Jump to content

Ρ800: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


MorFeAs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος florinaperis (15 Μάρ. 2004 , 02:41)

 

Θα δουλέψει. Με backup π.χ. (pc suite), μπορείς να κρατήσεις ότι έχει η 32αρα στο pc και μετά restore την 128αρα.

 

THaNKs a lot!!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στη διασύνδεση του Ρ800 με το pc βλέπουμε

Καλώδιο COM1 Μη συνδεδεμένο

USB COM3 συνδεδεμένο

Υπέρυθρες COM4 Mη συνδεδεμένο

κ.τ.λ.

Μετά την εγκατάσταση του d-link υπάρχει και το

Bluetooth COM5 Mη συνδεδεμένο

 

Πώς μπορώ ό,τι γίνεται με το USB να ισχύει και με το ΒΤ;

 

Επίσης αυτό που λέει αποσύνδεση καλωδίου δικτύου και εμφανίζει δίπλα στη μπάρα με τη γλώσσα ένα Η/Υ με ένα κόκκινο Χ να το κάνω ενεργοπ ή απενεργοπ;

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος harisalex (16 Μάρ. 2004 , 01:06)

 

kserei kaneis pos mporo na diavaso ena eliniko keimeno sto p800?

 

Μπορείς να διαβάσεις γενικά ένα κείμενο μέσω των Stellent Viewers που έρχονται μαζί με το συνοδευτικό cd-rom!

Αν ζητάς κάτι πιο εξειδικευμένο υπάρχει το Quickword.

Σε περίπτωση που δεν σου εμφανίζονται τα ελληνικά,παίρνεις τα fonts που θέλεις από τα Windows και τα περνάς στο κινητό στον κατάλογο c:/system/fonts

:)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Στο topic με τα wallpapers για p800-p900 βλέπω και μερικά μεγάλου μεγέθους. Όταν βγάζω το flip στο p800 μου, ο μόνος τρόπος να κλειδώσει η οθόνη αφής είναι να φέρω σε λειτουργία το εικονικό πληκτρολόγιο. Μπορώ με το Flip βγαλμένο να κλειδώσω το πληκτρολόγιο και να βάλω ώς background μια μεγάλη εικόνα? Η μήπως οι μεγάλες εικόνες μπαίνουν μόνο ώς screensaver?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος WizeMan (16 Μάρ. 2004 , 11:28)

 

Στο topic με τα wallpapers για p800-p900 βλέπω και μερικά μεγάλου μεγέθους. Όταν βγάζω το flip στο p800 μου, ο μόνος τρόπος να κλειδώσει η οθόνη αφής είναι να φέρω σε λειτουργία το εικονικό πληκτρολόγιο. Μπορώ με το Flip βγαλμένο να κλειδώσω το πληκτρολόγιο και να βάλω ώς background μια μεγάλη εικόνα? Η μήπως οι μεγάλες εικόνες μπαίνουν μόνο ώς screensaver?

 

 

Μόνο ως screensaver μπορεί να μπει η μεγάλη φωτογραφία (γενικώς δηλαδή όποια φωτογραφία και αν είναι να φανεί σε πλήρη οθόνη). Υπάρχουν οι επιλογές αυτές και οι ρυθμίσεις στον πίνακα ελέγχου, στο "Εμφάνιση".

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manoskliv (15 Μάρ. 2004 , 17:39)

 

Στη διασύνδεση του Ρ800 με το pc βλέπουμε

Καλώδιο COM1 Μη συνδεδεμένο

USB COM3 συνδεδεμένο

Υπέρυθρες COM4 Mη συνδεδεμένο

κ.τ.λ.

Μετά την εγκατάσταση του d-link υπάρχει και το

Bluetooth COM5 Mη συνδεδεμένο

 

Πώς μπορώ ό,τι γίνεται με το USB να ισχύει και με το ΒΤ;

 

Επίσης αυτό που λέει αποσύνδεση καλωδίου δικτύου και εμφανίζει δίπλα στη μπάρα με τη γλώσσα ένα Η/Υ με ένα κόκκινο Χ να το κάνω ενεργοπ ή απενεργοπ;

 

 

Για το "αποσύνδεση καλωδίου δικτύου" που λες στην μπάρα εργασίας, δεν το έχω ενεργοποιημένο και δεν τρέχει τίποτα αν μείνει έτσι. Κάντο απενεργοποίηση.

 

Θέλεις να συνδεθείς με bluetooth; Αυτό εννοείς όταν λες αν μπορεί να γίνει ότι ισχύει με το usb, να ισχύει και με το bluetooth;

 

Αν κάνεις την σύνδεση με το bluetooth (έχεις κάνει εγκατάσταση τους drivers bluetooth κανονικά στο pc και μετά εύρεση συσκευών από το pc μέσω της εφαρμογής που έχει το bluetooth - οδηγό σύνδεσης θα βγάλει κανονικά), η com 5 θα ενεργοποιηθεί όπως γίνεται και με την usb (δεν γίνεται να έχεις στην βάση το κινητό συνδεδεμένο με το pc μέσω usb και το ίδιο εκείνη την στιγμή με bluetooth - πρέπει να κάνεις με έναν τρόπο την σύνδεση κάθε φορά).

 

Ίσως δεν κατάλαβα καλά τι ακριβώς ρωτάς.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια ερώτηση!!!

 

Έχω TIM. Όταν επιλέγω να μου έλθει αναφορά παράδοσης των SmS μου έρχεται ένα μήνυμα από αυτόν στον οποίο έστειλα το SMS που λέει ότι παραδώθηκε. Τι μπορώ να κάνω για να μου έρχεται η αναφορά με Flash message και να βλέπω αν παραδώθηκε στα απεσταλμένα?

 

Ο παραλήπτης χρεώνεται για να μου σταλεί η αναφορά?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος WizeMan (16 Μάρ. 2004 , 21:22)

 

Άλλη μια ερώτηση!!!

 

Έχω TIM. Όταν επιλέγω να μου έλθει αναφορά παράδοσης των SmS μου έρχεται ένα μήνυμα από αυτόν στον οποίο έστειλα το SMS που λέει ότι παραδώθηκε. Τι μπορώ να κάνω για να μου έρχεται η αναφορά με Flash message και να βλέπω αν παραδώθηκε στα απεσταλμένα?

 

Ο παραλήπτης χρεώνεται για να μου σταλεί η αναφορά?

 

 

Δεν γίνεται να πάρεις την αναφορά μηνύματος με flash message (τουλάχιστον δεν έχω δει κάτι τέτοιο για αναφορά μηνύματος). Για αποστολή υπάρχουν κάποια προγράμματα που χρεώνουν κάτι παραπάνω για την αποστολή.

 

Στα απεσταλμένα πρέπει να φαίνονται τα μηνύματα που έστειλες όπως και να 'χει. Δεν χρεώνεται ο παραλήπτης την αναφορά.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (16 Μάρ. 2004 , 02:31)

 

Μπορείς να διαβάσεις γενικά ένα κείμενο μέσω των Stellent Viewers που έρχονται μαζί με το συνοδευτικό cd-rom!

Αν ζητάς κάτι πιο εξειδικευμένο υπάρχει το Quickword.

Σε περίπτωση που δεν σου εμφανίζονται τα ελληνικά,παίρνεις τα fonts που θέλεις από τα Windows και τα περνάς στο κινητό στον κατάλογο c:/system/fonts

:)

 

 

den yparxei o katalogos c:/system/fonts otan anoigo me to qfileman! gia na balo ta fonts. to Quickword pou to vrisko?

 

harisalex@mailbox.gr

Link to comment
Share on other sites

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

τον taskman καλύτερα από εδώ http://briefcase.pathfinder.gr/contents/sarevock/19577

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ:Για να μην γίνονται συνεχόμενα ποστς με τις ίδιες πληροφορίες μπορείς να τα γράφεις όλα στο ίδιο ποστ ή όταν βρεις κάτι καινούριο να το κάνεις edit!:)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manoskliv (17 Μάρ. 2004 , 21:13)

 

τον taskman καλύτερα από εδώ http://briefcase.pathfinder.gr/contents/sarevock/19577

 

Etsi bravo, na anevainoun kai ta Hits! xaxaxa!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος koses1 (18 Μάρ. 2004 , 03:23)

 

mia erwthsh re paidia giati exw apelpistei.yparxei Oxygen Phone Manager gia to p800 giati exw katevasei ena alla einai trial.exw trelathei sto psaksimo ma tipota.an gnwrizei kapios kati as moy pei.eyxaristw

 

steile mail... na kanoume to TriAl ... UntrIal! xa!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΥ ΓΙΑ ΤΟ CXC162002 R1B ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΤΟΥ Ρ800 ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.
Lumia 920
Link to comment
Share on other sites

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...