Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μάγκες πόσο έχει ακριβώς με τα μεταφορικά το κινητό απ το site της 1+ , το 16άρι και πόσο το 64άρι? υπάρχουν προσκλήσεις για το 16άρι?
Link to comment
Share on other sites

Έγινε σήμερα shipped από το Mailboxde.com με UPS Standard (η μοναδική επιλογή για UPS που σου δίνει). Εκτιμώμενο χρόνο παράδοσης μου έχει τη 12η Σεπτεμβρίου. Θέλουν 1 εβδομάδα από τη Γερμανία στην Ελλάδα (Καλαμάτα); :O

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

μάγκες πόσο έχει ακριβώς με τα μεταφορικά το κινητό απ το site της 1+ , το 16άρι και πόσο το 64άρι? υπάρχουν προσκλήσεις για το 16άρι?

 

299 κινητό + 11 μεταφορικά από UK->DE +19,78 mailboxde DE->GR = 330€ :) Και όχι, ΔΕΝ υπάρχουν πλέον προσκλήσεις για το 16άρι :)

 

Έγινε σήμερα shipped από το Mailboxde.com με UPS Standard (η μοναδική επιλογή για UPS που σου δίνει). Εκτιμώμενο χρόνο παράδοσης μου έχει τη 12η Σεπτεμβρίου. Θέλουν 1 εβδομάδα από τη Γερμανία στην Ελλάδα (Καλαμάτα); :O

 

Και τυχερός είσαι καθότι στο σαββατοκύριακο που μεσολαβεί εσένα θα ταξιδεύει ενώ εμένα έρχεται αύριο Ελλάδα και θα περιμένει μέχρι Δευτέρα :mad:

Edited by Nikos

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή Νίκο, πέρασε καλά το Σουκού για να ξεχαστείς. :P

 

Επίσης, από 1η Σεπτέμβρη είναι 11€ τα μεταφορικά από UK -> DE.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή Νίκο, πέρασε καλά το Σουκού για να ξεχαστείς. :P

Επίσης, από 1η Σεπτέμβρη είναι 11€ τα μεταφορικά από UK -> DE.

 

Ωωπ, σωστός ο bill, διορθώθηκε :)

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους,να ζητησω σαν παιδακι και εγω βρε παλικαρια μια προσκληση για το 64ρι να το παραγγειλω σημερα κιολας,εχω φαει μεγαλο κολλημα με αυτο το τηλεφωνο ειναι ερωτας με την πρωτη ματια:lol::lol::lol:

Ευχαριστω προκαταβολικα και περιμενω με μεγαλη αγωνια! :O:O

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους,να ζητησω σαν παιδακι και εγω βρε παλικαρια μια προσκληση για το 64ρι να το παραγγειλω σημερα κιολας,εχω φαει μεγαλο κολλημα με αυτο το τηλεφωνο ειναι ερωτας με την πρωτη ματια:lol::lol::lol:

Ευχαριστω προκαταβολικα και περιμενω με μεγαλη αγωνια! :O:O

 

Καλώς ήρθες φιλαράκι, για πρόσκληση απλά παρακολούθα το thread αυτό και μόλις κάποιος την προσφέρει τσίμπα τη. Αν είσαι τυχερός μέσα σε λίγες μέρες θα την έχεις (εγώ σε 2 μέρες βρήκα).

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ Νικολα,θα εχω το νου μου αλλα και με την δουλεια δεν θα ειμαι συνεχεια μεσα,Νικολα ποσο σου βγηκε τελικη τιμη μαζι με μεταφορικα κτλ και ποσες μερες εκανε να σου ερθει?
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ Νικολα,θα εχω το νου μου αλλα και με την δουλεια δεν θα ειμαι συνεχεια μεσα,Νικολα ποσο σου βγηκε τελικη τιμη μαζι με μεταφορικα κτλ και ποσες μερες εκανε να σου ερθει?

Οι μέρες που κάνει να έρθει το κινητό εξαρτώνται από το αν θα μεσολαβήσουν από την ημέρα της παραγγελίας 1 ή 2 Σ/Κ και αν μένεις Αθήνα η επαρχία (στην επαρχία βάζω και την Θεσσαλονίκη).

Εγώ το παρήγγειλα Τετάρτη 27/8 και θα το έχω τη Δευτέρα.

Αν έμενα στην Αθήνα θα το είχα σήμερα.

 

 

Εμένα μού κόστισε € 323,77, αλλά από 1/9 η αποστολή από Αγγλία προς Γερμανία δεν κοστίζει € 4,99 που πλήρωσα εγώ, αλλά € 11,00, οπότε υπολόγισε τη διαφορά.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την παραγγελία στις 3/9 και είναι ακόμα στο Pending Shipment.. Κάποιος άλλος από 3/9; Στα ίδια να φανταστώ; :D
Link to comment
Share on other sites

δηλαδή για να πάρουμε το 16άρι μόνο από κίνα τώρα ε?

 

κανείς που πήρε το 16άρι από coolicool να πας αν ήρθε από ευρώπη ή κίνα και σε πόσες μέρες

Edited by splanis
Link to comment
Share on other sites

Hands-free μέχρι 20-25€ που να'ναι value for money τι έχετε να προτείνετε (εκτός από τα Xiaomi);

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή για να πάρουμε το 16άρι μόνο από κίνα τώρα ε?

 

κανείς που πήρε το 16άρι από coolicool να πας αν ήρθε από ευρώπη ή κίνα και σε πόσες μέρες

 

Εγώ το πήρα από Coolicool. Παραγγελία 7/8 παραλαβή 20/8 στην Πάτρα. Ήρθε από Κίνα χωρίς κάποιο πρόβλημα εκτός από το ότι δεν είχαν βάλει μέσα αντάπτορα για τον φορτιστή.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Hands-free μέχρι 20-25€ που να'ναι value for money τι έχετε να προτείνετε (εκτός από τα Xiaomi);

 

Να ρωτήσω γιατί όχι τα Xiaomi; Είμαι έτοιμος να τα παραγγείλω.

Link to comment
Share on other sites

Έγινε σήμερα shipped από το Mailboxde.com με UPS Standard (η μοναδική επιλογή για UPS που σου δίνει). Εκτιμώμενο χρόνο παράδοσης μου έχει τη 12η Σεπτεμβρίου. Θέλουν 1 εβδομάδα από τη Γερμανία στην Ελλάδα (Καλαμάτα); :O

 

Γεια σου ρε Bill, σου γραφω γιατί αν και αθηναίος, το 64αρι το παρήγγειλα από δω την Καλαμάτα που βρίσκομαι, τελευταίες μερούλες διακοπών !!!

 

Όλα εγιναν από ένα μικρό φορητό με 3G σήμα, άνοιξα λογαριασμό στο mailboxde.com και κατεύθυνα εκεί το opo μου, που τσίμπησα με πρόσκληση που έλαβα μέσα στον αύγουστο και - προφανώς - δεν μπορούσα να παραβλέψω, αν και ήμουν μακρυά από τη βάση μου στην Αθηνα....

 

Τη Δευτέρα, θα φτάσει σπίτι και γω δεν θα μαι να το υποδεχτώ.... :p

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Βοηθηστε βρε παλικαρια να βρεθει μια προσκληση σας παρακαλω γιατι μου εχει γινει εμμονη πια δεν παει αλλο ειμαι ολοι μερα στο pc σημερα!:lol::p:D:rolleyes::rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω γιατί όχι τα Xiaomi; Είμαι έτοιμος να τα παραγγείλω.

Δε τα γνωρίζω τα συγκεκριμένα hands-free απλά ήθελα κάτι πιο άμεσο, αυτός είναι ο λόγος. Μπορεί όντως τα Xiaomi να είναι πολύ καλά για τα λεφτά τους.

 

Γεια σου ρε Bill, σου γραφω γιατί αν και αθηναίος, το 64αρι το παρήγγειλα από δω την Καλαμάτα που βρίσκομαι, τελευταίες μερούλες διακοπών !!!

 

Όλα εγιναν από ένα μικρό φορητό με 3G σήμα, άνοιξα λογαριασμό στο mailboxde.com και κατεύθυνα εκεί το opo μου, που τσίμπησα με πρόσκληση που έλαβα μέσα στον αύγουστο και - προφανώς - δεν μπορούσα να παραβλέψω, αν και ήμουν μακρυά από τη βάση μου στην Αθηνα....

 

Τη Δευτέρα, θα φτάσει σπίτι και γω δεν θα μαι να το υποδεχτώ.... :p

Όλα τέλεια δηλαδή, διακοπούλες σε μια όμορφη πόλη, μπάνια, και τσουπ να κι ένα 1+1. :) Απόλαυσε τις διακοπές σου και θα είναι εκεί καρτερικά να σε περιμένει η συσκευή όταν γυρίσεις. :)

 

Βοηθηστε βρε παλικαρια να βρεθει μια προσκληση σας παρακαλω γιατι μου εχει γινει εμμονη πια δεν παει αλλο ειμαι ολοι μερα στο pc σημερα!:lol::p:D:rolleyes::rolleyes:

Έψαχνα κανά μήνα μέσα στο καλοκαίρι, δε μπορούσα να προλάβω από το εδώ θέμα γιατί πρέπει να είσαι online σχεδόν συνέχεια. Έτσι, αγόρασα μία από το eBay.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Βοηθηστε βρε παλικαρια να βρεθει μια προσκληση σας παρακαλω γιατι μου εχει γινει εμμονη πια δεν παει αλλο ειμαι ολοι μερα στο pc σημερα!:lol::p:D:rolleyes::rolleyes:

 

Μπορείς όντως να αγοράσεις μια από το ebay εαν βιάζεσαι τόσο, ή αλλιώς εαν δεν κάνω λάθος έχει στοκ και η ευρωπαική αποθήκη του coolicool. Διάβασε το thread λίγο πίσω, τα εξηγούμε όλα :)

 

Επίσης ερώτηση για όσους το πήραν από UPS: Από τη ρημάδα τη Μπολόνια πόσο κάνει να έρθει; Με τα πόδια έρχεται;;

Edited by Nikos

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς όντως να αγοράσεις μια από το ebay εαν βιάζεσαι τόσο, ή αλλιώς εαν δεν κάνω λάθος έχει στοκ και η ευρωπαική αποθήκη του coolicool. Διάβασε το thread λίγο πίσω, τα εξηγούμε όλα :)

 

Επίσης ερώτηση για όσους το πήραν από UPS: Από τη ρημάδα τη Μπολόνια πόσο κάνει να έρθει; Με τα πόδια έρχεται;;

 

καλημερα Νικολα μολις κοιταξα στο coolicool και ειναι out of stock απο ευρωπη ****το!

Κοιταξα και λιγο ebay αλλα και εκει ειναι περιεργα δινουν τις προσκλησεις 30-35 ευρω και οσες ειναι πιο φθηνες ειναι σε δημοπρασιες οπου πιστευω στο τελος θα φτασουν στο θεο η τιμες τους! :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Νικολα μολις κοιταξα στο coolicool και ειναι out of stock απο ευρωπη ****το!

Κοιταξα και λιγο ebay αλλα και εκει ειναι περιεργα δινουν τις προσκλησεις 30-35 ευρω και οσες ειναι πιο φθηνες ειναι σε δημοπρασιες οπου πιστευω στο τελος θα φτασουν στο θεο η τιμες τους! :(:(:(

 

Πουλάνε τις προσκλήσεις? Έλεος πια..... :(

τι να πω ρε φίλε. Κάνε λίγο υπομονή να έρθει σε κανένα από τα παιδιά του myphone να στη δώσει....

:)
Link to comment
Share on other sites

ΜΟΝΟ ibuygou αδερφέ.

 

Νικόλα τα Xiaomi Piston είναι δοκιμασμένα με το 1+1;

 

Επίσης, ποια απ'όλες τις εκδόσεις http://www.ibuygou.com/catalog/xiaomi-earphone___loudspeaker_box-417-445.html

 

Όσο κι αν έψαξα από Ελλάδα δε βρήκα κάτι το αξιόλογο στο εύρος 20-25€. Στο site του Public που έχει και reviews τίποτα το ιδιαίτερο.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Νικόλα τα Xiaomi Piston είναι δοκιμασμένα με το 1+1;

 

Επίσης, ποια απ'όλες τις εκδόσεις http://www.ibuygou.com/catalog/xiaomi-earphone___loudspeaker_box-417-445.html

 

Όσο κι αν έψαξα από Ελλάδα δε βρήκα κάτι το αξιόλογο στο εύρος 20-25€. Στο site του Public που έχει και reviews τίποτα το ιδιαίτερο.

 

Ναι Βασίλη, τα είδα (και άκουσα) χθες Παρασκευή στη δουλειά με φίλο που έχει 1+1. Εξαιρετικά!. Τώρα απ'ότι βλέπω εξαφανίστηκαν, έχει μόνο τα καφέ. Θα τον ρωτήσω για ακριβές link.

 

Επίσης λένε και για το Merimobiles. Δες και την παρουσίαση εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=393290

Edited by Nikos

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι Βασίλη, τα είδα (και άκουσα) χθες Παρασκευή στη δουλειά με φίλο που έχει 1+1. Εξαιρετικά!. Τώρα απ'ότι βλέπω εξαφανίστηκαν, έχει μόνο τα καφέ. Θα τον ρωτήσω για ακριβές link.

 

Επίσης λένε και για το Merimobiles. Δες και την παρουσίαση εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=393290

Μ'έχουν ψήσει τα Πιστόνια αλλά γ@μώτο δεν έχουν πλακέ καλώδιο για να μη μπερδεύονται, έχουν το κλασσικό στρογγυλό.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δοκίμασα και άλλα ακουστικά τα οποία και δούλεψαν. Συνεχίζω να πιστεύω ότι το μικρόφωνο παραμόρφοποιει (ακούγομαι σαν τον Darth Vader σε ηχητικά μέσω whatsapp) και η απόκριση της οθόνης κάνει νερά.

Οι παιδαραδες στο support ακόμα να απαντήσουν στο email που έστειλα από τις 26 Αυγούστου.

Καλά για το rma του φορτιστή μου από τις 18 Αυγούστου - ακόμα περιμένω...

Νομίζω ότι δεν θα συνεχίσω και θα χτυπήσω κανένα edge τον επόμενο μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

ελαβα μια προσκληση για το oneplus one και εκανα διευθυνση στο mailboxde.com. Αυτο που δεν καταλαβα ειναι πως θα βαλω την διευθυνση πρεπει να βαλω και το mailboxde.com e.K .. Εχω αγχωθει και τρελα.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...