Jump to content

Ρ800: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


MorFeAs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zoo ( 1 Μάρ. 2004 , 22:40)

 

Δυστυχώς έχω μόνο το filemanager του SMan...

 

Έκανα όντως μαμακία; Είχε φάκελο και έκανα και δεύτερο;... (το σάλταρα δηλαδή το καημένο το Ρ800; :whistle: )

 

 

Όχι, δεν έπαθε τίποτα το κινητό. Απλά κάνε αυτά που είπα παραπάνω για να γίνει όπως πριν το κινητό. Κρατάς ένα αντίγραφο από τα fonts και το dll που υπάρχει στο system\fonts του κινητού, στο Pc και μετά περνάς εκεί τα άλλα fonts. Όταν πει για αντικατάσταση αρχείου, πατάς ναι και μόλις τελειώσει κάνεις επανεκκίνηση. Σβήσε όμως πρώτα τον φάκελο που έκανες και κάνε επανεκκίνηση στο κινητό πρώτα και μετά κάνε τα παραπάνω. Εφόσον δεν έχεις πειράξει τον φάκελο fonts του system, θα ξαναγίνει όπως ήταν και πριν μετά την επανεκκίνηση, ώστε να περάσεις τις γραμματοσειρές στο σωστό σημείο.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος florinaperis ( 1 Μάρ. 2004 , 22:49)

 

Όχι, δεν έπαθε τίποτα το κινητό. Απλά κάνε αυτά που είπα παραπάνω για να γίνει όπως πριν το κινητό. Κρατάς ένα αντίγραφο από τα fonts και το dll που υπάρχει στο system\fonts του κινητού, στο Pc και μετά περνάς εκεί τα άλλα fonts. Όταν πει για αντικατάσταση αρχείου, πατάς ναι και μόλις τελειώσει κάνεις επανεκκίνηση. Σβήσε όμως πρώτα τον φάκελο που έκανες και κάνε επανεκκίνηση στο κινητό πρώτα και μετά κάνε τα παραπάνω. Εφόσον δεν έχεις πειράξει τον φάκελο fonts του system, θα ξαναγίνει όπως ήταν και πριν μετά την επανεκκίνηση, ώστε να περάσεις τις γραμματοσειρές στο σωστό σημείο.

 

 

Δεν μπορώ να σβήσω τον φάκελο fonts που δημιούργησα εγώ (και δεύτερο, δηλαδή του κινητού, δεν βλέπω!...) :mad: ARIALG.TTF is in use...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zoo ( 1 Μάρ. 2004 , 23:01)

 

Δεν μπορώ να σβήσω τον φάκελο fonts που δημιούργησα εγώ (και δεύτερο, δηλαδή του κινητού, δεν βλέπω!...) :mad: ARIALG.TTF is in use...

 

 

Με τον fileman βλέπεις τον C;

 

Edit:

Κάνε εγκατάσταση τον fileman στο κινητό και από τις ρυθμίσες του τσέκαρε την επιλογή για να φαίνεται ο φάκελος system.

 

Κλείσε με τον Taskman όλες τις εφαρμογές που τρέχουν (μηνύματα, επαφές κ.λ.π. - όσες μπορούν να κλείσουν) και μετά σβήσε τον φάκελο fonts που έκανες, τον οποίο φάκελο, τσέκαρε πρώτα με τον fileman τις ιδιότητές του (κλικ στο τετραγωνάκι που βρίσκεται δίπλα στον φάκελο fonts που έκανες και μετά από το μενού του fileman "file" - "change attributes" και κοίτα να μην είναι τίποτα τσεκαρισμένο).

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Όχι με τον SMan, Fileman δεν έχω. Στον C βλέπω

 

C:\system\fonts

 

φάκελο που δημιούργησα εγώ πριν μερικές μέρες, γιατί άλλο ίδιο δεν μπόρεσα να βρω για να "ρίξω" μέσα τα fonts (Υπενθυμίζω ότι χρησιμοποιώ SMan).

 

Τον φάκελο αυτόν τώρα δεν μ' αφήνει να τον σβήσω... SW FileMan δεν έχω. Μήπως τα "βλέπω" όλα στραβά γιατί δεν έχω SW FileMan;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zoo ( 1 Μάρ. 2004 , 23:16)

 

Όχι με τον SMan, Fileman δεν έχω. Στον C βλέπω

 

C:\system\fonts

 

φάκελο που δημιούργησα εγώ πριν μερικές μέρες, γιατί άλλο ίδιο δεν μπόρεσα να βρω για να "ρίξω" μέσα τα fonts (Υπενθυμίζω ότι χρησιμοποιώ SMan).

 

Τον φάκελο αυτόν τώρα δεν μ' αφήνει να τον σβήσω... SW FileMan δεν έχω. Μήπως τα "βλέπω" όλα στραβά γιατί δεν έχω SW FileMan;

 

 

Από ότι έγραψες πριν, κατάλαβα ότι δεν έβλεπες το system\fonts και ότι έκανες έναν φάκελο στο C:\fonts (προφανώς λάθος κατάλαβα).

 

Ο φάκελος c:\system\fonts υπήρχε και πριν κάνεις εσύ νέο φάκελο, αλλά δεν τον έβλεπες μάλλον.

 

Δες και το πιο πάνω μήνυμά μου και κατέβασε τον fileman. Δες μετά με τον fileman αν υπάρχει μόνο ένας φάκελος fonts στο system. Αν ναι, τότε κάνε εγκατάσταση και τα Truetype fonts από εδώ, πέρνα και τα extra fonts που έχεις πάρει με email (μαζί με το dll) και δες αν είσαι οκ.

 

Edit:

Ότι ψάχνουμε τώρα, το ψάχνουμε για να σταματήσουν τα κολλήματα που λες ότι κάνει το κινητό. Υπάρχει περίπτωση τα κολλήματα να στα κάνει γιατί έχεις βάλει κάποια άλλη εφαρμογή. Τα fonts σε κάποια σημεία-εφαρμογές στο κινητό, αλλάζουν μετά την εγκατάσταση των fonts (φυσικό αυτό). Αν όμως δεν έχεις 2ο φάκελο fonts στο c:\system\fonts, άστο όπως είναι εκείνο το σημείο και δες αν φταίει κάποια εφαρμογή που έβαλες στο κινητό τις τελευταίες ημέρες. Επίσης δες αν έχεις μνήμη ελεύθερη στον C (4-5MB π.χ.).

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Χίλια ευχαριστώ Πέρη. Τελικά και με τον filemanager είδα ότι υπήρχε όντως μόνο ένας φάκελος fonts στον δίσκο C με κανένα attribute τσεκαρισμένο.

 

Από ότι κατάλαβα, υπήρχε D:\system\fonts μετά από την εγκατάσταση του Opera. Εκεί υπήρχε το freetype.dll και εγώ (που από χαζομάρα δεν το είδα) δημιούργησα τον C:\system\fonts και έβαλα τα fonts που μου έστειλαν (που όμως είχαν και το freetype.dll). Αυτό ίσως "μπέρδεψε" το κινητό που είχε το freetype.dll ταυτόχρονα σε δύο δίσκους ( C & D ).

 

Τώρα που πήγα να κάνω εκ νέου εγκατάσταση το freetype από τη διεύθυνση που μου έδωσες, μου είπε ότι το είχε ήδη, έκανα απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση και είδα ότι το έβγαλε από τον D...

 

Αν δεν ξανακολλήσει στο άμεσο μέλλον το κινητό, πάει να πει ότι το πετύχαμε! :)

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε! :) :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zoo ( 1 Μάρ. 2004 , 23:49)

 

Χίλια ευχαριστώ Πέρη.

 

Από ότι κατάλαβα, υπήρχε D:\system\fonts μετά από την εγκατάσταση του Opera. Εκεί υπήρχε το freetype.dll και εγώ (που από χαζομάρα δεν το είδα) δημιούργησα τον C:\system\fonts και έβαλα τα fonts που μου έστειλαν (που όμως είχαν και το freetype.dll). Αυτό ίσως "μπέρδεψε" το κινητό που είχε το freetype.dll ταυτόχρονα σε δύο δίσκους ( C & D ).

 

Τώρα που πήγα να κάνω εκ νέου εγκατάσταση το freetype από τη διεύθυνση που μου έδωσες, μου είπε ότι το είχε ήδη, έκανα απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση και είδα ότι το έβγαλε από τον D...

 

Αν δεν ξανακολλήσει στο άμεσο μέλλον το κινητό, πάει να πει ότι το πετύχαμε! :)

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε! :) :)

 

 

Δοκίμασε όμως με τον Opera να δεις αν φαίνονται οκ Ελληνικά sites.

Είναι λίγο "περίεργος" με τα Ελληνικά fonts o opera 6.3

 

Δες και εδώ.

 

Αν είναι οκ πάντως, άστο όπως είναι :whistle:

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος florinaperis ( 1 Μάρ. 2004 , 23:56)

 

Αν είναι οκ πάντως, άστο όπως είναι :whistle:

 

 

Μια χαρά είναι με τα ελληνικά, οπότε αν δεν κρασάρει και το κινητό, σίγουρα θα το αφήσω όπως είναι!!! :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος +xatzis+ ( 2 Μάρ. 2004 , 00:11)

 

pos bazw re paidia ena *.app se folder tou kinitou??? P.X to ***** tou worldmate???

 

 

Καλώς ήρθες στο φόρουμ!

 

Εάν δεν έχεις κανέναν filemanager στο κινητό σου, κατέβασε το πρόγραμμα fileman για να μπορείς να μετακινείς αρχεία μέσα στους φακέλους του κινητού σου.

 

Με τη χρήση του Greek PC Suite for P900 / P800 release 2.3.1 κάνε μία αντιγραφή από τον υπολογιστή σου στο κινητό σου το αρχείο (κάνε αντιγραφή στον φάκελο C:\document\unfiled ) και μετά, με τον filemanager του κινητού (που σου είπα πριν να κατεβάσεις και να εγκαταστήσεις), μετακίνησε το αρχείο στον κατάλληλο φάκελο (εκεί που θα βρεις το αντίστοιχο .app του worldmate δηλαδή).

Link to comment
Share on other sites

Τί κάνει το SE support center P900 και γιατί δεν υπάρχει για το Ρ800;

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

SORRY Τί κάνει το Sony Ericsson Update Service και γιατί δεν υπάρχει για το Ρ800;

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

Xairetw sas Kai....Boh8eiaaaa!!!

 

Meta apo format, to kinhto moy psilotrela8hke kai vre8hka ksafnika na exw 2 fakellous "Media files" sto C: Enan sto C>Media kai enan sto C>Documents>Media, me ta idia periexomena(audio,document,image,other,video).

Apo8hkeysa hxous sto kinhto kai exoun apo8hkeytei sto audio kai toy enos "Media files" kai toy alloy! Opote ta antegrapsa sto ena audio kai meta phga na ta svhsw apo to allo kai....DE SVHNONTAI!!! Vgainei ena mhnyma pou leei "Could not be deleted - Access Denied (5)". To idio mhnyma vgainei kai meta apo prospa8eies na svhsw to ena apo ta 2 "media files" me ola ta peroexomena toy.

 

To kako einai oti ayto to provlhma mou katanalwnei poly apo8hkeytiko xwro sto C toy kinhtou. Mhpws na kanw neo format? Ki an nai....pws ginetai? (To prwto to apofasise to kinhto na to kanei mono toy, ka8ws htan yperplhres)

 

Ektimw afantasta ka8e protash-gnwmh-logo symparastashs kai symponias.

 

Eyxaristw.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manoskliv ( 2 Μάρ. 2004 , 12:31)

 

SORRY Τί κάνει το Sony Ericsson Update Service και γιατί δεν υπάρχει για το Ρ800;

 

 

Είναι η σελίδα που πηγαίνεις για να κάνεις αναβάθμιση το λειτουργικό του Ρ900. Για το Ρ800 είχαν πει ότι αρχές του 2004 θα έκαναν κάτι παρόμοιο, όμως δεν έγινε κάτι. Ελπίζω να γίνει. Το βασικότερο όμως είναι, να βγαίνουν και νέα firmware για το Ρ800, για να έχει και κάποιο νόημα όλο το θέμα.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cepheus ( 2 Μάρ. 2004 , 13:12)

 

Xairetw sas Kai....Boh8eiaaaa!!!

 

Meta apo format, to kinhto moy psilotrela8hke kai vre8hka ksafnika na exw 2 fakellous "Media files" sto C: Enan sto C>Media kai enan sto C>Documents>Media, me ta idia periexomena(audio,document,image,other,video).

Apo8hkeysa hxous sto kinhto kai exoun apo8hkeytei sto audio kai toy enos "Media files" kai toy alloy! Opote ta antegrapsa sto ena audio kai meta phga na ta svhsw apo to allo kai....DE SVHNONTAI!!! Vgainei ena mhnyma pou leei "Could not be deleted - Access Denied (5)". To idio mhnyma vgainei kai meta apo prospa8eies na svhsw to ena apo ta 2 "media files" me ola ta peroexomena toy.

 

To kako einai oti ayto to provlhma mou katanalwnei poly apo8hkeytiko xwro sto C toy kinhtou. Mhpws na kanw neo format? Ki an nai....pws ginetai? (To prwto to apofasise to kinhto na to kanei mono toy, ka8ws htan yperplhres)

 

Ektimw afantasta ka8e protash-gnwmh-logo symparastashs kai symponias.

 

Eyxaristw.

 

 

Άλλαξε τους ήχους για τα μηνύματα, τις κλήσεις κ.λ.π. από τον πίνακα ελέγχου, που ίσως χρησιμοποιούνται από τον/τους φάκελους αυτούς (media/audio) και βάλτο στο σιωπηλό (να μην έχει ήχο δηλαδή για τα μηνύματα, email κ.λ.π. Επίσης δοκίμασε να μεταφέρεις όλα τα Audio files σε έναν άλλον φάκελο στον D - φτιάξε έναν πρόχειρο -. Μετά με τον fileman πήγαινε στον φάκελο Media στον c και τσέκαρε το κουτάκι που βρίσκεται δίπλα στον φάκελο. Έπειτα από το μενού του fileman πηγαίνεις File, change attributes και κοίτα να μην έχεις τσεκαρισμένο κανένα κουτάκι. Κάνε μια επανεκκίνηση στο κινητό και δες αν μπορείς να σβήσεις τον φάκελο media που λες ότι είναι χύμα στον C.

 

Τώρα για καλό και κακό κράτα ένα backup από τα αρχεία που χρειάζεσαι (επαφές, ήχους, εικόνες κ.λ.π.). Όχι Backup όλο λειτουργικό.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Dystyxws file Perh, an kai ekana akrivws osa mou eipes, to provlhma paramenei alyto. Opote paw na svhsw ta pleonazonta arxeia mou grafei "Sfalma - it's a read only" kai den ta svhnei. Lew na ksanakanw format, mia pou akomh den exw perasei epafes kai shmantika programata. Fantazomai etsi 8a dior8w8ei to provlhma...ti les ki esy?

 

Gia to format paw pin.elegxou>Genikh epanafora? Ekei zhtaei kwdiko kleidwmatos. Poios einai aytos? Pou ton vriskw?

Eyxaristw ek twn proterwn.

Link to comment
Share on other sites

Δυό ερωτησούλες:

 

1ον) Ποιός είναι ενας καλός κ σωστός τρόπος να καθαρίζω την οθόνη του κινητού μου (με κάποιο υγρό ή κάτι) και

 

2ον) Πήγα σήμερα απο τον browser του κινητού να μπώ σε μια σελίδα (www) αλλά μου πετάει το μύνημα "ενεργόπ. απορίφθ.". :( Δηλαδή? :confused:

 

Εχω Voda CU, ενεργοποιημένο το GPRS και έβαλα και τις ρυθμίσεις που μου έδωσαν για Wireless Internet...

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά! :)

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bad_freddy ( 3 Μάρ. 2004 , 00:48)

 

Δυό ερωτησούλες:

 

1ον) Ποιός είναι ενας καλός κ σωστός τρόπος να καθαρίζω την οθόνη του κινητού μου (με κάποιο υγρό ή κάτι) και

 

2ον) Πήγα σήμερα απο τον browser του κινητού να μπώ σε μια σελίδα (www) αλλά μου πετάει το μύνημα "ενεργόπ. απορίφθ.". :( Δηλαδή? :confused:

 

Εχω Voda CU, ενεργοποιημένο το GPRS και έβαλα και τις ρυθμίσεις που μου έδωσαν για Wireless Internet...

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά! :)

 

Δεν υπαρχει καποιος συγκεκριμενος τροπος που μπορεις να καθαριζεις τη οθονη του κινητου σου,εγω ας πουμε την καθαριζω με μια βρεγμενη (λιγο) μπατονετα και μετα με ενα στεγνο πανακι απο πανω.

Οσο για το προβλημα με το internet,λογικο ειναι αφου ο browser του κινητου σου ειναι για wap.Για ιnternet σελιδες πρεπει να εχεις τον opera browser αν και δεν ειμαι σιγουρος κατα ποσο θα δουλεψει και παλι επειδη εχεις συνδεση CU, εχω ακουσει οτι internet δινουν μονο στα συμβολαια.

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος florinaperis ( 1 Μάρ. 2004 , 16:49)

 

Δεν υπάρχει. Μόνο viewer. Πρέπει να εγκαταστήσεις εσύ κάποιο, π.χ. photo editor.

 

Ευχαριστώ Πέρη. Εαν θές, θύμισε μου και που το βρίσκουμε. :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cepheus ( 2 Μάρ. 2004 , 17:36)

 

Dystyxws file Perh, an kai ekana akrivws osa mou eipes, to provlhma paramenei alyto. Opote paw na svhsw ta pleonazonta arxeia mou grafei "Sfalma - it's a read only" kai den ta svhnei. Lew na ksanakanw format, mia pou akomh den exw perasei epafes kai shmantika programata. Fantazomai etsi 8a dior8w8ei to provlhma...ti les ki esy?

 

Gia to format paw pin.elegxou>Genikh epanafora? Ekei zhtaei kwdiko kleidwmatos. Poios einai aytos? Pou ton vriskw?

Eyxaristw ek twn proterwn.

 

 

Δοκίμασες αυτό που γράφω πιο πάνω;

 

"Μετά με τον fileman πήγαινε στον φάκελο Media στον c και τσέκαρε το κουτάκι που βρίσκεται δίπλα στον φάκελο. Έπειτα από το μενού του fileman πηγαίνεις File, change attributes και κοίτα να μην έχεις τσεκαρισμένο κανένα κουτάκι."

 

Αυτό κάντο και στα αρχεία που έχει μέσα ο φάκελος media (άνοιξε το audio, επέλεξε όλα τα αρχεία και μετά από το μενού του fileman πηγαίνεις File, change attributes και κοίτα να μην έχεις τσεκαρισμένο κανένα κουτάκι.

 

Για το φορμάτ, εφόσον δεν έχει κάτι σημαντικό, όπως είπες, για την ώρα στο κινητό, κάνε το φορμάτ από το κρυφό μενού:

 

Φορμάτ με κλειστό το flip:

 

jog Πάνω (μία φορά)

*

jog Κάτω (μία φορά)

jog Κάτω (μία φορά)

*

jog Κάτω (μία φορά)

*

 

Μετά θα πρέπει να ξαναπεράσεις τα Ελληνικά. Ποιά έκδοση firmware έχει το "πρόγραμμα-organizer" του κινητού σου; Ρίξε μια ματιά εδώ για να βρεις το αρχείο με τα Ελληνικά που θα χρειαστεί να περάσεις μετά το φορμάτ, αν θέλεις τα Ελληνικά στα μενού του κινητού.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VIDEOMIX ( 3 Μάρ. 2004 , 07:48)

 

Ευχαριστώ Πέρη. Εαν θές, θύμισε μου και που το βρίσκουμε. :)

 

 

Κλικ

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bad_freddy ( 3 Μάρ. 2004 , 00:48)

 

2ον) Πήγα σήμερα απο τον browser του κινητού να μπώ σε μια σελίδα (www) αλλά μου πετάει το μύνημα "ενεργόπ. απορίφθ.". :( Δηλαδή? :confused:

 

Εχω Voda CU, ενεργοποιημένο το GPRS και έβαλα και τις ρυθμίσεις που μου έδωσαν για Wireless Internet...

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά! :)

 

O browser του κινητού σου είναι μόνο για wap enabled σελίδες και όχι για σελίδες http://www. αυτό το κάνει μόνο ο Opera browser τον οποίο όμως και πάλι δεν θα μπορείς να τον χρησιμοποιείς επειδή το Vodafone CU υποστηρίζει wap over gprs και όχι "καθαρό" gprs που δίνει μία σύνδεση με συμβόλαιο!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Πάντα εξυπηρετικός!!! Ευχαριστώ.

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπιζω το εξης προβλημα:

 

Εχθες ανοιξα σε μια στιγμη το ''εικονικο πορτακι'', ανοιξε αλλα η λιστα των applications δεν ηταν φορτωμενη... Προσπαθουσα να την εμφανισω με διαφορους τροπους αλλα δεν τα εβγαζε... Δεν εβγαλε καν οτι ειναι buzy... Εκανα ενα ''restart'' το Ρ800 και τωρα εχω τα εικονιδια με αλφαβητικη σειρα! Πως μπορω να το κανω οπως πριν?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...