Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαιρετώ όλη την παρέα και θα παρακαλούσα και πάλι αν έχει κάποιος μια πρόσκληση εύκαιρη να μου την δώσει.Ευχαριστώ και πάλι
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχει φτάσει Γερμανία κ με περιμένει, προσπαθώ να κάνω τη πληρωμή αλλά ο λογαριασμός στο mailbox δεν δέχεται τα χρήματα.. θα μας τρελάνουν εντελώς?

 

Προσπάθησες να κάνεις recharge με paypal και δεν το δέχεται; Μήπως δεν επαρκεί το υπόλοιπο; Τι μήνυμα σου βγάζει;

Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά την official flip cover την έχει πάρει κανείς?

 

Την έχω δει σε φίλο, πολύ καλής ποιότητας, αλλά μεγάλο λάθος για μένα που δεν έχει άνοιγμα να βλέπεις το notification led.

 

Κι εμένα μου αρέσει πολύ η θήκη, αλλά μου φάνηκε αρκετά ακριβή!

 

Πάντως, άσχετα μ' αυτό, σε video που έχω στο Youtube, το πάνω μέρος της θήκης δεν εφάρμοζε καλά όταν άφηνες το κινητό κάπου και έτσι ξυπνούσε συνέχεια η οθόνη. Φαινόταν σα να μην έχει βάρος το καπάκι ή η επίδραση τού άνοιξε/κλείσε το έκανε να κρατάει κάπως την θέση που είχε απ' όταν ήταν ανοιχτό, και γι' αυτό είχε και το αρνητικό σχόλιο του reviewer.

 

Δεν ξέρω φυσικά αν έτυχε.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλη την παρέα και θα παρακαλούσα και πάλι αν έχει κάποιος μια πρόσκληση εύκαιρη να μου την δώσει.Ευχαριστώ και πάλι

 

υπομονη πρεπει να κανουμε φιλε μου.κ γω περιμενω για μια προσκληση και απο οτι ειδα την προηγουμενη εβδομαδα υπηρχαν αρκετες.:)

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησες να κάνεις recharge με paypal και δεν το δέχεται; Μήπως δεν επαρκεί το υπόλοιπο; Τι μήνυμα σου βγάζει;

 

Επακριβώς το μήνυμα

This payment cannot be completed and your account has not been charged. Please contact your merchant for more information.

 

We are not able to process your payment using your PayPal account at this time. Please return to the merchant's website and try using a different payment method (if available).

 

Η κάρτα μου έχει επαρκές υπόλοιπο

Link to comment
Share on other sites

Guys θέλει και ο αδερφός μου το 1+1, θα μπορέσω από τον λογαριασμό μου αν βρω invite να του το παραγγειλω δεδομένου ότι από τον ίδιο λογαριασμό πήρα και το δικό μου;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Guys θέλει και ο αδερφός μου το 1+1, θα μπορέσω από τον λογαριασμό μου αν βρω invite να του το παραγγειλω δεδομένου ότι από τον ίδιο λογαριασμό πήρα και το δικό μου;

Όχι δεν θα σε αφήσει. Θέλει άλλο account.

Link to comment
Share on other sites

υπομονη πρεπει να κανουμε φιλε μου.κ γω περιμενω για μια προσκληση και απο οτι ειδα την προηγουμενη εβδομαδα υπηρχαν αρκετες.:)

 

Δίκιο έχεις,υπομονή και κάποια στιγμή θα βρεθεί κάποια.Και τα παιδιά από την μεριά τους δεν θα μας αφήσουν έτσι αν δεν βρούμε τίποτα!!:)

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις,υπομονή και κάποια στιγμή θα βρεθεί κάποια.Και τα παιδιά από την μεριά τους δεν θα μας αφήσουν έτσι αν δεν βρούμε τίποτα!!:)

 

απο εχθες το απογευμα εχω κολλησει στην οθονη του υπολογιστη περιμενοντας με αγωνια μια προσκληση!

Link to comment
Share on other sites

απο εχθες το απογευμα εχω κολλησει στην οθονη του υπολογιστη περιμενοντας με αγωνια μια προσκληση!

 

Μια από τα ίδια

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα απο γνωστο invite ο οποιος ομως το ειχε κανει claim , και μπηκα στο λογαριασμο του , αλλαξα τα παντα , billing,shipping address ,mail ,ονομα , αλλα στο Payment επειδη εχει κανει place order δεν αλλαζει το ship address . Ξερεις κανεις τιποτα ??

 

Επισης εστειλα mail στο support να μου κανουν resend το invite για να παραγγειλω απο την αρχη αλλα ακομη τιποτα.... ..

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Guys θέλει και ο αδερφός μου το 1+1, θα μπορέσω από τον λογαριασμό μου αν βρω invite να του το παραγγειλω δεδομένου ότι από τον ίδιο λογαριασμό πήρα και το δικό μου;

Τέλη Σεπτέμβρη με διαφορά 3 ημερών, από τον λογαριασμό μου πήρα 2 συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν θα σε αφήσει. Θέλει άλλο account.

 

 

 

 

 

 

 

Τέλη Σεπτέμβρη με διαφορά 3 ημερών, από τον λογαριασμό μου πήρα 2 συσκευές.

 

Και όχι και ναι λοιπόν, ελπίζω να μην πάει στράφι το invite όταν το βρω..

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Και όχι και ναι λοιπόν, ελπίζω να μην πάει στράφι το invite όταν το βρω..

 

Mπορεις κανονικα να παραγγειλεις απο τον ιδιο λογαριασμο , εχω παρει ηδη 3 φιλε μου απο τον ιδιο λογαριασμο.

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου αρέσει πολύ η θήκη, αλλά μου φάνηκε αρκετά ακριβή!

 

Πάντως, άσχετα μ' αυτό, σε video που έχω στο Youtube, το πάνω μέρος της θήκης δεν εφάρμοζε καλά όταν άφηνες το κινητό κάπου και έτσι ξυπνούσε συνέχεια η οθόνη. Φαινόταν σα να μην έχει βάρος το καπάκι ή η επίδραση τού άνοιξε/κλείσε το έκανε να κρατάει κάπως την θέση που είχε απ' όταν ήταν ανοιχτό, και γι' αυτό είχε και το αρνητικό σχόλιο του reviewer.

 

Δεν ξέρω φυσικά αν έτυχε.

 

Κάποιο link?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, είμαι νέος στο φόρουμ.. αν περισσέυει σε κάποιον invitation θα ήθελα ένα μιας και απ οτι βλέπω το κινητό "δεν υπάρχει" στις δυνατότητες που έχει και σ αυτή την τιμή!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Guys θέλει και ο αδερφός μου το 1+1, θα μπορέσω από τον λογαριασμό μου αν βρω invite να του το παραγγειλω δεδομένου ότι από τον ίδιο λογαριασμό πήρα και το δικό μου;

 

Όχι δεν θα σε αφήσει. Θέλει άλλο account.

 

εγω παρηγγειλα κ δευτερο για τον αδερφο μου απο το ιδιο account και το κινητο βρισκεται στον δρομο. οποτε μπορεις αν βρεις invite να το παραγγειλεις απο τον ιδιο λογαριασμο

Link to comment
Share on other sites

εγω παρηγγειλα κ δευτερο για τον αδερφο μου απο το ιδιο account και το κινητο βρισκεται στον δρομο. οποτε μπορεις αν βρεις invite να το παραγγειλεις απο τον ιδιο λογαριασμο

 

τυχερε...μια προσκληση κ για εμας!!!

Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη μέρα που το έβγαλα έξω πήραμε την πρώτη τούμπα. Βουρ για θήκη!!!!!!
Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

Mπορεις κανονικα να παραγγειλεις απο τον ιδιο λογαριασμο , εχω παρει ηδη 3 φιλε μου απο τον ιδιο λογαριασμο.

Εμένα όταν μου είχαν ερθει κάποια invites και προσπάθησα να κάνω claim μου έλεγε οτι δεν μπορω γιατί έχω κανει ειδη claim και να το κάνω share...

Link to comment
Share on other sites

Mπορεις κανονικα να παραγγειλεις απο τον ιδιο λογαριασμο , εχω παρει ηδη 3 φιλε μου απο τον ιδιο λογαριασμο.

 

 

 

 

 

 

 

εγω παρηγγειλα κ δευτερο για τον αδερφο μου απο το ιδιο account και το κινητο βρισκεται στον δρομο. οποτε μπορεις αν βρεις invite να το παραγγειλεις απο τον ιδιο λογαριασμο

 

Σας ευχαριστώ παίδες. Οπότε αν σας βρίσκεται καμιά πρόσκληση καλοδεχούμενη.

Αν και από 1 Σεπτέμβρη είχα κανει παραγγελία το δικό μου προσκλήσεις δεν έχω λάβει. Κι ερωτώ, αν λάβω, θα μπορώ να κάνω τη μία claim για εμένα;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ παίδες. Οπότε αν σας βρίσκεται καμιά πρόσκληση καλοδεχούμενη.

Αν και από 1 Σεπτέμβρη είχα κανει παραγγελία το δικό μου προσκλήσεις δεν έχω λάβει. Κι ερωτώ, αν λάβω, θα μπορώ να κάνω τη μία claim για εμένα;

 

οχι δικια σου προσκληση δεν την κανεις claim εσυ

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...