Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έκανα την παραγγελία στις 3/9 και είναι ακόμα στο Pending Shipment.. Κάποιος άλλος από 3/9; Στα ίδια να φανταστώ; :D

 

ΦΦΦ.. 4 μέρες (ημερολογιακές οκ ξέρω).. και ακόμα στο ίδιο στάδιο.. Κανείς άλλος από τις 3/9; Όχι τίποτε άλλο να ξέρω αν είμαι εγώ ο ψοριάρης :P

Link to comment
Share on other sites

να στε καλα παιδια dr. και magradoth

 

εχω άλλη μια είναι η τελευταία , στην σειρά είναι ο login και αν δεν την θέλει τότε θα στείλω στον faze

την καλησπέρα μου

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Ps. Πώς γίνεται να έχετε όχι μία, αλλά και περισσότερες προσκλήσεις να μοιράσετε, κι εγώ δεν έχω πάρει ακόμη ούτε μία!! :blink::worry:

 

Πότε το πήρες; Οι προσκλήσεις έρχονται μετά από 30 - 40 μέρες, με βάση το FAQ της OnePlus.

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

να στε καλα παιδια dr. και magradoth

 

εχω άλλη μια είναι η τελευταία , στην σειρά είναι ο login και αν δεν την θέλει τότε θα στείλω στον faze

την καλησπέρα μου

 

Θα την ήθελα

Ευχαριστω

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

την ελαβα ευχαριστω πολυ παω να παραγγειλω :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω ένα invite για το 64άρι. Λήγει άυριο.

 

Θέλει κανένας ; να είναι σίγουρος ότι θα το παραγγείλει, κρίμα να πάει χαμένη και άλλα παιδιά να θέλουν και να μην βρίσκουν.

Link to comment
Share on other sites

Έχω κι εγώ μια πρόσκληση για το 64gb. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει pm

 

Σου έστειλα pm.

Link to comment
Share on other sites

Πότε το πήρες; Οι προσκλήσεις έρχονται μετά από 30 - 40 μέρες, με βάση το FAQ της OnePlus.

Είμαι πολύ νέος (βασικά δεν το πήρα ακόμη, αύριο θα μου το φέρει η UPS).

 

Δεν είχα διαβάσει κάποιο FAQ, είχα μείνει μόνο στο section με τα invites μέσα στο site, όπου γράφει πως από τη στιγμή που παραγγείλεις θα είσαι υποψήφιος για να σου στείλουν ΤΥΧΑΙΑ invites.

Δεν αναφέρεται πουθενά χρονικό όριο.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

να στε καλα παιδια dr. και magradoth

 

εχω άλλη μια είναι η τελευταία , στην σειρά είναι ο login και αν δεν την θέλει τότε θα στείλω στον faze

την καλησπέρα μου

 

Login, καλοριζικο ;) Εις αναμονη λοιπον!

.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ νέος (βασικά δεν το πήρα ακόμη, αύριο θα μου το φέρει η UPS).

 

Δεν είχα διαβάσει κάποιο FAQ, είχα μείνει μόνο στο section με τα invites μέσα στο site, όπου γράφει πως από τη στιγμή που παραγγείλεις θα είσαι υποψήφιος για να σου στείλουν ΤΥΧΑΙΑ invites.

Δεν αναφέρεται πουθενά χρονικό όριο.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

Στην αρχή το είχε το FAQ της OnePlus, τώρα ξανατσέκαρα και λέει όντως τυχαία. Το περίπου ένα μήνα το λένε στο xda, αλλά φαντάζομαι ότι επειδή αρχίζουν να πέφτουν βροχή οι προσκλήσεις ότι έχει ανοίξει κάπως το σύστημα παραγωγής (ή έχει πέσει η ζήτηση, dunno).

 

Ένα τώρα έχει σημασία :drool:

Λεπτομέρειες ανίχνευσης: Στο όχημα προς παράδοση σήμερα

Athens, Greece 08.09.2014 7:09 Για παράδοση

Athens, Greece 05.09.2014 20:00 Σάρωση άφιξης

 

:worry:

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

@ Nikos

 

Κι εμένα μού τηλεφώνησαν για την παράδοση, βρίσκεται στα γραφεία της UPS στην Καλαμαριά.

 

Με το καλό να σου έρθει να μας γράψεις εντυπώσεις. Εγώ δυστυχώς είμαι εκτός Θεσσαλονίκης και θα το πάρω στο τέλος της βδομάδας.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

@ Nikos

 

Κι εμένα μού τηλεφώνησαν για την παράδοση, βρίσκεται στα γραφεία της UPS στην Καλαμαριά.

Με το καλό να σου έρθει να μας γράψεις εντυπώσεις. Εγώ δυστυχώς είμαι εκτός Θεσσαλονίκης και θα το πάρω στο τέλος της βδομάδας.

 

Υπομονή φίλε θα το χαρείς και εσύ! Σε πήραν και τηλέφωνο; Εδώ Αθήνα μπομπόλια, έρχεται το φορτηγάκι γιούρια αν σε βρεί σε βρήκε. Θα το περιμένω όμως εναγωνίως :happy: Αν και το έχω περιεργαστεί εδώ από συνάδελφο θέλω να δώ με τα δικά μου χέρια τι ψάρια πιάνει.

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή φίλε θα το χαρείς και εσύ! Σε πήραν και τηλέφωνο; Εδώ Αθήνα μπομπόλια, έρχεται το φορτηγάκι γιούρια αν σε βρεί σε βρήκε. Θα το περιμένω όμως εναγωνίως :happy: Αν και το έχω περιεργαστεί εδώ από συνάδελφο θέλω να δώ με τα δικά μου χέρια τι ψάρια πιάνει.

Ναι, μου τηλεφώνησαν να με ρωτήσουν αν θα είναι στο σπίτι μέχρι τις 11:00 για να μου το φέρουν.

Ίσως επειδή τα πρωινά είναι αρκετοί αυτοί που δουλεύουν και δεν τους βρίσκουν, να τηλεφωνούν για να επιβεβαιώσουν ότι θα είσαι στην διεύθυνση παράδοσης, για να μην κάνουν άσκοπα δρομολόγια.

Αλλιώς κι εγώ δεν μπορώ να εξηγήσω γιατί μου τηλεφώνησαν!

 

 

 

Ps. Ευτυχώς για μένα η παράδοση γίνεται από courier, γιατί με τα ταχυδρομεία έχω πρόβλημα.

Ο ταχυδρόμος έρχεται στο σπίτι, δεν χτυπάει καν το δικό μου θυροτηλέφωνο, και αφήνει τα πακέτα στα σκαλοπάτια της εισόδου της πολυκατοικίας.

Όποιος μπει μέσα (άτομα που μοιράζουν διαφημιστικά, άτομα που φέρνουν φαγητά από γυράδικα/πιτσαρίες, κ.ο.κ.) μπορούν άνετα να τα πάρουν και να φύγουν, κι εσύ να περιμένεις πότε θα γίνει η παράδοση.

Απαράδεκτος......

Edited by tsiftsism

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Ξέφυγα πάλι - πήρα ΤΡΕΙΣ θήκες και δεν μπορώ να τις συνηθίσω

OpO original (Clear)

Nillkin Hard (Brown)

Aluminum "bumper"

Edited by asot

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μου τηλεφώνησαν να με ρωτήσουν αν θα είναι στο σπίτι μέχρι τις 11:00 για να μου το φέρουν.

Ίσως επειδή τα πρωινά είναι αρκετοί αυτοί που δουλεύουν και δεν τους βρίσκουν, να τηλεφωνούν για να επιβεβαιώσουν ότι θα είσαι στην διεύθυνση παράδοσης, για να μην κάνουν άσκοπα δρομολόγια.

Αλλιώς κι εγώ δεν μπορώ να εξηγήσω γιατί μου τηλεφώνησαν!

 

Οι παραδόσεις Αθήνα (το λέω και για τους υπόλοιπους) μέσω UPS γίνονται μόνο 12:00 - 18:00 (νομίζω μέχρι τις 12:00 κάνουν τα collect). ΔΕΝ παίρνουν τηλέφωνο μονάχα όταν χρειάζονται λεπτομέρειες για την παράδοση (δεν βρίσκουν το σπίτι π.χ.). Επίσης ένα ψιλοκακό που έχει η UPS είναι ότι αν δεν σε βρούν, τα γραφεία είναι μόνο στο αεροδρόμιο οπότε δε σε συμφέρει να πας να το πάρεις εσύ. Πάντως είναι πολύ αξιόπιστοι.

 

Για το ταχυδρομείο άστο. Ειδικά χειρότερα ΕΛΤΑ Courier, που δεν έρχονται καν. Βλέπεις στο staus "Παραλήπτης δεν βρέθηκε" και ούτε καν έχουν περάσει, ούτε χαρτάκι τίποτα, βαριούνται....

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΦΦΦ.. 4 μέρες (ημερολογιακές οκ ξέρω).. και ακόμα στο ίδιο στάδιο.. Κανείς άλλος από τις 3/9; Όχι τίποτε άλλο να ξέρω αν είμαι εγώ ο ψοριάρης :P

 

Κιεγώ 3/9 ακόμα στο Pending. Αν δεν στείλουν μέχρι Παρασκευή θα τους το ακυρώσω γιατί δε θα προλάβω να το παραλάβω όταν θα έρθει γιατί μπορεί να λείπω....

Link to comment
Share on other sites

Κιεγώ 3/9 ακόμα στο Pending. Αν δεν στείλουν μέχρι Παρασκευή θα τους το ακυρώσω γιατί δε θα προλάβω να το παραλάβω όταν θα έρθει γιατί μπορεί να λείπω....

 

Δύσκολο να ακουρωθεί. Εαν είναι να λείπεις άλλαξε τη διεύθυνση στο mailboxde.

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο να ακουρωθεί. Εαν είναι να λείπεις άλλαξε τη διεύθυνση στο mailboxde.

 

Μπορεί να ακυρωθεί....

Αφού σου λένε ότι μπορείς να κάνεις refund, μέχρι 14 μέρες μετά την παράδοση, χωρίς καμία δικαιολογία από μέρους σου....

Link to comment
Share on other sites

Ξέφυγα πάλι - πήρα ΤΡΕΙΣ θήκες και δεν μπορώ να τις συνηθίσω

OpO original (Clear)

Nillkin Hard (Brown)

Aluminum "bumper"

Εαν κάποιος ενδιαφέρεται, πωλούνται στα 20ε και οι τρεις (ως ΣΕΤ), περιλαμβάνονται ταχυδρομικά - PM me!

[ATTACH]49524[/ATTACH]

 

Σου εστειλα πμ

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ακυρωθεί....

Αφού σου λένε ότι μπορείς να κάνεις refund, μέχρι 14 μέρες μετά την παράδοση, χωρίς καμία δικαιολογία από μέρους σου....

 

Ναι, στο λέω καθότι το να απαντήσουν στο email τόσο άμεσα είναι κομματάκι δύσκολο....

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...