Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6260


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με την παραλαβή της 256αρας κάρτας σκέφτομαι να το χρησιμοποιήσω και ως mp3 player (όπως το παλιό μου 6230).

Ποιόν μου προτείνετε ως καλύτερο mp3 player (software)...;

 

Εγω χρεισιμοποιω το ultra mp3 που ειναι καλυτερο σε ηχο αλλα δεν εχει μεγαλη ενταση και το mp3 player που δεν εχει τοσο καλο ηχο αλλα εχει μεγαλυτερη ενταση.Οποτε αναλογα με ποιο κομματι θελω να ακουσω και πως θελω να το ακουσω διαλεγω καποιο απο τα δυο.Νομιζω πως δεν υπαρχει κατι καλυτερο,αν ξερει καποιος αλλος καποιο προγραμμα που και να εχει καλο ηχο και καλη ανταση ας το πει.Ελπιζω να βοηθησα. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω χρεισιμοποιω το ultra mp3 που ειναι καλυτερο σε ηχο αλλα δεν εχει μεγαλη ενταση και το mp3 player που δεν εχει τοσο καλο ηχο αλλα εχει μεγαλυτερη ενταση.Οποτε αναλογα με ποιο κομματι θελω να ακουσω και πως θελω να το ακουσω διαλεγω καποιο απο τα δυο.Νομιζω πως δεν υπαρχει κατι καλυτερο,αν ξερει καποιος αλλος καποιο προγραμμα που και να εχει καλο ηχο και καλη ανταση ας το πει.Ελπιζω να βοηθησα. :D

Και μετά την αναβάθμιση δεν έχει δυνατό ήχο;; Εμένα με τρελλαίνει ο ήχος (στα ακουστικά μιλάμε πάντα) που το βάζω στη χαμηλότερη σκάλα πλέον ειδικά το mp3 player. Βασικά τελικά χρησιμοποιώ το Βounce mp3 μιας και μου φαίνεται ότι έχει τη καλύτερη ποιότητα.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

ναι και μετα την αναβαθμιση...βασικα εγω οταν ακουω τα μπ3 η ραιο απο το κινητο ειμαι εξω και εχει φασαρια,γιαυτο και δεν ακουγεται καλα.Οταν ειμαι σπιτι και στο 1 το βαζω.Απο που κατευασες το Βounce mp3?
Link to comment
Share on other sites

ναι και μετα την αναβαθμιση...βασικα εγω οταν ακουω τα μπ3 η ραιο απο το κινητο ειμαι εξω και εχει φασαρια,γιαυτο και δεν ακουγεται καλα.Οταν ειμαι σπιτι και στο 1 το βαζω.Απο που κατευασες το Βounce mp3?

Από το h##p://www.iphone-forum.org ως συνήθως

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Το MP3Go το εχετε δοκιμασει σε 6260 ,παει καιρος που το δοκιμασα σε 6600 :O

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

mporeis na mou doseis akrives link gia na to kateyaso,apsaxa alla den mporo na bro akrh.

http://www.myphone.gr/software/pafiledb.php?action=category&id=1 κοίτα στη δεύτερη σελίδα, θα το βρεις!

 

Παιδιά θέλω να ρωτήσω το εξής: κατέβασα κάτι παιχνίδια για N-gage που όμως λέει ότι είναι συμβατά και με Series 60. Όταν πάω να τα ανοίξω από τα εισερχόμενα (τα'χω περάσει με ΒΤ), μου λέει "άγνωστη μορφή αρχείου".

Έχουν τις εξής καταλήξεις: α) *.sav, β) *.da0, *.da1, *.da2 και γ) *.dat. Τι software πρέπει α εγκαταστήσω για να μπορεί να τα ανοίξει και να τα εγκαταστήσει;

 

Ευχαριστώ!

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ! :X
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/software/pafiledb.php?action=category&id=1 κοίτα στη δεύτερη σελίδα, θα το βρεις!

 

Παιδιά θέλω να ρωτήσω το εξής: κατέβασα κάτι παιχνίδια για N-gage που όμως λέει ότι είναι συμβατά και με Series 60. Όταν πάω να τα ανοίξω από τα εισερχόμενα (τα'χω περάσει με ΒΤ), μου λέει "άγνωστη μορφή αρχείου".

Έχουν τις εξής καταλήξεις: α) *.sav, β) *.da0, *.da1, *.da2 και γ) *.dat. Τι software πρέπει α εγκαταστήσω για να μπορεί να τα ανοίξει και να τα εγκαταστήσει;

 

Ευχαριστώ!

 

ορισμενα παλιοτερα N-Gage games θα συναντησεις με καταληξη *.blz ,αυτα τα κανεις εγκατασταση με τον blzinstaller .Ολα τα τελευταια ερχονται με αλλη δομη.Θα πρεπει να κανεις unzip/unrar το αρχειο που κατεβασες και με εναν Card Reader (για περισσοτερη ευκολια) να περασεις τους φακελους στην Memory Card.

Διαβασε το *.nfo που περιεχεται , για οδηγιες.

Tα νεοτερα Περνάς ολόκληρο τον φάκελο στο E:/system/apps και κάποια αρχεία libs αν υπάρχουν στο E:/system/libs

Χρειαζεται card reader για την δουλεια .

Διαβασε το θεμα

[ΕΠΙΣΗΜΟ] Παιχνίδια N-Gage σε όλα τα κινητά Series 60

Εχουν αναφερθει πολλες φορες :rolleyes:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/software/pafiledb.php?action=category&id=1 κοίτα στη δεύτερη σελίδα, θα το βρεις!

 

O φίλος αναφέρεται στο BounceMp3 και όχι στο Μp3Go...

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/software/pafiledb.php?action=category&id=1 κοίτα στη δεύτερη σελίδα, θα το βρεις!

 

Παιδιά θέλω να ρωτήσω το εξής: κατέβασα κάτι παιχνίδια για N-gage που όμως λέει ότι είναι συμβατά και με Series 60. Όταν πάω να τα ανοίξω από τα εισερχόμενα (τα'χω περάσει με ΒΤ), μου λέει "άγνωστη μορφή αρχείου".

Έχουν τις εξής καταλήξεις: α) *.sav, β) *.da0, *.da1, *.da2 και γ) *.dat. Τι software πρέπει α εγκαταστήσω για να μπορεί να τα ανοίξει και να τα εγκαταστήσει;

 

Ευχαριστώ!

 

to bounce mp3 hthela,oxi to mp3go

Link to comment
Share on other sites

Exw ena provlima..

Stelnw me Bluetooth apo to PC mou sto kinito mou ena 2mb avi kai otan anoigw to minima arxizei kai paizei me to smartmovie automata.

 

To provlima mou einai oti den to vriskw mesa stin mnimi tou kinitou mou... Xrisimopoiw to Profiexplorer. Pio einai to folder sto opoio kanei save ta minimata? Den to vriskw me tipota... Thelw na steilw se allo kinito to video mesw BT kai den mporo.. epeidi den to vriskw!

 

By the way na sas pw oti ta minimata ta kanei save stin MMC kai oxi stin mnimi tou tilefwnou. (evala to MsvDriveE panw)

Link to comment
Share on other sites

Exw ena provlima..

Stelnw me Bluetooth apo to PC mou sto kinito mou ena 2mb avi kai otan anoigw to minima kai arxizei kai paizei me to smartmovie automata.

 

To provlima mou einai oti den to vriskw mesa stin mnimi tou kinitou mou... Xrisimopoiw to Profiexplorer. Pio einai to folder sto opoio kanei save ta minimata? Den to vriskw me tipota... Thelw na steilw se allo kinito to video mesw BT kai den mporo.. epeidi den to vriskw!

 

By the way na sas pw oti ta minimata ta kanei save stin MMC kai oxi stin mnimi tou tilefwnou. (evala to MsvDriveE panw)

 

Κοιτα στο E:System\Mail και μετα σε καποιον απο τους φακελους θα βρεις το αρχειο που ψαχνεις.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι:

 

1/ Το Sysman όταν το έχω Activate «τρώει» μπαταρία;

 

2/ Τα mp3 players είναι επιεικώς απαράδεκτα!Δοκίμασα το Μp3 και το Bounce και το αποτέλεσμα ήταν... :wacko:

Αχχχ που είναι το αγαπημένο μου 6230...μίλια μακρυά σε ποιότητα!

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι:

 

1/ Το Sysman όταν το έχω Activate «τρώει» μπαταρία;

 

 

Η δευτερη εκδοση που κυκλοφορησε δεν καταναλωνει πολυ μπαταρια οπως η πρωτη.Μαλλον ηταν καποιο bug και το διορθωσανε.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Η δευτερη εκδοση που κυκλοφορησε δεν καταναλωνει πολυ μπαταρια οπως η πρωτη.Μαλλον ηταν καποιο bug και το διορθωσανε.

 

Ωχχχχχ την 1.011 έβαλα. :worry:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Ωχχχχχ την 1.011 έβαλα. :worry:

 

Ενταξει καλα εισαι, η πρωτη εκδοση ηταν η 1.00. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω δοκιμασει πολλες εκδοσεις του Fscaller και δεν δουλευει!

τι μπορω να κανω?

 

 

Ποιά βάζεις;

Η 3.00 σε μένα δουλεύει μια χαρά!

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

την κανω εγατασταση αλλα οταν παω να το τρεξω,κανει πως παει να μπει αλλα δεν κανει τιποτα....

και μολις εκανα format για να ειμαι και σιγουρος.....

JIMNYCLUB.GR

 

Link to comment
Share on other sites

βαλε την 3.01 δουλευει.Αν δεν σου δουλευει καμια,μηπως υπαρχουν καποια καταλοιπα απο την πρωτη φορα που εκανες εγκατασταση.Θα πρεπει με fexplorer να διαγραψεις και απο το c και αποτο e οτι εχει σχεσει με το συγκεκριμενο προγραμμα
Link to comment
Share on other sites

βαλε την 3.01 δουλευει.Αν δεν σου δουλευει καμια,μηπως υπαρχουν καποια καταλοιπα απο την πρωτη φορα που εκανες εγκατασταση.Θα πρεπει με fexplorer να διαγραψεις και απο το c και αποτο e οτι εχει σχεσει με το συγκεκριμενο προγραμμα

 

1/ λέει ότι έκανε φορμάτ

2/ η 3.00 δουλεύει μια χαρά.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...