Jump to content

Redmi Note 4G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Μήπως έχει δοκιμάσει κανείς αυτό; το original πίσω καπάκι πολύ γλυστράει και το φοβάμαι

Luxury Pu Leather Back Cover Case for Xiaomi Redmi Note

http://www.xiaomishop.com/165-leather-back-cover-case-for-xiaomi-redmi-note.html#/color-black

Link to comment
Share on other sites

είναι καλύτερο από το adaway? κόβει και διαφημίσεις από youtube?

 

Youtube σε κινητο δε χρησιμοποιω , σε ταμπλετ εχω ipad (εκει εχω weblock), οποτε δε γνωριζω. Παντος απο τοτε που το εβαλα σε κανενα app δεν εχω διαφημισεις και στον chrome επισης.

Link to comment
Share on other sites

Youtube σε κινητο δε χρησιμοποιω , σε ταμπλετ εχω ipad (εκει εχω weblock), οποτε δε γνωριζω. Παντος απο τοτε που το εβαλα σε κανενα app δεν εχω διαφημισεις και στον chrome επισης.

 

Πάντως σε εμένα δεν δουλεύει. Συνεχίζω να βλέπω adds στις εφαρμογές. Μάλλον κάτι δεν κάνω καλά.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έκανες επιτυχώς την ενημέρωση μέσα από την εφαρμογή, έκανες επανεκκίνηση και ακόμα βλέπεις διαφημίσεις;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά χρησιμοποιώ το AdAway για κόψιμο διαφημίσεων και είμαι ευχαριστημένος. Απ' όσο ξέρω κανένα από αυτά δεν κόβει τις διαφημίσεις στο youtube, χωρίς να είμαι και σίγουρος. Αυτό που χρησιμοποιώ εγώ για να κόβω τις διαφημίσεις στο youtube είναι ένα module του xposed, το YoutubeAdAway. Εγγυημένο.
Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά χρησιμοποιώ το AdAway για κόψιμο διαφημίσεων και είμαι ευχαριστημένος. Απ' όσο ξέρω κανένα από αυτά δεν κόβει τις διαφημίσεις στο youtube, χωρίς να είμαι και σίγουρος. Αυτό που χρησιμοποιώ εγώ για να κόβω τις διαφημίσεις στο youtube είναι ένα module του xposed, το YoutubeAdAway. Εγγυημένο.

 

ναι το ξέρω αυτό.. αυτό χρησιμοποιούσα μέχρι που πέρασα lollipop στο κινητό μου και τώρα ψάχνω εναλλακτική.. τέλος το off topic. ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει δοκιμάσει κανείς αυτό; το original πίσω καπάκι πολύ γλυστράει και το φοβάμαι

Luxury Pu Leather Back Cover Case for Xiaomi Redmi Note

http://www.xiaomishop.com/165-leather-back-cover-case-for-xiaomi-redmi-note.html#/color-black

 

Με ενδιαφερει και εμενα, μαλλον θα την παραγγειλω..

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

παιδια κανα καλο site στα αγγλικα ει δυνατον για να κατεβαζεις miui themes υπαρχει?

το theme store στην μανισια miui ειναι στα κινεζικα και τα themes που εχει ειναι στα κινεζικα επισης.. :wacko:

 

παιζει καπου να κατεβασεις ωραια themes στα αγγλικα?

 

 

και κατι ασχετο..

η μπαταρια μου φορτιζει μεχρι 97-98%

δεν την εχω δει να φτανει 100%

υπαρχει κανα προβλημα λετε η μου διαφευγει κατι?

Link to comment
Share on other sites

παιδια κανα καλο site στα αγγλικα ει δυνατον για να κατεβαζεις miui themes υπαρχει?

το theme store στην μανισια miui ειναι στα κινεζικα και τα themes που εχει ειναι στα κινεζικα επισης.. :wacko:

 

παιζει καπου να κατεβασεις ωραια themes στα αγγλικα?

 

 

και κατι ασχετο..

η μπαταρια μου φορτιζει μεχρι 97-98%

δεν την εχω δει να φτανει 100%

υπαρχει κανα προβλημα λετε η μου διαφευγει κατι?

υπάρχουν πάρα πολλά δωρεάν,

ρυθμίσεις=>Πρόσθετες ρυθμίσεις=>Οθόνη=>Ταπετσαρία=>Επιλογή ταπετσαρίας=>Online=>π.χ. Δημοφιλή=>διαλέγουμε

Χριστουγεννιάτικα δωρεάν

Θέματα=>Μείγμα=>Αρχική οθόνη=>Δωρεάν=>πάνω δεξιά στον μεγεθυντικό φακό=>γράφουμε Christmas=>επιλέγουμε

ταπετσαρία της οθόνης κλειδώματος

Θέματα=>Μείγμα=>ταπετσαρία οθόνης κλειδώματος=>προτεινόμενο=>κοίτα το sceenshot

Θέματα=>Μείγμα=>οθόνης κλειδώματος=>Δωρεάν.......

στο τοπικά είναι τα δικά μας (το μισό ανθρωπάκι , αριστερά επάνω)

[Wallpaper]+[battery]

 

αν η μπαταρία δεν πάει στο 100% , αν το κλείσεις και σε μισό λεπτό το ανοίξεις (στην φόρτιση πάντα) γεμίζει

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω ελληνικη ρομ

εχω την μανισια miui

βασικα δεν θελω να βαλω την ελληνικη και αυτη τη στιγμη ολα τα μενου ειναι στα κινεζικα..

miui 6.2.2.0

kitkat 4.4.4

θα στειλω screenshot αργοτερα γιατι ειμαι στη δουλεια τωρα

στο search αν γραψω κατι στα αγγλικα δεν βγαζει τιποτα..

Edited by mossikukulas
Link to comment
Share on other sites

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε mail απο to2c ότι έφυγε η παραγγελία μου. Θα μου στείλουν και φωτό πριν από το πακετάρισμα ή έπρεπε να το είχα ζητήσει εγώ;
Link to comment
Share on other sites

Θα σου στείλουν και tracking number

Θα βοηθούσε η φωτογραφία ?

Ποτέ δεν μου έστειλαν , και ήλθαν τα κινητά

Το κακό θα ήταν να μου έστελναν φωτογραφία , και στο δέμα να έβλεπα μια καρφίτσα αντί για κινητό

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Θα σου στείλουν και tracking number

Θα βοηθούσε η φωτογραφία ?

Ποτέ δεν μου έστειλαν , και ήλθαν τα κινητά

Το κακό θα ήταν να μου έστελναν φωτογραφία , και στο δέμα να έβλεπα μια καρφίτσα αντί για κινητό

 

To tracking number το πήρα. Απλά επειδή παρήγγειλα και διάφορα άλλα μπιχλιμπίδια ήθελα να είμαι σίγουρος ότι τα έβαλαν όλα.

Link to comment
Share on other sites

Το φλασαρες από το ότα η από το update;

 

To κατεβάζεις απο ΟΤΑ και flash απο το αναβάθμιση (3 τελιτσες πανω δεξια,"επιλεξτε το πακετο αναβαθμισης" και το βρισκεις μεσα στο ΟΤΑ downloads και το επιλεγεις)

Link to comment
Share on other sites

To κατεβάζεις απο ΟΤΑ και flash απο το αναβάθμιση (3 τελιτσες πανω δεξια,"επιλεξτε το πακετο αναβαθμισης" και το βρισκεις μεσα στο ΟΤΑ downloads και το επιλεγεις)

 

Χρειάζεται clean install η όχι;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...