Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6260


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia kalispera! 8elw kai egw na mpw sto club twn katoxwn tou nokia 6260 kai den mporw! i vrodafon moy leei edw kai 3 vdomades oti to nokia 6260 eksantli8ei kai perimenoun kainouria komatia apo stigmh se stigmh! ayto mou lene edw kai 3 vdomades . aurio tha erthei , aurio tha einai edw ........kai paei legontas... kai episeis exw rwtisei alla katasthmata opos o germanos kai moy lene oti ta exoyne etoimoparadota! kserete ti ginete?? mporo na mathw (sigoura) apo kapoy pote telika tha to exei h vrodafon ????

 

 

 

 

p.s. thelo na to parw apo th vrodafon logo ekptwshs 110euro apo symvoleo

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia kalispera! 8elw kai egw na mpw sto club twn katoxwn tou nokia 6260 kai den mporw! i vrodafon moy leei edw kai 3 vdomades oti to nokia 6260 eksantli8ei kai perimenoun kainouria komatia apo stigmh se stigmh! ayto mou lene edw kai 3 vdomades . aurio tha erthei , aurio tha einai edw ........kai paei legontas... kai episeis exw rwtisei alla katasthmata opos o germanos kai moy lene oti ta exoyne etoimoparadota! kserete ti ginete?? mporo na mathw (sigoura) apo kapoy pote telika tha to exei h vrodafon ????

 

 

 

 

p.s. thelo na to parw apo th vrodafon logo ekptwshs 110euro apo symvoleo

Πηγαινε στον Γερμανο τοτε και θα σου κανει και την εκπτωση που εχεις απο τη Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε στον Γερμανο τοτε και θα σου κανει και την εκπτωση που εχεις απο τη Vodafone

Δυστυχώς αυτό δε γίνεται, οι επιδοτήσεις μπορούν να δωθούν μόνο σε vodafone-shop, αν γινόταν έτσι καλά θα ήταν αλλά δυστυχώς δε γίνεται...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

paida eyxaristw gia tis plirofories!! alla eytixos molis me eidopoihse enas gnostos mou oti yparxei to kinito se katasthma ths vrodafone sto kiato (an den kanw la8os ) ..............apo oti katalaba prepei na yparxei megalh asynenohsia mes sth vrodafone.......... pou exoume mpleksei me autoys toys axristoys............ :angry: :angry: :angry: :angry:
Link to comment
Share on other sites

epitelous to ferane :up: :up: :up: :up: kanane teleika kai kati swsto (meta apo 3 bdomades ka8isterish........... kai twra episima mpika sthn parea tou nokia6260 ! :) :) :) ek prwths opseos kalo fenete ..alla mou th spaei ligo h karta mnimis ....... einai rs-mmc kai to card reader pou exw(8 se 1) yposthrizei mono thn aplh mmc , mipws kserete an yparxei kana antaptoraki gia na metatrepei thn rs-mmc se aplh mmc????????
Link to comment
Share on other sites

epitelous to ferane :up: :up: :up: :up: kanane teleika kai kati swsto (meta apo 3 bdomades ka8isterish........... kai twra episima mpika sthn parea tou nokia6260 ! :) :) :) ek prwths opseos kalo fenete ..alla mou th spaei ligo h karta mnimis ....... einai rs-mmc kai to card reader pou exw(8 se 1) yposthrizei mono thn aplh mmc , mipws kserete an yparxei kana antaptoraki gia na metatrepei thn rs-mmc se aplh mmc????????

Δυστυχώς αν και σε όλα τα κινητά της nokia έδινε και ανταπτοράκι μαζί στο 6260 βρήκε να κάνει οικονομία. Οπότε όταν αγοράσεις μια καινούργια καρτούλα (που θα το κάνεις γρήγορα γιατί με τα 32ΜΒ δε θα αντέξεις μέρα, θα βρεις μαζί της και το ανταπτοράκι

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Τι?Το αφαιρεσαν το ανταπτορακι....?Δεν παμε καλα..

Δε το αφαίρεσαν απλά δεν έδιναν ποτέ και πέρσι που το είχα πάρει εγώ με το που βγήκε δεν είχε ανταπτοράκι

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

pan82 euxaristw kai pali !! :wink: :wink: alllh mia fora me sosate , kai egw etoimazomoun na paw sth vrodafon na toys ta psalw... :rocket: :angry: .brika mia karta rs-mmc 256mb sta 22euro.. einai kalh timh??? gia pite mou..
Link to comment
Share on other sites

pan82 euxaristw kai pali !! :wink: :wink: alllh mia fora me sosate , kai egw etoimazomoun na paw sth vrodafon na toys ta psalw... :rocket: :angry: .brika mia karta rs-mmc 256mb sta 22euro.. einai kalh timh??? gia pite mou..

μια χαρα ειναι η τιμη. τι μαρκα;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η λειτουργια PTT τι ακριβως ειναι, και πως θα την κανω να λειτουργησει? Κοιταξα το μανιουαλ αλλα δεν λεει και τιποτα συγκεκριμενο!! :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η λειτουργια PTT τι ακριβως ειναι, και πως θα την κανω να λειτουργησει? Κοιταξα το μανιουαλ αλλα δεν λεει και τιποτα συγκεκριμενο!! :wacko:

κατι σαν walkie talkie, μιλας χωρις χρεωση με καποιο αλλο συμβατο με τη λειτουργια κινητο αλλα πληρωνεις παγιο για να το χρησιμοποιησεις(σιγα μην το χαριζαν) και δεν υποστηριζεται ακομα στο ελλαντα;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά.Έχω ένα πρόβλημα με το 6260 μου. Δε μπορώ να κάνω synchronise με τπτ μέσω bluetooth.Έχω το pc suite 6.5 και ένα φορητό acer και το bluetooth δουλεύει μια χαρά,ανταλλάζω αρχεία με το κινητό, αλλά στο pc suite ενώ γράφει συνδεμένος δεν κάνει καμια δουλειά. Έχετε καμια ιδέα μήπως; Για updates etc?
Link to comment
Share on other sites

τι πρεπει να κανω για να αποθικευοντε τα αρχεια που περναω στο κινητο απευθειας στη καρτα μνημης και οχι στη μνημη της συσκευης ??

 

μηνυματα->ρυθμισεις->''αλλο''

δεν βλεπω καπια επιλογη "αποθηκευεση σε καρτα μνημης."

BackDoo oGioRGos
Link to comment
Share on other sites

τι πρεπει να κανω για να αποθικευοντε τα αρχεια που περναω στο κινητο απευθειας στη καρτα μνημης και οχι στη μνημη της συσκευης ??

 

μηνυματα->ρυθμισεις->''αλλο''

δεν βλεπω καπια επιλογη "αποθηκευεση σε καρτα μνημης."

απο τη μανα του δεν εχει τετοια επιλογη. μπορεις να χρησιμοποιησεις την εφαρμογη MsvDriveE που υπαρχει γι'αυτο το σκοπο. περιμενε να σου απαντησουν οσοι ξερουν γιατι εγω δεν εχω χρησιμοποιησει το 6260 να σου πω:).

Link to comment
Share on other sites

που μπορω να τη βρω αυτη την εφαρμογη ?

στο http://www.iphone-forum.org ας πουμε, αφου κανεις εγγραφη και log in, ψαξε το και θα το βρεις. αν δε το βρεις, θα το εχουν πολλα παιδια εδω μεσα.

Link to comment
Share on other sites

thn brhka thn efarmogh apo kapou allou tespa ... thn perasa sto kinhto kai thn ekana install ... meta ti prpei na kanw ?

 

και επιπλεον μου εσβυσε ολα τα μηνυματα απο τα "εισερχομενα" γενικως ολα,και τα σταλμενα και τα προχειρα .. :shock: help !!

 

γινετε να ανκτησω τα μυνηματα η σβυστηκαν ...παει ???

υπαρχει σωτηρια ???

 

 

EDIT :

 

** ενταξει τα ξαναβρηκα τα μυνηματα απλως πρεπει να βγαλεις την καρτα μνημης και να εκινησεις το κιν .

BackDoo oGioRGos
Link to comment
Share on other sites

thn brhka thn efarmogh apo kapou allou tespa ... thn perasa sto kinhto kai thn ekana install ... meta ti prpei na kanw ?

 

και επιπλεον μου εσβυσε ολα τα μηνυματα απο τα "εισερχομενα" γενικως ολα,και τα σταλμενα και τα προχειρα .. :shock: help !!

 

γινετε να ανκτησω τα μυνηματα η σβυστηκαν ...παει ???

υπαρχει σωτηρια ???

 

 

EDIT :

 

** ενταξει τα ξαναβρηκα τα μυνηματα απλως πρεπει να βγαλεις την καρτα μνημης και να εκινησεις το κιν .

αυτες ηταν περιπου οι οδηγιες, οτι δε χανονται τα μηνυματα αλλα πρεπει να βγαλεις την καρτα. βρηκες τις οδηγιες μονος σου:). ολα καλα λοιπον;

Link to comment
Share on other sites

παρακαλώ ποιόν music player μου συστήνετε για το 6260 που να παίζει όλα τα αρχεία; δοκίμασα τον fox αλλά δεν δουλεύει, το ίδιο και ο crystal. Οσο για mp3 να μην έχω προβλημα με την έναταση έχω τον mp3 player

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...