Jump to content

[Επίσημο] Motorola V600


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rebeli (19 Σεπ. 2004 , 19:55)

 

Kalispera kserei kaneis an yparxei tropos kata tim metafora foto,ixon na min diagrafetai to prototypo???

 

Πατάς εκεί που λέει αντιγραφή, όχι μεταφορά. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Konnidis (19 Σεπ. 2004 , 19:43)

 

ρε παιδιά ξέρει κανείς που είναι το servise στην Θεσσαλονίκη?????

 

Είναι στην οδό Αναγεννήσεως με Σαπφούς.

Εκεί που είναι ο Ν. Σιδηρ. Σταθμός παίρνεις τον δρόμο ακριβώς απέναντι προς τα κάτω. Είναι στην γωνία όπως κατεβαίνεις αριστερά.

Είναι και η China Town εκεί θα το καταλάβεις. :lol:

 

Νομίζω περνάει ακριβώς απ'έξω και το λεωφορείο 12 αν σε ενδιαφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Κ να φανταστείς περνάω σχεδόν κάθε μέρα απ'έξω!!!!!

Ευχαριστώ πάντως....

κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Σκέφτομαι να αγοράσω το v600 ή το E398 και θα ήθελα να μάθω αν θα μπορώ να στέλνω αρχεία μέσω bluetooth ή είναι "κλειδωμένο". Επίσης, τα προαναφερθέντα κινητά μπορούν να αναπαράγουν ήχους κλήσης mp3 ή wav?
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kotetsi (20 Σεπ. 2004 , 16:45)

 

Καλησπέρα. Σκέφτομαι να αγοράσω το v600 ή το E398 και θα ήθελα να μάθω αν θα μπορώ να στέλνω αρχεία μέσω bluetooth ή είναι "κλειδωμένο". Επίσης, τα προαναφερθέντα κινητά μπορούν να αναπαράγουν ήχους κλήσης mp3 ή wav?

 

 

δεν είναι κλειδωμένο

mp3 σίγουρα, για wav δεν ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια,μισο λεπτακι..

έχω κι εγω το v600, και ακουω να λέτε για wav,mp3 και τέτοια..

πωσ μπορώ να εκμεταλλευτώ αυτές τις δυνατότητες? πώς μπορώ να το κάνω να παίζει mp3 για παράδειγμα?

πάντως,το κινμητό είναι τέλειο! μ αρέσει πάρα πολυ! φοβόμουν τη μπαταρία του,αλλα τελικά κρατάει πολύ ικανοποιιτικά!

thanks a lot!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xristosz13^^ (21 Σεπ. 2004 , 13:58)

πώς μπορώ να το κάνω να παίζει mp3 για παράδειγμα?

 

Δεν εννοουμε mp3 player ετσι??? Απλα μπορεις να βαλεις σαν ringtone ενα mp3 κομματακι........ ;)

:tease:
Link to comment
Share on other sites

αα!! thanks!

padws, exei enas filos mou to nokia to 6600..i kapws etsi..kai eixe ena cdaki..me programmata..pou ekane apisteyta pragmata!!

μπορουσε να τραβάει βιντεάκια όση ώρα θέλει, να ζοθμαρει τρελα με την κάμερα, να επεμβαίνει ακόμα και στισ φωτό που τράβαγε!

τίποτα τετοιο cd με προγραμματάκια δεν πάιζει με το δικό μας κtινητο?

thanks!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Konnidis (21 Σεπ. 2004 , 02:48)

 

μία ακόμα ερώτηση...

τι χρειάζεται να χεις μαζί σου στο servise???

 

Eγώ στο service της Θεσ/νίκης το πήγα για αναβάθμιση λογισμικού και δεν μου ζητήσαν ούτε εγγύηση ούτε τίποτα. ;)

Link to comment
Share on other sites

to sicom στην πανεπιστημιου 56 ειναι η επισημη αντιπροσωπια τησ motorola στην αθηνα? 'η καποιο μαγαζι που πρεπει να πληρωσεις για να κανεις αναβαθμιση??
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό service στο Μαρούσι , ευγενέστατοι και για αναβάθμιση του κινητού το κράτησαν 1 ώρα .

Είναι στον πλακόστρωτο δρόμο που βγαίνει κάθετα στην Κηφισίας στην στροφή του κτήματος Συγγρού πολύ κοντά στην Κηφισίας .

Link to comment
Share on other sites

Η sicom στην πανεπιστημιου 56 είναι εξουσιοδοτημένο service της motorola και η αναβάθμηση είναι δωρεάν εφόσον το τηλέφωνο σου είναι σε εγγύηση.
London for ever
Link to comment
Share on other sites

πηρα τηλεφωνο στη sicom και μου ειπαν πως το κινητο θα μου το κρτησουν τρεις μερες!!και οτι εχει μεσα (τηλεφωνα εικονες) θα χαθουν!

PIKOKA το service στο μαρουσι μηπως ξερεις ακριβη διευθυνση η τηλεφωνο?

Link to comment
Share on other sites

παιδια, να ρωτήσω κάτι ασχετο..

εχω κάρτα κοσμοτέ η οποία χωράει καμια 30 αρια μηνυματα!τα χω ξεπεράσει, κι όταν μου ρχεται νέο μηνυμα, λέει πως η μνήμη δεν επαρκει, και κάτι τετοιο..

γίνεται να τα αποθηκέυσω στη συσκευή, ωστε να μη χρειάζεται να διαγράφω μηνυματα?

thanks!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος subwoofis (22 Σεπ. 2004 , 10:43)

 

πηρα τηλεφωνο στη sicom και μου ειπαν πως το κινητο θα μου το κρτησουν τρεις μερες!!και οτι εχει μεσα (τηλεφωνα εικονες) θα χαθουν!

PIKOKA το service στο μαρουσι μηπως ξερεις ακριβη διευθυνση η τηλεφωνο?

 

 

Πάρε τηλέφωνο στην motorola και θα σου πούν 2108172000 . Πράγματι ότι έχει καταχωρισθεί στο τηλέφωνο χάνεται .

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xristosz13^^ (22 Σεπ. 2004 , 14:33)

 

παιδια, να ρωτήσω κάτι ασχετο..

εχω κάρτα κοσμοτέ η οποία χωράει καμια 30 αρια μηνυματα!τα χω ξεπεράσει, κι όταν μου ρχεται νέο μηνυμα, λέει πως η μνήμη δεν επαρκει, και κάτι τετοιο..

γίνεται να τα αποθηκέυσω στη συσκευή, ωστε να μη χρειάζεται να διαγράφω μηνυματα?

thanks!

 

 

Μονο αν "πειραξεις" λιγο το κινητο σου θα καταφερεις να αποθηκευσεις τα μηνυματα στο κινητο!!!!Δεν εννοω αναβαθμιση σε αλλο τρπλετ κλπ αλλα απλο seem editing....Δες το συγκεκριμενο τοπικ για περισσοτερες πληροφοριες.... ;)

:tease:
Link to comment
Share on other sites

παιδια λεω να παω το 600 μου για αναβαθμιση... απότι ειδα το 049R παλιωσε και τωρα εχει βγει το 04AR.ΙΣΧΥΕΙ??

ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟΥς ΠΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΟΥΝ?

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγεί και 9.55. Δεν ξέρω αν έχει έρθει στην ελλάδα. Διορθώνονται πολλά bugs (ξυπνητήρι) είναι πιο σταθερό το λειτουργικό, κολλήματα restart κτλ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...