Jump to content

Samsung Galaxy Tab S (Super Amoled Display) 8,4"-10,5"


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε ταχύτητα. Για μπαταρία θα το δω πως θα πάει μιας και την έβαλα χθες την lollipop.

Ηλίας

OnePlus 6 8/128GB Mirror Black :)

Link to comment
Share on other sites

Tα νεα για lollipop Galaxy Tab S 8.4

 

5.0.2 Lollipop

 

Testing... April, 2015

 

Galaxy Tab S 8.4 LTE

 

5.0.2 Lollipop

 

Testing... April, 2015

 

Galaxy Tab S 10.5

 

5.0.2 Lollipop

 

Rolling-out

 

Galaxy Tab S 10.5 LTE

 

5.0.2 Lollipop

 

Testing... April, 2015

Link to comment
Share on other sites

καλήμερα !!! που βρήκες αυτές τις πληροφορίες ?? ευχαριστω πολύ !
Link to comment
Share on other sites

Περιμενουμε νεοτερα γενναιε μας. :):):)[/quote

 

Μπαταρία στα ίδια επίπεδα περίπου, ίσως λίγο πιο βελτιωμένη.

γραφικά μενού κλπ, καταλαβαίνεις την αλλαγή, πολύ ωραία.

Ταχύτητα δυστυχώς μια από τα ίδια.

 

έχω βάλει την Γαλλική.

Ηλίας

OnePlus 6 8/128GB Mirror Black :)

Link to comment
Share on other sites

Tα νεα για lollipop Galaxy Tab S 8.4

 

5.0.2 Lollipop

 

Testing... April, 2015

 

Galaxy Tab S 8.4 LTE

 

5.0.2 Lollipop

 

Testing... April, 2015

 

Galaxy Tab S 10.5

 

5.0.2 Lollipop

 

Rolling-out

 

Galaxy Tab S 10.5 LTE

 

5.0.2 Lollipop

 

Testing... April, 2015

 

Καλησπέρα ! Μετα τον Απρίλη θα την δώσει δηλαδή ;

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε τι καλύτερο θα έχουμε με lollipop... :)

 

Έχει παρεί κανείς απο εσάς το πληκτρολόγιο για το 8.4 ;;;

Ψάχνω να το βρώ σε λευκό και δεν το βρίσκω...

Samsung Note 4

Samsung Galaxy S3

Samsung Tab S 8.4"

Samsung Gear 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδία σήμερα πήρα και εγω το 8αρι.Ερωτηση έχει led ένδειξη πανω από την οθόνη όπως το note μου?Αν ναι που είναι στιε ρυθμίσεις γιατί δε τις βλέπω.
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χμμ οκ.Μια επιλογη που ειδα στις ρυθμισεις να αναβοσβηνει το φλας της καμερας στις ειδοποιησεις?Το ενεργοποιησα αλλα σε κατι μηνυματα που πηρα απο viber,messenger δε το βλεπω να αναβει.Ποτε λειτουργει?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS έχω το tab s10.5 LTE και από σήμερα το πρωί δεν φορτίζει, μου βγάζει στο εικονίδιο της μπαταρίας ένα κόκκινο X όταν βάζω τον φορτιστή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS έχω το tab s10.5 LTE και από σήμερα το πρωί δεν φορτίζει, μου βγάζει στο εικονίδιο της μπαταρίας ένα κόκκινο X όταν βάζω τον φορτιστή.

 

δεν ξερω αν φταιει ο φορτιστης που ειναι στα 2 amper αλλα εμενα εχει πεσει τρομερα η αποδοση της μπαταριας..που ετσι και αλλιως ηταν περιεργη. Το παω σερβις αμεσα, αλλα μου ζητησαν αποδειξη και φορτιστη στην πατρα!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS έχω το tab s10.5 LTE και από σήμερα το πρωί δεν φορτίζει, μου βγάζει στο εικονίδιο της μπαταρίας ένα κόκκινο X όταν βάζω τον φορτιστή.

 

Δοκιμασες με αλλον φορτιστη;

Ξύπνησε σ' έναν εφιάλτη αλλά δεν θυμάται να κοιμήθηκε
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ! Μόλις παρέλαβα το ταμπλετ !!

Έχω δύο απορίες ..

Όταν κάνω πλοήγηση στο ίντερνετ η μπαίνω Facebook κτλ τα γράμματα είναι υπερβολικά μικρά αλλάζει από κάπου αυτό ? Και δεύτερο χρησιμοποιώ Gmail όταν μου έρχεται το email δεν θέλω να φαίνεται το κείμενο στην οθόνη θέλω απλά να δείχνει τον αποστολέα έχει κάπου ρύθμιση ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ! Μόλις παρέλαβα το ταμπλετ !!

Έχω δύο απορίες ..

Όταν κάνω πλοήγηση στο ίντερνετ η μπαίνω Facebook κτλ τα γράμματα είναι υπερβολικά μικρά αλλάζει από κάπου αυτό ? Και δεύτερο χρησιμοποιώ Gmail όταν μου έρχεται το email δεν θέλω να φαίνεται το κείμενο στην οθόνη θέλω απλά να δείχνει τον αποστολέα έχει κάπου ρύθμιση ?

 

οσον αφορα την πλοηγηση, χρησιμοποιησε τον uc broswer, ο οποιος δειχνει τα γραμματα μεγαλα, και εχει ενσωματωμενη και την εφαρμογη του facebook, οπου και εκει βλεπεις κανονικα τα γραμματα.

Link to comment
Share on other sites

οσον αφορα την πλοηγηση, χρησιμοποιησε τον uc broswer, ο οποιος δειχνει τα γραμματα μεγαλα, και εχει ενσωματωμενη και την εφαρμογη του facebook, οπου και εκει βλεπεις κανονικα τα γραμματα.

 

Έχεις δίκιο σε ευχαριστώ πολύ !! Με το Gmail κάποιος κάποια βοήθεια ?:O

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ! Μόλις παρέλαβα το ταμπλετ !!

Έχω δύο απορίες ..

Όταν κάνω πλοήγηση στο ίντερνετ η μπαίνω Facebook κτλ τα γράμματα είναι υπερβολικά μικρά αλλάζει από κάπου αυτό ?

 

Ρουταρε,περνα το xposed και την εφαρμογη app settings,κι απο εκει αλλαξε το dpi σε 400,στις εφαρμογες που θες.Ποτέ ξανα μικρα γραμματα!

Edited by PitsaMapola
Link to comment
Share on other sites

Ρουταρε,περνα το xposed και την εφαρμογη app settings,κι απο εκει αλλαξε το dpi σε 400,στις εφαρμογες που θες.Ποτέ ξανα μικρα γραμματα!

 

Πες του όμως ότι χάνει εγγύηση.. Κάτι ιδιαίτερα χαζό σε ένα ταμπλετ μιας ημέρας που δεν ξέρεις τι θα βγάλει και που έχει βγάλει σχεδόν σε όλους μπαταρία...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει κάτι τέτοιο δεν πρόκειται να κάνω και γιατί είμαι λίγο άσχετη αλλά και δεν το θεωρώ και απαραίτητο ,μια χαρά είναι και έτσι .

Άλλη ερώτηση . 2 σελίδες που βγάζει όπως γύρναμε τις σελίδες της αρχικής από τα δεξιά που έχει διάφορες ειδήσεις από τον κόσμο πως το απενεργοποιούμε .

?

Link to comment
Share on other sites

Πες του όμως ότι χάνει εγγύηση.. Κάτι ιδιαίτερα χαζό σε ένα ταμπλετ μιας ημέρας που δεν ξέρεις τι θα βγάλει και που έχει βγάλει σχεδόν σε όλους μπαταρία...

Σιγα τα ωα...περασα custom recovery και ακυρωσα,με μεγαλη χαρα,την εγγυηση 25 λεπτα μετα το unboxing.Στη μια ωρα μετα φλασαρα και την πρωτη custom rom.Σιγα μην ανεχτω να τρωω στη μαπα ολη τη σαβουρα της Samsung και τις διαφημισεις που προβαλλονται σε εφαρμογες και browsing.Εγω πληρωσα το ταμπλετ,δεν το πηρα συνεταιρικα με Samsung και Google και απαιτω να εχω τα πληρη δικαιωματα.Οι υπολοιποι,ας ανεχεστε να κανει αλλος κουμαντο στη συσκευη σας.

Edited by PitsaMapola
Link to comment
Share on other sites

Κι αν σου κατσει? Η ελαττωματικη μπαταρια εννοω. Προσωπικα ειμαι μαζι σου. Ρουταρα το νοτε2 μου και το εκανα νοτε4. Αφου ομως τελειωσε η 2ετης εγγυηση. Στο tab S δεν σκοπευω να το ρουταρω, ιδιαιτερα αφου δεν μου προσφερει κατι σπουδαιο μια καστομ ρομ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab S (Super Amoled Display) 8,4"-10,5"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...