Jump to content

[LG G3] Ξαφνικό κλείσιμο συσκευής


dimkit
 Κοινοποίηση

Σας έχει παρουσιαστεί το πρόβλημα της ξαφνικής απενεργοποιησης  

264 members have voted

  1. 1. Σας έχει παρουσιαστεί το πρόβλημα της ξαφνικής απενεργοποιησης



Recommended Posts

  • Απαντήσεις 605
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ τελικά έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων γιατί δεν είχα κάνει μετά την 5.0 και το κινητό δεν ξανα έκλεισε.

 

ωραίος! :D:D:D:D

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παίδες επανέρχομαι πάλι στο θέμα μας. Είχα γράψει ότι θέλω να το αγοράσω το κινητό αλλά έπεσε στα χέρια μου σχεδόν δωρεάν απο γνωστό μου, ενα iphone 5 s .

To θέμα είναι ότι το έχω 1 μήνα είναι ταχύτατο δεν έχει lags αλλά η οθόνη του είναι πολύ μικρή. Το κινητό g3 γενικά βλέπω ότι έχει θέματα με κλεισίματα κτλπ. Το ερώτημα μου είναι να το αγοράσω λόγω των προβλημάτων που ακούω ή να περιμένω το Lg g4?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες επανέρχομαι πάλι στο θέμα μας. Είχα γράψει ότι θέλω να το αγοράσω το κινητό αλλά έπεσε στα χέρια μου σχεδόν δωρεάν απο γνωστό μου, ενα iphone 5 s .

To θέμα είναι ότι το έχω 1 μήνα είναι ταχύτατο δεν έχει lags αλλά η οθόνη του είναι πολύ μικρή. Το κινητό g3 γενικά βλέπω ότι έχει θέματα με κλεισίματα κτλπ. Το ερώτημα μου είναι να το αγοράσω λόγω των προβλημάτων που ακούω ή να περιμένω το Lg g4?

 

Ελάχιστες συσκευές έχουν θέμα με restart πλέον και συνήθως είναι θέμα software που λύνεται με ένα reset. Για το G4 προς το παρόν μόνο φήμες ακούγονται όποτε δεν ξέρω τι να σου πώ. Αν έχει την υπομονή να περιμένεις και τα χρήματα να το πάρεις γιατί θα ξεκινήσει ακριβά (εγω στη θέση σου θα απέφευγα τις πρώτες παρτίδες) περίμενε για το G4. Κατά τ'αλλα μια χαρά πάει το G3

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

δυσκολα θα ξαναβρεις restart σε g3..τωρα οσο προχωραμε βγαινουν update που εχουν τελιωσει με το θεμα αυτο!!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Παίδες επανέρχομαι πάλι στο θέμα μας. Είχα γράψει ότι θέλω να το αγοράσω το κινητό αλλά έπεσε στα χέρια μου σχεδόν δωρεάν απο γνωστό μου, ενα iphone 5 s .

To θέμα είναι ότι το έχω 1 μήνα είναι ταχύτατο δεν έχει lags αλλά η οθόνη του είναι πολύ μικρή. Το κινητό g3 γενικά βλέπω ότι έχει θέματα με κλεισίματα κτλπ. Το ερώτημα μου είναι να το αγοράσω λόγω των προβλημάτων που ακούω ή να περιμένω το Lg g4?

 

Πρώτο εμπόδιο το μέγεθος ιδιαίτερα το καλοκαίρι μετά την αγορά το αντιλαμβάνεσαι απόλυτα ότι και να λες πριν είναι θεωρία.

Το δεύτερο είναι η μπαταρία αν μετατρέπεις το κινητό καθημερινά σε σχεδόν tablet θα έχεις πρόβλημα και χρησιμοποιείς δίκτυα κινητής όλη μέρα στο φουλ αν πάλι κάνεις λογική χρήση θα είσαι ok.

Προβλήματα το κινητό άλλα δεν έχει, το android είναι γνωστό.

Σε αυτή τη χρονική στιγμή απαραίτητη μια στάση για το G4 να δεις τι θα βγει και ανάλογα κάνεις το πλάνο σου μένοντας λίγο με το 5s ίσως μέχρι να λογικευτεί η τιμή του G4 αν αξίζει η βελτίωση σε σχέση με το G3 βέβαια.

Προσωπικά μόνο το μέγεθος θα με κράταγε μακριά όπως τα μετρώ μετά από 7 μήνες χρήση του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!!! Ειμαι κατοχος του lg g3 32γιγα..Το προβλημα που εχω ειναι οτι σβηνει μονο του πολλες φορες

και για να ανοιξει παλι πρεπει να βγαλω την μπαταρια..Το πηγα για επισκευη στην Lg και μετα απο καποιες μερες μου ξανακανει τα ιδια..

Ξερει κανεις τι μπορει να συμβαινει?? Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Πριν ενα 2ωρο μου έκλεισε. 411 ειναι το 16αρι.

Ετρεχες καμία εφαρμογή? Ή έτσι ξαφνικά έκλεισε?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ηταν κλειδωμενο πηγα να το ξεκλειδωσω δεν ανοιγε και οταν πατησα 3-4 φορες την οθονει εκανε λες και ανοιξε απο επανεκκινηση
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια!!Εχω κι εγω το ιδιο προβλημα με την συσκευη (32g)..Εκει που το λειτουργω ξαφνικα σβηνει και για να

ανοιξει παλι πρεπει να βγαλω την μπαταρια..Το πηγα στην Lg να το κοιταξει (ειπαν οτι το εφτιαξαν) αλλα μου ξανακανε

τα ιδια παλι..Ξερεις κανεις καμοια λυση??

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια!!Εχω κι εγω το ιδιο προβλημα με την συσκευη (32g)..Εκει που το λειτουργω ξαφνικα σβηνει και για να

ανοιξει παλι πρεπει να βγαλω την μπαταρια..Το πηγα στην Lg να το κοιταξει (ειπαν οτι το εφτιαξαν) αλλα μου ξανακανε

τα ιδια παλι..Ξερεις κανεις καμοια λυση??

 

Ξανά service.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω και να το ξαναπαω για service καμοια επαναφορα θα κανουν παλι..

Μακαρι να κανω λαθος..

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω και να το ξαναπαω για service καμοια επαναφορα θα κανουν παλι..

Μακαρι να κανω λαθος..

Δεν σου άλλαξαν πλακέτα την προηγούμενη?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου άλλαξαν πλακέτα την προηγούμενη?

Oχι δεν μου αλλαξαν..Αναβαθμιση λογισμικου μου ειπαν οτι εκαναν! Συγκεκριμενα το χαρτι που μου δωσανε απο το

service λεει επισκευη κατηγοριας 1..Δεν ξερω τι σημαινει αυτο..

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε το πίσω και πες τους να μην σου κάνουν αναβάθμιση πάλι και ότι έκανες και συ και δεν λύθηκε.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κι εμένα μου έφαγε χοντρό σκάλωμα τις προάλλες!! :( Τα παιξα! Δεν ανταποκρινόταν με τίποτα και αναγκάστηκα να του βγάλω την μπαταρία τελικά... Και το έχω μόνο 4 μήνες... Ελπίζω να μην μου το ξανακάνει, γιατί έχω αγχωθεί...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κι εμένα μου έφαγε χοντρό σκάλωμα τις προάλλες!! :( Τα παιξα! Δεν ανταποκρινόταν με τίποτα και αναγκάστηκα να του βγάλω την μπαταρία τελικά... Και το έχω μόνο 4 μήνες... Ελπίζω να μην μου το ξανακάνει, γιατί έχω αγχωθεί...

 

Eτσι φιλε κι εμενα!! Εβγαλα την μπαταρια για να ανοιξει παλι...Εγω το εχω απο τα χριστουγεννα!

Που το κανει εσενα σε καμοια εφαρμογη? σε κανα παιχνιδι?

Link to comment
Share on other sites

Εχω σκυλομετανιωσει που αγορασα αυτη την συσκευη..

Καθε μερα 2-3 αλλες φορες και παραπανω shut down.Τις περισσοτερες φορες πρεπει να βγαλω μπαταρια.

Σημερα το εκανα hard reset και set as new και παλι εκλεισε..

Εχω το χρυσο 16 GB(ιταλικη παρτιδα)

Ολα είναι δρόμος!
Link to comment
Share on other sites

Εχω σκυλομετανιωσει που αγορασα αυτη την συσκευη..

Καθε μερα 2-3 αλλες φορες και παραπανω shut down.Τις περισσοτερες φορες πρεπει να βγαλω μπαταρια.

Σημερα το εκανα hard reset και set as new και παλι εκλεισε..

Εχω το χρυσο 16 GB(ιταλικη παρτιδα)

Ανέκαθεν είχες πρόβλημα ή με το τελευταίο update?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

να το πας procordia μην το αφηνεις!!!

 

ΥΓ:Tι με ηθελες...?? Δεν μπορω να παρω πμ...

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Με το τελευταιο update!!!!

Εφόσον έχεις κάνει reset και δεν είχες στο παρελθόν αυτό το πρόβλημα μήπως κατέβασες καμία εφαρμογή που να δημιούργησε το πρόβλημα? Αν πιστεύεις ότι δεν οφείλεται σε αυτό δοκίμασε μέσω του flash tool να ξαναπεράσεις την rom ή αν δεν θες να μπεις στην διαδικασία το πας procordia για έλεγχο. Υπάρχει περίπτωση να συμβαίνει τίποτα άλλο πχ. Από καμία πτώση?

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Ξαφνικό κλείσιμο συσκευής

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...