Jump to content

Meizu MX4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα αντιμετωπιζει κανεις προβλημα με το viber ενω του εχω δωσει τα δικαιοματα μεσα απο το security..αλλα αυρο λεει αποριψη προτασης και δεν μιυ ερχονται ειδοποιησεις..ξερει καποιος κατι γιαυτο;;

Έβαλες την 4.2.8Α?

Στο changelog λέει ότι το έφτιαξαν.

Δυστυχώς δεν χρησιμοποιώ viber/whatsapp/hangouts κλπ για να το επιβεβαιώσω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έβαλες την 4.2.8Α?

Στο changelog λέει ότι το έφτιαξαν.

Δυστυχώς δεν χρησιμοποιώ viber/whatsapp/hangouts κλπ για να το επιβεβαιώσω.

 

ναι την τελευταια εβαλα..χμμ,περιεργο που δεν δουλευει!!

 

Τελικα διεγραψα την εφαρμογη την ξανα περεσα εδωσα δικαιωματα ρεσταρτ και ολα δουλευουν οκ..

Edited by panagiotisspu

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

παιδια το viber τελευταια ειναι προβληματικο απο μονο του, τα ιδια κανει και σε αλλες συσκευες
Link to comment
Share on other sites

στα international δεχεται και i και a ρομ.

η κινεζικη δεν δέχεται i

 

Ευχαριστώ, οπότε δεν αξίζει πιστεύω αφού δεν αλλάζει κάτι άλλο

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, οπότε δεν αξίζει πιστεύω αφού δεν αλλάζει κάτι άλλο

μονο η εγγυηση νομιζω επειδη αν το παρεις απο ευρωπη εχεις 2 χρονια εγγυηση, δεν ειμαι σιγουρος βεβαια, να πουν και τα παιδια που το πηραν απο δω

Link to comment
Share on other sites

το ιταλικό μαγαζί προσφέρει 2 χρόνια εγγύηση (απο εκεί το πήρα) αν δεν κάνω λάθος.

το αμαζον δεν γνωρίζω

Link to comment
Share on other sites

το ιταλικό μαγαζί προσφέρει 2 χρόνια εγγύηση (απο εκεί το πήρα) αν δεν κάνω λάθος.

το αμαζον δεν γνωρίζω

 

Λέγοντας ιταλικό μαγαζί; ποιοειναι;

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Λέγοντας ιταλικό μαγαζί; ποιοειναι;

 

https://www.topresellerstore.it/

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

παιδια το viber τελευταια ειναι προβληματικο απο μονο του, τα ιδια κανει και σε αλλες συσκευες

 

Επιβεβαιώνω, i-phone 5s, Note 4, Moto X 2013, LG G2, galaxy A5, σε όλα το viber έχει θέματα. Η ίδια η εφαρμογή με το τελευταίο update κάνει ταρζανιές.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω, i-phone 5s, Note 4, Moto X 2013, LG G2, galaxy A5, σε όλα το viber έχει θέματα. Η ίδια η εφαρμογή με το τελευταίο update κάνει ταρζανιές.

 

και εγω τα ιδια δεν μπορω να κανω βιντεοκληση

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα θα μπορούσε να μου πει κάποιος τις διαφορές της κινέζικης με την internasional έκδοση; τι διαφορές έχουν για να δω αν αξίζουν τα παραπάνω χρήματα. Ευχαριστώ.

Νομίζω παίζουν και οθόνες διαφορετικών κατασκευαστών...

Link to comment
Share on other sites

απο amazon.fr μου ηρθε 330Ε+ αποστολη το 32αρι μαυρο με ακουστικα ,εκδοση international.

εχει ακριβως την ιδια οθονη με το χρυσο εκδοση κινεζικη,αρα και τα 2 εχουν sharp.

 

εδω παραπανω ο φιλος αναφέρει οτι εχουν την ιδια οθονη i και c version.

Link to comment
Share on other sites

Έχουν αναφερθεί οι διαφορές αναλυτικά από εμένα και τον pik. Σε προηγούμενα posts. Οθόνη, φωτεινότητα, bootloader...

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχουν αναφερθεί οι διαφορές αναλυτικά από εμένα και τον pik. Σε προηγούμενα posts. Οθόνη, φωτεινότητα, bootloader...

 

Αν θες μου λες την σελίδα που τα έχεις γράψει γιατί με αναζήτηση δεν το βρίσκω; γενικά δηλαδή διαφορα στην οθόνη με καλύτερη ποια απ τις 2 εκδόσεις;

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Αν θες μου λες την σελίδα που τα έχεις γράψει γιατί με αναζήτηση δεν το βρίσκω; γενικά δηλαδή διαφορα στην οθόνη με καλύτερη ποια απ τις 2 εκδόσεις;

 

Post 1634-1635

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα την κινηταρα που ειχα παραγγειλει απο αυτο το σαιτ

https://www.fastcardtech.com/MEIZU-MX4-Dual-Quad-Core.html?u=163443

 

Εκανε 22 μερες να ερθει.

 

Ρε παιδια τι ρουκετα ειναι αυτη????

Λιγη βοηθεια...

1.Γραφει οτι εχει την εκδοση 4.2.2.2Α.

Ειναι ιντερνατιοναλ η' κινεζικη;

2.Ποια ρομ ειναι πιο καλη σε all around και μπαταρια ;

Link to comment
Share on other sites

ειναι η test εκδοση δεν ειναι η international αλλα μια χαρα εισαι εχει βγει αναβαθμιση θα την βρει λογικα μονο του.Καλοριζικο.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη το τηλ θα παει σε γυναικα που δεν εχει επαφη με modding και τετοια θελω να του βαλω μια ρομ που να ειναι καλη all around.Προτεινετε μια οι πιο παλιοι...
Link to comment
Share on other sites

Επειδη το τηλ θα παει σε γυναικα που δεν εχει επαφη με modding και τετοια θελω να του βαλω μια ρομ που να ειναι καλη all around.Προτεινετε μια οι πιο παλιοι...

 

μεινε οπως εισαι, αυτη η ρομ που σου ηρθε ειναι stable, και οταν ξαναβγει αναβαθμιση stable θα την βγαλει σε ota

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, το δικό μου με 4.0.4.2Ι έχει πάθει μέσα σε μια εβδομαδα 4 touch panic και άλλη μια φορά έκλεισε μόνο του και χρειάστηκε να συνδεσω το φορτιστή (ήταν πλήρως φορτισμεμο) για να νιώσει. Τι να κάνω; :(
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, το δικό μου με 4.0.4.2Ι έχει πάθει μέσα σε μια εβδομαδα 4 touch panic και άλλη μια φορά έκλεισε μόνο του και χρειάστηκε να συνδεσω το φορτιστή (ήταν πλήρως φορτισμεμο) για να νιώσει. Τι να κάνω; :(

Βάλε μια πιο καινούρια έκδοση, factory reset, και αν δεν δουλέψουν... Μίλα με τον Κινέζο.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα την κινηταρα που ειχα παραγγειλει απο αυτο το σαιτ

https://www.fastcardtech.com/MEIZU-MX4-Dual-Quad-Core.html?u=163443

 

Εκανε 22 μερες να ερθει.

 

 

 

Ρε παιδια τι ρουκετα ειναι αυτη????

Λιγη βοηθεια...

1.Γραφει οτι εχει την εκδοση 4.2.2.2Α.

Ειναι ιντερνατιοναλ η' κινεζικη;

2.Ποια ρομ ειναι πιο καλη σε all around και μπαταρια ;

 

 

Φίλε όλα καλά με το fastcsrdtech?

Να υποθέσω ότι το προτείνεις κ ότι δεν είχες κάποιο θέμα με την παραγγελία. ....

περιμένουμε εντυπώσεις από το Κινητό! Με γεια!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...