Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα θέλω γνώμες...έχω ενα νεξους 5 κ πιο πριν Γκάλαξι νεξους...γενικά είναι υπέρ του Πουρ αντροιντ κ θέλω να αλλάξω το νεξους μου για κάτι άλλο.είμαι αναμεσα σε Νότε 4 η να περιμένω το νεο νεξους..τι λέτε αξίζει να πάω σε Νότε?Θέλω να δοκιμασω κάτι νεο για αυτό σκέφτομαι για Νότε κ λίγο για αιφον..τι μου προτινετε?

*A G I O S*

www.epiplak.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μου αρεσουν τα αυτοματα upgrade

βασικα θελω να κανει ανανεωσεις μονο του και γρηγορα

που δεν ξερω ποια αλλα κινητα το κανουν αυτα και δεν θελει χειροκινητη ανανεωση το android

 

Αυτόματες ενημερώσεις έχει η ΧΙΑΟΜΙ αν και είναι συνήθως μόνο στη ΜΙUI και όχι στην έκδοση του android που φοράνε.

 

Παναγιώτης

Xiaomi Redmi Note 3 Pro <- LG G2 (D802) <- Xiaomi Mi2s
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο κινητο,αλλα τι γινεται με το τελωνειο;

 

Ότι σου έγραψε ο immortal207 και θα έρθει στην πόρτα σου χωρίς να στεναχωρηθείς για τίποτα. Κάνε την παραγγελία σου και σε 20, το πολύ 25 ημερούλες θα το έχεις στα χέρια σου. Πλέον οι κινέζοι το έχουν μάθει το κόλπο και τα κάνουν και μόνοι τους χωρίς να τους πεις κάτι.

 

Παναγιώτης

Xiaomi Redmi Note 3 Pro <- LG G2 (D802) <- Xiaomi Mi2s
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς την ίδια απορία έχω κι εγώ, οπότε ξεθάβω το θέμα..

 

Και προσωπικά δεν βλέπω τον "προφανή" λογό που υπαινίσσεται ο vassilis018.

 

Αν ξέρεις κανείς τίποτα παραπάνω, ας διαφωτίσει...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας...

Ψαχνω ν καν μια αγορα απο Κινα μερια για ενα κινητο γυρω στα 150€...

Τι θα μου προτεινατε?

Εψαχνα σε lenovo αλλα βλεπω σχολια για μοντελα οτι δεν παιζουν με τα ελληνικα δικτυα κλπ...

Ποιο θεωρειτε εσεις σαν καλυτερη επιλογη σε αυτην την τιμη?

Link to comment
Share on other sites

 

Περίεργα κινητά τα Lenovo. Ή θα τα λατρεψεις ή θα τα μισησεις ενα πράγμα, για μένα τουλςχιστον :p

www.allaboutflowersflorist.com, όλα με ένα λουλούδι.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θέλω γνώμες...έχω ενα νεξους 5 κ πιο πριν Γκάλαξι νεξους...γενικά είναι υπέρ του Πουρ αντροιντ κ θέλω να αλλάξω το νεξους μου για κάτι άλλο.είμαι αναμεσα σε Νότε 4 η να περιμένω το νεο νεξους..τι λέτε αξίζει να πάω σε Νότε?Θέλω να δοκιμασω κάτι νεο για αυτό σκέφτομαι για Νότε κ λίγο για αιφον..τι μου προτινετε?

 

Αφού θες pure android, τι πας στο Note 4; Και είναι και άλλο πράγμα εντελώς από τα nexus που είχες. Δεν έχεις καν αποφασισει σε ποια κατηγορια θα παίξεις. Πρώτα βρεσ αυτο και μετά ψάξε κινητο, γνώμη μου.

Samsung Nexus S (SlimKat 4.4.2), Asus Nexus 7 (Stock KitKat)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αναμεσα στο JIAYU G2F στο DOOGEE DG800 και στο DOOGEE DG450 4.5 ποιο να προτιμησω και γιατι? με ενδιαφερει το πιο αξιοπιστο ,με καλη μπαταρια και οπως καταλαβατε οχι πανω απο 4,5 ιντσες και οχι πανω απο 100 ευρω.
Link to comment
Share on other sites

και τα δύο πολύ καλά είναι, αλλά ναι λόγο οθόνης και σχετικά χαμηλού cpu (gpu βασικά) για αυτή την ανάλυση σε χρήση τρώει αρκετή μπαταρία (30 35% παραπάνω)
Link to comment
Share on other sites

Ξεχνα Lenovo,ξεχνα τα ολα.

Cubot S200 στα 86$ απο Gearbest με κουπονι S200HF.Δεν εχει κυκλοφορησει ακομα (26/11 κυκλοφορει) αλλα φαινεται κορυφαια συσκευη!

Σου μενουν κοντα τα μισα λεφτα απο το μεγιστο budget που εχεις ή παιρνεις δυο συσκευες να χετε την ιδια.:lol:

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

να φανταστώ από Κίνα θέλεις να γίνει αγορά)(λόγο 200 ευρώ το λέω)

 

ναι :p και βασικα ειναι και καλητεραα απλα εδω τα ποιο πολλα λεφτα πανε στην μαρκα

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερον το επερχομενο s200 που ανεφερε ο αρης αν και φοβαμαι 2015 θα ειναι πραγματικα διαθεσιμο Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Επειδη το star s1 που ειχα εκανε μπανιο ψαχνω κατι το ιδιο φθηνο,βρηκα αυτο http://www.pandawill.com/tianhe-h8-smartphone-mtk6592-octa-core-60-inch-android-42-otg-1gb-16gb-3g-dark-blue-p85659.html ,εχει και 6592 υπαρχει κατι αλλο να προτεινετε
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας...

Ψαχνω ν καν μια αγορα απο Κινα μερια για ενα κινητο γυρω στα 150€...

Τι θα μου προτεινατε?

Εψαχνα σε lenovo αλλα βλεπω σχολια για μοντελα οτι δεν παιζουν με τα ελληνικα δικτυα κλπ...

Ποιο θεωρειτε εσεις σαν καλυτερη επιλογη σε αυτην την τιμη?

 

εμενα παντως μου προτειναν αυτο τα παιδια στην ιδια απορια που ειχα για συσκευη με 150 ευρω http://www.vickmall.com/lenovo-a8-a806-smartphone-4g-fdd-lte-wcdma-octa-core-1-7g-5-0-hd-ips-2g-ram-16gb-rom-13-0mp-camera.html

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι θες να δώσεις 150 ευρώ για κινέζικη συσκευή; Η εγγύηση δεν σε ενδιαφέρει;

 

Εγγύηση έχει, 1 χρόνο όπως όλες. Απλά πρέπει να το στείλεις πίσω. Και όχι δεν χαλάνε τόσο συχνά οι Κινέζικες.

 

Μπροστά στο τι παίρνει με 150 ευρώ από Κίνα, σε σχέση με σαπάκια που δίνουν στην Ελλάδα 1000 φορές από εκεί να πάρει.

 

Το Α8 είναι εξαιρετικό, τόσο σε ποιότητα όσο και σε δυνατότητες. Μην το σκέφτεσαι.

Philips Twist, Sony Ericsson T18s, Nokia 3310, Nokia 6600, Nokia 8830, Sony Ericsson P800 for ever
Link to comment
Share on other sites

xiaomi mi3 τότε

πρεπει να ειναι τελειο αλλα ειναι λιγο ακριβο ας ελπισο οτι θα μπορεσω να το παρω ευχαριστω παντως :) :D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...