Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις παρελήφθει και το δικό μου από την mailboxde.com , αλλά έχω ένα πρόβλημα , προσπαθώ να το στείλω με ups , αλλά μου ζητάει να συμπληρώσω κάτι στο Description of Goods . Τι βάζουμε εκεί ρε παιδιά ??
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις παρελήφθει και το δικό μου από την mailboxde.com , αλλά έχω ένα πρόβλημα , προσπαθώ να το στείλω με ups , αλλά μου ζητάει να συμπληρώσω κάτι στο Description of Goods . Τι βάζουμε εκεί ρε παιδιά ??

εγω ειχα βαλει ,το καναν και αλλοι που ειχα διαβασει επισης,απλα telephone

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα βαλει ,το καναν και αλλοι που ειχα διαβασει επισης,απλα telephone

 

Δηλαδή απλά το τηλέφωνό μου ?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρελήφθει και το δικό μου από την mailboxde.com , αλλά έχω ένα πρόβλημα , προσπαθώ να το στείλω με ups , αλλά μου ζητάει να συμπληρώσω κάτι στο Description of Goods . Τι βάζουμε εκεί ρε παιδιά ??

Φίλε πότε έκανες την παραγγελία εσύ? Είχες βάλει standard ή express shipping?

Link to comment
Share on other sites

2.1 Amber δέχεται

 

Ευχαριστω...

εχω εναν τον οποιο χρησιμοποιουσα για το iphone 4S με διπλο usb...

Δεν ξερω ποσα amps ειναι μιας και τον εχω για καμποσο χρονο (νομιζω οτι ειναι 2.1amps)...ξερεις πως μπορω να τον τεσταρω...???

τον βαζω στο κιν και ΑΝ φορτιζει οκ...αν οχι σημαινει οτι ειναι 1amp?

Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα φορτιζει και με το 1amp απλα πολυ πιο αργα και ισως θα ξεφορτιζει αν κανεις κατι που κανει καταναλωση

Host

Link to comment
Share on other sites

Φορτιζεις κανονικα αγορινα.Υπολογισε οτι θα χρειαζεσαι το διπλο χρονο για φουλ φορτιση.

Αντι για 2ω θα κανεις 4.

Μονο καλο κανει στη μπαταρια το λιγοτερο ρευμα στη φορτιση.

Link to comment
Share on other sites

Φορτιζεις κανονικα αγορινα.Υπολογισε οτι θα χρειαζεσαι το διπλο χρονο για φουλ φορτιση.

Αντι για 2ω θα κανεις 4.

Μονο καλο κανει στη μπαταρια το λιγοτερο ρευμα στη φορτιση.

 

Ευχαριστω...:D

Link to comment
Share on other sites

...και δεν έχω βρει πως μπορώ να τερματίζω κλήση από το πλήκτρο των ακουστικών.

 

Πατάς παρατεταμένα (2-3 δευτερόλεπτα) το κουμπί τερματισμού (μεσαίο κουμπί) και κλείνει η γραμμή.

Αν το πατήσεις 1 σύντομη φορά σου κάνει mute.

Link to comment
Share on other sites

κανεις που να εχει παραγγειλει το κινητο στο black friday?ποσο του εφτασε τελικη τιμη???

 

322,99euro για το 64άρι με express delivery, χωρις έξοδα mailboxde.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...Οποιος εχει κανα invite ασ μου στειλει το link με pm...Ευχαριστω

Εχω προσπαθησει 3 φορες με τα preorders και Black Friday και παντα μου το απεριψε για διαφορετικους λογους,μεχρι και το paypal μου μπλοκαρε καποια στιγμη κατα την πληρωμη....Δεν με παει το android μαλλον,θελει να παραμεινω στα Windows phones....!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...Οποιος εχει κανα invite ασ μου στειλει το link με pm...Ευχαριστω

Εχω προσπαθησει 3 φορες με τα preorders και Black Friday και παντα μου το απεριψε για διαφορετικους λογους,μεχρι και το paypal μου μπλοκαρε καποια στιγμη κατα την πληρωμη....Δεν με παει το android μαλλον,θελει να παραμεινω στα Windows phones....!!!:lol::lol:

 

Δαχτυλος της Microsoft....

Host

Link to comment
Share on other sites

Ο ταχυτερος τροπος αποστολης απο mailbox.de ποιος ειναι UPS ή DHL?

 

Σύμφωνα με τον οδηγό η UPS.Η DHL κάνει κανά δυο μέρες παραπάνω.Εξαρτάται όμως και που βρίσκεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα χθες μου έπεσε από την τσέπη ενώ έκανα ποδήλατο και δεν έπαθε τίποτα με την original flip case, ούτε το τηλέφωνο ούτε η θήκη.

 

Από τα jbl δεν έχω μείνει ικανοποιημένος από ποιότητα ήχου. Βέβαια με έχουν κακομάθει τα Beyer Dynamic DT 770 pro μου σε αυτόν τον τομέα. Αλλά και σε χρήση σαν hands free δεν μπορείς να ξεχωρίσεις τα κουμπιά των χειριστηρίων με την αφή και δεν έχω βρει πως μπορώ να τερματίζω κλήση από το πλήκτρο των ακουστικών.

 

αν τελικα δε σε ικανοποιησουν στα αγοραζω γιατι δεν εχω !

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος που το παραγγειλε 25-26/10 και εφυγε;

 

Εγω παραγγειλα στης 26 και σημερα το πρωι πηρα το mail. Απο Αγγλια για mailbox.de σημερα στης 9 τοπικη

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα

αυτες οι προσκλησεις που μας ερχονται?? στο mail η στο λογαριασμο μας στο oneplus.net???

επισης οταν ερχεται , ποσο καιρο μπορει να την εχεις χωρις να την χρησιμοποιησεις?? και επισης οταν την δεκτη καποιος σε ποσο καιρο πρεπει να την χρησιμοποιησει??

 

ευχαριστω

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Εγω παραγγειλα στης 26 και σημερα το πρωι πηρα το mail. Απο Αγγλια για mailbox.de σημερα στης 9 τοπικη

Express shipping είχες βάλει?

 

Έκανα την παραγγελία 20/11 με standard shipping και εδώ και 4 μέρες είναι στο processing τι γίνεται?

Edited by igna200
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...