Jump to content

Sony Xperia Z3 Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Ωραίος φίλε! Ευχαριστώ :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι εχω απενεργοποιησει την google ... :lol:

 

Ετσι εξηγητε λοιπον

Ναι γιατί σε εκείνο το σημείο έχει widget του google search, οπότε μη βρίσκοντας την αντίστοιχη εφαρμογή, βγάζει αυτό το μήνυμα.

Όλα καλά λοιπόν. Δεν είναι και σε σημείο που φαίνεται, οπότε και έτσι να το αφήσεις, δεν χάνεις τίποτα!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Έχω το Ζ3 το μεγάλο και από την αρχή δεν ήμουν ευχαριστημένος με το ηχείο του. Έτριζε ελαφρώς μέχρι που τελικά σταμάτησε τελείως, οπότε πήγε στην arvato.

Φτιάχτηκε μεν, αλλά δεν με ικανοποιεί και η ένταση του. Οπότε σε συνδυασμό ότι τελικά και το μέγεθος της συσκευής δεν με βολεύει, ήθελα να ρωτήσω: το «μικρό» τι λέει από ένταση ήχου και συμπεριφοράς ηχείου; Υπάρχει κάποιο τρίξιμο μήπως;

Χτυπά δυνατά για να το ακούω στη μηχανή πάνω;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Χτυπά αρκετά δυνατά, αλλά, ΟΧΙ δεν χτυπά τόσο δυνατά ωστε να το ακούς στη μηχανή. Κάποιες φορές σε θορυβώδες περιβάλλον και μέσα σε τσάντα μπορεί να ξεφύγει κλήση.
Link to comment
Share on other sites

Χτυπά αρκετά δυνατά, αλλά, ΟΧΙ δεν χτυπά τόσο δυνατά ωστε να το ακούς στη μηχανή. Κάποιες φορές σε θορυβώδες περιβάλλον και μέσα σε τσάντα μπορεί να ξεφύγει κλήση.

Τουλάχιστον το ηχείο του είναι συμπαγές η σε μεγάλη ένταση τρίζη;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Έχω το Ζ3 το μεγάλο και από την αρχή δεν ήμουν ευχαριστημένος με το ηχείο του. Έτριζε ελαφρώς μέχρι που τελικά σταμάτησε τελείως, οπότε πήγε στην arvato.

Φτιάχτηκε μεν, αλλά δεν με ικανοποιεί και η ένταση του. Οπότε σε συνδυασμό ότι τελικά και το μέγεθος της συσκευής δεν με βολεύει, ήθελα να ρωτήσω: το «μικρό» τι λέει από ένταση ήχου και συμπεριφοράς ηχείου; Υπάρχει κάποιο τρίξιμο μήπως;

Χτυπά δυνατά για να το ακούω στη μηχανή πάνω;

Ευχαριστώ.

 

Είναι αρκετά δυνατό, όταν το έχεις τέρμα. στην μέση, δεν ακούγεται σχεδόν καθόλου. δεν έχει καλή κλιμάκωση δηλαδή.

Το πρόβλημά του πάντως δεν είναι η ένταση, αλλά ότι ο ήχος ακούγεται πολύ μπουκωμένος.

και όχι, δεν είναι το αντίτιμο της αδιαβροχοποίησης, το motorola defy+ που επίσης είναι αδιάβροχο έχει κορυφαίο ηχείο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Είναι αρκετά δυνατό, όταν το έχεις τέρμα. στην μέση, δεν ακούγεται σχεδόν καθόλου. δεν έχει καλή κλιμάκωση δηλαδή.

Το πρόβλημά του πάντως δεν είναι η ένταση, αλλά ότι ο ήχος ακούγεται πολύ μπουκωμένος.

και όχι, δεν είναι το αντίτιμο της αδιαβροχοποίησης, το motorola defy+ που επίσης είναι αδιάβροχο έχει κορυφαίο ηχείο.

Συμφωνώ αδερφέ απόλυτα. Έχω βάλει προσωρινά τη κάρτα sim σε ένα Motorola moto G 4G. Το έχω μόνο και μόνο για το δυνατό και στιβαρό του ήχο. Το ηχείο του δεν «παίζετε».!!!

Αλλά δεν μπορώ να το κρατήσω διότι αυτή η συσκευή μόνο το ηχείο έχει καλό. Είναι για όποιον θέλει ένα σκέτο τηλέφωνο, για τίποτα άλλο δεν είναι.

Δεν μπορώ να βρω ένα «μικρό» που να είναι ποιοτικό και με δυνατό ήχο!!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ αδερφέ απόλυτα. Έχω βάλει προσωρινά τη κάρτα sim σε ένα Motorola moto G 4G. Το έχω μόνο και μόνο για το δυνατό και στιβαρό του ήχο. Το ηχείο του δεν «παίζετε».!!!

Αλλά δεν μπορώ να το κρατήσω διότι αυτή η συσκευή μόνο το ηχείο έχει καλό. Είναι για όποιον θέλει ένα σκέτο τηλέφωνο, για τίποτα άλλο δεν είναι.

Δεν μπορώ να βρω ένα «μικρό» που να είναι ποιοτικό και με δυνατό ήχο!!

 

Βασικά, το ηχείο είναι το μόνο μελανό σημείο του κινητό. σε όλα τα άλλα είναι πάνω από το μέσο όρο, ενώ σε κάποια σημεία είναι και πάρα πολύ καλό. Τι να κάνουμε, κανείς και τίποτα δεν είναι τέλειο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Πείτε βρε παιδιά μια εφαρμογή για call recorder που να γράφει και το συνομιλητή. Όσες έχω κατεβάσει μόνο εμένα γράφει!!

Όποιος έχει βρει να είναι σε kit kat (4.4) δοκιμασμένο αν λειτουργεί.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Πείτε βρε παιδιά μια εφαρμογή για call recorder που να γράφει και το συνομιλητή. Όσες έχω κατεβάσει μόνο εμένα γράφει!!

Όποιος έχει βρει να είναι σε kit kat (4.4) δοκιμασμένο αν λειτουργεί.

Ευχαριστώ.

Call recorder του skvalex. Και με kitkat και με lollipop γράφει άψογα ακόμα και με bluetooth. Λογικά θα υπάρχουν και άλλες εφαρμογές που δουλεύουν. Θέλει βέβαια να κάνεις τις κατάλληλες ρυθμίσεις μέσα από την εφαρμογή

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που αλλάξατε το γυαλί της κάμερας πριν μερικές σελίδες που το πήγατε?πόσο σας το κράτησαν κ πόσο στοίχισε ?έχει κάτι γρατζουνιες εμένα κ θέλω να το αλλάξω..

Επίσης θέλω να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κανένα tempered glass για πίσω γιατί η ζελατίνα που είχε η nilkin είναι σάπια..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το άλλαξα επειδή είχε μαζέψει υγρασία, το πήγα μέσω Γερμανού, 2 βδομάδες αναμονή, αλλαγή πίσω πλάτης εντός εγγύησης
Link to comment
Share on other sites

Εσείς που αλλάξατε το γυαλί της κάμερας πριν μερικές σελίδες που το πήγατε?πόσο σας το κράτησαν κ πόσο στοίχισε ?έχει κάτι γρατζουνιες εμένα κ θέλω να το αλλάξω..

Επίσης θέλω να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κανένα tempered glass για πίσω γιατί η ζελατίνα που είχε η nilkin είναι σάπια..

 

Όλοι στην arvato στέλνουν οπότε πήγαινε το να γλυτώσεις χρόνο αν είσαι Αθήνα ή στείλε το κατευθείαν εκεί αν είσαι επαρχία.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που αλλάξατε το γυαλί της κάμερας πριν μερικές σελίδες που το πήγατε?πόσο σας το κράτησαν κ πόσο στοίχισε ?έχει κάτι γρατζουνιες εμένα κ θέλω να το αλλάξω..

Επίσης θέλω να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κανένα tempered glass για πίσω γιατί η ζελατίνα που είχε η nilkin είναι σάπια..

 

Όντως αν είσαι κοντά πήγαινε το Εσύ.εγώ Που το πηγα μου το κράτησαν μιάμιση μερα,όποτε και λίγο παραπάνω αν τυχον κάνουν καλύτερα είναι απο βδομάδα +

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Πείτε βρε παιδιά μια εφαρμογή για call recorder που να γράφει και το συνομιλητή. Όσες έχω κατεβάσει μόνο εμένα γράφει!!

Όποιος έχει βρει να είναι σε kit kat (4.4) δοκιμασμένο αν λειτουργεί.

Ευχαριστώ.

Ηχογράφηση Κλήσεων - ACR πεντακάθαρα, ούτε beep και ξε-beep, γράφει τα πάντα σε ότι ποιότητα θες. Με πολλές επιλογές και χωρίς root.

Link to comment
Share on other sites

Ηχογράφηση Κλήσεων - ACR

πεντακάθαρα, ούτε beep και ξε-beep, γράφει τα πάντα σε ότι ποιότητα θες. Με πολλές επιλογές και χωρίς root.

Απο το κινητό όταν μπω στο play store τη βρίσκω με πληρωμή. Απο το pc που μου έδωσες το link τη βρίσκω free. Δεν μπορώ όμως να τη κατεβάσω απο το pc σε αυτή τη συσκευή κινητού που έχω. Οταν πατήσω εγκατάσταση μου αναγνωρίζει δύο παλαιώτερες συσκεύες που είχα.Μήπως θυμάσαι με ποιο τρόπο μπορω να προσθέσω ακόμα μια;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Η εταιρεία μου θα μου αγοράσει ένα από τα δύο κινητά, LG G3 / xperia Z3c και προσπαθώ να καταλάβω ποιο πρέπει να προτιμήσω. Υπάρχει ειδική σελίδα σύγκρισης αλλά δεν είναι ιδιαίτερα ενεργή, καθώς έγραψα πριν από μέρες και δεν έχω λάβει καμία απάντηση. Με ενδιαφέρει ιδιαίτερα α) φωτογραφική μηχανή (auto + manual + βραδινές λήψεις + πανόραμα + μάκρο) β) να μην τρώει κολλήματα το κινητό και να μη χρειάζεται ιδιαίτερα πειράγματα από την πλευρά μου, γιατί είμαι αρκετά άσχετη και γ) ήχος. Επίσης δουλεύω πολύ το μήνυμα και εδώ βλέπω ότι υπάρχει ένα θέμα με τους 70 χαρακτήρες στα ελληνικά, το θυμάμαι αυτό και από παλιότερα sony ericsson που είχα. Σίγουρα τα πιο πολλά από αυτά που αναφέρω έχουν καλυφθεί, αλλά δεν μπορώ να διαβάσω 200 σελίδες, καταλαβαίνετε! Ευχαριστώ. Ααα, και κάτι άλλο που διάβασα κάπου για το πανόραμα: ισχύει ότι βγάζει πανόραμα σε 5μπ και δεν κάνει καλή συρραφή; Και τέλος: με προβληματίζει η μπαταρία που δεν αφαιρείται. Έχω το Galaxy S2, το οποίο καμία φορά (ιδιαίτερα τελευταία) κολλάει και αν δεν του βγάλω τη μπαταρία δε συνέρχεται. Τί κάνει κανείς σε περίπτωση μη αποσπώμενης μπαταρίας; Edited by mobilia
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Η εταιρεία μου θα μου αγοράσει ένα από τα δύο κινητά, LG G3 / xperia Z3c και προσπαθώ να καταλάβω ποιο πρέπει να προτιμήσω. Υπάρχει ειδική σελίδα σύγκρισης αλλά δεν είναι ιδιαίτερα ενεργή, καθώς έγραψα πριν από μέρες και δεν έχω λάβει καμία απάντηση. Με ενδιαφέρει ιδιαίτερα α) φωτογραφική μηχανή (auto + manual + βραδινές λήψεις + πανόραμα + μάκρο) β) να μην τρώει κολλήματα το κινητό και να μη χρειάζεται ιδιαίτερα πειράγματα από την πλευρά μου, γιατί είμαι αρκετά άσχετη και γ) ήχος. Επίσης δουλεύω πολύ το μήνυμα και εδώ βλέπω ότι υπάρχει ένα θέμα με τους 70 χαρακτήρες στα ελληνικά, το θυμάμαι αυτό και από παλιότερα sony ericsson που είχα. Σίγουρα τα πιο πολλά από αυτά που αναφέρω έχουν καλυφθεί, αλλά δεν μπορώ να διαβάσω 200 σελίδες, καταλαβαίνετε! Ευχαριστώ. Ααα, και κάτι άλλο που διάβασα κάπου για το πανόραμα: ισχύει ότι βγάζει πανόραμα σε 5μπ και δεν κάνει καλή συρραφή; Και τέλος: με προβληματίζει η μπαταρία που δεν αφαιρείται. Έχω το Galaxy S2, το οποίο καμία φορά (ιδιαίτερα τελευταία) κολλάει και αν δεν του βγάλω τη μπαταρία δε συνέρχεται. Τί κάνει κανείς σε περίπτωση μη αποσπώμενης μπαταρίας;

 

καταρχην φανταζομαι οτι καταλαβαινεις οτι μιλαμε για 2 πολυ διαφορετικα κινητα..το 1 ειναι 5,5" οθονη και δε φτανει το δαχτυλο για χειρισμο, και γενικα δεν ειναι τοσο πρακτικο..Αντιθετα το Ζ3c ειναι ιδανικο. Το οτι εχει μικρα μπεζελ το 1ο δεν ειναι πλεονεκτημα, καθως το γεγονος οτι η οθονη φτανει τοσο ψηλα το κανει ακομα πιο δυσκολο..Επομενως μην σε παρασυρει αυτο..Εγω δηλαδη που κανω αθληματα κτλ, δε με βολεψε στο κουβαλημα, ποσο μαλλον στα μηνυματα που αναφερεις..το Ζ3c το κραταω με το ενα χερι χωρις να μου εχει γλιστρησει ποτε λογω μεγεθους,και γραφω με swype πιο γρηγορα απο το 3310 που εγγραφα και τυφλο..

 

Οσο αφορα την φωτογραφια, το G3 δεν ειναι κορυφαιο και θεωρω οτι αν εχεις αυτο ως κριτηριο, ιδανικο ειναι το S6 εαν μπορεις να το εχεις..

Οποτε αναμεσα στα 2, ισως το G3 να μην ειναι προτιμοτερη επιλογη. Διοτι και το σονυ δεν ειναι το κορυφαιο, αλλα εχει αρκετα βελτιωμενη φωτο απο παλιοτερα μοντελα, και αν μπορεις λιγο να παιξεις με manual ρυθμισεις, ειδικα να κατεβαζεις isο ωστε να μην εχεις θορυβο, τοτε ειναι μια χαρα..μονο το iphone6 θεωρω οτι το χτυπαει βραδυ στο αυτοματο καθως βγαζει λιγο πιο καθαρες αλλα με πολυ θορυβο.

Ετσι, αν και δεν ειχα G3, απο αυτα που εχω δει, δεν ξερω αν ειναι τοσο καλυτερο ωστε να αξιζει..

 

το θεμα των SMS και των 70 χαρακτηρων, ισχυει για ολα τα κινητα που ερχονται απεξω, αν δηλαδη δεν προοριζονται για ελληνικη αγορα τοτε ειναι πιθανο η ρομ να μην υποστηριζει..Αυτο ομως διορθωνεται πανευκολα ειτε με αλλη εφαρμογη ΣΜΣ ειτε με αλλαγη ρομ...Εγω στης κοπελας μου που το πηρα απο skroutz και δεν υποστηριζε, μετα την 1η φορτιση της εριξα την δικη μου ρομ, 3 λεπτα διαδικασια..και τωρα εχει ελληνικα οσα Updates και να παρει.. Δεν χανεις εγγυηση αν και υπαρχουν παιδια εδωπου λενε οτι σε περιπτωση που θες σερβις μπορει να σου πουν τιποτα..Εγω που εχω στειλει μια συσκευη με αλλη επισημη ρομ δεν ειχα θεμα.

 

Τελος, για τη μπαταρια, δεν θα εχεις θεμα που δεν βγαινει,κρατας το on/off 10 δευτερα και κανει reboot, ή αν δεν κανει αυτο, εχει ενα κοκκινο κουμπι διπλα απο τη σιμ, και κανει ακαριαια..μην σε αγχωνει.Εγω γουσταρω που δεν εχει καπακι, μιας και δειχνει πιο στιβαρο και παραλληλα με τοσο διαρκεια δε θες αλλη μπαταρια, βγαζει 2 ημερες ανετα αν δεν το ξε..πατωνεις..

 

Οποτε για μενα αν θες ψαχτο λιγο για τη φωτο, που σου λεω οτι απο το g3 δεν υστερει το Ζ3c και παρτο σονυ χωρις δευτερη σκεψη. ειναι η καλυτερη συσκευη αυτη τη στιγμη, μαζι με iphone6 το οποιο απλα εχει λιγο καλυτερη φωτο και S6 που επισης ειναι καλυτερο στη φωτο. τιποτα αλλο.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Η εταιρεία μου θα μου αγοράσει ένα από τα δύο κινητά, LG G3 / xperia Z3c και προσπαθώ να καταλάβω ποιο πρέπει να προτιμήσω. Υπάρχει ειδική σελίδα σύγκρισης αλλά δεν είναι ιδιαίτερα ενεργή, καθώς έγραψα πριν από μέρες και δεν έχω λάβει καμία απάντηση. Με ενδιαφέρει ιδιαίτερα α) φωτογραφική μηχανή (auto + manual + βραδινές λήψεις + πανόραμα + μάκρο) β) να μην τρώει κολλήματα το κινητό και να μη χρειάζεται ιδιαίτερα πειράγματα από την πλευρά μου, γιατί είμαι αρκετά άσχετη και γ) ήχος. Επίσης δουλεύω πολύ το μήνυμα και εδώ βλέπω ότι υπάρχει ένα θέμα με τους 70 χαρακτήρες στα ελληνικά, το θυμάμαι αυτό και από παλιότερα sony ericsson που είχα. Σίγουρα τα πιο πολλά από αυτά που αναφέρω έχουν καλυφθεί, αλλά δεν μπορώ να διαβάσω 200 σελίδες, καταλαβαίνετε! Ευχαριστώ. Ααα, και κάτι άλλο που διάβασα κάπου για το πανόραμα: ισχύει ότι βγάζει πανόραμα σε 5μπ και δεν κάνει καλή συρραφή; Και τέλος: με προβληματίζει η μπαταρία που δεν αφαιρείται. Έχω το Galaxy S2, το οποίο καμία φορά (ιδιαίτερα τελευταία) κολλάει και αν δεν του βγάλω τη μπαταρία δε συνέρχεται. Τί κάνει κανείς σε περίπτωση μη αποσπώμενης μπαταρίας;

 

Όλα όσα αναφέρθηκα πιο πάνω + ένα ακόμα μεγάλο προτέρημα του z3 compact: Είναι αδιάβροχο.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση. Αυτά περί ρομ δεν τα πολυκατέχω αλλά.. θα τη βρώ την άκρη! Το μέγεθος του G3, συμφωνώ, είναι πολύ μεγαλύτερο από όσο χρειάζομαι. Πάντως για τη φωτογραφική του G3 έχουν γραφτεί πολύ καλά πράγματα (όχι τα καλύτερα της αγοράς, βέβαια). Ναι, μάλλον πάω για Ζ3. Αφού δεν υπάρχει και θέμα με το reboot!
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση. Αυτά περί ρομ δεν τα πολυκατέχω αλλά.. θα τη βρώ την άκρη! Το μέγεθος του G3, συμφωνώ, είναι πολύ μεγαλύτερο από όσο χρειάζομαι. Πάντως για τη φωτογραφική του G3 έχουν γραφτεί πολύ καλά πράγματα (όχι τα καλύτερα της αγοράς, βέβαια). Ναι, μάλλον πάω για Ζ3. Αφού δεν υπάρχει και θέμα με το reboot!

 

εγω για το G3 εχω διαβασει οτι εχει προβληματα στην φωτο,στην εστιαση κτλ. Οχι οτι ειναι κακο, αλλα οτι δεν ειναι αυτο που ελεγαν αρχικα..

Χθες εκανα μια συγκριση το βραδυ με ενα galaxy alpha μεσα στο γραφειο μου, δοκιμαζαμε την αποδοση των χρωματων..Το samsung ηταν ακριβεστατο στα ζεστα χρωματα, κιτρινο,κοκκινο, πορτοκαλι τα εδειχνε οπως ειναι στην πραγματικοτητα, ενω το σονυ τα αλλαζε λιγο (στο κιτρινο και το samsung ηταν υπερβολικο, πιο εντονο), αλλα στα μπλε,γκρι κτλ ηταν πιο σωστο το σονυ..

Παντα με αυτοματο και γρηγορες ληψεις. Θελω να πω οτι για τα προτερηματα του σονυ ειναι τοσα πολλα, που αν δεν ειναι και τοσο ακριβες και τελειο στην φωτο, εμενα δε με νοιαζει..Σιγουρα θα μπορουσε καλυτερα..αλλα ο φιλος που ηρθε χθες με το αλφα, το ειχε μιση μερα χωρις να το αγγιξει λογω δουλειας, με 25% μπαταρια, και εγω ημουν με 40%, δευτερη μερα, και η χρηση σε οθονη, viber, ομιλια κτλ κτλ ηταν απο 30 λεπτα παραπανω εως το διπλασιο, πχ viber και ομιλια ειχα 3ωρα και αυτος ειχε μια ωρα.. και το ειχα 2 ημερες σε χρηση το κινητο, αρα μια μερα αναμονη παραπανω. Αυτο εμενα με νοιαζει πιο πολυ γιατι ξερω οτι στα ταξιδια, στην βολτα, στις αθλητικες μου δραστηριοτητες, το smartphone παραμενει smartphone....και δεν του κλεινω καμια λειτουργια για να μην σβησει. Το G3 σε αυτο το κομματι ειναι καλο, αλλα δεν φτανει το Ζ3

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο πράμα που με χαλάει στο κινητό είναι στη κάμερα, που ας πούμε θέλω να βάλω το φωτεινό σημείο αριστερά ή δεξιά στο κάδρο και πατάω πάνω του focus, αλλά δεν κατεβάζει τη φωτεινότητα του... Πρέπει να το χω στο κέντρο και φωτομετρηση σημειακη για να το ρίξει... Δοκιμάστε στο σε μια τηλεόραση για να καταλάβετε
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο πράμα που με χαλάει στο κινητό είναι στη κάμερα, που ας πούμε θέλω να βάλω το φωτεινό σημείο αριστερά ή δεξιά στο κάδρο και πατάω πάνω του focus, αλλά δεν κατεβάζει τη φωτεινότητα του... Πρέπει να το χω στο κέντρο και φωτομετρηση σημειακη για να το ρίξει... Δοκιμάστε στο σε μια τηλεόραση για να καταλάβετε

Δυστυχώς την φωτομετρηση του iPhone δεν την έχει κανένα! Είναι το μόνο πράγμα που μου λείπει αρκετά από τότε που ήρθα στο Android!

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...