβαλα τα emui και ή κατανάλωση μπαταρίας μειώθηκε κατά πολύ....
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω να βρω καπου επισημα ποσο δινει τον δεικτη sar για eu αλλα δεν βρηκα κατι.

Εχει κανενας σας υπ οψιν του ποσο ειναι τιμη του δεικτη?

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω να βρω καπου επισημα ποσο δινει τον δεικτη sar για eu αλλα δεν βρηκα κατι.

Εχει κανενας σας υπ οψιν του ποσο ειναι τιμη του δεικτη?

Catégorie DASCatégorie A : up to 0,4 W/kg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...