Jump to content

Ρ800: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


MorFeAs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον MorFeAs

 

Μηπως ξερει καποιος να μου πει πως μπορω να κανω format στην memory stick duo μεσω του τηλ? Χωρις βεβαια να κανω τιποτα στην μνημη του τηλ. ;p

 

 

Thanks

 

 

Στον πίνακα ελέγχου, μορφοποίηση δίσκου. Από εκεί κάνεις φορμάτ τον d. Δεν θυμάμαι και ακριβώς τις λέξεις εκεί, γιατί το έστειλα για update το δικό μου και δεν το έχω μπροστά.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον judger

 

paidia mipos ehei kapoios tis rithmiseis gia to gprs tis vodafone ?

ekana anavathmisi kai ta eho xasei entelos

thanks :)

 

 

Κάνε ένα κόπο να τους πάρεις τηλέφωνο να σου τις στείλουν τις ρυθμίσεις :) Σήμερα έστειλα και το δικό μου για update και δεν θυμάμαι καλά τις ρυθμίσεις. Για ίντερνετ από ότι θυμάμαι είναι:

Username: user

Password: pass

internet.vodafone.gr

 

Για mms κ.λ.π., δεν τα θυμάμαι.

Δοκίμασε όμως να τους πάρεις τηλέφωνο να σου τις στείλουν ή δες τις ρυθμίσεις από την SE μέσω ΟΤΑ.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Paides exo to eksis problima sto kinitaki mou. Exei edo kai kanena dimino opou me paraponiountai oloi oi filoi mou to oti kathos milao , ksafnika eksafanizetai i foni mou kai fainetai to oti milao apo polli makria. Bebaia auto epanerxetai istera apo 1 me 2 sec....

 

To sima apo oti paratirisa den peftei katholou kai genika den exo problima me to sima. Simera akomi piga kai ekana tin anabathmisi kai ebala tin R2F sto kinitaki mou kai episis mou esfiksan tis bides + epafes apo to mikrofono....

 

To problima omos eida to oti an kai elaxistopoiithike ligo sinexizei na paramenei... Any ideas re paides pls.... :( :( :( :( :( :(

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

@Paularas

 

Να σου πω κατι και ισως να σε βοηθησει!! :D Μηπως ,λεω μηπως ,οταν μιλας καλυπτεις το μικροφωνο του κινητου γιατι εχει τυχει σε φιλο μου που ειχε το Ρ800 αλλα δεν ηξερε να το κραταει. :p

There are only 10 types of people in this world.. Those who understand binary and those who don't.
Link to comment
Share on other sites

LOIPON..

EXO BALEI TO TELEFTAIO TRACKER STO THL KAI PAROUSIAZETAI TO EKSIS PROBLIMA

 

AFOU PARO MIA ANAPANTITI KLISI KAI AFISO TO TILEFONO XORIS NA TIN DO (TIN KLISI) GIA 10-15MIN META MOU KOLLAEI TO THLEFONO..

MOU KANEI VIEW TIS KLISIS ALLA APO EKEI KAI PERA DEN DOULEVEI TIPOTA ALLO.

KOLLAEI KAT'ARXIN TO EPANO MEROS TIS OTHONIS (SHORTCUTS) KAI GINETAI EKSOLOKLIROU GRI...

 

EXEI KANEIS TO IDIO PROBLIMA.. ??

EPISIS EXTES MOU EBGALE OTI EINAI UNREGISTERED KAI TOU EKANA REGISTER (MOU EDEIKSE APO MONO TOY TA STOIXEIA POU TOU EIXA VALEI) TOU PATHSA AKYROSH, MOU EBGALE MYNHMA REGISTERED!!! :wacko: KAI .......

 

AYTA....

 

SORRY GIA TA KEFALAIA ALLA OTAN TO THIMITHIKA EIXA GRAPSEI TO KEIMENO..

-----------------------------------------------

Current Multimedia BOX.: HTC ARTEMIS - P3300 :tease:

-----------------------------------------------

(mou kopsane ta polla polla.... ;-(( )

Link to comment
Share on other sites

@PAMAN

 

Αμα δεν εχεις την τελευταια αναβαθμιση καντει, βαλε και το tracker ξανα.

Μετα ανοιξε το ημερολογιο κανε μια εγγραφη και μετα ανοιξε το tracker.

Να εισαι ομως παντα σιγουρος οτι εχεις μνημη στο κινητο ετσι ωστε να μην σου κολλαει...!!!!

There are only 10 types of people in this world.. Those who understand binary and those who don't.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MorFeAs

 

@Paularas

 

Να σου πω κατι και ισως να σε βοηθησει!! :D Μηπως ,λεω μηπως ,οταν μιλας καλυπτεις το μικροφωνο του κινητου γιατι εχει τυχει σε φιλο μου που ειχε το Ρ800 αλλα δεν ηξερε να το κραταει. :p

 

 

 

Nope... to kratao kanonika to tilefono.....

 

Any ideas paides gia to problima mou ??

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

hello guys,

 

Θέλω να κάνω μια ερώτηση σχετικά με το myphone.gr.

Όταν κάνω quote σε κάποιον,πως μπορώ να βάλω μια φωτογραφία ή κάποιο αρχείο για να μπορεί ο άλλος να το κατεβάσει???

Όπως δηλαδή γινόταν και στο Unwired.

 

Γνωρίζει κανείς κάτι πάνω σε αυτό???? :worry: :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον angel1979

 

hello guys,

 

Θέλω να κάνω μια ερώτηση σχετικά με το myphone.gr.

Όταν κάνω quote σε κάποιον,πως μπορώ να βάλω μια φωτογραφία ή κάποιο αρχείο για να μπορεί ο άλλος να το κατεβάσει???

Όπως δηλαδή γινόταν και στο Unwired.

 

Γνωρίζει κανείς κάτι πάνω σε αυτό???? :worry: :worry:

 

 

Απλα γραψε την url μεσα στο μηνυμα σου και ο αλλος θα το κατεβασει :D ή πατα το κουμπι που βρισκετε στην σελιδα reply οπου γραφει πανω URL και ολα ετοιμα. :p

There are only 10 types of people in this world.. Those who understand binary and those who don't.
Link to comment
Share on other sites

Απο τοτε που μπαινω net με το gprs εχω παρατηρησει οτι μου βγαζει πολυ συχνα ""μπλε οθονη"" το κινητο και πρεπει να το κλεισω με τον γνωστο τροπο των 10 δευτερολεπτων.

Ξερει κανεις γιατι μου το κανει αυτο και πως μπορω να το διορθωσω??

There are only 10 types of people in this world.. Those who understand binary and those who don't.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MorFeAs

 

Απο τοτε που μπαινω net με το gprs εχω παρατηρησει οτι μου βγαζει πολυ συχνα ""μπλε οθονη"" το κινητο και πρεπει να το κλεισω με τον γνωστο τροπο των 10 δευτερολεπτων.

Ξερει κανεις γιατι μου το κανει αυτο και πως μπορω να το διορθωσω??

 

 

 

Εννοείς ότι μπαίνεις ίντερνετ με τον υπολογιστή, μέσω του κινητού ή στο ίδιο το κινητό; Αν ναι, με Opera μπαίνεις;

 

Αν μπαίνεις ίντερνετ μέσω του gprs του κινητού, από το pc, τότε θα πρέπει να καταφύγεις σε ένα φορμάτ (από όσο γνωρίζω δηλαδή), για να δεις αν συνέλθει. Δεν νομίζω να είναι θέμα firmware. Ποιά έκδοση έχεις;

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ ρε γαμώτο αυτό το πρόβλημα με το κόλλημα όταν χρησιμοοιώ το gprs από το pc!Έχω την R2F και το συνδέω μέσω του SyncStation :(
Samsung Galaxy Note 3
Link to comment
Share on other sites

@florinaperis

 

Το δευτερο εννοω . Εχω την τελευταια εκδοση γιατι πριν μια βδομαδα πηγα και εκανα αναβαθμιση. Δεν μου το εκανε ποτε με opera. Απο οτι ξερω μονο οταν δεν εχεις πολυ μνημη το κανει αυτο αλλα εγω ειμαι οκ με μνημη.

There are only 10 types of people in this world.. Those who understand binary and those who don't.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MorFeAs

 

@florinaperis

 

Το δευτερο εννοω . Εχω την τελευταια εκδοση γιατι πριν μια βδομαδα πηγα και εκανα αναβαθμιση. Δεν μου το εκανε ποτε με opera. Απο οτι ξερω μονο οταν δεν εχεις πολυ μνημη το κανει αυτο αλλα εγω ειμαι οκ με μνημη.

 

 

 

Έχεις βάλει την εντολή: Cache Disk=D στο Opera.ini, μέσα στο [user Prefs] ; Για να μεταφέρεις την cache στο D drive του κινητού.

Αν όχι, τότε δεν μπορώ να σκεφτώ από τί μπορεί να είναι. Ίσως ένα φορμάτ το κάνει να συνέλθει, γιατί μπορεί να φταίει κάποια άλλη εφαρμογή που έχεις βάλει και που πριν την αναβάθμιση, δεν την είχες.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Dear P800 freaks and geeks,

 

μπας και ξερει κανεις απο που ρυυμηζουμε το P800 και να βλεπουμε οτι παραδωθηκαν τα SMS μας; Βρηκα το setting για το MMS αλλα nothing στο SMS.

 

Thanx...... :lol:

... no regrets, just good memories ...:elephant:
Link to comment
Share on other sites

poia ekdosh s/w exeis?

 

an exeis r2f otan grafeis mynhma katw katw aristera exei ena anthrwpaki san tou msn messenger.patas ekei kai epilegeis energh

an exeis palaioterh den yposthrizei anafora sta sms.

Link to comment
Share on other sites

@fabo114

Την εργοστασιακή μαλλον, γιατι το πηρα πριν 2-3 εβδομαδες:

 

Phone CXC162002 R1D

Bluetooth CXC12529 R2C

Organizer CXC162001 R1G05

CDA CDA162001/4 R2A04

 

Καλα τα λεω;

... no regrets, just good memories ...:elephant:
Link to comment
Share on other sites

δεν εχεις αναφορα σ'αυτην την εκδοση:

 

πηγαινε σ'ενα Service Center να σου φορτωσουν την R2F

μετα ακολουθησε τις οδηγιες στο παραπανω ποστ μου (αν και μαλλον θα το βρεις και μονο σου - ειναι πολυ ευκολο)

μονο που θα πρεπει να την βαζεις στο ενεργο καθε φορα που στελνεις μηνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον PANOSGR

 

Re pedia as moy thimisei kapios tis kiniseis me to jog dial oste na emfanistei i epilogi format c:

 

 

 

Πάνω (μία φορά)

*

Κάτω (μία φορά)

Κάτω (μία φορά)

*

Κάτω (μία φορά)

*

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MorFeAs

 

Αρε florinaperis εισαι αχτυπητος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

 

 

Ανταποδίδω :)

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...