Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα,

Ερώτηση για το mailboxde:

το τηλέφωνο το έκανα order με standard shipping

και το έστειλα στο mailboxde. Το mailboxde μου έστειλε μήνυμα

ότι έλαβαν shipment για εμένα.

 

Checkara στο DHL DE (http://www.dhl.de/en.html) με το tracking number και

βλέπω ότι για το tracking 4640229580, είναι δύο τα πακέτα και το ένα έγινε

delivered στο 'KLIPPHAUSEN, Germany' και το άλλο στο 'Dresden, Germany'.

 

Το Αγγλικό DHL (http://www.dhl.co.uk/) μου δείχνει ότι έχει πάει σωστά 1

πακέτο στο 'Zittau'.

 

Και μέσα από το site του oneplus δείχνει delivered στο 'DRESDEN - GERMANY [DRS]',

που δείχνει λογικό.

 

Υπάρχει περίπτωση το τηλέφωνο και τον φορτιστή να τον έχουν στείλει σε δύο διαφορετικά

shipments και όχι μαζί στον ίδιο φάκελλο? Έχει τύχει σε κάποιον άλλο κάτι παρόμοιο?

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Κινητό και φορτιστής αν και διαφορετικά κουτάκια συνήθως πάνε στο ίδιο δέμα. Μήπως είχες και τίποτα άλλο μαζι στην παραγγελία? Για να είσαι σίγουρος περιμενε να περάσει η δεύτερα μήπως και παραλάβουν δεύτερο πακέτο. Μπορείς να επικοινωνησεις καο μαζί τους να ρωτήσεις. Δεν ξέρω αν μπορούν να σου ανοίξουν το δέμα και να σου στείλουν φωτογραφιες απο το περιεχόμενο, αυτό θα ηταν το πιο καλο για να είσαι σίγουρος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τώρα που κοιταω τον αριθμο αποστολής στην ελληνική dhl το εμφανίζει ως ενα πακέτο ενω στο γερμανικό έχει κάτι περίεργο που δε βγάζω άκρη.

Link to comment
Share on other sites

morpheusgr: θα περιμένω και την Δευτέρα, μου φαίνεται κουφό όμως να έχουν στείλει δύο πακέτα ξεχωριστά.

Επίσης στο mailboxde μου λέει μέγεθος shipment 0.3mx0.3mx0.1m. Είναι πολύ μεγάλο για να είναι μόνο το ένα από τα δύο.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καθόλου κουφό, τον Ιούλιο που το πήρα εγώ έτσι έγινε, ένα πακέτο το τηλ και άλλο μετά από αρκετές ημέρες ο φορτιστής

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρελαβα σημερα το πρωί εχω παθει πλάκα ΤΗΛΕΦΩΝΑΡΑΑΑΑΑ οθοναρα touch κοσμημα παραμετροποιήσημο τι να πω δε νξερω,φορτιστης τηλεφωνο δύο διφορετικα κουτια αλλά στην ιδια συσκευασία(σακούλα dhl):):):):)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρελαβα σημερα το πρωί εχω παθει πλάκα ΤΗΛΕΦΩΝΑΡΑΑΑΑΑ οθοναρα touch κοσμημα παραμετροποιήσημο τι να πω δε νξερω,φορτιστης τηλεφωνο δύο διφορετικα κουτια αλλά στην ιδια συσκευασία(σακούλα dhl):):):):)

 

συμφωνω και επαυξανω +1000 :)

καλοριζικο και καλοδουλευτο

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδιά θα ηθελα να ευχαριστήσω τον καλό μου φίλο k μέλος του forum sb68s για την πολυτιμη βοήθεια του.............Ευχαριστώ πολύ φιλαράκι.!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

μπορει να πει καποιος που παραγγειλε το κινητο χθες η σημερα,δλδ στην προσφορα blakc friday,ποσο του κοστησε συνολικα??(για το 64 παντα)

 

κανεις που να εχει παραγγειλει το κινητο στο black friday?ποσο του εφτασε τελικη τιμη???

Φίλε μου, ρωτάς 2η φορά στο 12ώρο, κάτι που είναι σταθερό εδω και μήνες...

Δεν άλλαξε η τιμή λόγω Black Friday, η διαθεσιμότητα χωρίς invite άλλαξε...

Ριξε μια ματια στα τελευταία 100-200 ποστς, είναι γραμμένο το κόστος.-

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

δεν πανε καλα

1.δεν εχουν διαθεσιμα τηλεφωνα για αποστολη.

2.δεν υπαρχουν σε stock τα παρελκομενα

3.δεν δεχονται προς το παρον οπως μου απαντησαν σε μαιλ αποστολη προς Mailboxde.com προσπαθωντας χτες να παραγγειλω σε BlackFriday invite.

4. Νεες αποστολες μετα τις 25 Δεκεμβριου

και

5.Σε απαντηση μαιλ προς το support βγαινει στο πρωτο τριμηνο του 2015 το νεο ONEPLUS 2.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

3.δεν δεχονται προς το παρον οπως μου απαντησαν σε μαιλ αποστολη προς Mailboxde.com προσπαθωντας χτες να παραγγειλω σε BlackFriday invite.

 

 

Να περιμένω ακύρωση και refund δλδ???? :mad::blink::worry:

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα χθες μου έπεσε από την τσέπη ενώ έκανα ποδήλατο και δεν έπαθε τίποτα με την original flip case, ούτε το τηλέφωνο ούτε η θήκη.

 

Από τα jbl δεν έχω μείνει ικανοποιημένος από ποιότητα ήχου. Βέβαια με έχουν κακομάθει τα Beyer Dynamic DT 770 pro μου σε αυτόν τον τομέα. Αλλά και σε χρήση σαν hands free δεν μπορείς να ξεχωρίσεις τα κουμπιά των χειριστηρίων με την αφή και δεν έχω βρει πως μπορώ να τερματίζω κλήση από το πλήκτρο των ακουστικών.

Link to comment
Share on other sites

Από τα jbl δεν έχω μείνει ικανοποιημένος από ποιότητα ήχου.

 

Σε αίσθηση υφής; Οπτικώς; Τρώγονται;

 

Αν μπορείς ανέβασε καμμιά φωτό να τα δούμε και χωρίς φοτοσοπ.

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Ο κοσμος ειναι παλαβος...!!!

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Official-Oneplus-One-Bamboo-SwapStyle-Back-Cover-Rare-/111530203043?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item19f7b7d7a3

 

165Λιρες για μια πλατη κινητου...!!! 8)

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια ερωτηση...

 

ενας απο τους λογους που θελω 5,5ιντζες κινητο ειναι η χρηση του ως GPS στην μηχανη και στο αυτοκινητο, θελω λοιπον να μπορω να το φορτιζω μεσω usb τυπου

http://www.ebay.co.uk/itm/USB-1-Amp-Black-Car-Charger-Adapter-Accessory-for-Cell-Phones-/201056718876?pt=US_Cell_Phone_PDA_Chargers&var=&hash=item2ecfea101c

ποιος τυπος κανει ο 1am ή ο 2.1amp για το OnePlus One...???

 

Ευχαριστω...!!!

Link to comment
Share on other sites

Ο κοσμος ειναι παλαβος...!!!

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Official-Oneplus-One-Bamboo-SwapStyle-Back-Cover-Rare-/111530203043?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item19f7b7d7a3

 

165Λιρες για μια πλατη κινητου...!!! 8)

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια ερωτηση...

 

ενας απο τους λογους που θελω 5,5ιντζες κινητο ειναι η χρηση του ως GPS στην μηχανη και στο αυτοκινητο, θελω λοιπον να μπορω να το φορτιζω μεσω usb τυπου

http://www.ebay.co.uk/itm/USB-1-Amp-Black-Car-Charger-Adapter-Accessory-for-Cell-Phones-/201056718876?pt=US_Cell_Phone_PDA_Chargers&var=&hash=item2ecfea101c

ποιος τυπος κανει ο 1am ή ο 2.1amp για το OnePlus One...???

 

Ευχαριστω...!!!

2.1 Amber δέχεται

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...