Jump to content

Samsung Galaxy S5 Mini (SM-G800F)


truckman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είσαι σίγουρος πως δεν είχε απλά κάποιον άλλον Launcher επάνω και ήταν και στις 2 περιπτώσεις ο TW της Samsung?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 170
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είσαι σίγουρος πως δεν είχε απλά κάποιον άλλον Launcher επάνω και ήταν και στις 2 περιπτώσεις ο TW της Samsung?

 

Τα τηλέφωνα ήταν και τα δυο ολοκαινουργα στο ράφι επίδειξης. Το μόνο που θα μπορούσε να παίζει είναι κάποιος πελάτης ννα αλαξε κάποια ριθμιση δεν είδα κάποια διαφορά στα κινητά ήταν ολόιδια. Και τα δυο μόνο που το ένα είχε ακαριεα απόκριση

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου Hierophant αυτο το μενου μες τις ρυθμισεις που ακριβως θα το βρω? εχω το s5

 

Θα πας στα γενικά, πληροφορίες συσκευής, θα πατήσεις πολλές φορές στον αριθμό κατασκευής, και θα σου ανοίξει ένα επιπλέον μενού "για προγραμματιστές".

Εκεί μέσα είναι οι ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

το πατησα πανω απο 100 φορες και μου βγαζει μονιμα (δεν χρειαζεται. η λειτουργια προγραμματιστη εχει ηδη ενεργοποιηθει)
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου Hierophant το εκανα. ηταν ολα στο 1 και τα απενεργοποιησα. οντως ειναι πιο γρηγορο τωρα.

χιλια ευχαριστω!!!:up:

Link to comment
Share on other sites

εχω την απλη εξοικονομηση ενεργειας ενεργοποιημενη οταν δεν τρεχω απαιτητικες εφαρμογες, η μπαταρια τα παει πολυ καλα με αυτο τον τροπο. με μετρια χρηση εχω πετυχει και 2μιση με 3 μερες χωρις φορτιση.

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

εχω την απλη εξοικονομηση ενεργειας ενεργοποιημενη οταν δεν τρεχω απαιτητικες εφαρμογες, η μπαταρια τα παει πολυ καλα με αυτο τον τροπο. με μετρια χρηση εχω πετυχει και 2μιση με 3 μερες χωρις φορτιση.

 

3 μέρες? Μπορείς να πας ρυθμίσεις-Μπαταρία-Οθόνη και να μας πεις Χρόνο λειτουργίας οθόνης;

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,σημερα μου ηρθε το samsung galaxy s5 mini με 268 ευρω απο σκρουτζ.σε γενικες γραμμες εμεινα ευχαριστημενη αλλα μου εμφανισε ενα περιεργο προβλημα.Ενω συνδεω τα ακουστικα στη συσκευη δε λειτουργουν,τα βαζω τα βγαζω 2-3 φορες και μετα λειτουργει ή τερματιζω την κληση και ξανακαλω.(δε φταινε τα ακουστικα).Πηρα στη samsung και μου ειπαν να κανω επαναφορα των ρυθμισεων,νομιζα οτι λυθηκε το προβλημα αλλα μου το ξαναεκανε παλι μετα.Εχει αντιμετωπισει κανεις κατι παρομοιο με το συγκεκριμενο κινητο??Νομιζω πως θα ξανακαλεσω αυριο για να τους το στειλω,δε βλεπω πως μπορει να λυθει κτ τετοιο...Ευχαριστω !
Link to comment
Share on other sites

3 μέρες? Μπορείς να πας ρυθμίσεις-Μπαταρία-Οθόνη και να μας πεις Χρόνο λειτουργίας οθόνης;

 

τωρα λεει 1ω24λ33δ...

εχω παντα την φωτεινοτητα οθονης στη μεση, λιγα widget στις 2 αρχικες οθονες, και εχω απενεργοποιησει ολη την σαβουρα...

clean master καθημερινα για απελευθερωση μνημης και δεδομενα απενεργοποιημενα...

να σημειωθει οτι δεν εχω καλυψη 3g-4g εδω που μενω...

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε και καμία φωτογραφία με συνθήκες χαμηλού φωτισμού διότι σε όσα Samsung έχω δει φωτογραφίες είναι όλες ασπρουλιάρες και χάλια!
Link to comment
Share on other sites

σκευτομαι να το αγορασω θα παρει LOLLIPOP ??

Nokai 5110-Nokia 3310-Nokia 3410-Sony ericsson t68i-Sony ericsson t610-LG K920-Nokia 6230i-

Nokia 6220c-Nokia 610-SoNY Xperia P-Sony Xperia Z1 Honami-Iphone 5s-

Link to comment
Share on other sites

Δυο ερωτησούλες! Από αυτονομία, ας πούμε κάποιος με μέτρια χρήση πόσο φτάνει?

 

1) ΙR remote και 2) αισθητήρες (θερμοκαρία, βαρόμετρο) έχει?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

O Γερμανός από σήμερα το έχει 299 και δίνει δωροεπιταγή 50 ευρώ που με μιά στοιχειώδη διαπραγμάτευση θα μπορέσετε να την αξιοποιήσετε για την αγορά της ίδιας της συσκευής, δηλαδή κόστος 249 ευρώ. Πάρτε το, τα αξίζει!

 

Δηλαδή? τι διαπραγμάτευση? Το έχει κάνει κανείς?

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανεις υποψην του για την Dual έκδοση. Σκέφτομαι να πάρω κάτι τέτοιο γιατί με βολευεο η διπλή σιμ. Σαν αρνητικό ξερω ότι είναι η ελλιψη 4g πράγμα που δεν με πειράζει. η χρήση που κάνω είναι κλήσεις και Internet από την μια Sim (Sim 1) και από την δεύτερη κύριως Internet (Sim2). Τώρα έχω ένα Galaxy Grand Duos.

Ευχαριστώ και καλες γιορτές σε όλους. :)

Link to comment
Share on other sites

Tο birdphone εχει Duos ευρωπαικης ενωσης. Region SEK G800HXXU1ANGF.Αρα εγγυηση κανονικα!

 

Δυο ερωτησούλες! Από αυτονομία, ας πούμε κάποιος με μέτρια χρήση πόσο φτάνει?

 

1) ΙR remote και 2) αισθητήρες (θερμοκαρία, βαρόμετρο) έχει?

1)Εχει κανονικά 2) Mόνο Accelerometer, gyro, proximity, compass, heart rate

Edited by gwgw
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

για το s5 mini dual ξερετε τιποτα;

 

 

 

Παιδια καλη χρονια και χρονια πολλα σε ολους. Πηρα το samsung s5 mini duos και προσπαθω να διαχειριστω τις επαφες μεσα απο το samsung kies3 που κατεβασα αλλα δεν βρισκω πουθενα κατι εκτος απο διαχειριση βιντεο, μουσικης και βιβλιοθηκη. Μπορει να βοηθησει κανεις; ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Το πήρα και εγώ και σε άσχετες φάσεις της μέρας μαυρίζει η οθόνη του κινιτού και δεν ανταποκρίνεται. Πρέπει να βγάλω και να βάλω την μπαταρία για να δουλέψει ξανά. Το έστειλα μια φόρα για service με το έστειλαν πίσω και σε 1 εβδομάδα πάλι κάνει τα ίδια! Ακόμα όταν με πέρνουν τηλ η κάνω εγώ την κλήση μετά απο 15 δευτερόλεπτα πέφτει η γραμή και πρέπει να το κάνω restart το κινιτό για να δουλέψει σωστά. Θα το ξαναπάω για service, ξέρει κανείς αν υπάρχει περίπτωση να με δώσουν νεα συσκευή; 2 μήνες το έχω και λέω τσάμπα τα φράγκα! Με είπαν οτι ίσως να φταίει κάποια εφαρμογή αλλά εχω βάλει μόνο το facebook & messenger τίποτα άλλο!
Link to comment
Share on other sites

ή προσφορά του γερμανου με τη δωροεπιταγη σε υποχρεωνει να φορτωθεις και καποιο συμβόλαιο κοσμοτε? Edited by zampas
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να με βοηθησει με το gps? Μπορω να περασω οποιο app θελω ή πρεπει να ειναι συμβατο με την εκδοση 4.4.2 και το συγκεκριμενο κινητο? Στο s4 mini ειχα το igo αλλα μου ριχνει ακυρο στο install. Μηπως ειναι απλα θεμα αναλυσης?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, επειδή είμαι καινούργιος σε Android και έχω ένα μικρό πρόβλημα με την φωτεινότητα στον πίνακα ειδοποιησεων στο s5 mini, ενώ αρχικά υπήρχε η προσαρμογή φωτενότητας και όλα καλα, πλέον την θέση της φωτεινότητας έχει πάρει το s finder κ η γρήγορη σύνδεση, πηγαίνοντας στις ρυθμίσεις-πίνακας ειδοποιησεων-προσαρμογή φωτεινότητας, είναί τικαρισμενο άρα και ενεργό πάλι δεν μου εμφανίζεται? ?? Την βοήθεια σας παρακαλώ!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να με βοηθησει με το gps? Μπορω να περασω οποιο app θελω ή πρεπει να ειναι συμβατο με την εκδοση 4.4.2 και το συγκεκριμενο κινητο? Στο s4 mini ειχα το igo αλλα μου ριχνει ακυρο στο install. Μηπως ειναι απλα θεμα αναλυσης?

Ευχαριστω

 

Ρίξε και μια στο here αν και είναι beta ακόμα είναι δωρεάν.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για αγορά S-View Cover. Την έχει κανένας; Προσθέτει αρκετό πάχος στο κινητό; Αν και προτιμούσα να ήταν σαν του S4, λίγο πιο διακριτική.
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 Mini (SM-G800F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...