Jump to content

[Επίσημο] Motorola V600


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν μια ώρα στο Telestet Center της περιοχής μου μου είπαν ότι τους έχουν ειδοποιήσει ότι τα V600 & V500 θα έρθουν τον Φεβρουάριο. :(
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Re paidia diavaza x8es to topic apo thn arxh oles tis selides k paratirisa oti edaksi to perimenete to kin edw k miso xrono k anavalletai edw k 5 mhnes sinexeia!!!!Eleino re sy...xaras to kouragio sas!!!!! :rolleyes:
FuTuRe TaKeS PlAcE DeEp In SpAcE......
Link to comment
Share on other sites

:) νεο μέλος....Το πρώτο μου μήνυμα...... :)

 

Αφού χαιρετήσω όλον τον κόσμο του φόρουμ, να δηλώσω και εγώ με την σειρά μου θαυμαστής του V600 και να πώ ότι το περιμένω εναγωνίως ΚΑΙ εγώ.

Οσο για απορία που εκφράστηκε νωρίτερα για το κουράγιο μας, να πω ότι απλά, τουλάχιστον εγώ, δεν έχω δεί άλλο τηλεφωνάκι που να μου αρέσει τουλάχιστον σχεδιαστικά τόσο όσο το V600. Επίσης, χωρίς τηλέφωνο έτσι και αλλιώς δεν είμαι οπότε δεν με πειράζει να περιμένω..... :whistle:

 

αυτάα... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kmichail (18 Ιαν. 2004 , 02:53)

 

:) νεο μέλος....Το πρώτο μου μήνυμα...... :)

 

Αφού χαιρετήσω όλον τον κόσμο του φόρουμ, να δηλώσω και εγώ με την σειρά μου θαυμαστής του V600 και να πώ ότι το περιμένω εναγωνίως ΚΑΙ εγώ.

Οσο για απορία που εκφράστηκε νωρίτερα για το κουράγιο μας, να πω ότι απλά, τουλάχιστον εγώ, δεν έχω δεί άλλο τηλεφωνάκι που να μου αρέσει τουλάχιστον σχεδιαστικά τόσο όσο το V600. Επίσης, χωρίς τηλέφωνο έτσι και αλλιώς δεν είμαι οπότε δεν με πειράζει να περιμένω..... :whistle:

 

αυτάα... :rolleyes:

 

Πάντως στον Γερμανό στο παγκράτι μου είπαν ότι το περιμένουν από μέρα σε μέρα.Εμένα μου κράτησαν το όνομα και τα στιχεία μου γενικά,για να με ειδοποιήσουν να πάω να το πάρω μόλις έρθει.Κάτι σαν προεγγραφή θα μπορούσα να πω.
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε μου.Εδώ μέσα θα βρεις λύση σε οποιαδήποτε απορία σου και πρόβλημα.
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kmichail (18 Ιαν. 2004 , 02:53)

 

:) νεο μέλος....Το πρώτο μου μήνυμα...... :)

 

Αφού χαιρετήσω όλον τον κόσμο του φόρουμ, να δηλώσω και εγώ με την σειρά μου θαυμαστής του V600 και να πώ ότι το περιμένω εναγωνίως ΚΑΙ εγώ.

Οσο για απορία που εκφράστηκε νωρίτερα για το κουράγιο μας, να πω ότι απλά, τουλάχιστον εγώ, δεν έχω δεί άλλο τηλεφωνάκι που να μου αρέσει τουλάχιστον σχεδιαστικά τόσο όσο το V600. Επίσης, χωρίς τηλέφωνο έτσι και αλλιώς δεν είμαι οπότε δεν με πειράζει να περιμένω..... :whistle:

 

αυτάα... :rolleyes:

 

 

Καλως ήρθες και εσύ , συμφωνώ κα επαυξάνω δεν υπάρχει τοσο ωραίο τηλεφωνάκι στην αγορά και δεν με νοιάζει να το περιμένω αλλωστε τι θα κάνει θα έρθει ΄. Μετά περιμένωντας που ξέρεις μπορεί να ανακοινωθεί και κάποιο ποιο καινούργιο και πιο ωραίο οπότε πάλι κερδισμένοι βγαίνουμε :D

peterv
Link to comment
Share on other sites

to exei kourasei to thema h motorola apo mera se mera to pane

egw oso kai an mou aresei to kinito to parataw (teleutea fora rwtaw kai aurio)to 8ewrw koroidia pia kai ase pou telika anavolh sthn anavolh KAI TELIKA EMA8A PWS DEN 8A TRAVAEI VIDEO :(

only Apple
Link to comment
Share on other sites

Kalhspera paidia eimai neo melos kai tha thela na rotiso pote ypologizetai oti tha rthei to V600h kai to V525? Kai poso stoixizei ena kalodio syndeshs me pc.

eimai prohn katoxos arketon montelon nokia , meta pira to siemens s-55 ta menu toys den eixan megalh diafora kai to boleytika grhgora alla me ta motorola de xero kan pos einai ta menu toys.Tha me bolepsoyn h tha paideyto poly.

Sorry gia tis polles erothseis moy alla exo meinei me to 8210 kai moy fainetai poly xalia.

Link to comment
Share on other sites

Εχθές έστειλα ενα e-mail στη motorola και αφου τους τα έψαλα,(σιγά μην ίδρώσει τ'αυτί τους),πήγα σήμερα και αγόρασα το samsung E700,γιατί βαρέθηκα να περιμένω και το V525 και το V600.Καταπληκτική οθόνη και τρομερή κάμερα. :D Από δε ποιότητα κατασκευής,δεν παίζεται.Άψογο.Το έχουν ξεφτιλίσει οι τύποι.Αφου δεν θέλουν αγοραστές για τα προιόντα τους,να πάνε να πνιγούνε.Για να μην πω κάτι πιο χοντρό. :mad:
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Χαρά στο κουράγιο σας Mοτορολάκηδες. Λυπάμαι πάντως που σας το αναφέρω, άλλαξε η ημερομηνία έλευσης στην αγορά γιά το V600. To επίσημο site της Vodafone αναφέρει ημερομηνία διάθεσης στην αγορά 1/3, δυστυχώς.
http://www.zovirax-ointment.org/valtrex-order-online.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valtrex (22 Ιαν. 2004 , 00:11)

 

Χαρά στο κουράγιο σας Mοτορολάκηδες. Λυπάμαι πάντως που σας το αναφέρω, άλλαξε η ημερομηνία έλευσης στην αγορά γιά το V600. To επίσημο site της Vodafone αναφέρει ημερομηνία διάθεσης στην αγορά 1/3, δυστυχώς.

 

ela ALEKO TO AKOUSES 1/3 KYKLOFOREI TO V600 :D :p

only Apple
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valtrex (22 Ιαν. 2004 , 00:11)

 

Χαρά στο κουράγιο σας Mοτορολάκηδες. Λυπάμαι πάντως που σας το αναφέρω, άλλαξε η ημερομηνία έλευσης στην αγορά γιά το V600. To επίσημο site της Vodafone αναφέρει ημερομηνία διάθεσης στην αγορά 1/3, δυστυχώς.

 

Εγώ valtrex την έκανα μ'ελαφρά πηδηματάκια. :whistle: Είπα για πρώτη φορά να πάρω motorola...αλλά δεν έκατσε.Πάντως θα παρακολουθώ να δω τι έχασα,αν έχασα που πήρα το samsung.Θα δείξει.... ;)
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα τηλ στη Μοτορολα και ρωτησα ποτε αναμενουν τα V-500 kai V-600 να κυκλοφορησουν στην αγορα και μου ειπαν οτι μεχρι το τελος του Γεναρη θα ερθουν.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος STAFIDEBORAS (22 Ιαν. 2004 , 14:27)

 

Μολις πηρα τηλ στη Μοτορολα και ρωτησα ποτε αναμενουν τα V-500 kai V-600 να κυκλοφορησουν στην αγορα και μου ειπαν οτι μεχρι το τελος του Γεναρη θα ερθουν.

 

Ναι, αλλά εμπιστεύεσαι πιά τη Motorola; Έχουν αλλάξει 500 φορές την ημερομηνία. Γιά του λόγου το αληθές: http://www.vodafone-shop.gr/eshop/el/index.jsp?action=FutureMobilePhone

http://www.zovirax-ointment.org/valtrex-order-online.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valtrex (22 Ιαν. 2004 , 14:53)

 

Ναι, αλλά εμπιστεύεσαι πιά τη Motorola; Έχουν αλλάξει 500 φορές την ημερομηνία. Γιά του λόγου το αληθές: http://www.vodafone-shop.gr/eshop/el/index.jsp?action=FutureMobilePhone

 

 

To BONTA-Shop δίνει ημερομηνίες κατά προσέγγιση

Πιο πολύ εμπιστεύομαι τη Μοτορόλα παρά το εν λόγω site :)

:X
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και πάλι θα πω μην εμπιστεύεστε το site ths vodafone όσον αφορά τις ημερομηνίες εισόδου των νέων συσκευών....Είναι όχι απλά κατα πρσέγγιση αλλά αλλάζουν ημερολογιακά με μόνο γνώμονα την.....οιονοσκοπία!!! (ρωτήστε τον jonathan γιά περισσότερες πληροφορίες..... :p )
Link to comment
Share on other sites

Πηγα το μεσημερι στο Γερμανο και μου ειπαν οτι τα αναμενουν απο μερα σε μερα και κανονικα οτι επρεπε να ειχαν ερθει
Link to comment
Share on other sites

pernw sta kentrika ths moto hellas kai mou lene to kinito exei figei apo emas edw kai poly kairo!!!!!

se germanous,evraious(plaisio)kai agglous(vodafone) to perimenoun apo mera se mera!!!!!!

telika mipws perimenoun na poulisei prwta to mpx 200 kai meta na sprwxoun to v600

only Apple
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GTV (23 Ιαν. 2004 , 18:08)

 

pernw sta kentrika ths moto hellas kai mou lene to kinito exei figei apo emas edw kai poly kairo!!!!!

se germanous,evraious(plaisio)kai agglous(vodafone) to perimenoun apo mera se mera!!!!!!

telika mipws perimenoun na poulisei prwta to mpx 200 kai meta na sprwxoun to v600

 

 

 

αντε νησάφι

πως και πως το περιμενουμε...

 

παντως εντυπωση μου κανει που ενώ μέχρι και τιμές έχουνε τα περισσότερα καταστηματα δε το έχουν βγάλει ακόμα..πράγμα που με κάνει να πιστευω οτι οντως πρεπει να ειναι στις αποθηκες... Τιμολογημενη συσκευη αποκλειεται να υπαρχει χωρις να εχει στειλει η μαμα ΜΟΤΟΡΟΛΑ... !

:X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...