Jump to content

Meizu MX4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να και ενα δειγμα απο την καμερα, που ομως ειναι σε μικροτερη αναλυση απο την μεγιστη που τραβαει.

(αν πατησετε δεξι κλικ πανω της, και την ανοιξετε σε νεο tab θα μπορειτε να κανετε και ζουμ)

http://i.imgur.com/9cYJM2M.jpg?1

Edited by gesvts
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απίστευτη. Ρυθμίσεις αυτόματο? Έχεις κάνει καθόλου επεξεργασία?

Πες μου ότι τράβηξες αυτό το τοπίο και με το 1020!

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτη. Ρυθμίσεις αυτόματο? Έχεις κάνει καθόλου επεξεργασία?

Πες μου ότι τράβηξες αυτό το τοπίο και με το 1020!

Στο αυτόματο όλα με ένα κλικ ανεβασμένο το saturation μέσα από την επεξεργασία που έχει το τηλέφωνο. Δεν έχω πλέον το 1020 το πούλησα, απλά δεν άλλαξα ακόμα το avatar!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 προβλήματα.

1. Δεν υπάρχει επιλογή για σορτάρισμα των επαφών βάσει του επιθέτου. (Τι σκατά σκέφτονται οι Κινέζοι και το βγάλανε αυτό;;;;; ):mad:

2. Επειδή με τη default εφαρμογή για SMS δεν μπορείς να στείλεις μήνυμα στα ελληνικά με 160 χαρακτήρες, δοκίμασα hangouts, handcent sms και textra. Δε δουλεύει σε καμία η επιλογή να γίνει default app για τα μηνύματα.

Ενώ βγάζει το popup για να επιβεβαιώσεις ότι θέλεις να την κάνεις προεπιλεγμένη εφαρμογή μηνυμάτων, πατάς ΟΚ και δε γίνεται τπτ. Παραμένει η μαμά εφαρμογή ως προεπιλογή.:mad:

 

Θέλει αρκετή δουλειά το flyme. Τα έχει αντιμετωπίσει κανείς άλλος αυτά τα θέματα;

Και που μπορούμε να τα αναφέρουμε ώστε να τα δουν οι developers του flyme??:!:

Link to comment
Share on other sites

ναι υπαρχουν αυτα τα θεματα τα οποια μπορει να ειναι και επιλογες των δημιουργων του flyme.. οπως πχ δεν εμφανιζονται και οι προεπισκοπησεις των εφαρμογων στην taskbar. Μπορει να ανοιχτει τοπικ στο διεθνες φορουμ της εταιρειας για τετοιες απαιτησεις αλλα δεν ξερω τι τυχη μπορει να εχει:

 

http://forum.meizu.com/forumdisplay.php?fid=50

 

γενικα ειναι ισχυρο το integration συσκευης και flyme, δεν το αφηνουν ξεφραγο...

Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα και εγω το 32αρι μεταχειρισμενο απο Ελλαδα. Μολις το άνοιξα περασε ΟΤΑ την 4.0.3. Αφου περασα τα βασικα yahoo, facebook gmail antutu και καποιες εφαρμογουλες ενδιαμεσα του εκανα και 2-3 restarts λεω αντε να δοκιμασω το antutu.

Παραθετω την φωτοhttp://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=51913&stc=1&d=1414875317http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=51915&stc=1&d=1414875916http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=51916&stc=1&d=1414875916

Edited by speedgd
προσθηκη φωτο
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!Θέλω να παραγγέιλω το 32άρι και σαν πιο καλή εναλλακτική έχω βρει το http://www.b2cbuying.com/meizu-mx4-2g-32g-smartphone.html το οποίο με το κουπόνι έκτπωσης που έχει δώσει στο αντίστοιχο thread του στο φόρουμ το κατάστημα πάει στα 327 ευρώ.Μαζί κάνουν δώρο και μία θήκη σιλικόνης και ζελατίνα προστασίας για την οθόνη.Έχω αγοράσει ξανά από κινέζικο κατάστημα συγκεκριμένα το merimobiles για έναν φίλο μου το xiaomi mi3 και για εμένα τα xiaomi pistons και το powerbank της xiaomi.Τα έιχα αγοράσει με ems και τους είχα πει να τα στείλουν σαν δώρο και δεν είχα κανένα πρόβλημα με το τελωνείο.Στο b2cbuying αντίστοιχα τα έξοδα είναι δωρεάν με sg ή nl post και με ems τα έξοδα είναι 18 ευρώ περίπου και μαζί με το κινητό πάει συνολικά στα 344 ευρώ.Θα έχω πρόβλημα με το τελωνείο με ems ή θα τα παραλάβω μια χαρά όπως και την παραγγελία μου από το merimobiles?Με το θέμα της εγγύησης ανησυχώ λίγο επίσης αλλα δεν είναι κάτι που θα με αποτρέψει να το πάρω από κινέζικο store και όχι από κάποιο ευρωπαικό που θα καλύπτει 2 χρόνια εγγύηση.Το θέλω λίγο γρήγορα το κινητό για αυτό θέλω να βάλω ems.Επίσης έχει κανείς να μου προτείνει κάποια άλλη εναλλακτική κοντά σε αυτά τα χρήματα?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!Θέλω να παραγγέιλω το 32άρι και σαν πιο καλή εναλλακτική έχω βρει το http://www.b2cbuying.com/meizu-mx4-2g-32g-smartphone.html το οποίο με το κουπόνι έκτπωσης που έχει δώσει στο αντίστοιχο thread του στο φόρουμ το κατάστημα πάει στα 327 ευρώ.Μαζί κάνουν δώρο και μία θήκη σιλικόνης και ζελατίνα προστασίας για την οθόνη.Έχω αγοράσει ξανά από κινέζικο κατάστημα συγκεκριμένα το merimobiles για έναν φίλο μου το xiaomi mi3 και για εμένα τα xiaomi pistons και το powerbank της xiaomi.Τα έιχα αγοράσει με ems και τους είχα πει να τα στείλουν σαν δώρο και δεν είχα κανένα πρόβλημα με το τελωνείο.Στο b2cbuying αντίστοιχα τα έξοδα είναι δωρεάν με sg ή nl post και με ems τα έξοδα είναι 18 ευρώ περίπου και μαζί με το κινητό πάει συνολικά στα 344 ευρώ.Θα έχω πρόβλημα με το τελωνείο με ems ή θα τα παραλάβω μια χαρά όπως και την παραγγελία μου από το merimobiles?Με το θέμα της εγγύησης ανησυχώ λίγο επίσης αλλα δεν είναι κάτι που θα με αποτρέψει να το πάρω από κινέζικο store και όχι από κάποιο ευρωπαικό που θα καλύπτει 2 χρόνια εγγύηση.Το θέλω λίγο γρήγορα το κινητό για αυτό θέλω να βάλω ems.Επίσης έχει κανείς να μου προτείνει κάποια άλλη εναλλακτική κοντά σε αυτά τα χρήματα?

Οποιαδήποτε αγορά με ems DHL κτλ έχουν τη πιθανότητα του τελωνείου.. Αν θα το ρισκαρεις είναι δικό σου θέμα.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Οποιαδήποτε αγορά με ems DHL κτλ έχουν τη πιθανότητα του τελωνείου.. Αν θα το ρισκαρεις είναι δικό σου θέμα.

 

Δηλαδή εσύ προτείνεις να το βάλω με sg ή nl post?Αλλά αυτό δεν μπορεί να κάνει και 40 μέρες να μου έρθει? Δεν μπορώ τόσο πολύ!Ανυπομονώ μέχρι να πιάσω στα χέρια μου αυτό το masterpiece! :lol::p

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο coolicool με nl post 20 μερες
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

να και ενα δειγμα απο την καμερα, που ομως ειναι σε μικροτερη αναλυση απο την μεγιστη που τραβαει.

(αν πατησετε δεξι κλικ πανω της, και την ανοιξετε σε νεο tab θα μπορειτε να κανετε και ζουμ)

http://i.imgur.com/9cYJM2M.jpg?1

 

 

καλή ποιότητα η φωτό. Λίγο σκοτεινα χρώματα αλλά είναι ισως επειδή πείραξες saturatiοn. Αν μπορείς να μας δείξεις κ άλλες φωτό.. Κ όπως ρωτάει κ ο άλλος φίλος σε σχέση με την κάμερα του 1020 πως τα πάει; το φθάνει καθόλου;

Link to comment
Share on other sites

Εχω καποιο προβλημα με το wifi ενω συνδεεται με το ρουτερ και πιανει σημα (καλα και απο αρκετα μεγαλη αποσταση) οταν φυγω απο το σπιτι και επιστρεψω δεν συνδεεται αν δεν κανω επανεκινηση του ρουτερ, Λιγο σπαστικο. Σε αλλο ρουτερ δεν δοκιμασια χθες το πηρα. Καποια λυση?
Link to comment
Share on other sites

51609 στο 5.1.5

 

σε ευχαριστώ... γιατι κ το δικό μου 51709.. λέω μεγαλη η διαφορά.. μηπως δεν πήγαινε κατι καλά με το δικο μου..

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ... γιατι κ το δικό μου 51709.. λέω μεγαλη η διαφορά.. μηπως δεν πήγαινε κατι καλά με το δικο μου..

Με το wifi που γραφω παραπανω?

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι παιδιά πως τράβαγε το 1020 γιατί το έχω αποχωριστεί πάνω από ένα εξάμηνο. Νομίζω είναι καλύτερη σε λεπτομέρεια από το 1520 όμως. Μόλις μπορέσω να ανεβάσω και άλλη χωρίς καθόλου επεξεργασία.
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ... γιατι κ το δικό μου 51709.. λέω μεγαλη η διαφορά.. μηπως δεν πήγαινε κατι καλά με το δικο μου..

ολα τα τηλ, με αυτην την εκδοση antutu βγαζουν λιγοτερο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...