Jump to content

Lenovo Vibe Z2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Θα χάσω και όλες τις εφαρμογές μάλλον ε;

 

ναι, για αυτό ΄σωσε και τα αρχεια εγκατάστασης των εφαρμογών, (καλύτερα στον υπολογιστή) έχουν κατάληξη .apk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 299
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παλικάρια τώρα που λέτε για backup με ποιά εφαρμογή το κάνετε? Ψάχνω σουίτα της Lenovo για το κινητό μας και δεν βρίσκω τίποτα...
Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια τώρα που λέτε για backup με ποιά εφαρμογή το κάνετε? Ψάχνω σουίτα της Lenovo για το κινητό μας και δεν βρίσκω τίποτα...

 

Καλησπέρα, εγώ έχω σώσει τις επαφές στο εμαιλ και με. Copy pasteτις εφαρμογές στον υπολογιστή

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλο πρόβλημα που ανακάλυψα σήμερα. Δεν δίνει Hot spot, σε τρία κινητά προσπάθησα να δώσω και ενώ συνδέονται δεν μπορούν να μπουν στο ίντερνετ. Έχει συμβεί σε κάποιον και βρήκε λύση;

 

Εμένα μου δούλεψε απροβλημάτιστα (μέσω wi-fi) στο laptop μου χωρίς να κάνω τίποτα ιδιαίτερο.

Link to comment
Share on other sites

ρυθμίσεις, αντίγρα ασφαλείας, επαναφορά στις εργοστασικές ρυθμίσεις

για recovery.... λεω ποιο να βαλουμε για να τρεξουμε coustoms rom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μετά την τελευταία αναβάθμιση και μάλιστα με καθαρό πέρασμα, ανακάλυψα ότι όταν έχω αναπάντητη κλήση ή μήνυμα, η οθόνη μένει ανοιχτή! Τσεκαρισμένο δεν κλείνει μόνη της, κάνας άλλος το ίδιο;
Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία αναβάθμιση και μάλιστα με καθαρό πέρασμα, ανακάλυψα ότι όταν έχω αναπάντητη κλήση ή μήνυμα, η οθόνη μένει ανοιχτή! Τσεκαρισμένο δεν κλείνει μόνη της, κάνας άλλος το ίδιο;

 

Καλησπέρα, ποια αναβάθμιση έννοεις;Ποια έκδοση έχεις την s329 ή την s 332;

 

Έχει κάνει κανείς την αναβάθμιση απο 329 σε 332; Σήμερα την εμφανισε σε μενα.

Link to comment
Share on other sites

Ώπα, νεα αναβάθμιση η 332, την έκανα και το θέμα με το μη κλείσιμο οθόνης μετά από κλήση, λύθηκε! Άλλες αλλαγές δεν βλέπω πρόχειρα...
Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλε

δωσε λινκ για την τελαυταια ρομ.....

 

edit.....

τετελεστε δεν ξεκιναει με τιποτα

ουτε σε recovery μπαινει

πως θα το επαναφερω καποια βοηθεια ???????

Link to comment
Share on other sites

edit.....

τετελεστε δεν ξεκιναει με τιποτα

ουτε σε recovery μπαινει

πως θα το επαναφερω καποια βοηθεια ???????

 

από ότι έχω δει, περισσότερο στο lenovo x2 cu, μιλάνε για recovery, root και άλλα, όποτε δες εκεί κια ρώτα και τον lazargr4, πρέπει να κατέχει αρκετά καλά το σπορ

Link to comment
Share on other sites

από ότι έχω δει, περισσότερο στο lenovo x2 cu, μιλάνε για recovery, root και άλλα, όποτε δες εκεί κια ρώτα και τον lazargr4, πρέπει να κατέχει αρκετά καλά το σπορ

καλημερα φιλε ευχ.....

εδω μεσα στο myphone θα το κοιταξω ????

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλε ευχ.....

εδω μεσα στο myphone θα το κοιταξω ????

 

edw http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=398940

 

μπορείς να στείλεις Pm κια στον SO69, αλλα και στον ιπποκράτη, νομίζω πως και αυτοί το κατέχουν το άθλημα

Link to comment
Share on other sites

edw http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=398940

 

μπορείς να στείλεις Pm κια στον SO69, αλλα και στον ιπποκράτη, νομίζω πως και αυτοί το κατέχουν το άθλημα

ευχ,,,, φιλε το ιπποκρατη με τη ψευδωνυμο θα τον βρω?????

Link to comment
Share on other sites

Ώπα, νεα αναβάθμιση η 332, την έκανα και το θέμα με το μη κλείσιμο οθόνης μετά από κλήση, λύθηκε! Άλλες αλλαγές δεν βλέπω πρόχειρα...

 

Τελικά δε λύθηκε, μετα από λίγες φορές το κάνει πάλι, δεν κλείνει το ρημάδι!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αξίζει αυτο το κινητό, θα το ξανά παίρνατε;

Μέτα απο ενα χρονο που κυκλοφορει θεωρειτε οτι υστερεί

τεχνολογικά η σε ισχύ?

 

Συγνώμη για τις πολλες ερωτήσεις αλλά μου αρεσει αυτο το τηλέφωνο και

δεν ξέρω τι να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δε λύθηκε, μετα από λίγες φορές το κάνει πάλι, δεν κλείνει το ρημάδι!

Μου έσπασε τα νεύρα, αλλά το βρήκα! Δεν χρησιμοποιώ κλείδωμα οθόνης και με το που το απενεργοποιώ, νάτο το θεματάκι, η οθόνη δεν κλείνει από μόνη της. Παρακαλώ κάποιος να το επιβεβαιώσει ως bug...

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια αξίζει αυτο το κινητό, θα το ξανά παίρνατε;

Μέτα απο ενα χρονο που κυκλοφορει θεωρειτε οτι υστερεί

τεχνολογικά η σε ισχύ?

 

Συγνώμη για τις πολλες ερωτήσεις αλλά μου αρεσει αυτο το τηλέφωνο και

δεν ξέρω τι να κάνω.

Αν εξαιρέσεις το θεματάκι που προαναφέρω, είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, σαν αίσθηση είναι αέρινο και πολύ ποιοτικό hardware

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αξίζει αυτο το κινητό, θα το ξανά παίρνατε;

Μέτα απο ενα χρονο που κυκλοφορει θεωρειτε οτι υστερεί

τεχνολογικά η σε ισχύ?

 

Συγνώμη για τις πολλες ερωτήσεις αλλά μου αρεσει αυτο το τηλέφωνο και

δεν ξέρω τι να κάνω.

 

Από το Πάσχα που το έχω ειμαι πολύ ευχαριστημένος, με χρήση ίντερνετ, δεδομένα κ wifi, λίγες κλησεις , το βράδυ σε εξοικονόμηση ενέργειας , 12 μ 6 κ3,κρατα 1,5 μ 2 ημέρες. Δεν έχει κολλήσει καμία εφαρμογή, μακαρι συνεχίσει ή λένοβο να δινει αναβαθμίσεις κ ν δώσει κ την 5.1.2

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ευχ,,,, φιλε το ιπποκρατη με τη ψευδωνυμο θα τον βρω?????

 

Ιπποκράτης, κανονικά δες μήπως το έχει μ λατινικούς χαρακτήρες

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Ενημερωτικά σας αναφέρω ότι το πρωί μου ήρθε η αναβάθμιση S332_150827_ROW, όλα εστρωσαν (bluetooth, χρονοδιακοπτης εξοικονόμησης ενέργειας) εκτός του WiFi Hot spot που συνεχίζει να συνδέεται η άλλη συσκευή κανονικά αλλά να μην μπορεί να μπει στο ίντερνετ

Τελικά και ο χρονοδιακοπτης δεν λειτουργεί, πάλι κολλάει το τηλέφωνο στην αυτόματη χρήση όταν προσπαθήσεις να σταματήσεις την απόλυτη εξοικονόμηση ενέργειας πριν την κανονική λήξη της.

Edited by Johnnyboom
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Ενημερωτικά σας αναφέρω ότι το πρωί μου ήρθε η αναβάθμιση S332_150827_ROW, όλα εστρωσαν (bluetooth, χρονοδιακοπτης εξοικονόμησης ενέργειας) εκτός του WiFi Hot spot που συνεχίζει να συνδέεται η άλλη συσκευή κανονικά αλλά να μην μπορεί να μπει στο ίντερνετ

Τελικά και ο χρονοδιακοπτης δεν λειτουργεί, πάλι κολλάει το τηλέφωνο στην αυτόματη χρήση όταν προσπαθήσεις να σταματήσεις την απόλυτη εξοικονόμηση ενέργειας πριν την κανονική λήξη της.

 

Τελικά και ο χρονοδιακοπτης δεν λειτουργεί, πάλι κολλάει το τηλέφωνο στην αυτόματη χρήση όταν προσπαθήσεις να σταματήσεις την απόλυτη εξοικονόμηση ενέργειας πριν την κανονική λήξη της, αυτό το επιβεβαιώνων και εγώ

Link to comment
Share on other sites

Τελικά και ο χρονοδιακοπτης δεν λειτουργεί, πάλι κολλάει το τηλέφωνο στην αυτόματη χρήση όταν προσπαθήσεις να σταματήσεις την απόλυτη εξοικονόμηση ενέργειας πριν την κανονική λήξη της, αυτό το επιβεβαιώνων και εγώ

 

Λέω εγώ τώρα, μήπως δεν έπρεπε να κάνουμε καθόλου μα καθόλου update's για να είχαμε το κεφάλι μας ήσυχο;

Κατι φίλοι με iPhone 4 που δεν έχουν κάνει update ποτέ έχουν 5 χρόνια τα κινητά τους μια χαρά, το ίδιο και ένας με Samsung note, αντίθετα γνωστοί τους που έκαναν τις αναβαθμίσεις τα άλλαξαν με τα νεότερα μοντέλα επειδή κολλουσαν συνεχώς.

Το ίδιο συμβαίνει και εδώ; γιατί να χαλάσει τη συνταγή των πρώτων η lenovo;

Δεν νοείται να στέλνουν αναβάθμιση και διόρθωση λαθών και να έχουμε αυτά τα προβλήματα ενώ δεν έχει κλείσει ούτε καν χρόνο σαν κινητό και ήδη κυκλοφορεί σε άλλα μοντέλα της Android 5.1.2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...