Jump to content

Meizu MX4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια εβαλα την 4.5.2.1Α και σε λειτουργια αποδοσης το antutu μετα βιας μου δινει 35000 γιατι?? Που ειναι οι 48000??? Εσας ποσο βγαζει? η πλακα ειναι οτι το τρεχω πρωτη φορα με φιλο με note4 και με ενα lenovo low bugdet, ενω το δικο μου τελειωνει πρωτο απο ολα, γιατι το δινει τοσο λιγο, και το lenovo ακομα το εδωσε 34000!!! ρεζιλι εγινα ...τι φταιει??? Το ετρεξα ξανα και ξανα αλλα πανω κατω το ιδιο, ενω στην καταταξη στο τελος βγαζει το meizu πρωτο Edited by lakiss

Mercedes/CLA/cdi200/140ps/AMG exclusive pack, Audi/A1/1,6/tdi/116ps/S tronic/S line pack

Apple/MacBook/Pro/15inch/TouchBar-ID/SpaceGray/i7/TurboBoost3.8GHz/16GbRam,

Apple/Iphone/X/64Gb, Samsung/Galaxy/Note8/128Gb, Apple/Ipad/Pro10,5/64Gb

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το πρώτο βάζεις. Το περνάς, το τρέχεις, κανείς install Google services play κλπ και μετά το βγαζεις.[ATTACH]62137[/ATTACH]

 

http://app.flyme.cn/apps/public/detail?package_name=com.howie.gserverinstall

ευχαριστω πολυ για την βοηθεια!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εβαλα την 4.5.2.1Α και σε λειτουργια αποδοσης το antutu μετα βιας μου δινει 35000 γιατι?? Που ειναι οι 48000??? Εσας ποσο βγαζει? η πλακα ειναι οτι το τρεχω πρωτη φορα με φιλο με note4 και με ενα lenovo low bugdet, ενω το δικο μου τελειωνει πρωτο απο ολα, γιατι το δινει τοσο λιγο, και το lenovo ακομα το εδωσε 34000!!! ρεζιλι εγινα ...τι φταιει??? Το ετρεξα ξανα και ξανα αλλα πανω κατω το ιδιο, ενω στην καταταξη στο τελος βγαζει το meizu πρωτο

 

 

Φιλε μου η εκδοση ειναι μπετα και δυστηχως ακομα δεν δουλευει το performance mode.

Δηλαδη δεν εχουν σεταρει ακομα τον επεξεργαστη και δου λευει ο μισος.

Γιαυτο σου βγαζει αυτα τα νουμερα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου η εκδοση ειναι μπετα και δυστηχως ακομα δεν δουλευει το performance mode.

Δηλαδη δεν εχουν σεταρει ακομα τον επεξεργαστη και δου λευει ο μισος.

Γιαυτο σου βγαζει αυτα τα νουμερα.

 

Ποια rom να βαλω για να εχω full αποδοση της συσκευης και που την βρισκω??

Mercedes/CLA/cdi200/140ps/AMG exclusive pack, Audi/A1/1,6/tdi/116ps/S tronic/S line pack

Apple/MacBook/Pro/15inch/TouchBar-ID/SpaceGray/i7/TurboBoost3.8GHz/16GbRam,

Apple/Iphone/X/64Gb, Samsung/Galaxy/Note8/128Gb, Apple/Ipad/Pro10,5/64Gb

Link to comment
Share on other sites

Ποια rom να βαλω για να εχω full αποδοση της συσκευης και που την βρισκω??

 

Αφού είσαι αριθμολαγνος βάλε τη 4.2.8.2 kitkat με clear data. Θα τη βρεις στο meizufans.eu.

Link to comment
Share on other sites

Καλημετα ενω εχω την 4.5.3Α μου πεταξε στον updater νεα αναβαθμιση...κατι καλο διορθωμενο μυριζω....:D

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Καλημετα ενω εχω την 4.5.3Α μου πεταξε στον updater νεα αναβαθμιση...κατι καλο διορθωμενο μυριζω....:D

εμενα δεν μου εχει βγαλει τιποτα και γω την 4.5.3Α εχω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημετα ενω εχω την 4.5.3Α μου πεταξε στον updater νεα αναβαθμιση...κατι καλο διορθωμενο μυριζω....:D

 

ποια εκδοση σου λεει οτι ειναι?

σε ποια εισαι εσυ?

Link to comment
Share on other sites

και δω κατι γραφουν για αυτη την αναβαθμιση.

http://meizufans.eu/forum/thread-flyme-os-4-5-2a-test-firmware-mx4?page=10

Link to comment
Share on other sites

Καλημετα ενω εχω την 4.5.3Α μου πεταξε στον updater νεα αναβαθμιση...κατι καλο διορθωμενο μυριζω....:D

Πες μας περισσότερα; Την έβαλες; τι ήταν;

Link to comment
Share on other sites

σε εμένα πάντως που είχα και εγώ την leaked 4.5.3A έβγαλε update γύρω στα 35ΜΒ το έκανα και το κινητό έπεσε σε boot loop , οπότε γύρισα σε kit-kat που είχα το update στο pc ...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε μου έβγαλε τίποτα πάντως.

Και στο meizufans αλλάζουν το forum και είναι down.:mad:

 

Τσακωθηκαν με την meizu είδα χθες και το κατεβασαν το σαιτ σήμερα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τσακωθηκαν με την meizu είδα χθες και το κατεβασαν το σαιτ σήμερα. :lol:

Σοβαρά;;;:lol:

 

Για δώσε infos. Τι παίχτηκε;:shifty:

 

Edit: http://meizufans.eu/meizu-reacts-in-a-not-so-positive-way/

https://www.facebook.com/meizufanseu/posts/871294682937160

Κρίμα να κλείσει. Υπήρχε καλή πηγή γνώσεων και ενημέρωσης εκεί μέσα.

Edited by Bayern7
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά;;;:lol:

 

Για δώσε infos. Τι παίχτηκε;:shifty:

 

Edit: http://meizufans.eu/meizu-reacts-in-a-not-so-positive-way/

https://www.facebook.com/meizufanseu/posts/871294682937160

Κρίμα να κλείσει. Υπήρχε καλή πηγή γνώσεων και ενημέρωσης εκεί μέσα.

 

 

Μπορει καποιος να μας πει τι περιπου εγινε γιατι στα αγγλικα ειμαι λιγο τσακωμενος?

Φυσικα οχι μονο για μενα αλλα για οποιον δεν τα κατεχει και πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα από που θα κατεβάζουμε rom;

 

 

http://www.flyme.cn/firmwarelist?modelId=8&type=2

Εδω ειναι και οι betas και οι stables. Και οτι βγαινει το βρησκεις παντα εδω.

Εκτος απο τις leaked φυσικα.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά η meizu με ξενέρωσε με τις τελευταίες κινήσεις της όσο αφορά το meizufans.eu. Και αν δείτε ξεμπροστιασε και έδειξε τι σκέφτεται για μας τους αγοραστές ένα στέλεχος της εταιρείας. Απογοητευθηκα. Απογοητευθηκα. Και συγχαρητήρια στο παλικάρι που τους κάνει τη μούρη κρέας. Όσοι αναρωτιέστε μιλάω για το θέμα με το που μπεις στο meizufans.eu
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά η meizu με ξενέρωσε με τις τελευταίες κινήσεις της όσο αφορά το meizufans.eu. Και αν δείτε ξεμπροστιασε και έδειξε τι σκέφτεται για μας τους αγοραστές ένα στέλεχος της εταιρείας. Απογοητευθηκα. Απογοητευθηκα. Και συγχαρητήρια στο παλικάρι που τους κάνει τη μούρη κρέας. Όσοι αναρωτιέστε μιλάω για το θέμα με το που μπεις στο meizufans.eu

 

σαμ μην τρελενεσαι, και οι αλλες εταιριες δεν μας βλεπουν σαν αινσταιν τους καταναλωτες, το αντιθετο μαλιστα, βλεπε apple κλπ

Link to comment
Share on other sites

καλά βασικά αυτά τα λέει ο ενας συνιδρυτής του meizufans που πλέον δουλεύει στην meizu, στο σχόλιου του άλλου που πλέον διαχειρίζεται το site σε σχέση με το m2 note και το οτι οι χρήστες λένε ότι δεν είναι καλό όπως έλεγε και ο ίδιος. Για αυτό και λέει ότι αν πεις εσύ κάτι κακό θα ακολουθήσουν όλοι σαν πρόβατα και θα λένε το ίδιο με εσένα ...

Και να προσθέσω ότι δεν νομίζω ειδικά κινέζικες εταιρίες αν θεωρούν χαζούς ή πρόβατα τους πελάτες τους γιατί αν θέλανε το hype θα πηγέναμε όλοι μας σε apple ή samsung ή σε κλώνους κτλ.

Edited by iobelika
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...