Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα μου πρότεινες να περιμένω ή να πάω προς Κίνα μεριά???

Στους περίπου 4 μήνες που πωλείται, invites for 16Gb δεν έχουν εμφανιστει.

Θα πρεπει να πας μεσω της κινέζικης αγοράς.-

 

Απ' την άλλη, μιλάμε για μια "υπέρβαση" 30 ευρώ, για Ευρωπαική αγορά και +48Gb αποθηκευτικού χώρου...

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δυστυχώς το μπάτζετ μου αυτή τη στιγμή είναι ταβάνι τα 300 ευρώ, για αυτό κ έχω αποφασίσει να πάρω το 16αρι.....

Θα μου πρότεινες να περιμένω ή να πάω προς Κίνα μεριά???

 

να βρεις τρόπο για άλλα 30€ ;)

One+ One --- iPAD 3 --- Xperia Neo V --- HTC Hero --- HTC Touch Cruise --- Nokia N95 --- Nokia 6680 --- Nokia 6310i
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να φτιάξω το account στο oneplus.net και έχω κολλήσει στη διεύθυνση... Έκανα λογαριασμό στο http://www.mailboxde.com και μου ήρθε ένα mail με τα στοιχεία αλλά δεν ξέρω τι πάει που στην σελίδα της oneplus... μπορεί κάποιος να μου δώσει ένα παράδειγμα?

First Name --> Ok το όνομά μου

Last name --> επίθετο

Company --> (Mailboxde.com e.K.)??????

Telephone --> Δικό μου ή της mailboxde.com????

Street Adress --> (Äussere Weberstr. 57)??????

City --> (Zittau)????

State/Province ?????

Postal Code --> (02763)?????

To ID που μας δίνει η mailboxde.com που πρέπει να το γράψω??

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το μπάτζετ μου αυτή τη στιγμή είναι ταβάνι τα 300 ευρώ, για αυτό κ έχω αποφασίσει να πάρω το 16αρι.....

Θα μου πρότεινες να περιμένω ή να πάω προς Κίνα μεριά???

 

Να περιμένεις, μην πάς απο Κινα μεριά αξιζει να μαζεψεις λεφτα για να παρεις 64αρι ευρωπαικο να το ευχαριστηθεις απο θεμα χωρου αποθηκευσης και να έχεις και 2 χρονια εγγυηση και το ωραιο λογοτυπο Cyanogen:D

 

PS: φτιαξε μια θυριδα στο mailboxde.com υπαρχει οδηγος στο αρχικο ποστ. Θα σου στοιχίσει 300€ +10€ για να παει απο το birmingham Αγγλία (Κεντρικες αποθηκες OPO για ευρωπη) στην Γερμανια στην διευθυνση σου μέσω DHL και απο εκει αλλα 20€ να σου ερθει σε 4 μερες μεσω UPS Standard στην Ελλαδα. ΣΥΝΟΛΟ 330€.

Edited by dream21
iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Να περιμένεις, μην πάς απο Κινα μεριά αξιζει να μαζεψεις λεφτα για να παρεις 64αρι ευρωπαικο να το ευχαριστηθεις απο θεμα χωρου αποθηκευσης και να έχεις και 2 χρονια εγγυηση και το ωραιο λογοτυπο Cyanogen:D

 

PS: φτιαξε μια θυριδα στο mailboxde.com υπαρχει οδηγος στο αρχικο ποστ. Θα σου στοιχίσει 300€ +10€ για να παει απο το birmingham Αγγλία (Κεντρικες αποθηκες OPO για ευρωπη) στην Γερμανια στην διευθυνση σου μέσω DHL και απο εκει αλλα 20€ να σου ερθει σε 4 μερες μεσω UPS Standard στην Ελλαδα. ΣΥΝΟΛΟ 330€.

 

Μια χαρά είναι η τιμή για αυτά που προσφέρει το τηλέφωνο. Το θέμα είναι να βρούμε προσκλήσεις...

>> m4b <<
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να φτιάξω το account στο oneplus.net και έχω κολλήσει στη διεύθυνση... Έκανα λογαριασμό στο http://www.mailboxde.com και μου ήρθε ένα mail με τα στοιχεία αλλά δεν ξέρω τι πάει που στην σελίδα της oneplus... μπορεί κάποιος να μου δώσει ένα παράδειγμα?

Καλό είναι να διαβάζουμε προηγούμενα ποστς...

Πως συμπληρώνουμε τα στοιχεία Billing & Shipping @ OnePlus

Post #1581

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να φτιάξω το account στο oneplus.net και έχω κολλήσει στη διεύθυνση... Έκανα λογαριασμό στο http://www.mailboxde.com και μου ήρθε ένα mail με τα στοιχεία αλλά δεν ξέρω τι πάει που στην σελίδα της oneplus... μπορεί κάποιος να μου δώσει ένα παράδειγμα?

 

First Name --> Mailboxde.com + ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ

Last name --> ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΣΟΥ + ΤΟ ID ΣΟΥ

Company --> ΤΙΠΟΤΑ

Telephone --> +49 3583 8355148

Street Adress --> Äussere Weberstr. 57

City --> Zittau

State/Province ΤΙΠΟΤΑ

Postal Code --> 02763

Country: Germany

 

 

και θα σου βγει έτσι

 

http://i257.photobucket.com/albums/hh214/dream21/mailboxde_zpsa1e41ab9.png

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια χαρά είναι η τιμή για αυτά που προσφέρει το τηλέφωνο. Το θέμα είναι να βρούμε προσκλήσεις...

 

εχω βάλει 8 εδω περα σχεδον.Αντε παρε και εσυ ενα invitation :D

 

Σου εστειλα μεσω pm

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Έψαχνα πρόσκληση κι ένας καλός συμφορουμίτης μου έστειλε μία προχθές. Μόλις έλαβα μία από την oneplus που λήγει σε 24 ώρες. Μιας κι εγώ ήδη έκανα την παραγγελία, όποιος την θέλει πολύ ευχαρίστως...
Link to comment
Share on other sites

First Name --> Mailboxde.com + ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ

Last name --> ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΣΟΥ + ΤΟ ID ΣΟΥ

Company --> ΤΙΠΟΤΑ

Telephone --> +49 3583 8355148

Street Adress --> Äussere Weberstr. 57

City --> Zittau

State/Province ΤΙΠΟΤΑ

Postal Code --> 02763

Country: Germany

 

 

και θα σου βγει έτσι

 

http://i257.photobucket.com/albums/hh214/dream21/mailboxde_zpsa1e41ab9.png

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

εχω βάλει 8 εδω περα σχεδον.Αντε παρε και εσυ ενα invitation :D

 

Σου εστειλα μεσω pm

 

Εγω ???:cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Asot έχεις δίκιο απλά σε 165 σελίδες έχασα τη μπάλα, συγγνώμη

Dream 21 Ευχαριστώ πολύ για τις οδηγίες

Link to comment
Share on other sites

Εγω ???:cry::cry::cry:

 

Άντε και εσύ μία εχεις pm

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Asot έχεις δίκιο απλά σε 165 σελίδες έχασα τη μπάλα, συγγνώμη

Dream 21 Ευχαριστώ πολύ για τις οδηγίες

 

Παρακαλώ φίλε

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Κάνετε κάτι συγκεκριμένο από to profil σας στο oneplus.net και σας δίνει τα invites ή απλά περιμένετε?

 

Εμένα προσωπικά μου ήρθε από το preorder warm up #2 που έκαναν σήμερα κι έληξε πριν από λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα προσωπικά μου ήρθε από το preorder warm up #2 που έκαναν σήμερα κι έληξε πριν από λίγο.

 

εγω εβαλα 7 email απο το mail server μου και μου ήρθαν και στα 7 :D

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πόσες μέρες κάνει συνήθως να αποσταλεί από Αγγλία στην Γερμανία; Προχώρησα σε παραγγελία του τηλεφώνου την Τρίτη που μας πέρασε και είναι σε κατάσταση processing στο opo store. Βάλε και το Σ/Κ μέσα πάμε από βδομάδα; Μήπως να αρχίσουν να με ζωνουν τα φίδια;

(Ακολούθησα τον οδηγό του Delijohn για την καταχώρηση των διευθύνσεων)

Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλα 7 email απο το mail server μου και μου ήρθαν και στα 7 :D

 

Τι σκ@τά, στο πηγάδι κατούρησα.... ούτε μια, με παραγγελία από τις 22/08... όχι ότι τη θέλω βέβαια.

Από την άλλη δώσανε 30.000 προσκλήσεις σε 1 ώρα. Η σα ζεστό ψωμάκι πουλάει ή τις πήραν χωρίς να τις θέλουν, τι να πω!

Είμαι περίεργος να δω τι θα γίνει με τα pre-order...

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πόσες μέρες κάνει συνήθως να αποσταλεί από Αγγλία στην Γερμανία; Προχώρησα σε παραγγελία του τηλεφώνου την Τρίτη που μας πέρασε και είναι σε κατάσταση processing στο opo store. Βάλε και το Σ/Κ μέσα πάμε από βδομάδα; Μήπως να αρχίσουν να με ζωνουν τα φίδια;

(Ακολούθησα τον οδηγό του Delijohn για την καταχώρηση των διευθύνσεων)

Εγω το παρηγγειλα Σαββατο πρωι. Δευτερα πηγε σε processing και Γερμανια (στο mailboxde) εφτασε Τεταρτη. Επειδη το ΣΚ δεν γινονται παραγγελιες διηρκησε στην ουσια 3 μερες.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα βροχή τα invites.... Κοίτα που φτάσαμε.

 

Κάτι ξέρουν οι κινέζοι τυχαίο νομίζεις είναι; αφου έρχονται απο πίσω Nexus 9 tablet και nexus 6 :)

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παράγγειλα. Πολύ διαδικασία πάντως. Πρέπει να βάλω και credit στο mailboxde? Ή όταν το παραλάβουν θα με ειδοποιήσουν και τότε θα επιλέξω την χρέωση;
>> m4b <<
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...