Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορώ να κάνω pre-order το επόμενο invite που θα σκάσει γιατί όλο αργώ;;;:wacko:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παρατηρησα κατι: μολις το ανοιξα μου εμφανιστηκε κατευθειαν το μενου του τηλεφωνου με προεπιλεγμενη την γλωσσα των κινεζικων και δεν μου εβγαλε το μενου ρυθμισης γλωσσας, wifi κτλ. οπως συνηθως γινεται! Κατα αλλα ηταν ολα σφραγισμενα με τη ζελατινα και χωρις ιχνος να εχει χρησιμοποιηθει! Μετα βρηκα τα ελληνικα και ολα κομπλε! Ειναι φυσιολογικο???? Να ανησυχησω????
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα κατι: μολις το ανοιξα μου εμφανιστηκε κατευθειαν το μενου του τηλεφωνου με προεπιλεγμενη την γλωσσα των κινεζικων και δεν μου εβγαλε το μενου ρυθμισης γλωσσας, wifi κτλ. οπως συνηθως γινεται! Κατα αλλα ηταν ολα σφραγισμενα με τη ζελατινα και χωρις ιχνος να εχει χρησιμοποιηθει! Μετα βρηκα τα ελληνικα και ολα κομπλε! Ειναι φυσιολογικο???? Να ανησυχησω????

 

το ευραπαικο αγορασες?

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ευρωπαϊκό κανονικα με πρόκληση προσκληση το αγορασα!!!!

 

απο οτι θυμαμαι οταν κανει boot για πρωτη φορα βγαζει την αγγλικη γλωσσα,αλλα μην κολλας σε λεπτομερεις,γενικα η συσκευη δουλευει καλα?ηρθε αψεγαδιαστη?τοτε εισαι κομπλε!καλοριζικο..

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα ,την πρόσκληση που θα έχω θα την δώσω στο φόρουμ.Ο πρώτος που θα στείλει PM με το email toy θα την πάρει.Βιαστείτε όμως γιατί μου την έδωσε φίλος και δεν ξέρω σε πόσο χρόνο λήγει

 

Edit : Η πρόσκληση έληξε!!!

Edited by poseidvn
Link to comment
Share on other sites

Εδωσα παραγγελια για τα ακουστικα. βγαινει στα 19 ευρω με μεταφορικα (ειχε και ενα εκπτωτικο κουπονι 3 δολλαρια τα οποια αφαιρεθηκαν απο την τιμη)

http://vifocal.com/silver-bullet-earphones-headphones-for-oneplus-one-smartphone.html

η εταιρεια απο οτι ειδα εχει εδρα στην ιδια πολη με την oneplus.περιμενω τωρα:)

Edited by panosmaria2011
NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

Περα απο θήκες , για την οθόνη έχετε αγοράσει κάποιο αξεσουάρ? (ζελατινα , anti-explosion tempered glass κτλ ) 'Η επειδη είναι Gorilla 3 δεν έχουμε να φοβομαστε τπτ ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πριν λιγο μου ηρθε! Το κινητο ειναι αλλου πραγματικα! Κορυφαια κατασκευη,οθοναρα,τρομερη καμερα!

Ημερομηνια κατασκευης: 25/9/2014

Καλορίζικο, να το χαρείς. :)

Η οθόνη έχει την κιτρινίλα στο κάτω μέρος;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλησερα παιδια εχω λαβει προσκληση απ το επισιμο site και ενω σεταρα λογαριασμο στο mailboxde.com και βαζω τα στοιχεια του λογαριασμου (διευθύνσεις κτλ) στο shipping address στο site της OPO, μου βγάζει μόνο διαθέσιμες χώρες USA και Canada....

 

Τι κανω???

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε ολικαινουργιο κλειστο με την ζελατινα του αψεγαδιαστο απλως μου εκανε εντυωση που ειχε προεπιλεγμενη γλωσσα το κινεζικα!

Οχι δεν υπαρχει ιχνος κιτρινιλας!

Link to comment
Share on other sites

Καλησερα παιδια εχω λαβει προσκληση απ το επισιμο site και ενω σεταρα λογαριασμο στο mailboxde.com και βαζω τα στοιχεια του λογαριασμου (διευθύνσεις κτλ) στο shipping address στο site της OPO, μου βγάζει μόνο διαθέσιμες χώρες USA και Canada.... Τι κανω???

Δεν επέλεξες την Γερμανία ως εκκίνηση (σημαιάκι κάτω δεξιά στην αρχική σελίδα ή http://oneplus.net/de)

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

την Τριτη στις 7 Οκτωβρη ξεκινησε η διαδικασια αποστολης απο DHL και σημερα το πρωι στις 10 παρελαβα στο σπιτι μου. 8 ημέρες. Μια χαρα δηλαδη. Δεν εχω προλαβει να το δω... μολις γυρισα απο τη δουλεια κ μπορει να ξαναφυγω... Παντως λειτουργει. Μολις το ανοιξα αρχισε τα απντειτς... Κιτρινιλα μεχρι εδω δεν ειδα. Ευχαριστω πολυ τα μελη που με βοηθησαν στην παραγγελια.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε μια και σε μενα αλλα αγορασα το honor 6 .οποιος θελει pm ...

Φίλε μου καλησπέρα έχεις ακόμα την πρόσκληση;

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου φαινεται πως παει αρκετα γρηγορα η διαδικασια στην oneplus .

Παραγγελια 15/10 01:00

Processing 15/10 08:00

Λονδινο 16/10 07:25

 

Μια χαρα!

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Είναι η δεύτερη συσκευή που παραγγελνω. Αυτή τη φορά έφυγε απίστευτα γρήγορα! Τρίτη βράδυ κάνω την παραγγελία, Τετάρτη απόγευμα φεύγει από Αγγλία, και σήμερα Πέμπτη είναι Γερμανία και πάει προς παράδοση στη Mailbox.de!

Ερώτηση, είμαι επαρχία, την πρώτη φορά είχα βάλει να μου έρθει με UPS κι έκανε περίπου 1 εβδομάδα από Γερμανία για Καλαμάτα.

Αυτή τη φορά τι να χρησιμοποιησω;

Deutsche Post Welt Packet?

UPS παλι;

DHL?

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

ηρθε και η δικια μοy pelosi.πανεμορφη αλλα ελαχιστη προστασια οπως ειπανε και τα αλλα παιδια.την diztronic δεν την αλλαζω με τιποτα:) Edited by panosmaria2011
NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...